Андрей Сумчанин

Совет Форума
 • Публикации

  2 755
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

5 922

О Андрей Сумчанин

 • Звание
  МАГІСТР по спец. "БДЖІЛЬНИЦТВО"
 • День рождения 12.05.1982

Contact Methods

 • Website URL
  http://

Profile Information

 • Ваш пол
  Not Telling

Previous Fields

 • Пасека в
  Недригайлівському р-ні, Сумської обл
 • Стаж
  16-25 лет
 • Kоличество семей
  101-150
 • Ульи
  L/R 8р и 10р
 • Порода пчел
  CARNICA, BUCKFAST, LIGUSTICA

Посетители профиля

9 570 просмотров профиля
 1. Чергове зібрання на пасіці у роменського пасічника Олександра Володимировича пройшло. Погода нарешті налагодилася і дозволила зібратися сумським і роменським пасічникам та матководам. Злетілося близько сорока чоловік. Традиція підтримується, на свято весняного Миколи, вже третій рік поспіль
 2. Вася, а чого ти не кажеш що і ти долучився до купівлі цієї класової матки від Пернера? Тепер від неї треба наробити якнайбільше потомства. Клас А - це найвища оцінка з можливих по карнікі. Приємна новина
 3. Лигустика Асиоли это под Равенной, область Эмилия-Романья. Пасека у Асиоли немного южней чем у Кантони и Финелли, но это все северная Италия.
 4. То вже від пасічника залежить візьме він мед чи ні. Баланс балансом але мозги пасічника повинні працювати в першу чергу, то по народному на Бога надійся, та й сам не плошай.
 5. Для того щоб говорити про італійку треба її хоча б мати. А шпаре вона так як ніхто не шпаре. Те що зараз мають карніки і карпатки по розплоду, італійка мала ще три тижні тому.
 6. А в нас дві доби останні дощ, вчора від самої ночі поливає. Сьогодні +4, квітень на дворі. Вся весна холодна.
 7. В кінці квітня коли розширяв італійок і була погода розширяв корпусами суші зверху, добре йшла вверх, нектар несли. Освоїли корпуси нормально.
 8. Всю весну спостерігаю за карнікою Хефтбергера, і скажу що досить пристойна бджола. Перше що я в ній виділяю це майже ідеальну миролюбність, дуже спокійні. Тримають досить чисті гнізда. Розплідні гнізда досить об'ємні. Бджола сама по собі сріблясто-сіра. Матки працюють інетенсивно, розплід як стіночка. Медок в гніздах мається і чимало. Поки можно Хефтбергеру передавати вітання, свої гроші він отримав за маток недарма.
 9. Антоне, вітаю! Бажаю тобі і твоїй пречудовій карнікі здоров'я та наснаги!! Великих звершень!! Ми з тобою народилися впродовж тижня, я 12 ти 18, але з різницею в три роки
 10. Знову дощі, вчора бризкали, сьогодні вже ллють...
 11. У меня аскофероза у бакфастов не наблюдалось, хотя пасека в низмине и рядом болото, влажность повышена. Меня другое беспокоит, почему бакфаст отзимовался даже хуже чем итальянки в плане подмора, и почему на средину мая бакфаст уже проигрывает карнике в плане развития?
 12. Приїжджав нещодавно колега, забирав в мене ІОшку бакфаста. Питаю "а своя що?" відповідь "погнала АСКОФЕРОЗ". Казочки про інбрідінг не треба розповідать. Бакфаст підвержений аскофероз. Я ще три роки назад, мою цитату привели вище, казав що бакфастчики жаліються на аскофероз. Ситуація не помінялась. І це якраз є конкретний приклад прояву генів в певних умовах.
 13. Артеме, ти всіх Зінгерок осіменяв С27МАА (Пернером)? І Склєнарок також С27МАА казав вище. Чому саме по батьківській стороні Пернер С27МАА?
 14. Карніка та лежаки - це несумісні речі. Карніка любить просторе розширене гніздо, тільки тоді її можна побачити у всій красі. Це з практики
 15. Її дочок ШО ти показував в відео, також бачив. Гарні сімейки