Перейти к содержанию

Андрій Сумчанин

Совет Форума
 • Публикаций

  3 785
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

10 214

Информация о Андрій Сумчанин

 • Звание
  КАРНІКОВОД, Магістр по бджільництву
 • День рождения 12.05.1982

Contact Methods

 • Website URL
  http://

Profile Information

 • Ваш пол
  Not Telling

Общая Инофрмация

 • Пасека в
  Недригайлівському р-ні, Сумської обл
 • Стаж
  свыше 25 лет
 • Kоличество семей
  101-150
 • Ульи
  L/R 8р и 10р
 • Порода пчел
  CARNICA

Посетители профиля

19 683 просмотра профиля
 1. То не Лампрехт, то Склєнар від Фухса, їх я особливо і не використовую, бо на практиці вони не показують того що мені треба, і система це також підтвердила вирахованими показниками. Лампрехт цього року буде тільки тестуватися, восени подам дані в бібрід. У Лампрехта код 99-156 (Ортвін) та 99-157(Норберт, син)
 2. Як я і передбачав, найкращими виявилися Пешетц, Целлє і ВТ. Нижче скріни по материнкам Пешетц і Целлє. Моя Целлє 6-1-644-2017 з-поміж 68 протестованих пасічниками маток інституту Целлє 17 року народження зайняла шосту позицію. Пешетц 7-176-618-2017 має доволі гарні показники індексів та коефіцієнтів, мені вона найбільше подобається, як і Пернеровська. Материнку Пернерську вкажу пізніше
 3. Зазначені восени материнки були подані мною в бібрід для оцінки, я зазначений по ним як тестер. Цього року 2019 восени подам до бібріду і завезених з Європи маток, і зроблені минулого року комбінації Пешетц*Целлє та Пернер*Целлє , тобто 18 року народження, всі будуть тестуватися влітку по господарським ознакам Ось що система обрахувала по маткам 17 року народження
 4. З минулого року я офіційно перебуваю в системі Бібрід. Це стосовно питання довіри до мене як до серйозного матковода і наявного у мене племінного матеріалу.
 5. Кочові або "каліфорнійські" кришки для вуликів

  Розмір не пам"ятаю, але зазор між корпусом і опорними брусками по 5 мм.
 6. Зібрання пасічників СУМЩИНИ

  Это не я приглашаю докладчика, а Лысенко Андрей, типа семинар практический
 7. Зібрання пасічників СУМЩИНИ

  У п'ятницю 1.02 на 11.00 зібрання у Будинку природи в Сумах. Основний доповідач - промисловий пасічник з Харківщини Андрій Ус, досвід набував у Новій Зеландії Вхід платний (за оренду залу і доповідач)
 8. А можна до вас приїхати подивитися станок, і з вами познайомитися? Ми живемо в одному місті, та й коллеги по цій справі, бо в Сумах взагалі нікого не знаю хто б займався ШО. Я з минулого року почав маток осіменяти.
 9. Я замовлень на 100 ІОшок наберу. За кількістю ганятися не маю наміру, то не для мене.
 10. Порода пчёл Карника (A.m. Carnica)

  Звісно, кому матінка-Природа що наділила в своїх природніх умовах. Коріння одне, а гілочки по різному ростуть
 11. Порода пчёл Карника (A.m. Carnica)

  Породи різні, але все ж таки належать до однієї породної групи згідно генетики. Група М, якщо пам"ятаю правильно, де знаходяться Лігустіка, Карніка з Карпаткою, Македоніка з Степовою. Родичі так би мовити
 12. Порода пчёл Карника (A.m. Carnica)

  Привезли та й добре, а розказувати скільки маток та які - не моя натура. Я ще позаминулого року пішов по шляху відсівання всього лишнього чи того до чого руки не доходять. По весні всіх зайвих материнок продав сумським пасічникам, кожен брав яку хотів. Шо взяв новеньке - дивлюсь. Привезли та й добре, а розказувати скільки маток та які - не моя натура. Я ще позаминулого року пішов по шляху відсівання всього лишнього чи того до чого руки не доходять. По весні всіх зайвих материнок продав сумським пасічникам, кожен брав яку хотів. Шо взяв новеньке - дивлюсь. Привезли та й добре, а розказувати скільки маток та які - не моя натура. Я ще позаминулого року пішов по шляху відсівання всього лишнього чи того до чого руки не доходять. По весні всіх зайвих материнок продав сумським пасічникам, кожен брав яку хотів. Шо взяв новеньке - дивлюсь. Привезли та й добре, а розказувати скільки маток та які - не моя натура. Я ще позаминулого року пішов по шляху відсівання всього лишнього чи того до чого руки не доходять. По весні всіх зайвих материнок продав сумським пасічникам, кожен брав яку хотів. Шо взяв новеньке - дивлюсь. Привезли та й добре, а розказувати скільки маток та які - не моя натура. Я ще позаминулого року пішов по шляху відсівання всього лишнього чи того до чого руки не доходять. По весні всіх зайвих материнок продав сумським пасічникам, кожен брав яку хотів. Шо взяв новеньке - дивлюсь.
 13. Порода пчёл Карника (A.m. Carnica)

  Вашому постачальнику я порадив у Кройза взяти, він зробив це
 14. Порода пчёл Карника (A.m. Carnica)

  Від Кройза матки приїхали в першій декаді липня, бо ви приїжджали до мене в Суми 8 чи 9 липня. Алоїс Кройз (2-176) - один з найавторитетніших селекціонерів земельного об"єднання карніководів Баварії. По ньому інформацію я відслідковував давно. І та материнка 16 року клас Аv, від якої він прислав нам маток з облітника DE 2-21 Nby. Rachel- Diensthütte, наразі посідає 3 місце в ранжируванні зі всіх 858 маток протестованих Кройзом через бібрід. По кройзовській карніці поки що виділяю гарну плодовидість і певну м"ясистіть, назразок Скленару чи Кірххайну.
 15. На Червень ще добираю
×