Jump to content

В.Ю.А.

Активные Пoльзователи
 • Content count

  503
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2,021

1 Follower

About В.Ю.А.

 • Birthday 05/01/1979

Contact Methods

 • Website URL
  http://
 • ICQ
  0

Profile Information

 • Location
  Николаев

General Information

 • Пасека в
  николаев
 • Стаж
  16-25 лет
 • Kоличество семей
  71-100
 • Ульи
  рут
 • Порода пчел
  карпатка, пробую карнику, бакфаст

Recent Profile Visitors

1,720 profile views
 1. Якби це дійсно було необхідно і вирішило якість проблеми то експортери давно б це зробили і з легкістю : купуєте мед тільки в бочці і з зареєстрованих пасік (за 1 рік всі пасічники були б зареєстровані і з бочками). А в дійсності виходить пасічник з бідонами і каструлями експортерам вигідніший , у нього можна купити дешевше. Моя пасіка зареєстрована з 2008 року, бочками користуюсь з 2010. В чому переваги? Чому закуповуючи мед у мене за ці роки половина покупців (заготівельники і експортери) не брала документи на пасіку ?
 2. Дякую з відповідь. А як на рахунок прив'язки ціни до перехідних залишків?
 3. Ну тоді ще одне запитання. Ви написали що неможливо порахувати потужності з переробки меду. Як тоді можна порахувати мед, якщо навіть заводи не можна порахувати? Наприклад : Є мед у Юри, Колі і Петі (в кожного по 10 тонн) . В минулому році вони здавали мед експортерам "А" , "Б", "С". Так як фірма "А" називала одну ціну, поки робила аналіз то опустила ціну на 2 грн, фірма "Б" їхала за аналізом місяць і за медом ще пів року, фірма "С" ще бочки пусті не повернула. От в цьому році Юра, Коля і Петя здали мед на аналіз всім трьом експортерам . Юра мед не здав зовсім, Коля здав фірмі "А", а Петя отправив свій мед контрабасом в ДНР. А на зборах експортери нарахували що на руках ще 80 тонн, а фактично тільки у Юри 10. P. S. Персонажі умовні
 4. Пане Віктор є до Вас декілька запитань: - тут на форумі вже не повню ким було сказано що експортна ціна не змінюється з літа 2018 по цей період і становить 1,85 евро ( мед соняшник). Це відповідає дійсності? - чому проблема перехідних залишків (видумана на мою думку) має зменшувати ціну закупівлі меду? Якщо у Вас є експортна ціна і Ви по цій ціні можете експортувати певну кількість меду, то працюйте і не переживайте за якісь залишки. Чи Ви хочете експортувати набагато більше, а це можливо тільки закуповуючи мед по низькій ціні. Перевиробництво - це проблема пасічника, не потрібно вирішувати за нього ( бо експортери як порішають то кількість пасічників зменшиться, вже і так багото пасічників у Польщі на заробітках) . P.S. Представлюсь : Видрученко Юрій (хоча Ви знаєте)
 5. Головне пригласить побільше блогерів, дать їм безкоштовно по бочці. А вони за ту бочку розхвалять на всю Україну.
 6. Добрий день. Не хотів на цю тему дискутувати , але все ж не втримався. 1. Чому першим пунктом у Вашому повідомлені сказано про перехідні запаси? 2. Чому не головне для Вас ціна на зовнішніх ринках? 3. Якщо головне щоб не було перехідних запасів, то починаєте закуповувати пр 10 грн (експортери рахують якщо пасіка стаціонарна і мала то - собівартість того меду наближається до нуля) і завалите весь світ дешевим медом (вб'єте всіх конкурентів в т.ч. в'єтнам і китай). 4. Стабільна ціна. За останні 5 місяців коливання закупки меду відбувалось в межах 10 грн (від 42 до 32). А у експортерів стабільність. І на рахунок Вище організованої зустрічі: зробили вигляд, що нібито за щось переживаєте, ніби щось вирішили, а насправді нічого.
 7. Вам уже казали який мед і скільки. І що з того? Просто "любопитні з дитинства"?
 8. Мед соняшник. 25 бочок. Всі аналізи в нормі. Миколаїв. Бажана ціна(ціна по якій я готовий здати)1,7$/кг. P.S. Взнали , що далі?
 9. Теж сьогодні заготівельник Агроісттрейда прислав що 35. Раніше в нього було 33. Мабуть не здають
 10. По 33 думаю что не продают, а по 36 знаю что продают некоторые.
 11. Прислали смс: " С 18.03 цена 33 грн." Пугают наверное
 12. А вот цены в контрактах первой пятерки экспортеров сейчас и в январе не изменились ни НА копейку. Наверное завойовывают доверее пасечников
 13. Володя. При чому тут депозити? Може ще біткойни купити(зараз знову впав )
 14. Якось Ви рахуєте, не пойму. Мені восени теж пропонували по 42.5, але $ тоді був по 28. (42,5÷28=1,52 43÷28=1,54) Чи якийсь калькулятор інший?
 15. https://www.ukr.net/#homeDetails/jekonomika/69648146/ Не написали только что мед нада закупать у пчеловодов по 27, чтобы так окупилось .
×