Jump to content

Kolja.BI

Активные Пoльзователи
 • Content count

  249
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Kolja.BI

 1. Ви моєї жінки не знаєте і вона мене не продасть. За такі вислови, я б вам пику начистив, але через правила форуму мушу бути коректним. Після таких висловлювань, вибачення не приймаються. Бувайте!
 2. Сьогодні був на базарі, ціна меду 0.5л соняшникового 50грн, а декілька тижнів тому було 40, якщо так то 45 уже і не ціна, а так, кого приперло. Почекайте товариші перепродувальники поки мене припре. Це у вас нема, а у мене є, та ще й чомусь не приперло Мені щоб продати треба подзвонити і приїдуть, а вам щоб продати , спочатку купити треба, та ще й хорошу ціну запропонувати, бо дзвонитимуть не вам.
 3. Це ціни в Талліні, червоним позначено акційні.
 4. Так, але свій прогноз надайте ВИНОДЕЛу в лічку. За свою ж пляшку, він має мати перевагу.
 5. У вас вельми чесний бізнес: аналізи для експорту, за рахунок пасічника, а різницю в ціні собі. Ви певно ще й транспортні в ціну закупки включаєте, тому і ціна така!
 6. Колеги, а давайте толерантно относится друг к другу. Если человек в аватарке честно написал "нету пчел" , зачем же називать "фауной". Я понимаю что между них есть ну неочень, но ведь есть и нормальные, между нас тоже есть "класные". Все же люди.
 7. Як би ми (пасічники) не називали скупщиків нащого меду, хоч котами, хоч щурами, ми невзмозі повпливати на них: жили, живуть і будуть жити за рахунок нашого меду. Думаю, саме зараз наступає момент, коли пасічники з кількістю до 100, мають визначитись, чи вони згортають свій бізнес і їдуть в Європу, чи швидко розширюються і роблять Європу в себе, але якщо чесно, то навіть і не знаю, що вигідніше. Радує лише одне, бджолярі з кількістю до 20, будуть завжди.
 8. Здавав і я в минулому році мед в цю фірму. Здав 57відер, повернули всі через 2тижні. Зважування в нормі(вага співпала з моєю без розбіжностей), розрахувались правильно і при заборі меду . Відра не всі були мої, не всі були цілі (3 шт з тріщинами), але враховуючи, що відра пластикові, то я претензій не маю. Заготівельник Галина Вікторівна. На слідуючу здачу, даний заготівельник в числі перших.
 9. Ну тоді білочка загризе участкового, що акциз видавав.
 10. Якщо 4т на медовуху, то у вулику білочка заведеться і всі бджоли з'їсть!
 11. Инвертированный сироп

  Так. Цей рецепт я вичитав десь у журналі чи газеті, не пам'ятаю, але складність процедури заставила відмовитись від цього ноу-хау. Зовсім інша справа у Франції, там таке пойло виготовляється в промислових масштабах, спеціально для пасік. Але за рахунок теплих зим там інвертований сироп дають як підкормку, а на зиму взагалі сім'ї не годують. А в Канаді взагалі можна замовити готовий сироп на цукрозаводі і дешевше ніж цукор.
 12. Инвертированный сироп

  А у мене получилось. Готував сироп 2:1 і додавав 10% меду, потім всю цю бадягу витримував при темперетурі +32 - +36 (в скрині в старій хаті) протягом 10-12 днів, при тому перемішуючи кілька разів на день і отримав щось схоже на рідкий мед. Потім цим пойлом накормив 4 сім'ї і отримав відмінний результат зимівлі. Це було лише один раз і більше робить не буду, хіба готовий купити. Кількість затрат перевищує отриманий результат і на теперішніх 70 вуликів таку кількість виготовити не реально.
 13. Як взялись Сірка періщить Добрими дрючками: "Коли ти собака,- кажуть, - Так не лазь з вовками!"
 14. А ви спочатку запропонуйте отих 2$ і закупіть декілька партій, повірте за таку ціну вас втоплять в меду і про 2.5$ ви вже не почуєте. А то жадні пасічники, ні, жадні ви, хочете отримати більше, ніж положено.
 15. Вчора товариш сдав 500 кг по 42, для підтримки штанів, решта хай стоїть. Я його за це похвалив, бо всі хочуть щоб була партія. За пару місяців скупили весь мед, потім продали, а за виручені гроші закупили, хто зерно, хто лісоматеріал, а хто щось інше і про пасічників забули до нового врожаю. Краще було б втричі менше експортерів, але щоб працювали круглий рік
 16. Підтримую, мені теж носять задурно, я лише слідкую і помагаю їм, щоб принесли побільше! Так что господа экспортёры можете злорадствовать, и цену устанавливаете не больше 20грн, а то денег, и так куры не клюют.
 17. А нащо нам знати хто, ціну знизили всі тому і бойкот всім експортерам: здати мед не ввесь а лише стільки щоб не схуднути і хай горять їх контракти разом з їхніми брехливими доводами і фірмами. А через рік хтось набереться розуму і стане все як треба. Навіть якщо ввесь світ стане проти нас, то де вони візьмуть 100 тт меду, може в китайців?
 18. Хотів би почитати такі джерела, бо знаю лише "National Honey Report", а по ньому не все так страшно.
 19. Для того аби цитувати біблію, треба її хоча б прочитати! Исх.16.35. Якщо ви так відноситись до формування ціни на мед, складно з вами мати діло. А я вже думав надсилати проект договору, шкода! Не можна все життя обманювати, прийде час коли обмануть вас.
 20. Хіба експортери не пропонували бочки весною, і хіба зовсім ніхто ті бочки не брав? А договір потрібно складати так щоб платити уже за продукцію яка знаходиться на складі, і привозити на склад за умови повного розрахунку, а потім в процесі багаторічної співпраці, коли буде довіра один до одного, то можна і гроші наперед і мед віддати без грошей, тобто також наперед. Головне щоб такий договір запрацював, і зразу буде видно, хто є хто. Тоді була б і ціна стабільніша, і менше розмов про поганий соняшниковий мед, що перші місця займає, і про перевиробництво, і про кризу.
 21. Згоден. Одного разу, коли випав перший сніг у листопаді, вчителька не змогла довести першокласникам, що на календарі осінь, бо їх було 20 душ і всі кричали і сміялись. Заклювати можна будь-кого, але щоб скласти такий договір потрібен діалог і якщо я вас зацікавив це вже щось. Пропоную створити нову тему, про створення умов договору, для співпраці виробників сировини і продукції.
 22. Это у перекупа самое главное, а у производителя без производства такого отдела нет. Если ни чего не производить , то нечего будет продавать(если не купить) Это с одной стороны, а с другой, понятия серьезный и большой не надо сравнивать, это не синонимы.
 23. Слово "воровство" сказано для слова "барыга. Я хочу быть производителем мёда, а не дедом с 3 ульями. И я хочу тратить время на производство мёда, а не на торговлю.
×