Перейти к содержанию

Kolja.BI

Активные Пoльзователи
 • Публикаций

  200
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Весь контент Kolja.BI

 1. Я от вас не розумію, по карточці бджоляр, а по постах - не менше як заготовач. При світовому зростанні цін на харчові продукти, через їх нестачу, вам вдається аргументувати зниження ціни на мед. Володя! Ви за кого?
 2. Красный тел. потому, что мед есть, да вот только за вашу цену здавать не хочется. А по поводу цены, будут сдавать и по 30 кого приперло, да только, по 50 припрет больше, а некоторым и по 2 $ будет мало. Но все равно СЛАВА "ЖДУНАМ" , если б не они, пришлось бы сдавать по чем дадите, а так играем в игру: "кого первее припрет".
 3. Ой як влучно сказано! Торішні45 після минулих 26, це не аби який прорив, це була хороша ціна на той час, в цьому році 45 не проконає, і пусті склади будуть не лише восени, але й на весні. Доречі на днях телефонували з Кропивницького, самі, і дають аж 35, потім ще 2грн набавили, я звісно сильно зрадів і зпророкував їм великі бариші, при такій дорогущій закупівлі Хотів би я минулорічних перегонів, але боюсь наврочить.
 4. Здавали спочатку по 35 (не обвалилась), а потім все вище і вище, самі щасливі здали по 50 - 52, залишились ті хто не послухав Юру і опинились нещасливими, до 2 дол не дотягнули. І пів року не піднімається ціна, що може меду в березні прибуло, чи може світ перестав мед їсти. Ніхто в цій темі не передбачив падіння ціни так як Овдієнко, та й про обвал в його відео те ж було. зганьбили чоловіка нізащо. А от призиви здавати не всі чули, та й навіть ті хто чув, не всі здали
 5. А давайте порахуємо

  Ви не повірите але в мене теж іноді пропадають бджолосім'ї, але повірте бджоли не пропадають від того що: "А в мене не ведуться, бо вже третю зиму не можуть перезимувати". Саме про таких я говорив. А від таких помічників, як потрава, неякісний препарат, злодії і інші спасу нема, такі фактори можуть бути навіть і на базарі Коли я написав слово "здохнуть", я мав на увазі, що потрібно всіх зусиль докласти, щоб цього не сталось. Я знаю досить бджоломорів які утримують бджіл абияк, а потім жаліються: матка пропала, рій утік, кліщ заїв... Таким бути не можна, і не тільки в бджільництві. Я не осуджую ні вас, ні когось іншого, за тещо купують пакети, які потім пропадають.Ті пакети оправдовують свої затрати зібраним медом, а пропадають потім, не тому що їх якийсь бізнесмен-медовик закурює, ні. Оте що залишається після медозбору сім'єю не назвеш, і відновлювати силу такої одиниці не доцільно, краще об'єднати, а весною закупити нові, прибудок від медозбору дозволяє...
 6. Сотню баранів легше зібрати в одну стайню, попробуй зажени отару в 400 тис.( прошу вибачення у тих хто близько до серця взяв мій вислів) А з асоціації вийде те що й завжди, побухають і здадуть почім дадуть. В минулому році Овдіенко добре всіх загітував, але всеодно з г...м змішали, більше він не поведеться.
 7. Мечение маток

  У мене маркер воняє не гірше за лак, але лак коштує 10грн, а маркер 80, і лак буде видно коли капне, і маркер іноді згризають, лак жодного разу не згризли,
 8. А давайте порахуємо

  Коли так рахувати, то краще на базарі торгувати, купив за дешево продав за дорого і вже навар. Наприклад моє перше сито було марля і цідив мед не тоннами но центнерами точно. Медогонку купив також не зразу, крутив на позиченій, стамеску, ножа, навощувач і інше зробив сам (А якщо руки криві, то й бджолами не займайтесь), вулики робив сам і купував б/у. Бджоли купувати лише раз, якщо здохнуть то на базар, пасіка не ваше, а на слідуючий рік продасте пакети і ще й своїх 20кеге з хвоста візьмите, а якщо щороку пакети і 20-25 кг то руки точно криві. Стаж 3роки на чужій пасіці нічого не говорить, дехто інститут закінчив, а дуб-дубом, а дехто диплом купив в переході і проводить успішні операції в нейрохірургії (проводив). Так можна довго писати, а загалом всяка робота приносить прибуток, якщо з розумом, а безголовому і лотерея в міліон це боргова яма. А загалом бажаю успіху, і викиньте оту рахівницю подалі. Коли я сиджу перед вуликом, після важкого робочого дня і бачу, чую, вдихаю дух цього щастя, то просто співчуваю тим, хто не може цього осягнути. Колись дивився серіал про Блейка Керінгтона, в одному з епізодів дружина його запитала, що буде коли він одного дня обанкротиться і всі наші мільйони щезнуть, відповідь була така: - один рік наша сім'я проживе як всі інші, а через рік я стану Блейком Керінгтоном, який більше ніколи не збанкротує. Я ще не мав тоді бджіл, але фразу пам'ятаю досі.
 9. Мечение маток

  Це закономірність чи виняток? і як часто зустрічається?
 10. Мечение маток

  Починав мітити маток білим маркером в 11 році, з того часу перепробував краски, лаки і т.д. і одного разу отримав ось таке: як тільки взяв матку в руки вона стала наче мертва, без яких небудь ознак життя. мітку я все таки зробив, і з великим сумом поклав її в кліточку. коли пройшло хвилин 10 - 15 матка почала відходити і ожила. Після цього пройшов час і все забулось, а сьогодні знову, і все повторилось. Можливо хтось зустрічався з таким випадком?
 11. А как его называть, если с весны отцвело все, включая рапс и акацию, и пасека на стациюнаре -- лесной( потому, что возле леса), или сельский(потому что пасека находится в селе)?Ккак не крути а если в мае собирали значит и майский.
 12. Якби в роті гриби росли! До Вінниці 100 км, до Тульчина 15 км, а рої вилітають якраз коли покупці починають торгуватись. Добре пробувати ковбасу на прилавку, безкоштовно!
 13. Майский мед и акация, большая разница. Если б я имел акацию не задавал бы глупых вопросов. А рапс это не акация, хотя и она в таком есть, но пока нет различия майский и подсолнух, надо ждать адекватной цены.
 14. Я бы продал и за 300, только где его продать и кому?
 15. Зважаючи що ціна експорту українського меду,за минулий рік була 1.97 дол/кг, а за 4 міс поточного року 2.24 дол/кг, то ціна, 32 - 36 грн, це лише фарс. Коли Україна накачає меду то почнуться справжні гонки, між експортерами, але це буде не раніше вересня
 16. Это действительно так бывает. Тоже видел этих пчел. Для спаривания они выбирают одно место куда слетаются до полсотни штук, возможно это место наполняется феромонами матки или трутня. Но летом они работают в одиночку хотя близ друг от друга забивают пыльцой отверстия от 4 до 12-15 мм, и туда откладывают одно яйцо, если трубка длинная , то укладывают по несколько "гнезд" вдоль. Лично я наблюдал таких, да и еще летом у них разные размеры, но окрас одинаковый что у малых, что у больших, как происходит дальше не видел пока, но трубки с пыльцой остаются на долго, может год может дольше. А то что они не жалят это не совсем правда много раз брал в руки но раз пять наверное, жалили, но опять не все, есть которые не жалят совсем, а есть которые иногда и не понятно каким местом, но жал вроде не заметил. Я их называю осмии и они летают даже при 0град, по этому стараюсь не трогать , пусть летают, у меня во дворе растет жимолость и только они и шмели ее опыляют, а поспевает жимолость к 15-20 мая, это самые первые плоды лета. Вроде все что знаю
 17. Ціна пакетів в наступному сезоні (2018)

  Странная затея цену на пакеты расщитывать на калькуляторе и какими-то доводами. Если у меня перезумует 60 семей а на лето есть тара на 100, и при наличии посевов медоносов, я смогу заломать такую цену, что не каждому под силу, а если медоносов и тары нет, а я занимаюсь только продажей пакетов, то цена будет почти даром, потому что к 1 июня пакеты будут висеть по деревьям, а главный взяток у меня будет лиш для развития. А в среднем считать, это как средняя зарплата: я получаю тыщу, а депутат лимон, а в среднем я получаю поллимона, во как! А цена будет зависеть от наличия пакетов и спроса на них, если будет большая цена, то я продам все что смогу не взирая на кучу медоносов и получу свой зароботок весной, а если малая, подожду до осени, но все ж если семейный бюджет расщитал на пакеты, то придется все равно продать хоть что-то, кушать то хочется. так что давайте ка ребята колитесь кому сколько пакетов нада и у кого сколько отошло, только главное условие НЕ ВРАТЬ!
 18. Ціна пакетів в наступному сезоні (2018)

  В даній темі обговорюємо ціну , а не породу, так що ... Якщо образив, прошу вибачення.
 19. Ціна пакетів в наступному сезоні (2018)

  Ну це само собою зрозуміло. В когось може бути вулик під замком, а хтось захоче пакет у хазяйської жінки спробувати, і в першому, і в другому випадках треба в хазяїна запитати дозволу.
 20. Ціна пакетів в наступному сезоні (2018)

  Це ви отримаєте 1200, а серед покупців є умільці які ваш безпородний пакет через 2 тижні після покупки, втюхають за 1700 якомусь умільцю, який потім в цій же темі буде жалітись, які насправді пакети можна купити, без маток, без розплоду, без бджіл, та ще й в дірявому ящику. Панове пакетчики купуйте пакети безпосередньо на пасіці, а найголовніше вибирайте рамки самі, а не що дадуть , якщо господар не дозволяє, домовляйтеся з іншим продавцем.
 21. Ціна пакетів в наступному сезоні (2018)

  Ответ очень прост 50 ульев это любительская пасека, а 3тыс га это колхоз и не маленький, такое не сравниш Так что я со своими банками на 200000 дол не попаду!
 22. Ціна пакетів в наступному сезоні (2018)

  А это когда для покупки комбайна взять кредит в дол, а выплачивать в грн по курсу, и потом всё спихнуть на пчеловодство: Когда я начал заниматся пчеловодством, то за первый год с одной семьи сделал 4 и ещё меду ведро, ульи сам делал, а не в магазине покупал, и всё остальное тож по минимуму, а не в магазине, я хотел разширятся Здесь главное определится для чего люди покупают пакеты: для прибыли или для разширения пасеки, а это очень уж большая разница
 23. В чому беруть в тому і здаю Як будете скуповувать то й в баночках спід аналізів продам, все за бажанням закупівельника. А якщо чесно: складіть різноцінову закупівлю відносно тари, якісного вмісту і т.д. і будете отримувати мед хорошої якості і в відповідній тарі. А так: як ви нам так і ми вам - бізнес! Для чого я буду закуповувати бочки коли приїде "Любитель меда" і купить в мішках разом з мишами, та ще й ціну дасть кращу ніж хтось за бочки
 24. Та що ви таке кажете, у вас (заготовачів) ввесь мед в однакову ціну, рапсовий або соняшниковий, а липовий це лише на базарі в баночках, так там і соняшниковий також дорожчий. А в Аргентині такий же соняшник як і у нас, лише договорняки швидко знаходять і карають по справжньому, а не так як у нас.
×