Jump to content

Черкасець

Активные Пoльзователи
 • Content count

  880
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

904

4 Followers

Contact Methods

 • Website URL
  http://
 • ICQ
  0

Profile Information

 • Location
  Черкаська

General Information

 • Пасека в
  Черкассы
 • Стаж
  4-7 лет
 • Kоличество семей
  31-40
 • Ульи
  двокорпусні +корпусні українські
 • Порода пчел
  карніка

Recent Profile Visitors

2,211 profile views
 1. притому,поки народ думатиме що купить мед чи кіло картоплі на першому місці буде картопля.Пять років назад бабці брали у мене кожного виду по 3-х літровому бутильку кожного виду,зараз всього літру одного виду,грошей йок.Також подивіться яка кількість бджолосімей,раніше колгоспні пасіки були менші.Торговців медом на базарі скільки що овочами скоро менше буде,отакі реалії,хоча в цьому році ціни закупівельні впали в рази по всім галузям,знайомий фермер при здачі кукурудзи чистими вийшло 1500гр за тону і т.д.сумно.На мою думку йдуть сплошні договорняки скупщиків сировини.Нам з зберіганням меду ще куди нейшло а фермерам викручують руки на раз,обробіток землі росте,удобрення теж,кінцева продукція росте а сировина ніпочім.
 2. пока не станем нормально жить,наш мед нікому не потрібний.А ще в таких обсягах що зараз качаєм.
 3. можливо,я не зареєстрований і податок на землю не оплачую,тому брав вірніше господарь засвідчував що дійсно на його обійсті знаходиться пасіка на постійній основі,так сказать на пмж
 4. яка різниця, платите,значить все окей.
 5. Я не можу сказати де написано,але у нас відлічають,бо вибирати треба тих що відлічають.А реєстр пасік вони ведуть,якщо Ви звертаєтесь про реєстрацію пасіки,мало того ще і звонять про обробіток поля якщо фермер поставив їм до відома.
 6. якщо на тереторії сільської ради стоїть Ваша пасіка,секретар вносить в книгу обліку кількість бджолородин.Якщо Ви не прописані на тереторії сільскої ради Вам треба дозвіл на регістрацію господаря подвіря де стоїть пасіка.Потім секретарь печатає справку а сільський голова завіряє.Якщо сільський голова,чи секретар відмовляється регіструвати, при них набираєте урядову гарячу лінію що сільська рада не виконує свої обовязки,диктуєте прізвища і т.д,.Але до цього не доходить,дають справку.
 7. не жаркувато було бджілкам,мається на увазі останнє фото?
 8. також телефонував заготівельнику,32гр.
 9. Ремонтантная малина Зюгана.

  сьогодні обривав малину,смак і величина ягоди відмінна.Ще раз дякую і рекомендую
 10. Нож пчеловода

  можливо,але за маток я не згадував,вибачте.
 11. Нож пчеловода

  дивлячись на фото що Ви навідь провід обрізали, то я думаю що "в помойку"піде хіба що упаковка і то димарь нею розпалите, "жаба" не позволе.Тут на форумі "крутих" хватає а кинься до діла то за гривню горобця в полі навколішки заганяють,за Вас пане Романовичу не скажу бо діла з Вами не мав
 12. Нож пчеловода

  цікаві аргументи,то чому Ви бєушні нуклеуси,відра і т.д продаєте а не дарите або не викидаєте,а продаєте?Це якщо слідувати вашій логіці то через кілька років Ви викидаєте медогонку?Чи це аби понти на форумі прогнать?Людина пожалілась на якість продукції виробник хай дасть відповідь,тим паче що він форумчанин.
 13. Браво,Антоне,якби всіх п.....в вичислять і гарненько "віддячувати" дивись і людьми б стали.
 14. Вулик Ващенка

  підріж українську і буде те що тобі треба .
 15. Порода пчёл Карника (A.m. Carnica)

  а я за гроші і не писав,за людську якість було написано.
×