Jump to content

Черкасець

Активные Пoльзователи
 • Content count

  890
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

920

4 Followers

Contact Methods

 • Website URL
  http://
 • ICQ
  0

Profile Information

 • Location
  Черкаська

General Information

 • Пасека в
  Черкассы
 • Стаж
  4-7 лет
 • Kоличество семей
  31-40
 • Ульи
  двокорпусні +корпусні українські
 • Порода пчел
  карніка

Recent Profile Visitors

2,261 profile views
 1. нема ніякої "епопеї"земля давно продається з підтишка,Ви думаєте чого вони вигнали людей на траси і під Раду?Нема продажу людям нікуди діваться здають в оренду нібулонам,кернелам і т.д тисячі га,вони бабло качають і не надо куплять землю,беззатратне,на землю, виробництво.
 2. що стабільного в зернових,кукуруза по 2500 чи сонях по 6000?Така стабільність як у нас по меду,тільки там з під комбайна руки викручують у кого нема де передержать до кращої ціни а тут навпаки вийшло з під медогонки по 34 а зараз по 27.Правда зернові трохи починають набирати ціну.
 3. я б задоволенням поміняв би на соляру,чи на ліс.
 4. Ремонтантная малина Зюгана.

  до цього часу малина радує ягодами,жаль що мало місця посадив би ще.
 5. Хурма

  А у Вас який сорт?Чи є опильювач?І ще одне вагоме питання,де брали садженець.
 6. Хурма

  цікаво,не можна узнати сорт?
 7. Хурма

  цікавить чи хтось вирощує,особливо центр і київська область.Просто хочеться посадити і мати результат а невикинути гроші на вітер.
 8. Хурма

  Шановні колеги чи ніхто не вирощує дома хурму?
 9. притому,поки народ думатиме що купить мед чи кіло картоплі на першому місці буде картопля.Пять років назад бабці брали у мене кожного виду по 3-х літровому бутильку кожного виду,зараз всього літру одного виду,грошей йок.Також подивіться яка кількість бджолосімей,раніше колгоспні пасіки були менші.Торговців медом на базарі скільки що овочами скоро менше буде,отакі реалії,хоча в цьому році ціни закупівельні впали в рази по всім галузям,знайомий фермер при здачі кукурудзи чистими вийшло 1500гр за тону і т.д.сумно.На мою думку йдуть сплошні договорняки скупщиків сировини.Нам з зберіганням меду ще куди нейшло а фермерам викручують руки на раз,обробіток землі росте,удобрення теж,кінцева продукція росте а сировина ніпочім.
 10. пока не станем нормально жить,наш мед нікому не потрібний.А ще в таких обсягах що зараз качаєм.
 11. можливо,я не зареєстрований і податок на землю не оплачую,тому брав вірніше господарь засвідчував що дійсно на його обійсті знаходиться пасіка на постійній основі,так сказать на пмж
 12. яка різниця, платите,значить все окей.
 13. Я не можу сказати де написано,але у нас відлічають,бо вибирати треба тих що відлічають.А реєстр пасік вони ведуть,якщо Ви звертаєтесь про реєстрацію пасіки,мало того ще і звонять про обробіток поля якщо фермер поставив їм до відома.
×