Перейти к содержанию

Владимир Иванович

Пользователи
 • Публикаций

  118
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

142

1 Подписчик

Profile Information

 • Место расположения
  г. Мена

Общая Инофрмация

 • Пасека в
  Черниговская обл.
 • Стаж
  16-25 лет
 • Kоличество семей
  21-30
 • Ульи
  Многокорпусные
 • Порода пчел
  УС , Карника

Посетители профиля

689 просмотров профиля
 1. З задоволенням би , та вже не вийде
 2. А як тоді люди все життя пили воду в селах з колодязів ? До речі в селі в батьків ( до меліорації ) весною воду в колодязі можна було дістати просто чашкою. І я впевнений , що та вода була набагато корисніша , чим та водопровідна , що вживаю на даний час . Хоча і сквжина глибиною 500 метрів.
 3. Породы пчёл: общее обсуждение

  Що таке наша наука то я не велике уявлення маю. Донька після університету вступила до аспірантури одного з столисних інститутів ( причому її туди запросили ) Витримала півтора року , все керівництво ГЛИБОКІ пенсіонери . Ініціативи ноль , навпаки не треба , щоб чогось не вийшло. Деякі реактиви для дослідів купляєш за свої гроші( підставку під пробірки і ту прийшлось мені виготовляти ) Зарплата для молоді мінімум ( для старого колективу постійно премії плюс різного виду допомоги ) . При зменшенні фінансування зарплата зменшилась у молоді . Про службові авта мовчу не ЗАЗ. А коли зробили відкриття і його патентували то на перших позиціях керівник відділу і його син в кінці ті хто проводив досліди. І так я думаю скрізь є виключення я це розумію , але більшість ???
 4. Породы пчёл: общее обсуждение

  Якраз на ,, науковців"" ніхто і не надіється. Вся надія на ентузіастів.
 5. Породы пчёл: общее обсуждение

  Ох и зря Вы , ох и зря
 6. Толщина стенки деревянного улья

  В мене магазини такого типу , тільки рейки з усих 4-х сторін. А гніздові корпуси товщиною 35 мм
 7. Продам станок фуговально-рейсмусный

  А де друга половина?
 8. Вощина

  Хто підкаже віробника вощини вальці № 247 ???
 9. Нужна срочная помощь

  Не завжди , в мене теж був подібний випадок в сім"ї залишились зимувати трутні. Теж начитавшись журналів , послухавши профі про погану матку , з тривогою ждав весни . Нічого матка ні яких дефектів не мала і на протязі сезону ніхто не намагався її міняти.
 10. Зліт бджолосімей

  А її ні хто не знає.
 11. Зліт бджолосімей

  Перша сім"я яка в мене злетіла була Карпатка як говориться свіжак отримана тогож року . Підсажена була на штучний рій , на вощину , сімья відбудувала собі гніздо, заготувала корм на зиму , оброблена Байваролом. Вулик новий. Злетіла вже на прикінці жовтня ( мабудь додому в Карпати ) . До речі всі сім"ї які в мене злітали були Карпатки.
 12. Изготовление ульев

  Можливо і не фарба виновник , дерево завжди крутить від серцевини , що на Вашому фото добре видно . Якщо б було прикручено навпаки то результат був би менш плачевним. Я це завжди враховую під час збирання вуликів . PS Заради цікавості зверніть увагу як розташовані волокна на вулику який так не постраждав.
 13. Джентерський сот своїми руками

  В інтернет магазині .
 14. Джентерський сот своїми руками

  Я думаю Фанат валер"янку не питиме , оригінал і китай це дві різні речі . Тримав обидві в руках і також власник китайського сота розповідав який він крутий і рекомендував пити валер"янку . Але коли настав сезони і соти пішли в роботу валер"янку пив він. Бігуді питань не має , сам прикупив китайські , а от сот і мисочки тільки оригінал.
 15. Джентерський сот своїми руками

  За 100%.
×