Jump to content

В.Ю.А.

Активные Пoльзователи
 • Content count

  517
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2,105

3 Followers

Contact Methods

 • Website URL
  http://
 • ICQ
  0

Profile Information

 • Location
  Николаев

General Information

 • Пасека в
  николаев
 • Стаж
  16-25 лет
 • Kоличество семей
  71-100
 • Ульи
  рут
 • Порода пчел
  карпатка, пробую карнику, бакфаст

Recent Profile Visitors

1,807 profile views
 1. А я писав, що питання не тільки до Асканії. Ну давайте запитаю по іншому. На зустрічі експортерів Ви не вирішували внаслідок чого Україна потрапила в один список разом з Індією і В'єтнамом. (А роком раніше пан Асалтан взяв медаль Апімондії за соняшниковий мед ). Чому Ви питаєте в мене, я мед не експортую . Там на Вашій зустрічі всі все знають ( і як і коли і хто ). Просто вирішуєте там інші задачі, інші цілі ставите перед собою.
 2. Яким чином їх робота стала прозорою? Можна більш детально. Про темпи продажу звідки така інформація? Знаю одного заготівельнки в м. Южноукраїнськ, то йому поки привозять пусті бочки. Взяли під мед, а меду менше. От і повертають бочки.
 3. А давайте тут на форумі, щоб всі знали хто винен і що робити. Пропоную Вам встановити закупівельну ціну на якісний соняшник в евробочці (всяку бадягу, гфс, цеглу і ... в тазиках не брать) і все вирішується миттєво. Ви даєте ціну за показники якості, чий мед не проходе то до-побачення. А так виходить що заявляєте що мед не дуже якісний но все одно берете. Тара всяка теж підходить, аби дешевше. З цього вивід такий: експортери не зацікавлені в якісному продукті, краще більше і дешевше. Самі нас поставили в список задніх (самих дешевих). Хто відправив на експорт мед з ГФС ? Я чи пасічник з села Іванівка? Якби робили аналіз якісно, то бадяга залишилась у того хто її забодяжив. А насправді хтось з експортерів захотів зірвати куш, а тепер пасічники віддувайтесь. P.S. Не переводьте стрілки на пасічників. На Вашій черговій зустрічі експортерів домовтесь купувати тільки якісний мед, встановіть показники якості і закуповуйте мед чітко по показниках. Все що не проходить - не беріть. І проблема вирішена
 4. Ваші заклики протьогом років до зниження собівартості, та переходу на бочки здійснились. Ми отримали багато меду, який можна дешево купити. Тепер Ви не задоволені якістю, а винні в цьому получились пасічники. Мед в бочках купується дорожче чим в бідонах? ( Чи як сильно треба то піде і в тазиках? ) Де озвучені показники якості по яких до нашого меду не буде претензій.? Якісний мед відрізняється ціною від не якісного? Навіщо купувати неякісний? Україну віднесли в один ряд з тими країнами внаслідок чого? Їм не сподобався мій мед, мої вулики, моя тара, чи як відбувається процес відкачки меду? Чи може хтось з експортерів щось набадяжив? Чи з економив на деяких аналізах і йому хтось втюхав бодягу? Віктор питання не лише до Вас, а до всіх кому тикають в очі той звіт.
 5. Отак пасічники Вас почитають (люди у нас довірливі, а Ви маєте авторитет на форумі) і підуть здавать. Будуть здавать будуть опускати ще нижче. Буде тоді ціна на рівні з цукром. З теоріями треба обережніше.
 6. Тара для меду

  Згадую зі страхом. Перше це не зовсім зручно в мішки наливати. Я їх розложував в гаражі на підлогу . Після того переносив в інше місце щоб заливати мед з другої викачки. Потім все грузили декілька чоловік разом зі мною. Так як мед тоді відвозив сам, то ще й розгружали. Намахався стільки, що через тиждень після того купив бочки.
 7. Можу Вам допомогти. Є акація і квітковий.
 8. Весна-Літо 2019

  У нас на цю рослину кажуть "собача кропива"
 9. Ваш мед майский из чего состоит: акация, рапс или что-то другое?
 10. Вже пропонував Вам не один раз установити стабільну ціну. В експортерів ціна стабільна в Евро більше ніж півроку. А для пасічників? Залиште в спокої перехідні залишки. Що вони Вам так докучають? В аграрному бізнесі виробники продукції купують найкращу світову (нову) техніку. Пасічники з кожним роком тільки більше працють в кращому випадку за ці ж гроші . Якщо сортових медів багато не треба, то навіщо платити хоча б на рівні минулого року.???? Переливаємо з пустого в порожнє, або ситий голодному не "товарищ"
 11. А як же у Вас без черги? Ще мабуть з минулого року? То болото, то грошей немає, то потім чого до Вас їхать якщо уже можна взяти дешевше чим у Вас. Все пам'ятаємо
 12. У Вас знову цікаві підрахунки. Скільки в Україні пасічників і бджолосімей порахувати не дуже получається , то давайте порахуємо мед виходячи з площ соняшника. А як той мед будете збирати, комбайном ? Що Ви називаєте першим взятком? Ріпак чи акацію? Чи багато бажаючих здавати акацію по теперішнім цінам і чи взагалі є вона на здачу? А можливо розпродається спокійно на внутрішньому ринку. Спочатку потрібно зібрати ті тисячі тонн, а вже потім виставляти такі ціни. Самі ж кажете що прогноз діло не "благодарне".
 13. Національний конкурс медів

  Про яку кількість меду йде мова (бідон, бочка)?
 14. А де взялось на даний час різнотрав'є чи це минулорічне ?
 15. Якби це дійсно було необхідно і вирішило якість проблеми то експортери давно б це зробили і з легкістю : купуєте мед тільки в бочці і з зареєстрованих пасік (за 1 рік всі пасічники були б зареєстровані і з бочками). А в дійсності виходить пасічник з бідонами і каструлями експортерам вигідніший , у нього можна купити дешевше. Моя пасіка зареєстрована з 2008 року, бочками користуюсь з 2010. В чому переваги? Чому закуповуючи мед у мене за ці роки половина покупців (заготівельники і експортери) не брала документи на пасіку ?
×