Перейти к содержанию

Маркіян

Активные Пoльзователи
 • Публикаций

  1 869
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

479

Contact Methods

 • Website URL
  http://
 • ICQ
  0

Общая Инофрмация

 • Пасека в
  Львівська обл.
 • Стаж
  8-15 лет
 • Kоличество семей
  21-30
 • Ульи
  Дадан, Українець
 • Порода пчел
  Карпатська, Країнка

Посетители профиля

1 291 просмотр профиля
 1. Что сделать с "мясной" семьей?

  Сказане підтверджує що немає "мясних" бджіл - є недосвідчені бджолярі
 2. Дальневосточные пчёлы

  Для інформації ( можливо знайомий х цим методом) Можливо знаєш про такий спосіб
 3. Заміна матки

  А ось осінь
 4. Заміна матки

  Ось варіант Старателя Якщо неплідка вийде, а вона вийде бо маточник захищений, то стару вб"є. Це добре. Та виника питання чи наявність маточника не приведе до виходу роя? Хто що скаже?
 5. Инвертированный сироп

  Це є десь на Точку. Здається Міро.
 6. Дальневосточные пчёлы

  А що робиш коли у клуб беруть?
 7. Заміна матки

  Ні. Ромео виявився правий. Маточник знищили а неплідка, що вийшла давно засіяла перші яйця. Отак. Богу дякувати що не зтрутніла.
 8. Заміна матки

  Не сходиться. Якщо є і 10днів не сіє то значить неплідка. Плідну прийняли. Отже тепер дві. Зустрілись. Неплідка плідну грохне. Все. Зійшлось. Це я для себе. Тепер чекаємо до осіменіння. Або до трутівки. Печально.
 9. І все ж золоте січення 30х30 см. Зайвий об"єм особливо весною не потрібен. Маю підозріння що в квітні-травні низ рамок буде підцвітати навіть у сильних сім"ях?
 10. Не заперечую. Прописна істина. Хочу додати тільки відомий факт, що в альпійці розвиток стрімкіший ніж у дадані. Але не прив'язуюсь до слабкоі сім'і. Про такі краще забути і не обговорювати.
 11. Заміна матки

  Ну не масово. А от у двох сім"ях таке і в мене. Вже другий раз яйця підставляю. Маточників не тягнуть. Що робити ? От спробував та й підставив одній маточник на виході. Завтра подивлюсь що з того вийде.
 12. Та все ж це не дупло. А от українська........ якраз те до чого прийшла природа. А українець просто скористався цією підказкою. Та й не тільки українець. А Роже Делон? Та все ж ми перші. Мова йде про розвиток сім"ї. Тому бажано трохи конкретики.
 13. Весна/Літо 2018

  Як кажуть у нас "нема зле щоби не вийшло на добре" (немає поганого щоб не вийшло на добре). Роїння можна використати собі на користь. Варіантів кілька. Залежить від обставин та потреб пасічника. Або дробити - на збільшення пасіки. та на підсилення основної сім"ї на медозбір (якщо є час). Сюди можна віднести варіант штучного рою. А якщо часу вже не має то на створення ,умовно, медовика. Тобто без дерибану сім"ї. Останнє - це метод Сіменса.
 14. О матках и матководах

  І я так думав та робив. Та ось передивився кілька роликів. А там не випускають. І все добре. Мабуть ще грає роль стан сім"ї в яку підсаджують. Час сирітства, відкритий розплід, тощо.
 15. Весна/Літо 2018

  Ага. Ану вгадай. Дуже тонка межа. Обпікався багато разів. Підставлений знищують і далі тягнуть. А от додати добрий маточник до вже запечатаних то краще. Тобто даєш 6 днів, а тоді підставляй. Та є застереження. Бажано підставляти маточник на виході поближче до відтягнутих. І на інших рамках інші свищі знищити. Бо знов мав кілька випадків виходу роів, коли маточники були і на сусідніх рамках і матка, що вийшла до них не добралась. А може бджоли не допустили?
×