Перейти к содержанию

Svan

Активные Пoльзователи
 • Публикаций

  399
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

880

Информация о Svan

 • День рождения 13.07.1963

Contact Methods

 • Website URL
  http://

Profile Information

 • Ваш пол
  Not Telling

Общая Инофрмация

 • Пасека в
  Харківська обл.
 • Стаж
  4-7 лет
 • Kоличество семей
  6-10
 • Ульи
  багатокорпусний на 230; "рогатий", лежак на українську рамку
 • Порода пчел
  карпатка

Посетители профиля

1 169 просмотров профиля
 1. Сага поповнилась новим розділом. Як мінімум, талановито написаним. Мене, правда, шаруда лайкнув. Шо робить?! Заспокоює, що всього за одну, зовсім нейтральну фразу.
 2. "Сага про загадковий лайк". Красива назва, як на мене.
 3. Ну, знаєте, то таке... В житті хтось читач, а хтось письменник.
 4. Помиляєтесь! Життя йде, і підкидає все новий матеріал для нотатків.
 5. І вони теж??!! — Біжу за блокнотиком!
 6. Якщо ця таблиця правильна, то в 2017 році було так. Їхній мед теж в групі найдешевших, лише трохи вище нашого. Більше того, вони й продають багато. По відношеню "ціна- кількість проданого меду" вони чемпіони. Мені іноді здається, що вони вже по всьому чемпіони.
 7. Ага, професор Плейшнер на лижах! Якісь смішні питання ви задаєте. Навіщо зареєструвався, навіщо пишете... Складається враження, що ви теж агент.
 8. Ого! Навіть така існує? В які часи ми живемо!
 9. Я не зрозумів вашу репліку. По-перше, я не хочу нічого. Я ж кажу, що мед не продаю і не купляю. По-друге, я прекрасно бачу, по якій ціні в 17-му році здавала мед Україна. По-третє, я бачу й інші ціни. Хтось здавав дорожде, хтось дешевше. Якщо не враховувати крайнощі, то ця ціна в середньому була 3.35$. Але якщо відкинути ті держави, що продавали досить мало меду, а враховувати тількі ті, що продали, скажімо, більше 25 тис. тон, то середня ціна вийде 2, 5$. Тобто, я знову повертаюсь до того, що писав спочатку: якщо хочеш продати досить багато меду, доведеться здавати десь по ціні, що трохи перевищує 2, 2 долари. Так, можна продати значно дорожче, але відносно небагато меду. Що яскраво видно з таблиці.
 10. Знайомий пасічник пропонує на продаж зимувалі сім"ї УС в двох варіантах: на рамці Дадана (переважно) та на магазинній. Загальна кількість — не більше 10-12 сімей. Пасіка знаходиться в районі Нової Водолаги (Харківська область). Матки в сім"ях минулорічні. Розмір сімей — не менше 8 щільно обсиджених рамок Дадана. Ціна від 2 до 3 тис. гривень, в залежності від розміру сім"ї. Кого цікавлять подробиці — пишіть в лічку мені. Хазяїна в Україні не буде до 1 квітня. Виходячи з цього, реально забрати сім"ї можна буде, починаючи з 2.04.
 11. Я мед не продаю і не купляю. Та все ж, ради істини. Десь на початку зими трапилась мені таблиця. https://www.apiworld.ru/1529315552.html?fbclid=IwAR0l-ZvkP_CkQZbw6-q_E4pHlWJQLe1E732l_v-udXQ__B-vI8X_ZtKhuQY Тут чітко видно зв"язок: якщо хочеш продати меду багатенько, прийдеться віддавати по ціні, близькій до 2$. Дорого можна здати тільки фасований мед, як ось Нова Зеландія. Але об"єми тоді будуть маленькими. Та й влізти в ринок фасованого меду буде важко.. А так — середня оптова ціна меду нефасованого в Європі складає десь 2, 2 — 2,4 $. Цю цифру я теж не вигадав, зустрічались десь в інеті. Коротше, я прийшов до висновку, що якби був оптовим продавцем в Європу, то навряд чи продав би багато меду за ціною, більшою від 2,2$. І то, таку продажу вважав би везінням.
 12. Розумію це. Просто ви запитали — я відповів.
 13. Тому, кто видит в этом интерес и смысл. Ну и отлично! Мы все разные.
 14. О-о! Об очень многом! Дорожные общения с незнакомцами нередко бывают столь глубокими, содержательными, поучительными — куда там беседам со знакомыми! Но, конечно, когда вот так, с ходу и в лоб, как те тётки из вашего воспоминания, это напрягает. Общаться с незнакомцами нужно умело. Нельзя залазить с ходу в личку!
 15. Ого! Моя фантазія розгулялась!
×