Перейти к содержанию

Kolja.BI

Активные Пoльзователи
 • Публикаций

  211
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Весь контент Kolja.BI

 1. Про такі здачі не чув, тай взагалі ніхто з знайомих не здавався, а в декого минулорічний залишився. Вважаю що до жовтня варто потерпіти з здачею, а якщо нічого не зміниться, то і дальше, хоч і в світі якась там криза але жерти треба всім. Хліб звісно більше їдять але меду на хліб іноді теж хочеться . Шкода що цього року нема Овдієнка який всім настрій піднімав бойкотом проти експортерів.
 2. Почему же оборвали цитату? ... Потому что вы троль! П.С. Больше кормить не буду.
 3. Не могу и не знаю, по тому и не мусорю в отличии от вас
 4. Та все вірно але : коли один форумчанин перетворює всю тему на мусорку, приходиться перегортати сторінки не читавши, або витрачати час на перечитування чійихось перепетій. Я лише хотів нагадати про тролів які вміють загадити тему до невпізнаваності.
 5. Да кормить троля надо обязательно иначе он сдохнет
 6. 1.5 долара це хороша ціна яка влаштує більшість, але меншість змушена здавати дешевше, бо нагальна потреба в грошах, інша меншість має "жирову прослойку" і має можливість почикати поки виникне нагальна потреба в медові. Ніхто не здасть мед дешевше, коли можна здати дорожче і ніхто не купить дорожче, коли віддають за дешево. Ринок це не один магазин де все стабільно, а багато (десь дорожче, десь дешевше), таке наше життя.
 7. Весна/Літо 2018

  Ну если вы такое знаете , то вы весьма учёный и уже "переплюнули" многих
 8. Напевне "най"-дорожчий у нас: різнотрав'я - 50, акація - 60 за півлітра, а трилітровка 220 і ще торгуються
 9. "Ну все льод тронувся" знайомий заготовач запевнив що на сьогодні ріпак і різнотрав'я від 45 до 55 грн, а соняшник буде від 40, але така ціна не для всіх і якщо багато буде меду то точно скине. Ось така арифметика. Якщо заготовачі ховаються один за одного то точно маржа жирненька.
 10. Мечение маток

  Найдешевший головне щоб колір відповідав
 11. А у вас скільки грошей в прискриньку?
 12. Я от вас не розумію, по карточці бджоляр, а по постах - не менше як заготовач. При світовому зростанні цін на харчові продукти, через їх нестачу, вам вдається аргументувати зниження ціни на мед. Володя! Ви за кого?
 13. Красный тел. потому, что мед есть, да вот только за вашу цену здавать не хочется. А по поводу цены, будут сдавать и по 30 кого приперло, да только, по 50 припрет больше, а некоторым и по 2 $ будет мало. Но все равно СЛАВА "ЖДУНАМ" , если б не они, пришлось бы сдавать по чем дадите, а так играем в игру: "кого первее припрет".
 14. Ой як влучно сказано! Торішні45 після минулих 26, це не аби який прорив, це була хороша ціна на той час, в цьому році 45 не проконає, і пусті склади будуть не лише восени, але й на весні. Доречі на днях телефонували з Кропивницького, самі, і дають аж 35, потім ще 2грн набавили, я звісно сильно зрадів і зпророкував їм великі бариші, при такій дорогущій закупівлі Хотів би я минулорічних перегонів, але боюсь наврочить.
 15. Здавали спочатку по 35 (не обвалилась), а потім все вище і вище, самі щасливі здали по 50 - 52, залишились ті хто не послухав Юру і опинились нещасливими, до 2 дол не дотягнули. І пів року не піднімається ціна, що може меду в березні прибуло, чи може світ перестав мед їсти. Ніхто в цій темі не передбачив падіння ціни так як Овдієнко, та й про обвал в його відео те ж було. зганьбили чоловіка нізащо. А от призиви здавати не всі чули, та й навіть ті хто чув, не всі здали
 16. А давайте порахуємо

  Ви не повірите але в мене теж іноді пропадають бджолосім'ї, але повірте бджоли не пропадають від того що: "А в мене не ведуться, бо вже третю зиму не можуть перезимувати". Саме про таких я говорив. А від таких помічників, як потрава, неякісний препарат, злодії і інші спасу нема, такі фактори можуть бути навіть і на базарі Коли я написав слово "здохнуть", я мав на увазі, що потрібно всіх зусиль докласти, щоб цього не сталось. Я знаю досить бджоломорів які утримують бджіл абияк, а потім жаліються: матка пропала, рій утік, кліщ заїв... Таким бути не можна, і не тільки в бджільництві. Я не осуджую ні вас, ні когось іншого, за тещо купують пакети, які потім пропадають.Ті пакети оправдовують свої затрати зібраним медом, а пропадають потім, не тому що їх якийсь бізнесмен-медовик закурює, ні. Оте що залишається після медозбору сім'єю не назвеш, і відновлювати силу такої одиниці не доцільно, краще об'єднати, а весною закупити нові, прибудок від медозбору дозволяє...
 17. Сотню баранів легше зібрати в одну стайню, попробуй зажени отару в 400 тис.( прошу вибачення у тих хто близько до серця взяв мій вислів) А з асоціації вийде те що й завжди, побухають і здадуть почім дадуть. В минулому році Овдіенко добре всіх загітував, але всеодно з г...м змішали, більше він не поведеться.
 18. Мечение маток

  У мене маркер воняє не гірше за лак, але лак коштує 10грн, а маркер 80, і лак буде видно коли капне, і маркер іноді згризають, лак жодного разу не згризли,
 19. А давайте порахуємо

  Коли так рахувати, то краще на базарі торгувати, купив за дешево продав за дорого і вже навар. Наприклад моє перше сито було марля і цідив мед не тоннами но центнерами точно. Медогонку купив також не зразу, крутив на позиченій, стамеску, ножа, навощувач і інше зробив сам (А якщо руки криві, то й бджолами не займайтесь), вулики робив сам і купував б/у. Бджоли купувати лише раз, якщо здохнуть то на базар, пасіка не ваше, а на слідуючий рік продасте пакети і ще й своїх 20кеге з хвоста візьмите, а якщо щороку пакети і 20-25 кг то руки точно криві. Стаж 3роки на чужій пасіці нічого не говорить, дехто інститут закінчив, а дуб-дубом, а дехто диплом купив в переході і проводить успішні операції в нейрохірургії (проводив). Так можна довго писати, а загалом всяка робота приносить прибуток, якщо з розумом, а безголовому і лотерея в міліон це боргова яма. А загалом бажаю успіху, і викиньте оту рахівницю подалі. Коли я сиджу перед вуликом, після важкого робочого дня і бачу, чую, вдихаю дух цього щастя, то просто співчуваю тим, хто не може цього осягнути. Колись дивився серіал про Блейка Керінгтона, в одному з епізодів дружина його запитала, що буде коли він одного дня обанкротиться і всі наші мільйони щезнуть, відповідь була така: - один рік наша сім'я проживе як всі інші, а через рік я стану Блейком Керінгтоном, який більше ніколи не збанкротує. Я ще не мав тоді бджіл, але фразу пам'ятаю досі.
 20. Мечение маток

  Це закономірність чи виняток? і як часто зустрічається?
 21. Мечение маток

  Починав мітити маток білим маркером в 11 році, з того часу перепробував краски, лаки і т.д. і одного разу отримав ось таке: як тільки взяв матку в руки вона стала наче мертва, без яких небудь ознак життя. мітку я все таки зробив, і з великим сумом поклав її в кліточку. коли пройшло хвилин 10 - 15 матка почала відходити і ожила. Після цього пройшов час і все забулось, а сьогодні знову, і все повторилось. Можливо хтось зустрічався з таким випадком?
 22. А как его называть, если с весны отцвело все, включая рапс и акацию, и пасека на стациюнаре -- лесной( потому, что возле леса), или сельский(потому что пасека находится в селе)?Ккак не крути а если в мае собирали значит и майский.
 23. Якби в роті гриби росли! До Вінниці 100 км, до Тульчина 15 км, а рої вилітають якраз коли покупці починають торгуватись. Добре пробувати ковбасу на прилавку, безкоштовно!
 24. Майский мед и акация, большая разница. Если б я имел акацию не задавал бы глупых вопросов. А рапс это не акация, хотя и она в таком есть, но пока нет различия майский и подсолнух, надо ждать адекватной цены.
 25. Я бы продал и за 300, только где его продать и кому?
×