Перейти к содержанию

Маркіян

Активные Пoльзователи
 • Публикаций

  1 843
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

462

Contact Methods

 • Website URL
  http://
 • ICQ
  0

Общая Инофрмация

 • Пасека в
  Львівська обл.
 • Стаж
  8-15 лет
 • Kоличество семей
  21-30
 • Ульи
  Дадан, Українець
 • Порода пчел
  Карпатська, Країнка

Посетители профиля

1 146 просмотров профиля
 1. Методи визначення породи бджіл

  А які кнопки натискати. Там усі віконця з цінами?
 2. Методи визначення породи бджіл

  Подивився. Хе. Авторизація платна?
 3. Методи визначення породи бджіл

  Красно дякую.Бум пробувати. Набереться статистика. Тоді мабуть і про його значимість та сфера застосування стане зрозумілішою.
 4. Роблю аналогічно. Перегородки сітчасті. Все ж застосування цих термінів до зазначених варіантів мені не до вподоби. Інша справа коли кілька маток працюють разом в одній сім"ї. Тоді питань не виникає.
 5. Ну от. І чому працюючи в одному магазині вони не можуть перейти в сусідні сім"ї? А може не треба нічого путать. А то просто белетристика слів?
 6. Методи визначення породи бджіл

  Що то за індекс РСІ ? Де про нього почитати?
 7. Методи визначення породи бджіл

  А кошмар по КІ пояснити чим?
 8. Методи визначення породи бджіл

  Майер. а що означає на листі "Порода" позначення КУБ ?
 9. Методи визначення породи бджіл

  По ГКО це зрозуміло. ( Італійка+карніка=гарний бакфаст!!!!!).- це також ясно. Не зрозуміло яким чином прога це виявляє? Адже у базових даних є тільки меліфера, кавказ, італ та карніка?
 10. Методи визначення породи бджіл

  bosik2017 вище дав посилання на статтю поляка. Зробив машинний переклад : http://rgho.st/7LgVSBKdk ще 2010 рік.
 11. Методи визначення породи бджіл

  Супер. Все супер.
 12. Методи визначення породи бджіл

  Ю.Рудаков наводить цитату -"Наряду с традиционно используемыми признаками мы впервые для дальневосточным пчел определили величину гантельного индекса и И.Ю.Верещака Т.М.Кукушкина, 2006) в качестве породоопределяющего и не подверженного сезонной изменчивости. Его величина оказалась одинаковой (1,03) для пчел Приморского и Хабаровского краев, у пчел Амурском области показатель несколько ниже 0,98 Мы поддерживаем мнение других исследователей, считающих, что дискоидальное смещение и гантельный индекс можно использовать в качестве базовых показателей при определении породной принадлежности пчел." Відносно ДЗ питань нема. То давно устаканено. А от по гантельному питання. Де можна почитати? Де ті базові значення для ГІ?
 13. Случаи на пасеке и не только

  Цікаво. Пояснити важко. Віддалена аналогія. Минула осінь була тепла. Пам"ятаю, що знайшов кілька слабаків. Вирішив об"єднати. Досвіду ще мало. Чекати до морозів не хотілось. Тому узяв та просто витрусив на приставлену до льотка дошку. Температура була десь +10С. Плюс мінус 5С. Більша частина зайшла сама. А частина навколо матки на краю дошки утворила клубочок. Потім матку давив. Драки не було зовсім. Перезимували добре.
×