Перейти к содержанию

В.Ю.А.

Активные Пoльзователи
 • Публикаций

  452
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

1 729

1 Подписчик

Информация о В.Ю.А.

Contact Methods

 • Website URL
  http://
 • ICQ
  0

Profile Information

 • Место расположения
  Николаев

Общая Инофрмация

 • Пасека в
  николаев
 • Стаж
  16-25 лет
 • Kоличество семей
  71-100
 • Ульи
  рут
 • Порода пчел
  карпатка, пробую карнику, бакфаст, итальянку.

Посетители профиля

1 509 просмотров профиля
 1. Звонили несколько посредников. Ищут мед. Цену называют 39-40. Наверное по 37 никто не здает? У меня вопрос: нафига он им сейчас нужен - они же не знают цену контрактов?
 2. Им всё понятно и выводы сделали: меда на руках много, а времени мало - будут сдавать по чём предложим.
 3. Головний закон економіки "СПРОС рождает предложение" і тільки у експортера з імпортером наоборот
 4. Не згоден. Таке враження що Ви продаєте всі 68тис .тн. і купує у Вас цей об'єм теж одна особа. Навіщо їм увесь об'єм.? А якщо Україна буде пропонувати на експорт 200 тис .тн. то вони його всеодно куплять ? Значить він їм потрібний? (якщо я купую для своєї сім'ї на один день одну хлібину за 9 грн, то я не буду купувати три, якщо ціна буде 3 грн). Всі розмови і виступи експортерів із закликами вирішення ситуації зводяться до одного : нехай пасічники продають дешевше! Чому Ви не хочете на прикладі того контракту (300тн меду різнотрав'є, акація і липа) обговорити його виконання з пасічниками форуму? Напишіть чітко: контракт наприклад 3$ , експортеру 0,7 пасічнику 2,3. (Цифри довільні, мої ). Треба більше відкритості з Вашої сторони, бо довіри у пасічників до Вас немає після таких "качель".
 5. Ну так для этого и предлагаю обговаривать. Тут главное доверие, а его нет. Приведу пример. Я занимаюсь немного закупкой зерновых, моя основная работа (всеми нами любимый заготовитель). Я могу взять в експортера контракт например на 300тн кукурузы за который экспортер мне дополнительно добавляет 1$. Звоню фермеру. Говорю есть контракт на 300тн., транспорт столько-то, мои 2$, всё остальное твое. И работаю. Всё честно, всё открыто.
 6. Пропоную обговорити тут на форумі в окремій темі виконання такого контракту. Озвучте пасічникам ціну кожного меду по якій Ви можете купувати під цей контракт. А пасічники Вам напишуть хто скільки зможе продати по такій ціні. І ніяких гадань. По 100 тонн кожного меду вважаю закупити не проблема в дуже короткий термін. І виконуєте контракт гарантовано. P.S. Думаю тут мене ще доповнять . Віктор, більше спілкуйтесь з пасічниками і буде все
 7. Первый варианту меня уже есть. Пасека хобби. Второй не для меня. Сергей а вот если мед в феврале поднимется в цене на 5 грн больше чем ты продал? Или то что в конце сентября ты мог продать дороже чем продал? Это нормально? Ты будешь супер доволен? Это все называется "угадай мелодию"
 8. Чому все упирається в кількість меду на руках? Припустимо, що пасічники здадуть увесь мед зараз по ціні 20 грн/кг, то увесь об'єм спокійно експортується без проблем? То виходить діло не в кількості Причому собівартість меду? У Вас є світова ціна, є ціна в контракті (і вона може бути стабільною цілий рік), складайте ціну для пасічника виходячи з цих цін.(не потрібно рахувати від собівартості меду одержаного з стаціонарної пасіки в 20 сімей, де ніхто нічого не вкладає в неї вже 20 років) На сьогодні получається що єкспортери ставлять мінімальну ціну, а потім самі собі починають ставити палки в колеса і на виході маємо таку ситуацію вже третій рік. Буде стабільна ціна - буде у Вас мед на 10 таких контрактів. Помилки Ви знаєте самі. Тут не потрібні ніякі обєднання
 9. У Вас все стабільно. То я мабуть придумав. Тільки я не поняв чого вони облизуються , в одного у Вас чистий мед? А у других?
 10. Ви так пишите тому що мабуть здаєте мед кожного разу в пік ціни . А в багатьох було мабуть так як у мене: мед урожаю 2015 року (6тн) домовився здати по 36 (була така ціна навесні 2016). Аналіз обіцяли зробити за тиждень, а робили три тижні і опустили ціну до 32. Я на них звісно обідився. Домовився з другими. Поки аналіз ціна ще опустилася. В підсумку здав по 30. Мед урожаю 2016 (7тн) здав восени того ж року по 29 (теж розказували що ціни не буде. А весною деякі дочекалися 43) Мед урожаю 2017 (8тн) здав по 48,5. Єдиний раз що вгадав. Але знаю багатьох хто здав в тому році по 35. В цьому році ще чекаю. Кожен рік пасічники втрачають частину коштів, тому що нам розкажуть про антибіотики, Аргентину, великий урожай, перехідні остатки і інші казки. Дуже тяжко спокійно і без матюків відповідати, бо накипіло з роками
 11. Звідси виходить що вони теж підпадають під квотні поставки. А нам розказують що до квот не мають ніякого відношення. А по поводу ціни: то підвищення у них рідко доходе до нас (бо вони вирішили що на руках ще багато меду)
 12. З Вашого дозволу збережу повідомлення до січня-лютого
 13. А давайте детальніше про оману. Ціна експорту в жовтні 1,7Евро - в грудні 1,85Евро. Ціна закупки у пасічника в жовтні 42 грн. в грудні 38 грн.
 14. Що ви їх питаєте? Все одно скажуть, що привозити нада Вам. Хоча мені теж цікаво.
 15. Бихайв, Бартник, Аскания самые неимущие - у них 38. Они же и главные зачинщики сговоров.
×