Jump to content
Форум на ТочкУ

Маркіян

Активные Пoльзователи
 • Content Count

  2,103
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

686

1 Follower

Contact Methods

 • Website URL
  http://
 • ICQ
  0

General Information

 • Пасека в
  Львівська обл.
 • Стаж
  8-15 лет
 • Kоличество семей
  41-50
 • Ульи
  Дадан, Рут, Українець
 • Порода пчел
  Карніка, Помісі

Recent Profile Visitors

1,849 profile views
 1. Не переймайся. Дурні є навіть серед пасічників.
 2. Стійкі природні гібриди - то те що називаємо популяціями ?
 3. К А Н Ц Е Р О Г Е Н. !!!
 4. 4. В результаті ми отримаємо тільки один вид робочих бджіл і це карніка. Можливо наступного року і попадуть сперматозоїди УС, але це вже покаже наступний промір. Практика показує що три роки можуть і не проявитись іншої породи. Це у мене, як буде в інших я не можу прогнозувати. Михайле, я мав на увазі ось що: Робочі бджоли одержуються при злитті яйця мами з сперматозоїдом. У випадку коли аллелі матки домінантні будемо мати один сорт робочої бджоли. Він визначається генами матки. Якщо ж домінантним буде аллель сперматозоїда то одержимо інший тип робочої бджоли (за фенотипом). Він визначається генами трутня. Тобто я говорю не про конкретну ситуацію. Бо ти на початку поставив ключову позицію "Скани в студію". Інакше то все трьоп беззмістовний !!!
 5. Просто гумор без прив"язки до теми - не проходить. Уточни що маєш на увазі.....
 6. Припущення... 1) Матка чистопородна 2) Запліднена спермою двох сортів. 3) Аллелі матки домінантні по відношенню до одного сорту сперми і рецесивні до іншого. 4) В результаті маємо два сорта робочих бджіл?
 7. Так. У крилах трутнів ця особливість виражена яскравіше.
 8. Ось підтвердження тої проблеми точки №7 про що писав вище. Це звичайне найбільш поширене зображення а це те що сьогодні одержав від М.Стрільчука Хоча треба придивлятись, але все ж видна відмінність нижньої частини дуги. Так має бути !!! При зйомці крила у повний зріст досягти такої чіткості важкувато. А коли робити "обрізане" крило - то цілком реально.
 9. Зауважив одну проблему розстановки точок на крилі. Ось стандартне розташування точок : Проблема стосується точки № 7. Таке зображення жилкування в районі точки № 7 зустрічається найчастіше на реальних сканах. Як правило в цій частині фон зображення є "темним". Та, як показала практика, на сканах "світлих" де фон практично відсутній форма нижньої частини дуги має не таку плавну закруглену форму. А так як показав на слідуючому малюнку : Це призводить до сильного зміщення точки №7 порівнюючи з традиційним зображенням. Чому це важливо? В результаті значення дискоїдального зміщення мають великий розкид. Бо маємо частину сканів як "темних" так і "світлих". А це призводить до того, що дискоїдальний індекс стає мало впливовим при класифікації крил. Фактично він не впливає на саму класифікацію. Суттєвими залишаються інші чотири індекса : Кубітальний, Гантельний, Прекубітальний та Радіальний. Дослідження з допомогою програм STATISTICA показало, що якщо скани одержані потрібної якості (без закругленої дуги) то дискоїдальний індекс по значимості для класифікації займає друге місце після кубітального індекса !!! Тобто суттєво впливає на класифікаційну картину. Висновок. Морфометристи повинні звернути увагу на якість при одержанні первинних сканів саме в районі точки № 7. Зрозуміло, що і точка № 0 так само має значення для правильного визначення дикоїдального індекса індекса. Але можливість помилитись для неї є меншою.
 10. Тоді підкажи як з цим бути? Це те що одержую при скачуванні. view.html
 11. З усих вище наведних файлів скачало тільки чотири Б(синій 6), "запитання на Б(зелений 7)", №55 верх, № 11 син. Усі інші чомусь порожні ?
 12. Приблизно так ? От тільки що означає " 4 види статевих алелів" не зрозуміло. Відомо, що оті однакові частини ДНК (як зафарбовані, так і не зафарбовані) можуть мати багато різновидів(що незначно відрізняються між собою)(за рахунок мітацій). Ну і відповідно у два рази більше алелів? Чому мова йде саме про 4?
 13. Просуваємося з допомогою "бульдозера" (Броніславович прошу не ображатись). Якщо можна уточніть. 1) Хромосома складається з одної ДНК, чи з кількох? 2) Для мене тепер важливо знати, що є частина ДНК яка передається без змін( і вона належить мамі). А є друга частина ДНК що належала і бабусі і дідусю і передається із певною трансформацією. 3) Шкільний підручник подає цю інфу у спрощеному варіанті. Кажучи просто, що окремі частини ДНК впливають одне на одне.
×
×
 • Create New...