Jump to content
Форум на ТочкУ

Kolja.BI

Активные Пoльзователи
 • Content Count

  249
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

530

2 Followers

Contact Methods

 • Website URL
  http://
 • ICQ
  0

General Information

 • Пасека в
  Україна, Вінницька обл.
 • Стаж
  8-15 лет
 • Kоличество семей
  51-70
 • Ульи
  Дадан і двокорп на300
 • Порода пчел
  Свої домашні, але дуже породисті

Recent Profile Visitors

1,272 profile views
 1. Ви моєї жінки не знаєте і вона мене не продасть. За такі вислови, я б вам пику начистив, але через правила форуму мушу бути коректним. Після таких висловлювань, вибачення не приймаються. Бувайте!
 2. Сьогодні був на базарі, ціна меду 0.5л соняшникового 50грн, а декілька тижнів тому було 40, якщо так то 45 уже і не ціна, а так, кого приперло. Почекайте товариші перепродувальники поки мене припре. Це у вас нема, а у мене є, та ще й чомусь не приперло Мені щоб продати треба подзвонити і приїдуть, а вам щоб продати , спочатку купити треба, та ще й хорошу ціну запропонувати, бо дзвонитимуть не вам.
 3. Так, але свій прогноз надайте ВИНОДЕЛу в лічку. За свою ж пляшку, він має мати перевагу.
 4. У вас вельми чесний бізнес: аналізи для експорту, за рахунок пасічника, а різницю в ціні собі. Ви певно ще й транспортні в ціну закупки включаєте, тому і ціна така!
 5. Колеги, а давайте толерантно относится друг к другу. Если человек в аватарке честно написал "нету пчел" , зачем же називать "фауной". Я понимаю что между них есть ну неочень, но ведь есть и нормальные, между нас тоже есть "класные". Все же люди.
 6. Як би ми (пасічники) не називали скупщиків нащого меду, хоч котами, хоч щурами, ми невзмозі повпливати на них: жили, живуть і будуть жити за рахунок нашого меду. Думаю, саме зараз наступає момент, коли пасічники з кількістю до 100, мають визначитись, чи вони згортають свій бізнес і їдуть в Європу, чи швидко розширюються і роблять Європу в себе, але якщо чесно, то навіть і не знаю, що вигідніше. Радує лише одне, бджолярі з кількістю до 20, будуть завжди.
 7. Здавав і я в минулому році мед в цю фірму. Здав 57відер, повернули всі через 2тижні. Зважування в нормі(вага співпала з моєю без розбіжностей), розрахувались правильно і при заборі меду . Відра не всі були мої, не всі були цілі (3 шт з тріщинами), але враховуючи, що відра пластикові, то я претензій не маю. Заготівельник Галина Вікторівна. На слідуючу здачу, даний заготівельник в числі перших.
 8. Ну тоді білочка загризе участкового, що акциз видавав.
 9. Якщо 4т на медовуху, то у вулику білочка заведеться і всі бджоли з'їсть!
 10. Так. Цей рецепт я вичитав десь у журналі чи газеті, не пам'ятаю, але складність процедури заставила відмовитись від цього ноу-хау. Зовсім інша справа у Франції, там таке пойло виготовляється в промислових масштабах, спеціально для пасік. Але за рахунок теплих зим там інвертований сироп дають як підкормку, а на зиму взагалі сім'ї не годують. А в Канаді взагалі можна замовити готовий сироп на цукрозаводі і дешевше ніж цукор.
 11. А у мене получилось. Готував сироп 2:1 і додавав 10% меду, потім всю цю бадягу витримував при темперетурі +32 - +36 (в скрині в старій хаті) протягом 10-12 днів, при тому перемішуючи кілька разів на день і отримав щось схоже на рідкий мед. Потім цим пойлом накормив 4 сім'ї і отримав відмінний результат зимівлі. Це було лише один раз і більше робить не буду, хіба готовий купити. Кількість затрат перевищує отриманий результат і на теперішніх 70 вуликів таку кількість виготовити не реально.
 12. Як взялись Сірка періщить Добрими дрючками: "Коли ти собака,- кажуть, - Так не лазь з вовками!"
 13. А ви спочатку запропонуйте отих 2$ і закупіть декілька партій, повірте за таку ціну вас втоплять в меду і про 2.5$ ви вже не почуєте. А то жадні пасічники, ні, жадні ви, хочете отримати більше, ніж положено.
×
×
 • Create New...