Перейти к содержанию

Петр Павлович

Пользователи
 • Публикаций

  131
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

158

Информация о Петр Павлович

 • День рождения 16.02.1955

Profile Information

 • Место расположения
  Киев
 • Медогонка
  Меліса 4-х рамкова оборотна

Общая Инофрмация

 • Пасека в
  Киев
 • Стаж
  16-25 лет
 • Kоличество семей
  21-30
 • Ульи
  Украинский с надставкой, вулик Паливоди
 • Порода пчел
  местная, карника, пробую бакфаст

Посетители профиля

1 101 просмотр профиля
 1. Продам медогонку

  Медогонка ще продається.
 2. Продам станок деревообрабатывающий

  Cтанок ще продається. Ціна та ж сама.
 3. Моль любит натур-продукт, червяк химическое яблочко тоже не ест. Моль любить кокон, з якого вийшла бджола.
 4. Чи дійсно потрібно постійно повертати вулики?

  Переймався напрямком льотків на початку пасічникування. Зараз абсолютно не звертаю на це увагу. Ставлю як дозволяє місцевість. Зараз зимую з верхніми і нижніми льотками, є тільки з нижніми. Все це не сутьтєво. Є більш важливі фактори, наприклад ефективна обробка від кліща, наявність в зиму молодої бджолиі т.д.
 5. Проволока

  Років 7, як перейшов з чорної на нержавійку. Беру на виставках. Діаметр приблизно 0,45. Натягую в рамках приспособою (два зубчастих ролики на підпружинених ручках). Використовується в рамках багаторазово. При переході з чорної на нержавійку з'явилась тільки одна незручність - електричний опір у нержавійки більший чим у чорної і мій навощувач не взмозі навощити даданівську рамку за один раз, приходиться навощувати окремими нитками. З 145 рамкою все в порядку.
 6. Чи робите вулики Паливоди? Якщо робите - яка ціна?
 7. Вощина

  А де саме Ви брали цю вощину? Справа в тім, що за весь час, що я пасічникую, використовую тільки вощину з Боярки (беру прямо у них). Жодного разу не було ніяких претензій до якості.
 8. Осінь2018\ Зима2019

  Половина на сітці, половина в 12-ти рамочних з глухим дном. Але плівка у всіх. У вуликах Паливоди плівка перекриває весь корпус, а в 12-ти рамочних закрите тільки гіздо. З боків продухи.
 9. Осінь2018\ Зима2019

  Поклав сьогодні утеплення.У всіх сім'ях на плівці конденсат - де більше, де менше, але не критично. Бджоли сидять по різному - одних і не видно, а інші майже під верхом. Місяць назад всі сиділи знизу.
 10. Подсадка маток

  Не можу зрозуміти, як бджоли могли її вбити знаходячись по за кліточкою, адже товщина стінки кліточки не на стільки менша за довжину жала бджіл.
 11. Якість меду

  Не побачив в наведеній таблиці флувалінату та флуметрину, хіба вони дозволені?
 12. Подсадка маток

  Що вбили в кліточці?
 13. Подсадка маток

  Я не думаю, що бджоли можуть вбити матку яка сидить в кліточці. Можливо матка була посаджена в кліточку давно, канді висохло і бджоли не могли його їсти Два дня.Канди было пастообразное,я бы сказала, слишком белое.Разве консинстенция канди имеет значение?
 14. Подсадка маток

  Скільки днів матка сиділа в кліточці? Канді було сухе чи вологе?
 15. Осінь2018\ Зима2019

  У мене шість відводків з молодими матками перегнали майже половину зимових кормів на розплід, годувати закінчив 2 вересня й місяць на пасіці не був. Нестачу кормів виявив на початку жовтня. Мав сумніви, чи зможуть бджоли взяти підкормку, але дав з 3 по 11 жовтня 3 порції по 3 літри медової сити з додаванням цукру. Давав в пакетах прямо на рамки через 4 дні. Погода була сприятлива, всю підкормку забрали.
×