Перейти к содержанию

Андрій Сумчанин

Совет Форума
 • Публикаций

  3 173
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

7 729

Информация о Андрій Сумчанин

 • Звание
  КАРНІКОВОД, Магістр по бджільництву
 • День рождения 12.05.1982

Contact Methods

 • Website URL
  http://

Profile Information

 • Ваш пол
  Not Telling

Previous Fields

 • Пасека в
  Недригайлівському р-ні, Сумської обл
 • Стаж
  свыше 25 лет
 • Kоличество семей
  101-150
 • Ульи
  L/R 8р и 10р
 • Порода пчел
  CARNICA, Ligustica

Посетители профиля

12 973 просмотра профиля
 1. Рейсмус

  То інший майстер показує. Факт - метабовські ножі підточують.
 2. Рейсмус

  То саме просте - знять його, тоді стружка летить вперед і прямо, а треба щоб донизу летіла чи вірніше спрямовувалася. У Джета наприклад можно лобзіком вирізать в козирьку отвір на всю ширину, а в Метабо це все вже зроблено заводом - широкий отвір на всю ширину, з козирьком направленим донизу, якщо треба насадку для стружковідводу, пилосос і будь здоров.
 3. Рейсмус

  Ще один момент, чому взяв саме Метабо: у Джета стружка викидається через стружковикидний козирьок, на кінці якого круглий отвір, у Метабо широкий отвір по ширині валу.
 4. Рейсмус

  Планував брати JET-JWP 12, навіть спокушався взяти його аналог Sturm TH14203, а так як "зільоноє животноє" мені не товариш і дуже швидко з ним розправився, вирішив брати або JET - JWP 12 або Metabo DH330, схилився до німецької фірми, взяв METABO DH 330, послухавши своїх товаришів столярів, особливо того, що таким працює 6 років.
 5. Рейсмус

  По інету є об'яви про ножі на Метабо ціною 1400 грн, хоча з'явилася об'ява що якась запорізька фірма робить ножі для Метабо ціною 715 грн. Тепер стосовно питання "точаться чи не точаться". Пишуть що не точаться, але мій товариш який має вже шість років в роботі Metabo DH330 і рейсмусує дошку десятками кубів, каже що робить періодичну підточку метабовських ножів. На Ютубі є ролік 15-хвилинний де майстер показує заточку метабовських ножів.
 6. Рейсмус

  В своїй ціновій категорії Енергомаш і аналогічний йому Sturm TH14203 найкращі, це багато майстрів говорять. Зараз ціна на Енергомаш/Sturm в середньому 9000 грн. Ці рейсмуси позиціонуються як повні аналоги Jet-JWP 12, хоча цей вже від 11500 грн стартує, а запчастини на всі три однакові.
 7. Рейсмус

  Нормальний рейсмус менше 400-500$ не коштує, моя думка. Як на мене, то нижня планка в рейсмусах це JET-JWP12 і все що вище. Визнаю такі фірми як Makita, Metabo, Bosch, DeWalt, Jet.
 8. Порода пчел Карника (A.m.Сarnica)

  Сподівання тільки на інсемінаторів, що пеххакерський матеріал збережено, шось скомбінуєте, бо гарна бджола, сам це бачу, і хлопці дзвонять кажуть що гарні сім'ї йдуть в зиму, мед носили і т.д. Пеххакер знав що робив, тут сумнівів нема, бо науковець такого рівня і авторитету своє звання доктора недарма носив.
 9. Порода пчел Карника (A.m.Сarnica)

  Я був би радий, якби була недостовірна, проте це правда. Зятьок про бджоли не дуже думав як виявилося.
 10. Осінь 2017\ Зима 2018

  Дело не в количестве семей. Надо приучивать себя делать так как надо с самого начала. По сырости - дно сетчатое, или вентиляция через верх, тогда клубы сидят спокойно, нет гармошки сюда-туда. При достаточной вентиляции клуб держит форму и пребывает в спокойном состоянии длительный период.
 11. Осінь 2017\ Зима 2018

  А зачем сокращать и убирать рамки в пределах одного корпуса? Я вообще этого не понимаю, и никогда не делал.
 12. В мене ніяких обльотів не було, +7+8 тепла, але сиро, дощ йшов, вітер пориви.
 13. Футбольная

  В той час як школа італійських тренерів вважається чи не найсильнішою в Європі. Карло Анчелотті, Антоніо Конте, Клаудіо Раньєрі, Массіміліано Аллєгрі, Мауріціо Саррі і т.д. А в збірну нікого поставити... Парадокс
 14. Порода пчел Карника (A.m.Сarnica)

  Його зятю Панценбюку, але він її вже укокошив, казали наче минулу зиму не перезимували, так він гарно пасічникував.
 15. Футбольная

  Читаю коментарі та статті на Gazetta dello Sport та Coriero dello Sport. Пресса просто рве на шмаття гру збірної Італії та те що робив Вентура як головний тренер, критика нищівна. Вентурі треба тікати з Італії, бо такого наробив, що дєдушкі цього не пробачать, оті всі його іграшки в 4-2-4, потім в 3-5-2... Жах, просто жах.
×