Jump to content
Форум на ТочкУ

Svan

Активные Пoльзователи
 • Content Count

  435
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1,039

About Svan

 • Birthday 07/13/1963

Contact Methods

 • Website URL
  http://

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

General Information

 • Пасека в
  Харківська обл.
 • Стаж
  4-7 лет
 • Kоличество семей
  6-10
 • Ульи
  багатокорпусний на 230; "рогатий", лежак на українську рамку
 • Порода пчел
  карпатка, карніка, бакфаст

Recent Profile Visitors

1,456 profile views
 1. Ніби в іншій країні живемо. А сусідні ж області! Біля моєї дачі не те що меду — пилку практично не знайдеш! Кілька дерев кизилу та жменька садових квітів, переважно крокусів.
 2. Шо те старики знали? У них даже интернета не было!
 3. Русик, скажіть, будь ласка. а навесні будете висилати? Я б замовив трохи. Питаю тут, а не в особистих повідомленнях, бо гадаю, ще хтось буде цікавитись, не я один.
 4. Ставлячи смужки, ніколи не контролював осипання кліща, кладучи на дно вулика змащений листок. Чим його краще змастити, так щоб "дёшево и сердито"?Ну, тобто, не заморочуючись на складні суміші?
 5. Раніше було інакше? В чому причина, як гадаєте?
 6. Читав, що такий мед, змішуючись з новим, стимулює швику кристалізацію. Що скажете на це?
 7. Який цікавий спосіб! Ніколи про нього не чув, описи не зустрічав. І як довго вони будуть лежати в "бєссознанкє"? Хвилин 10? Хочеться спробувати, але страшнувато...
 8. В мене теж приблизно така ж ситуація. Останнім часом меду стало навіть менше, ніж було раніше — під"їдають. Моя думка — стало дуже сухо, нектару мало в квітках польових. Дивлюсь, зранку ще трохи несуть, а як сонечко припече, то вже й літають мало. І так до самого вечора. Дощу не було вже 2 тижні, а спека неймовірна стоїть.
 9. Тут можна замість "на экспортёров" підставляти будь-кого, і отримаєм справжню філософію "пересічного громадянина". Власне, після "грязі" взагалі проситься крапка. Теж непогано.
 10. Згоден! Я, насправді, відчував, що ви знаєте про свою помилку, тому висловився акуратно. На мою думку, такого об"єму для цього лимону достатньо, особливо якщро міняєте верхній шар грунту на свіжий, поживний. Звичайно! Але це завдяння не з простих. зазвичай якщо деревце вже сформувало таку "голу зону" на кроні, воно її береже. Спробуйте цитоконінову пасту, намащуйте на цій оголеній ділянці споячі бруньки. Може, й прокинуться. А ще спробуйте на цьому відрізку стовбура прищепити за кору вічком. Принаймі, в рахі невдачі ви нічог оне втрачаєте, хіба що на деревці зостанеться шрам. Та шрами прикрашають лимон.
 11. Трохи помилились. Це "ефект Пондерози" — відомого домашнього сорту американського походження. Ці лимони, дісно, весь час намагаються закласти квіткові бруньки, навіть при майже повнній відсутності листя. Не виключено, що у вас саме Пондероза, вона часто зустрічається серед кімнатних лимонів. PS. Цей сорт майже завжди в інеті називають "Пандерозою", та вірно буде так, як у мене.
 12. Давно сказано: кто не рискует, тот не пьёт шампанского! Конечно, если вас категорически не устраивает пролёт с мёдом, нужно кочевать на подсолнух. Это синица в руках. Я думаю, всё же какое-то количество лугового мёда вы получите, оставаясь на месте. Не так давно читал, что прогнозируется дождливый август. Но такие прогнозы — вещь неблагодарная...
 13. Моя думка — все залежить від погоди. Якшо дощі будуть більш-менш регулярні, то буде гарний квітковий мед, хоч і менше по кількості, ніж соняшникового. А якщо друга половина літа засушлива... то прольот.
 14. Я б не погодився з вашим діагнозом, пане Миколо. Хоча розумію, що один і той же симптом може бути викликаний різними причинами. Коли сохне листя по краях від заливу, то сухі участки зазвичай мают характерну "маслянистість", і вони трохи вогкі на дотик, коли розтираєш пальцями. А тут явно щось з живленням. Найвірогідніше — дуже перенасичена фосформ земля. Про це свідчить як побуріння листя по краях, так і те, що листова пластина має характерні хвилясті зморшки. Таке листя втрачає еластичнність, коли його згинати в трубочку — здається. що ось-ось трісне, як жорстка пластина. До того ж, вірогідно, цитрус довго знаходився в сухому повітрі. (Це майже завжди так, коли деревце зимувало в теплій кімнаті). Взагалі, щоб по зовнішньому вигляду листя щось путнє сказати, треба мати досить багато інформації.
×
×
 • Create New...