Jump to content

Svan

Активные Пoльзователи
 • Content count

  417
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

996

About Svan

 • Birthday 07/13/1963

Contact Methods

 • Website URL
  http://

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

General Information

 • Пасека в
  Харківська обл.
 • Стаж
  4-7 лет
 • Kоличество семей
  6-10
 • Ульи
  багатокорпусний на 230; "рогатий", лежак на українську рамку
 • Порода пчел
  карпатка

Recent Profile Visitors

1,255 profile views
 1. Бджоли вбили коня

  Теж колись читав, що коні дуже погано "тримають бджолиний удар". А бджоли їх жалять чи не більше, ніж інших тварин.
 2. Дякую! Гарна стаття, прекрасні якісні світлини!
 3. Та казали ж, що той... що вони роїться — ні-ні!
 4. С днём рождения!

  Романович, поздоровляю! Бажаю здоров"я та оптимізму! Ну і, звичайно, успішного пасічникування. Завжди радий зустрічам з тобою, і не тільки тому, що дізнаюся щось про бжіл. Ти цікавий! Таким і залишайся! Ось тобі чайок та помічниця, про яку тут вже згадували.
 5. Весна-Літо 2019

  Це у вас кара, а в матководів — радість. Так завжди в житті буває.
 6. Весна-Літо 2019

  Це все жтаки легше, ніж зі "шмайсером".
 7. Я знову щось прогавив за вихідні?
 8. Зазвичай ви дивуєте мене своїм інтелектом, але зараз здивували... зовсім іншим. Хіба якісь таємничі "ми" можуть вирішувати, чи я "сохраніл ліцо"? Хіба це для мене важливо? Ви вірні своїм звичкам! Бомбус, я хочу сказати, що коли я іноді буду "відмовчуватись", то причина не в тому, що я вас (чи когось іншого) ігнорую. Я просто приділяю цій темі д-ууже мало уваги та часу. І мені зовсім не хочеться втягуватись в тутешні розмови, тим більше розборки. Неважливо, на якому боці. Мій підхід тут такий: захочу — напишу щось, захочу — не напишу. Коли бачу, що хтось чекає від мене обов"язкової відповіді, це мене якось відштовхує.
 9. Бомбус, прочитавши той верхній, великий ваш пост, де я побачив себе в списку, я трохи здивовано посміхнувся, і через мить точно знав, що ніде ніяких лайків ставити не буду. По-перше, я взагалі не люблю всіляких голосувалок, тим більше, коли хтось каже, що я повинен голосувати. (Вибори президента в поняття голосувалок не входять, звичайно). Та коли побачив, що все ж таки чекаєте якоїсь моєї реакції... Що можу казати... Моє позиція проста, як на мене. Є модератори, хай вони вирішують, кого "карати чи милувати". Ви зчепились з Шарудою, іноді мені здається, що у вас якісь особисті відношення, розбірки. Мені частенько не подобаються пости Шаруди, їхній тон та лексика. Зрештою, часто не подобаються й ваші дописи. Ви також буваєте зневажливим до своїх опонентів, хіба що "стьобаєте" їх не грубо, а так... по єзуїтськи. А це іноді ображає навтіть більше, ніж грубе слово. Ви граєтесь, як кіт з мишкою, заздалегіть знаючи, що в тої немає жодних шансів. Коротше, я колись був редакторм на одному з форумів, з правами модератора у всіх темах. Я б вам з Шарудою давно написав в лічку: хлопці, або замовкайте, та гризіться десь в іншому місці, або я вас обох звідси видалю. Ось така моя голосувалка. PS. Доречі, в томі форумі, що я згадав, в ПРАВИЛАХ було чтко сказано: теми політики, релігії, та взагалі такі, що можуть боляче чіпляти якісь світоглядні погляди людей, вважаються табу (форум був по кімнатних квітах). Демократіїї в нас не було, і редактор чи модератор мав право самостійно вирішувати, яку тему він вважає "табуйованою". Це працювало прекрасно!
 10. Майже випадково, вже закриваючи тему, побачив цю фразу. Коми в мене не було. Від слова "зовсім". Все досить прогнозовано. Ну, хіба що я думав — розрив між Зе і Порохом буде трохи меншим. В другому турі теж буду голосувати за Пороха. Мій прогноз — він програє з цифрою десь біля 40%. Звичайно, в ідеалі я був би радий, щоб мій кандидат виграв. Та ще зо три тижні тому я говорив: якщо Зе все ж таки стане президентом, що більш ніж вірогідно, в цьому теж буде своя наука. Гірка, але наука. Так що... навіть близько коми не було. Поїзд, що їде від недоімперії, вже не зупиниш. Так іде історія. Жаль, що втратимо кілька років. Ну, і щоб вже зовсім "закрити тему", приводжу свій запис в ФБ, який я зробив вчора на початку голосування: Багато доводиться чути, що сьогодні все вирішиться. Дивно, що, здається, з таким твердженням погоджується чимало людей. — Сьогодні все могло б вирішитись, якби люди думали. А так... скоріш за все, сьогдні все тільки почнеться. І ті, хто каже : "А-а, все одно гірше не буде!" — згадають того кума з анекдоту, що на запитання: "Як справи?" — відповів: " Знаєте, те, що вчора я назвав гімном, то, виявляється, був шоколад!"
 11. Пордивився прогноз по Гізметео — недовно їм залишилось гулять.
 12. Цілком погоджуюсь! Ух ты! Без бутылки не разберёшься! Этот текст, Бомбус, напомнил мне одну историю. Когда-то, уже почти в прошлой жизни, я работал в проектном институте. И был у нас в отделении старый фронтовик Петрович, очень светлый, приятный человек. Он был удивительным рассказчиком! Просто талантливым. Он нам эту историю и поведал. Итак, годах в 60-х, Петрович со товарищи приехал на полевые работы в одно село. (А работали мы изыскателями, практически геодезистами). В те времена в геодезической партии обязательно находился человек, который должен был читать в провинции лекции местному населению. Ну, типа, городская интеллигенция — для просвещения села. В партии Петровича такой человек тоже был. Он обожал читать лекции в сельских клубах, причём гвоздём его программы была одна фраза: "В наш век моральных деградаций и социальных конфликтов каждый философствующий индивидуум должен уметь сочетать приятное с полезным!" Произнося эту заковыристую фразу, лектор делал паузу, и наслаждался минутой тишины, в течение которой изумлённые сельчане пытались извлечь из услышанного понятную им крупицу логики. Так вот, после очередной лекции в клубе, как только фраза была произнесена, в первом ряду поднялся сам председатель, и в тишине, смущаясь, выдал ответную речь:" Воно-то, конечно, так; колы ежели, то безусловно, потому шо робыця... вобще!" Вот я вспомнил эту историю Петровича, когда прочитал ваш текст, и, чухая затылок, мысленно только и смог сказать: "Воно-то, конечно, так..."
 13. А вы с Шарудой, к примеру, цапались тут давеча по поводу образования Вселенной? То-то, смотрю, термины такие характерные использовались: "русскомирская морда", "свидомиты"... Да и с другими пользователями сети ваши споры крутятся вокруг политики, хотя и принимают внешне другие формы. Зачем лицемерить, мы же не дети.
 14. А взагалі, якщо чесно, мені особисто зовсім не до вподоби, що тут, в цій темі, постійно виникають якісь політичні "розборки".І взагалі розборки. Без них було значно комфортніше.
 15. Ну, я ж не в географічному сенсі. В геополітичному.
×