Перейти к содержанию

Kolja.BI

Активные Пoльзователи
 • Публикаций

  211
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

375

Contact Methods

 • Website URL
  http://
 • ICQ
  0

Общая Инофрмация

 • Пасека в
  Україна, Вінницька обл.
 • Стаж
  8-15 лет
 • Kоличество семей
  51-70
 • Ульи
  Дадан і двокорп на300
 • Порода пчел
  Свої домашні, але дуже породисті

Посетители профиля

795 просмотров профиля
 1. Про такі здачі не чув, тай взагалі ніхто з знайомих не здавався, а в декого минулорічний залишився. Вважаю що до жовтня варто потерпіти з здачею, а якщо нічого не зміниться, то і дальше, хоч і в світі якась там криза але жерти треба всім. Хліб звісно більше їдять але меду на хліб іноді теж хочеться . Шкода що цього року нема Овдієнка який всім настрій піднімав бойкотом проти експортерів.
 2. Почему же оборвали цитату? ... Потому что вы троль! П.С. Больше кормить не буду.
 3. Не могу и не знаю, по тому и не мусорю в отличии от вас
 4. Та все вірно але : коли один форумчанин перетворює всю тему на мусорку, приходиться перегортати сторінки не читавши, або витрачати час на перечитування чійихось перепетій. Я лише хотів нагадати про тролів які вміють загадити тему до невпізнаваності.
 5. Да кормить троля надо обязательно иначе он сдохнет
 6. 1.5 долара це хороша ціна яка влаштує більшість, але меншість змушена здавати дешевше, бо нагальна потреба в грошах, інша меншість має "жирову прослойку" і має можливість почикати поки виникне нагальна потреба в медові. Ніхто не здасть мед дешевше, коли можна здати дорожче і ніхто не купить дорожче, коли віддають за дешево. Ринок це не один магазин де все стабільно, а багато (десь дорожче, десь дешевше), таке наше життя.
 7. Весна/Літо 2018

  Ну если вы такое знаете , то вы весьма учёный и уже "переплюнули" многих
 8. Напевне "най"-дорожчий у нас: різнотрав'я - 50, акація - 60 за півлітра, а трилітровка 220 і ще торгуються
 9. "Ну все льод тронувся" знайомий заготовач запевнив що на сьогодні ріпак і різнотрав'я від 45 до 55 грн, а соняшник буде від 40, але така ціна не для всіх і якщо багато буде меду то точно скине. Ось така арифметика. Якщо заготовачі ховаються один за одного то точно маржа жирненька.
 10. Мечение маток

  Найдешевший головне щоб колір відповідав
 11. А у вас скільки грошей в прискриньку?
 12. Я от вас не розумію, по карточці бджоляр, а по постах - не менше як заготовач. При світовому зростанні цін на харчові продукти, через їх нестачу, вам вдається аргументувати зниження ціни на мед. Володя! Ви за кого?
 13. Красный тел. потому, что мед есть, да вот только за вашу цену здавать не хочется. А по поводу цены, будут сдавать и по 30 кого приперло, да только, по 50 припрет больше, а некоторым и по 2 $ будет мало. Но все равно СЛАВА "ЖДУНАМ" , если б не они, пришлось бы сдавать по чем дадите, а так играем в игру: "кого первее припрет".
 14. Ой як влучно сказано! Торішні45 після минулих 26, це не аби який прорив, це була хороша ціна на той час, в цьому році 45 не проконає, і пусті склади будуть не лише восени, але й на весні. Доречі на днях телефонували з Кропивницького, самі, і дають аж 35, потім ще 2грн набавили, я звісно сильно зрадів і зпророкував їм великі бариші, при такій дорогущій закупівлі Хотів би я минулорічних перегонів, але боюсь наврочить.
 15. Здавали спочатку по 35 (не обвалилась), а потім все вище і вище, самі щасливі здали по 50 - 52, залишились ті хто не послухав Юру і опинились нещасливими, до 2 дол не дотягнули. І пів року не піднімається ціна, що може меду в березні прибуло, чи може світ перестав мед їсти. Ніхто в цій темі не передбачив падіння ціни так як Овдієнко, та й про обвал в його відео те ж було. зганьбили чоловіка нізащо. А от призиви здавати не всі чули, та й навіть ті хто чув, не всі здали
×