Перейти к содержанию

djdf

Пользователи
 • Публикаций

  147
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

168

1 Подписчик

Информация о djdf

 • День рождения 19.10.1980

Contact Methods

 • Website URL
  http://
 • ICQ
  0

Profile Information

 • Место расположения
  Кіровоградска обл. Гайворонський р-н

Общая Инофрмация

 • Пасека в
  Кіровоградска обл. Гайворонсткий р-н
 • Стаж
  16-25 лет
 • Kоличество семей
  101-150
 • Ульи
  рогатий 12 рамочний 145.300.
 • Порода пчел
  Українська степова,абориген

Посетители профиля

808 просмотров профиля
 1. Весна/Літо 2018

  Правило 45 днів ніхто не відміняв. А медок то добре несуть та щей з нижнього корпусу або з бокових рамок у лежаку або у вас там плантації верби яка виділяє мізер а в основному пилок.
 2. З часом з пасічниками, експортер будуть заключати договір не на словах а на бумазі. Де дві сторони будуть змушені виконевати зобовязання. Експортер буде шукти дешевше, пасічник в свою чергу експортера який пропонує дорожче. Да цього дойдем але коли.
 3. Настойка прополісу(витяжка на горілці) .щіточкою в середині помастити стінки рійниці
 4. Вывод маток

  Буду працювати сфотографую процес а поки ось знайшов відео на ютубі
 5. Вывод маток

  Користуюсь звичайним пензликом для малювання. Вибираю самий тонший ,потім трохи його обчухую роблю ще тонший. Користувався і китайськими шпателями . Швидко вихят з ладу в самй непідхоящий момент. Повернувся до пензлика мене влаштовує
 6. По трохи зявляються витвори Українського походження : "Павик", "Пуфлер", "BeeStar", Полуавтоматический станок для распечатывания рамок Описание: Данное оборудование используется для ускорения и упрощения распечатывания рамок за счет возможности работы в полуавтоматическом режиме. Станок для распечатки медовых рамок работает в полуавтоматическом режиме, с ручной подачей рамок к ножам. На станке установлено два ножа, которые регулируются по ширине (есть специальная ручка), что позволяет выставить их точно по ширине рамки, которые Вы используете. Ножи нагреваются водой, это происходит за счет водонагревателя с возможность регулирования температуры. Стол также изготовлен из AISI304, внутри есть два фильтра которые расположены по всей его длине, также стол имеет ввареный кран для слива меда (внутренний диаметр 50мм). Принцип работы: Рамки устанавливаются на подачу, после они по очереди захватываются цепным транспортером и проходят через нагретые ножи, где очищаются с обеех сторон, срезанный забрус падает на фильтры, где он полностью отделяется от меда, далее очищенные медовые рамки цепным транспортером подаются в полость стола. Вместительность стола: до 20 рамок. Станок может распечатывать все виды рамок: 145мм, 230мм (Рут), 300мм (Дадан). Габаритные размеры полуавтоматического станка: Высота, мм: 1630, Ширина мм: 950, Длина, мм: 1120. Не заради реклами , про станок нічого незнаю, це так навсяк випадо відповіді на перед
 7. Прививочний ящик

  Най може і згодиться
 8. Цікава тенденція у бджоляра гине пасіка . Він готовий продати мед за що є , для того щоб купити пакети і надіється на слідуючий рік . Бо в ньго невтішне становище але життя продовжується і розкладає все на свої місця. (Неспіши воно саме прорве)
 9. І він всеодно нас ....... буе рахувати лохицями, або лохами бо буде мати свої девіденти а нашими словами навар
 10. Контрактів нових немає склади пусті от і пробують вижати хто що зможе як по дешевше до нових контрактів
 11. Поставте один корпус з сушником на низ і можна сміливо перевозити.
 12. Так можна сказати про любу породу на любительській пасіці
 13. Погоджуюсь але прцент можна вирахувати з власних спостережень на пасіці
 14. То ми напевне тут усі фантазери Чомуж враховуються роздавайте всім ф1 агітуйте
 15. Купуєм ф1 замінюєм на пасіці маток отримуєм трутневий фон читопородний купуєм ф1 замінюєм на пасіці отримуєм бакфаст з ймовірністю 70-80%. Купуєм бакфаст якусь із ліній робим прививку отримуєм ф1 отримуєм трутневий фон чистопородний знову робимо прививку отримуєм ф1 який облетиться на трутні бак . Як варіант купуєм рамочку плем матеріалу з засівом бажано яйцем 2 дня, ставим в сім'ю ,через 2 дня прививаємся отримуєм ф1 і труневий фон...... І всі вони будуть чистопородні , а нам ніхто не забороняє експерементувати на своїй пасіці тільки з розумом шануймося На колгоспних пасіках за 2 ,3 роки повністю замінювали породу дешево і сердито.
×