Jump to content

Маркіян

Активные Пoльзователи
 • Content count

  2,092
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

670

1 Follower

About Маркіян

Contact Methods

 • Website URL
  http://
 • ICQ
  0

General Information

 • Пасека в
  Львівська обл.
 • Стаж
  8-15 лет
 • Kоличество семей
  41-50
 • Ульи
  Дадан, Рут, Українець
 • Порода пчел
  Карніка, Помісі

Recent Profile Visitors

1,775 profile views
 1. Питання зняте.
 2. Тоді підкажи як з цим бути? Це те що одержую при скачуванні. view.html
 3. З усих вище наведних файлів скачало тільки чотири Б(синій 6), "запитання на Б(зелений 7)", №55 верх, № 11 син. Усі інші чомусь порожні ?
 4. Приблизно так ? От тільки що означає " 4 види статевих алелів" не зрозуміло. Відомо, що оті однакові частини ДНК (як зафарбовані, так і не зафарбовані) можуть мати багато різновидів(що незначно відрізняються між собою)(за рахунок мітацій). Ну і відповідно у два рази більше алелів? Чому мова йде саме про 4?
 5. Просуваємося з допомогою "бульдозера" (Броніславович прошу не ображатись). Якщо можна уточніть. 1) Хромосома складається з одної ДНК, чи з кількох? 2) Для мене тепер важливо знати, що є частина ДНК яка передається без змін( і вона належить мамі). А є друга частина ДНК що належала і бабусі і дідусю і передається із певною трансформацією. 3) Шкільний підручник подає цю інфу у спрощеному варіанті. Кажучи просто, що окремі частини ДНК впливають одне на одне.
 6. Я ж кажу. Вся інфа повинна устаканитись. Стараюсь ще зі вчорашньої Вечері.
 7. Так. Це дуже важливо. Наскільки я зрозумів від одної мами пропорція стала! Нехай Брогіславович підтвердить......
 8. Нарешті , без стакана, в голові щось устаканюється. Здається у Броніславовича прослизало...... що реально вклад від матки повинен бути більшим?
 9. Дякую. Я не вірно розумів - яйця з яких розвиваються робочі бджоли та трутні є диплоїдні (а я неправильно думав, що для трутнів вони гаплоїдні). Тобто для конкретної матки може існувати тільки ОДИН варіант (з показаних на малюнку) генів трутнів. Наприклад "трутень 1". Але для іншої матки можуть бути і інші варіанти. Наприклад "трутень 2"?
 10. І я так думав, та от цитата....
 11. Зрозуміло - яйце. А от Чи правильно вживати термін "оплодотворенное". Мені здавлось,що реплікація хромосоми та утворення яйця трутня відбувається без "оплодотворения"?
 12. Прохання розжувати, бо не можу в"їхати. Зрозуміло що то яйце. А от про однакові хромосоми не допираю. Як це? І до цього ж запитання. Це можливе за рахунок явища кросінговера ? І заразом, що думаєте про трактування "чмстопородності".
 13. Таке трактування можливе?
 14. Давайте не будемо опускатись до сленгу Шури Балаганова. Нехай не 100%, а 90 чи 80% , наприклад? Чи вірно я розумію що те що пише книжка : не точно, а треба писати ось так : і варіант "трутень 1" має переваги перед "трутень 2".
 15. Так. Це я зауважив. Отже далі. Тепер по іншій цитаті. 1) Необхідно визначитись з питанням наскільки морфометричні індекси відповідають "породі". Точніше -чи можуть вони бути визначальними ознаками при встановлені породи? Пропоную стведну відповідь. Або - частково визначальні? 2) Добре питання поставив Броніславович. Саме про "помісі". Де знайти по Україні "чистопородних"? Для простоти пропоную варіант з "мулатами". Меган Маркл то негр чи білий? Зрозуміло - то мулат. Як працює морфометрія в цьому варіанті? Колір шкіри то також метрична ознака. Необхідно просто застосувати спектрофотометер. Отже завантажуємо у "морфометрію" дані (наприклад колір шкіри) - 10000 шт. Просимо "ЇЇ" ролзділи їх на групи, що суттєво відрізняються між собою. "Вона" каже можу розділити їх на 3 або 5(наприклад груп). Вибираємо на свій розсуд 3(наприклад). "Вона" каже ось 3000 шт, світло сірих, ось 3700 шт сірих, і ось ще 3300 шт темно сірих мулатів. Отже за такої постановки питання Меган буде віднесена до групи "світло сірих", хоча насправді вона чисто біла. Те саме буде з негром з Нігеріі. Його морфометрія віднесе до "темно сірих". Ось таким чином працює морфометрія. Про точність метода можна поговорити далі.
×