Jump to content

Пагор Андрій

Пользователи
 • Content count

  16
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

43

1 Follower

Profile Information

 • Location
  Хмельницька обл., Чемеровецький р-н., с.Хропотова
 • Interests
  Охота

General Information

 • Пасека в
  Хмельницкая обл., с.Хропотова 0952510004, 0987162959
 • Стаж
  8-15 лет
 • Kоличество семей
  51-70
 • Ульи
  Дадан, украинский
 • Порода пчел
  местная аборигенная

Recent Profile Visitors

379 profile views
 1. Медогонки предприятия АВВ-100

  Нові купляю, а старі поки не продаю(мені приємніше медогонка на горищі запасна ніж якась тисяча в кармані). 2 точки, працюю над третім(деякі медогонки чекають свого часу). На кожному стоїть 2 хордіалки і перероблена радіалка, з ел.приводами. Освоюю 145 рамки. На викачку соняшника наймаю помічника. (один бак медогонки стоїть на грядках як ємність для води)
 2. Медогонки фирмы МЕЛИСА 93

  Купив я також їхню Мелісовську медогонку 6 рамочну оборотну оцинковку. Купляв в посередників(не в Мелісі) - за що і поплатився тим що приїхала примята з розломаною пластиковою обоймою верхнього підшипника(без обриштування). Підшипник взяв в бандаж, а бак вирівняв до робочого стану. Говорив мені Лемішев в Києві не звязуватися з новою поштою - не послухав. Приладнував до траверси зверху двигун 24/300 полтавський, шків(21 см.) на ротор через саморобний перехідник, поставив пульт від Бурякова (прошивка Сезон) так і працює. Мелісовський пульт маю також, але його поклав на перероблену радіалку. Медогонка хороша, як на свої гроші - то просто ідеальний варіант. Найкраща з тих 9 що маю.
 3. Медогонки предприятия АВВ-100

  В мене на пульті попутав був клеми + і - . Полагодили по гарантії(захист поставили), раніші моделі йшли без захисту від переполюсовки, теперішні з захистом. Маю їхню 4р оборотну нерж медогонку, допрацював болгаркою і дрелькою багато чого, ще б сітку касет ребрами обладнати. Є пульт їхній на 24в - лежить без діла, два 12в трудяться 3й сезон. Із 9 різних медогонок які маю - в кожній щось допрацьовував, ідеальних не попадалося ні нових ні бу.
 4. Весна/Літо 2018

  Такої в нас немає. Щось схоже бачив в старому закинутому саду, поодинокі дикорослі кущики. Перевіру - відпишуся.
 5. Весна/Літо 2018

  Чебрець. Дуже багато його цього року, і зацвів раніше терміну. Бджола вся на ньому.
 6. Весна/Літо 2018

  Основна маса бджіл третій день ідуть на чебрець(дуже багато його цього року і зацвів не по графіку), частково на малину(мало малини). Акація вже третій день не медує, хоча цвіт ще є. Дуже сильний аромат стоїть на пасіці і у вуликах (схожий ніби миші нагадили - була перша думка). Гарно заливають. Пасіка, що стояла ближче до ріпаку розвинулася краще. Позаливали майже все, обмежують матку, але через наприск нема як відкачувати, хоча і контрольна вага показує небагато. Ось такі справи. Липа на підході. Пройшли дощі, почалася жара.
 7. Весна/Літо 2018

  Ні з ким сперечатися не збираюся. Один випадок на сотню для мене не має значення. Маю 2 точки, рої тікають полюбому. В вулики лажу раз в місяць в ройову пору. Просто це додаткові заходи по зниженню втрат роїв-перваків. Але завдяки цьому 3 рої в цьому році зберіг, так як в потрібний момент не був на точку. В минулі роки вже збився з рахунку. І на дерева потрібно менше лазити. Потрібно тільки звертати увагу на землю перед льотком. Просто я ділюся власним досвідом - можливо комусь допоможе.
 8. Весна/Літо 2018

  Завжди мічу маток (після початку яйцекладки) кольровими маркерами і підрізаю крила(одне чи кілька-як під руку попаде), - при виході первака матка завжди під льотком, а рій якшо і втік, то не пізніше години повернеться в вулик. Але таке проходить тільки раз, наступний вийде вже як правило з молодими неплідними і вже не повернеться. Кілька років користуюся даним методом. В цьому році вже було 3 рої, і посидівши на гілці зайшли назад у вулик, а далі "справа техніки".
 9. Мав сьогодні зустріч з заготівельником Бартніка - 41 грн/кг.
 10. Сьогодні знайомі пасічники розповідали, що на днях здали по 46 з документами ( пенсіонери - прощай субсидія), в бідонах (повернення тари як я зрозумів під питанням (обіцяли вернути)). Казали вінницьким (назву фірми не знають). Точно знаю що їм не горіло, тому що продають по базарах, постійно демпінгують ціну. Чому не здали на початку лютого без документів по 48 і більше місцевим,+ з гарантією повернення тари? Ще "просвітили" їх деякі заготовачі що від харчових пластикових бидонів утворюється антибіотик! Слухаю і "прозріваю". Думаю наше завдання просвіщати ДІДІВ і активно ділитися контактами та іншою інформацією щодо цін і здачі меду. До достатнього рівня кооперації ми ще не доросли.
×