Перейти к содержанию

Андрій Сумчанин

Совет Форума
 • Публикаций

  3 780
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

10 188

Информация о Андрій Сумчанин

 • Звание
  КАРНІКОВОД, Магістр по бджільництву
 • День рождения 12.05.1982

Contact Methods

 • Website URL
  http://

Profile Information

 • Ваш пол
  Not Telling

Общая Инофрмация

 • Пасека в
  Недригайлівському р-ні, Сумської обл
 • Стаж
  свыше 25 лет
 • Kоличество семей
  101-150
 • Ульи
  L/R 8р и 10р
 • Порода пчел
  CARNICA

Посетители профиля

19 384 просмотра профиля
 1. Кочові або "каліфорнійські" кришки для вуликів

  Розмір не пам"ятаю, але зазор між корпусом і опорними брусками по 5 мм.
 2. Зібрання пасічників СУМЩИНИ

  Это не я приглашаю докладчика, а Лысенко Андрей, типа семинар практический
 3. Зібрання пасічників СУМЩИНИ

  У п'ятницю 1.02 на 11.00 зібрання у Будинку природи в Сумах. Основний доповідач - промисловий пасічник з Харківщини Андрій Ус, досвід набував у Новій Зеландії Вхід платний (за оренду залу і доповідач)
 4. А можна до вас приїхати подивитися станок, і з вами познайомитися? Ми живемо в одному місті, та й коллеги по цій справі, бо в Сумах взагалі нікого не знаю хто б займався ШО. Я з минулого року почав маток осіменяти.
 5. Я замовлень на 100 ІОшок наберу. За кількістю ганятися не маю наміру, то не для мене.
 6. Порода пчёл Карника (A.m. Carnica)

  Звісно, кому матінка-Природа що наділила в своїх природніх умовах. Коріння одне, а гілочки по різному ростуть
 7. Порода пчёл Карника (A.m. Carnica)

  Породи різні, але все ж таки належать до однієї породної групи згідно генетики. Група М, якщо пам"ятаю правильно, де знаходяться Лігустіка, Карніка з Карпаткою, Македоніка з Степовою. Родичі так би мовити
 8. Порода пчёл Карника (A.m. Carnica)

  Привезли та й добре, а розказувати скільки маток та які - не моя натура. Я ще позаминулого року пішов по шляху відсівання всього лишнього чи того до чого руки не доходять. По весні всіх зайвих материнок продав сумським пасічникам, кожен брав яку хотів. Шо взяв новеньке - дивлюсь. Привезли та й добре, а розказувати скільки маток та які - не моя натура. Я ще позаминулого року пішов по шляху відсівання всього лишнього чи того до чого руки не доходять. По весні всіх зайвих материнок продав сумським пасічникам, кожен брав яку хотів. Шо взяв новеньке - дивлюсь. Привезли та й добре, а розказувати скільки маток та які - не моя натура. Я ще позаминулого року пішов по шляху відсівання всього лишнього чи того до чого руки не доходять. По весні всіх зайвих материнок продав сумським пасічникам, кожен брав яку хотів. Шо взяв новеньке - дивлюсь. Привезли та й добре, а розказувати скільки маток та які - не моя натура. Я ще позаминулого року пішов по шляху відсівання всього лишнього чи того до чого руки не доходять. По весні всіх зайвих материнок продав сумським пасічникам, кожен брав яку хотів. Шо взяв новеньке - дивлюсь. Привезли та й добре, а розказувати скільки маток та які - не моя натура. Я ще позаминулого року пішов по шляху відсівання всього лишнього чи того до чого руки не доходять. По весні всіх зайвих материнок продав сумським пасічникам, кожен брав яку хотів. Шо взяв новеньке - дивлюсь.
 9. Порода пчёл Карника (A.m. Carnica)

  Вашому постачальнику я порадив у Кройза взяти, він зробив це
 10. Порода пчёл Карника (A.m. Carnica)

  Від Кройза матки приїхали в першій декаді липня, бо ви приїжджали до мене в Суми 8 чи 9 липня. Алоїс Кройз (2-176) - один з найавторитетніших селекціонерів земельного об"єднання карніководів Баварії. По ньому інформацію я відслідковував давно. І та материнка 16 року клас Аv, від якої він прислав нам маток з облітника DE 2-21 Nby. Rachel- Diensthütte, наразі посідає 3 місце в ранжируванні зі всіх 858 маток протестованих Кройзом через бібрід. По кройзовській карніці поки що виділяю гарну плодовидість і певну м"ясистіть, назразок Скленару чи Кірххайну.
 11. На Червень ще добираю
 12. Порода пчёл Карника (A.m. Carnica)

  А ви зверніться до панів селекціонерів, на бібіріді вже два українських обєднання карніководів представлено (Клуб Карніка UA-1 та Українська Карніка UA-2), контакти вказані.
 13. Порода пчёл Карника (A.m. Carnica)

  У немцев написано, в уставах их объединений. Серые паспорта - для маток контролированного спаривания, жёлтые - для маток свободного спаривания. Хотя есть немецкие объединения карниководов, которые этого не придерживаются. У австрияк этого не соблюдают как я успел уже убедиться, т. е цветности бланков паспортов. По генерациям я у Пернера переспрашивал, он разъяснил. Вот пример чистопородной матки с Пустервальда, она есть уже 6 поколение в данной линии. Что написано в строчке видно - 6. Как раз в подтверждение моих слов
 14. Порода пчёл Карника (A.m. Carnica)

  В 2018-м от 7-45-472-2015 К
 15. Порода пчёл Карника (A.m. Carnica)

  Там написано не F2, а просто цифра 2, що означає шо з цією лінією ведеться робота вже на протязі двох поколінь. І бланк паспорту сірого кольору, тобто на матку чистопородну виписаний. А якби це була якась ефка то бланк паспорту був би жовтий і писали б чітко "F1", причому позначки F1 пишуться в строчці rasse/linie. Материнка указана 7-176-136-2015. инструменталка, осеменение проводил сам Маха. Рудь говорил что это одна из лучших материнок Пешетц у него за последние года, а почему он не подал её на классность - другой вопрос. Она есть дочка выдающейся маховской матки 17-85-15-2012 К, которая имеет корни фелинговского Пешетца. В этом году я взял островную от Рудя от материнки 7-176-136-2015, облетанную на Нордернае, хороший материал, сразу видно - добротныйклассический Пешетц
×