Jump to content

Маркіян

Активные Пoльзователи
 • Content count

  1,977
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

558

Contact Methods

 • Website URL
  http://
 • ICQ
  0

General Information

 • Пасека в
  Львівська обл.
 • Стаж
  8-15 лет
 • Kоличество семей
  21-30
 • Ульи
  Дадан, Українець
 • Порода пчел
  Карпатська, Країнка

Recent Profile Visitors

1,633 profile views
 1. Так це ж та сама кількість бджіл, як у твоїх двох корпусах, тільки тепер місця у них достатньо щоби не випирати з гнізда. Маю аналогічну картину. Пробую в цьому сезоні бакфастів. Корпусів маю обмаль. Тому там де 2 корпуса то дійсно ....... вилазять з усіх шпарин. Змушений був наробити їх спеціально для вентиляціі. Розібрати гніздо нереально. Дими, не дими.....їм то до лампочки. А от де поставив по 3, а одному 4 корпуси то там все нормально(корпуса як дадани так і рути). Дуже задоволений що жодна з 15 маток не перейшла навіть у 2-й корпус. Тобто пробували, трохи насіяли, але однозначно гніздо тримають у нижньому.
 2. Колір медів

  Відвіяв, а з чого незрозуміло. Темно-коричневий ... майже до чорного, ароматний, в"язкий (половина залишилась у чарунках), смак з кислинкою. Підозріння на крушину та синяк. Що скажете? Липа не цвіла, акації не маю. Є болотисті масиви ...... очерет та різні трави.
 3. Заміна матки

  Поміняв матку. Плідну на плідну. По сотах ходить, не червить вже 8 днів. Вперто тягнуть маточники. Хто що думає з цього приводу? Що робити? Можливо важливо те що нова матка взята з Нука де червила усього 1 день?
 4. Весна-Літо 2019

  Так. Тільки (+) !!!
 5. Весна-Літо 2019

  Через три дні відкриваю прохід для бджіл. Ще через три - випускаю з кліточки.
 6. Что цветёт сейчас

  Перший день запрацювали на золотарнику. Якось повеселішало після холодриги.
 7. Порода пчёл Бакфаст (Buckfast Bee)

  Про карпатку ......... не питання. Тема то бафаст. Скористаюсь як порадили ізолятором.
 8. Зрозумів. бо на відео не видно було. Я так само поробив такі самі. Однак у мене соняшника до недавна не було тому ще доробив рутівські корпуса. При слабких взятках вони працюють краще за дадан. Окрім того маю ще 14 рамкові з рутівськими другими корпусами. Ці працюють ще краще, за рахунок меншого роїння. Але на сьогодні зрозумів, що роїння стосується моєї аборигенної бджоли, а коли замінити її на нормальну карніку чи бакфаст, то можна спокійно працювати і в 10-ирамкових варіантах. Практика - мірило істини.
 9. Соняшник пішов? Другі корпуса рут чи 145? Ззовні виглядають як на 12 рам?
 10. Порода пчёл Бакфаст (Buckfast Bee)

  Дякую. Добра ідея. Спробую.
 11. Порода пчёл Бакфаст (Buckfast Bee)

  Підкажіть яким чином заставити матку класти неплідні яйця? Тобто як ввести трута. Ось вже і літо закінчується, а трута немає!!!
 12. Вчора по тєліку показували здається миколаівську обл. Сонях вже цвів.
 13. Нужна срочная помощь

  Нормально. За два дні подивись у основну сім"ю. Пошукай яйця. Яйця є - отже там і матка. Немає - тоді через 4 дні залиш найкращий свищ, а у відводку маточник також необхідно знищити (це через два дні, боюсь, що ройок все одно піде, якщо не встигнути його зірвати, а матка стара там),
 14. Нужна срочная помощь

  Ні, краще не забирай, нехай так і стоять та чекають холодів. Звичайно до льоху можна. але за кілька місяців трохи запліснявіють і душком запахнуть не приємним. Літом то вони його виберуть без проблеи а от зимою.........
 15. Нужна срочная помощь

  Опиши детальніше що зробив,
×