Jump to content

Маркіян

Активные Пoльзователи
 • Content count

  2,062
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

654

1 Follower

Contact Methods

 • Website URL
  http://
 • ICQ
  0

General Information

 • Пасека в
  Львівська обл.
 • Стаж
  8-15 лет
 • Kоличество семей
  21-30
 • Ульи
  Дадан, Українець
 • Порода пчел
  Карпатська, Країнка

Recent Profile Visitors

1,725 profile views
 1. Чепепи.Німцям. У них ті проміри ще з 37-45 збереглись.
 2. Вірно. Якраз це необхідно досягти на першому етапі. Ну а далі маючи контрольованого трута чи не можна одержати "чистопородну" матку?
 3. Це правильно. Для державного німецького інституту. А що робити нам? Пропоную дещо спрощений початковий варіант. 1) матка не контролюється. 2) контроль трута(зупинимось на якійсь конкретній колоніі).3) одержання ф1( шо).4) далі (шо) за схемою племінник-тітка? І так на протязі 5-6 поколінь?
 4. Ну прсто не хочу...................не хочу.............., навіть думати що все настільки заплутано і складно. А може є простий (ну може не зовсім) вихід? Хтось знає а я ні?
 5. Та ні. Мене не "проста арифметика цікавить".
 6. Нехай буде "проста арифметика". Можна погодитись, а можна і подискутувати. Окремо хочу почути думку знаючих - як співвідносяться значення індекса Кі мами та трута від неї? Мабуть відповідь буде справедливою і для інших метричних ознак?
 7. Так. Якщо мама була чистопородна (диплоїдний набір хромосом АА, тобто всі вони однакові) + трут також однаковий (наприклад В) то всі сестри однакові (АВ). Тоді вся морфометрія буде "однаковою" - розмах значень в певних межах . А далі розщеплення і все по новій. Якщо ж узяти варіант - мама(АВ)+трут(С) то одержимо сестер АС та ВС і зрозуміло що тут така "свистопляска" буде що не розбереш. І це як приклад наведено ідеальний варіант. А чи не впливає на метричні ознаки множинний аллелізм та кроссинговер? Без пів літри доброго закарпатського вина не обійтись. Благо тепер там винце навчились робити пречудове. Надіюсь що і з карпатянкою так само получиться. Говорити "контрольване" спарування не варто. Треба уточнювати , саме наближене до такого поняття то ШО.
 8. Нужна срочная помощь

  Мабуть ще тепло, тому вони рухливі і переходять туди куди тягне. Питання чому їх туди тягне? У мене причина такого завжди в тому, що матка на ГВ переходить червити на крайні рамки. І так як вільні чарунки при цьому у вересні-жовтні залишаються саме там при виході розплоду, то і клуб сідає саме туди. Отже достав повномедки ще раз але дочекайся 0-+5.
 9. Щавелева кислота

  Так. Контактного. Механізм діі не знаю. Але "випаровування" - сумнівно.
 10. Карпатська бджола

  Щось не врубився. Про яку рослину йдеться, що мед червоного кольору?
 11. Современная Генетика в пчеловодстве

  Пропоную обійтись без "конструктора" та замінити іх випадковими мутаціями та природнім відбором? А "прогрес" мабуть взагалі краще не вживати. Мабуть "адаптуватись" цілком правильно.
 12. Современная Генетика в пчеловодстве

  Працює мотор - це процес? А чому він працює? Бо працює шатунно-поршнева "механізма". В біохімічній системі такими механізмами мабудь дійсно є хім.реакціі. Тому справедливо сказано :
 13. Мене цікавили скани італійок. Про маток мови не було. Та про те що місцеві пасічники одержують італійок з Фінляндіі він підтвердив.
 14. На Форумі є користувач Endriu. Здається литовець.Колись я мав з ним спілкування на цю тему. Звернись до нього.
 15. Можливо. Якщо вважати що імунітет то опірність до впливу мікробів та вірусів.
×