Перейти к содержанию

Маркіян

Активные Пoльзователи
 • Публикаций

  1 947
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Весь контент Маркіян

 1. Ціни на цукор

  У Львові спостерігається неухильне падіння ціни на цукор. За останній тиждень ціна 1 кг зменшилась на 50 коп і досягла на оптовому ринку значення 6гр 30 коп.
 2. Тиждень тому бачив у магазині №10.
 3. Методи визначення породи бджіл

  Мені бажано мати всі крила. Але в такому вигляді не вдається одержати якісне збільшення. Можливо зможеш збільшити у себе а тоді викласти?
 4. Методи визначення породи бджіл

  А крильця можеш викласти?
 5. Подсадка маток

  Стоп. Читаємо,ще раз читаємо. Думаємо що ж то написано. Ну і ролик додав. Ще й дивимось. Отже осінь. Вона різна. Рання, пізня, тепла, холодна. А отже і метода різна. Я писав листопад !!!!! Де ти бачила у листопаді +20С. Коли я писав що було тепло, то мав на увазі : ніч 0 - +5С а день + 10 - +15С. Зрозуміло що і розплоду вже не було в нормальних сім"ях. Отже саме в такий період можна матку сміло пускати на рамки. Якщо нема таких умов, то білоруси все добре показали.
 6. Осінь2018\ Зима2019

  Пробував. Та при цьому вони одразу сідали під верхом. І тоді приходилось міняти ці рамки упродовж всієі зимівлі.
 7. Порода пчёл Карника (A.m. Carnica)

  Ситуація незвичайна. Нетипова. Та в мене сумнів відносно правльності термінологіі:" вони..." А хіба це вони вирішують? Ні це приватна справа королев. Інша справа Коли матка чужа. Тоді дійсно вирішують вони.
 8. Осінь2018\ Зима2019

  Пробував дати сиропу. Не беруть. Тому покладу ім у січні рамку печатного. Видно ночі холодні. А давав у бічну годівницю. Тим що дав у стельову вибрали.
 9. Дуже оптимістично. Про резистентність до амітрази відомо давно. Ще руденко рекомендує застосовувати різні препарати в циклічному порядку. Про кислоти чув що резистеності не спостерігається.
 10. Подсадка маток

  А я підсаджував навіть у листопаді. Було тепло. Виявив трутневий розплід. 5х5см. Рамку з розплодом викинув а матку пустив під ковпачок. Ковпак притскав ледь-ледь. Щоб тримався. Вони її самі випустили. І все завершилось без проблем. Та знатоки казали що в листопаді можна пускати просто зверху на рамки.
 11. Подсадка маток

  Ось те що тобі треба:
 12. Про формулу взагалі говорити немає підстав. Я трохи підкоректував своє попередній пост. Подивись.
 13. З наукої точки зору написане - "брєд". Чому? А тому що якщо , як сказано в тексті, формула синтетики відповідає формулі природньої речовини то властивості обидвох 100% однакові!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Інша справа якщо в природньому препараті є якісь домішки інших речовин, які суттєво впливають на властивоті. А в синтетиці іх немає. Отут велике питання. Виробляють його традиційно з ЧЕБРЕЦЮ. І дійсно в склад фармацевтичного продукту входять багато різних і речовин. Основні компоненти в загальному складають десь 50%. Тому мабуть твердження про недійовість синтетики має підстави.
 14. Гриби

  Ні. Це в мене нема вибору.
 15. Гриби

  Цього року і в Карпатах козарів було багато.
 16. У мене помісі і кожного року багато з них осушують крайні. Практично всі. Це стосується тільки незапечатаного меду. Печатку ніколи не переносять. Але це робиться вже під кінець коли розплоду фактично немає.
 17. Гриби

  У моєї половини усі гриби поділяються на дві породи: білі і песиголовці. Якби я ій щось подібне приніс то летів би з порога обдертою куркою.
 18. 100%!!! Більш того. Перед загодівлею по три пів-медки переніс за заставню. Загодував ударно. По 5л. три рази. І це зробив у трьох сім"ях. Вчора глянув і одержав облом. Усі три матки з бджолами сидять на тих трьох рамках.
 19. Якість меду

  А табличку можна?
 20. Підкажи де купити такий респіратор?
 21. Неконтролируемые помеси пчёл

  Хе. Хіба у нас медодайні краі? Минулого року приіздили покупці. Дико дивувались з цього приводу. А коли я привів іх до умовно скажемо пасічника то матку він так і не знайшов за годину часу. Якщо запропонувати йому щось на зразок співпраці то нарвешся на в кращому випадку на ..... Отак.
 22. Неконтролируемые помеси пчёл

  Для моєі пасіки з 20- річним неконтрольваним спаруванням і де ніколи не велось селекційноі роботи такого не може бути за означенням.
 23. Неконтролируемые помеси пчёл

  Читав що часто шо на другий рік а то й раніше псуються. Тому краще трохи переплачу але візьму природнього спарування. Бо використовувати іх прийдеться три роки.
 24. Неконтролируемые помеси пчёл

  Для помісі морфометрія. До лампочки. Відносно трутня. Маючи 50 сімей а навкруги ще 20 чужих то надіюсь що мій фон буде домінуючим. Тому мопфометрію буду робити саме для трутнів. Вже маю 700 крил. Це дасть точку відліку. Бо на наступний рік трутневий вже повинен бути гомогенним. Що також прийдеть проконтролювати. І такий контроль прийдеться здійснювати щорічно.
×