Перейти к содержанию

Петр Павлович

Пользователи
 • Публикаций

  84
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

97

Информация о Петр Павлович

 • День рождения 16.02.1955

Profile Information

 • Место расположения
  Киев
 • Медогонка
  Меліса 4-х рамкова оборотна

Общая Инофрмация

 • Пасека в
  Киев
 • Стаж
  16-25 лет
 • Kоличество семей
  21-30
 • Ульи
  Украинский с надставкой, вулик Паливоди
 • Порода пчел
  местная, карника, пробую бакфаст

Посетители профиля

787 просмотров профиля
 1. Чудовий комплекс вправ. А найбільше сподобалось те, що виконуються вони лежачи.
 2. Весна/Літо 2018

  У мене під вікнами на тополі сороки щорічно мостять гніздо. Думав їхати чи не їхати сьогодні на пасіку, подивився на сорок, а вони стараються, тягнуть і гілочки і грязь. Думаю раз сороки працюють, то їхати можна, бо я на пасіці не працюю, а відпочиваю.
 3. Весна/Літо 2018

  Закінчив сьгодні ревізію. Підсумок - в одній сім'ї пропала матка (дав запасну), в другій нема розплоду, матка бігає, розміром трохи більша за бджолу. Якщо до п'ятниці не почне сіять то з'єднаю з слабачком. Решта пока нормально. Чомусь сьогодні всі сім'ї однаково агресивні і бакфаст і карніка і місцеві. Не дають рамку з вулика вийняти, а коли виймеш , то заспокоюються. Ну, а взагалі перезимували нормально.
 4. Как отделить мёд от воска?

  Використовую при розпечатуванні рамок "гастрономические емкости" - GN 1/1 висотою 200 мм 1 шт та другу, висотою 150 мм перфоровану, яка вставляється в першу. Забрусний мед стікає протягом кількох днів, виходить більше 9 літрів з 10 - 12 вуликів. Потім забрус промиваю холодною кип'яченою водою. Воду на квас, віск в перетопку.
 5. Андрію! Чи ставите під низ порожній корпус? Якщо ставите, то коли забираєте - під час чищення від підмору, чи чекаєте сталого тепла?
 6. Осінь 2017\ Зима 2018

  Cьогодні відбувся частковий обліт, на снігу все видно. Але вилітали ті, кому найбільше приспічило. На пасіці був з 13-ї до 14-ї години, масового вильоту бджіл не було, літало по штук 10-15 біля кожного вулика.
 7. Весна на моїй пасіці, 2 березня.
 8. Полезные приспособления на пасеке

  Користуємось такою більше 5 років. Брали на бригаду з 6 бджолярів, коли її вартість була гривень 300. З трубками каркасу треба поводитись обережно бо тонкостінні. Від великого дощу тент не захистить. Бджоли в'ються ззовні, ті, що потрапляють в середину, збираються в верхніх кутах і качати не заважають.
 9. Продам медогонку

  Продам медогонку, 3-х рамкова, необоротна, бак алюмінієвий діаметр 490 мм, касети з нержавіючого дроту в алюмінієвому обрамленні. Ціна 1500 грн. т. 067-906-86-31
 10. Обов'язково від'ємне. Весною чистка такого дна займає 2-3 хвилини.
 11. Методы борьбы с клещём Варроа

  Дякую, я вже побачив.
 12. Методы борьбы с клещём Варроа

  Підрахунок робили осінню чи весною?
 13. С днём рождения!

  Дякую за привітання! Всім здоров'я, удачі, всього найкращого.
 14. Электромедогонка

  Дякую
×