Jump to content
Форум на ТочкУ

Пагор Андрій

Пользователи
 • Content Count

  16
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

43

1 Follower

Profile Information

 • Location
  Хмельницька обл., Чемеровецький р-н., с.Хропотова
 • Interests
  Охота

General Information

 • Пасека в
  Хмельницкая обл., с.Хропотова 0952510004, 0987162959
 • Стаж
  8-15 лет
 • Kоличество семей
  51-70
 • Ульи
  Дадан, украинский
 • Порода пчел
  местная аборигенная

Recent Profile Visitors

452 profile views
 1. Нові купляю, а старі поки не продаю(мені приємніше медогонка на горищі запасна ніж якась тисяча в кармані). 2 точки, працюю над третім(деякі медогонки чекають свого часу). На кожному стоїть 2 хордіалки і перероблена радіалка, з ел.приводами. Освоюю 145 рамки. На викачку соняшника наймаю помічника. (один бак медогонки стоїть на грядках як ємність для води)
 2. Купив я також їхню Мелісовську медогонку 6 рамочну оборотну оцинковку. Купляв в посередників(не в Мелісі) - за що і поплатився тим що приїхала примята з розломаною пластиковою обоймою верхнього підшипника(без обриштування). Підшипник взяв в бандаж, а бак вирівняв до робочого стану. Говорив мені Лемішев в Києві не звязуватися з новою поштою - не послухав. Приладнував до траверси зверху двигун 24/300 полтавський, шків(21 см.) на ротор через саморобний перехідник, поставив пульт від Бурякова (прошивка Сезон) так і працює. Мелісовський пульт маю також, але його поклав на перероблену радіалку. Медогонка хороша, як на свої гроші - то просто ідеальний варіант. Найкраща з тих 9 що маю.
 3. В мене на пульті попутав був клеми + і - . Полагодили по гарантії(захист поставили), раніші моделі йшли без захисту від переполюсовки, теперішні з захистом. Маю їхню 4р оборотну нерж медогонку, допрацював болгаркою і дрелькою багато чого, ще б сітку касет ребрами обладнати. Є пульт їхній на 24в - лежить без діла, два 12в трудяться 3й сезон. Із 9 різних медогонок які маю - в кожній щось допрацьовував, ідеальних не попадалося ні нових ні бу.
 4. Мав сьогодні зустріч з заготівельником Бартніка - 41 грн/кг.
 5. Сьогодні знайомі пасічники розповідали, що на днях здали по 46 з документами ( пенсіонери - прощай субсидія), в бідонах (повернення тари як я зрозумів під питанням (обіцяли вернути)). Казали вінницьким (назву фірми не знають). Точно знаю що їм не горіло, тому що продають по базарах, постійно демпінгують ціну. Чому не здали на початку лютого без документів по 48 і більше місцевим,+ з гарантією повернення тари? Ще "просвітили" їх деякі заготовачі що від харчових пластикових бидонів утворюється антибіотик! Слухаю і "прозріваю". Думаю наше завдання просвіщати ДІДІВ і активно ділитися контактами та іншою інформацією щодо цін і здачі меду. До достатнього рівня кооперації ми ще не доросли.
×
×
 • Create New...