Перейти к содержанию

В.Ю.А.

Активные Пoльзователи
 • Публикаций

  195
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

457

Информация о В.Ю.А.

 • День рождения 01.05.1979

Contact Methods

 • Website URL
  http://
 • ICQ
  0

Profile Information

 • Место расположения
  Николаев

Общая Инофрмация

 • Пасека в
  николаев
 • Стаж
  16-25 лет
 • Kоличество семей
  51-70
 • Ульи
  рут
 • Порода пчел
  карпатка

Посетители профиля

665 просмотров профиля
 1. Романович, спасе тільки неврожайний рік, а краще 2 підряд.
 2. Если там так хорошо, а у нас так плохо, то почему Вы еще здесь? Наверное все-таки нравиться производить мед у нас себестоимость все таки небольшая и это главный показатель при производстве любого продукта (хоть Вы это и отрицаете). А потом этот мед контрабасом за границу, я так понимаю она у Вас рядом. И слезы льете что все плохо и страна плохая. А что сделалось для того чтобы было лучше - взятка на границе за контрабас.
 3. Я не гадаю. Я бачив своїм очима ціни на продукти в деяких країнах європи. На один і той же продукт ціна може коливатись і дуже сильно в залежності від якості. Побачили найнижчу ціну і порівнюють з нашою. Але німець цей продукт за найнижчу ціну купувати не буде. Про маржу почитайте цю тему за вчора. Я там висловлювався. Лягаю спати. Допобачення. А то так мене ще закупівельники запишите. А мені завтра нада рамки збивати і нуклеуси виготовляти. До сезону не так і далеко.
 4. Виходить що всі ціни на продукти харчування такі ж як і в нас, один тільки мед у них дорожче. І ми хочемо їхню ціну. Дивно.
 5. Приганяв мені українець, що живе в німеччині, машину в лютому місяці цього року. Назад затарився продуктами під зав'язку (скільки можливо було провезти). Казав що в них набагато дорожче. Мабуть збрехав(чи дурний). Ні не дурний, за свою роботу взяв пристойну ціну.
 6. Згоден. Німці мабуть тоже хочуть щоб машини у них коштували як у нас. Але ні. Вони у них дешевші, бо вони їх виробляють, а ми ні.
 7. З більшістю викладеного Вами повністю згоден. Але хто працює той заробляє і у нас. Збільшіть кількість сімей з 2 (так в Ваших даних) до 10, 20, 50, 100. Це можна зробити без кредиту. Ні один з пасічників що утримує більше ста сімей не потребує кредиту. Моя думка.
 8. А как же себестоимость килограмма меда у нас и у них что тоже одинакова? Потому и стоимость разная.
 9. Нада брать во внимание не только цену на мед но и инвентарь, оборудование и самое главное количество меда которое они производят. (Некоторые наши пчеловоды хотят свои 100 кг подсолнуха с одной семьи и по той цене что в Германии или Белоруссии. Но там физически невозможно взять столько меда с семьи. Почему никто не говортт что Imker купил дом в селе с участком под пасеку за 120 000 Евро. Что там дизель 1,1 евро. Хорошо там где нас нет. Но при всем при этом цену которую платят за мед нам занижена.
 10. Може хтось і хоче - не знаю (все ж таки маржа є). Знаю точно що ніхто з Вас не хоче стати пасічником.
 11. І сформували б базу постачальників наперед на декілька років. Не думають експортери про свою репутацію і про Завтрашній день.
 12. Давайте разом адекватно поміняємо моє уявлення про маржу. Рік тому контракт 1,95%(приблизно 52 грн). Закупівельна ціна 27-28грн. З різницею ціни в 25 грн це по Вашому адекватно...
 13. 1.Так це ж щастя коли Вам пропонують стабільну ціну на півроку - рік. Пасічникам Ви цього не пропонуєте ... 2. А Ви попробуйте пасічникам дати одразу ціну виходячи з контракту (не забивайте маржу 200%). Висновок: ризик відсутній, тому що прочитайте пункт 1.
 14. А ще можна чекати дуже довго сусіда, а потім довго чекати комбайн. Спочатку обробляють і збирають своє, а в сусіда в останню чергу. Для пасічників це плюс. Розтягуєься період цвітіння (те що велика агрофірма засіє за тижень одноосібники можуть сіяти місяць)
×