Перейти к содержанию

Маркіян

Активные Пoльзователи
 • Публикаций

  1 930
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

503

Contact Methods

 • Website URL
  http://
 • ICQ
  0

Общая Инофрмация

 • Пасека в
  Львівська обл.
 • Стаж
  8-15 лет
 • Kоличество семей
  21-30
 • Ульи
  Дадан, Українець
 • Порода пчел
  Карпатська, Країнка

Посетители профиля

1 346 просмотров профиля
 1. Неконтролируемые помеси пчёл

  Хе. Хіба у нас медодайні краі? Минулого року приіздили покупці. Дико дивувались з цього приводу. А коли я привів іх до умовно скажемо пасічника то матку він так і не знайшов за годину часу. Якщо запропонувати йому щось на зразок співпраці то нарвешся на в кращому випадку на ..... Отак.
 2. Неконтролируемые помеси пчёл

  Для моєі пасіки з 20- річним неконтрольваним спаруванням і де ніколи не велось селекційноі роботи такого не може бути за означенням.
 3. Неконтролируемые помеси пчёл

  Читав що часто шо на другий рік а то й раніше псуються. Тому краще трохи переплачу але візьму природнього спарування. Бо використовувати іх прийдеться три роки.
 4. Неконтролируемые помеси пчёл

  Для помісі морфометрія. До лампочки. Відносно трутня. Маючи 50 сімей а навкруги ще 20 чужих то надіюсь що мій фон буде домінуючим. Тому мопфометрію буду робити саме для трутнів. Вже маю 700 крил. Це дасть точку відліку. Бо на наступний рік трутневий вже повинен бути гомогенним. Що також прийдеть проконтролювати. І такий контроль прийдеться здійснювати щорічно.
 5. Неконтролируемые помеси пчёл

  План такий. Вибрати елітну. Від неі поміняти всі матки. На наступний рік від цієі елітноі знов вивести і поміняти всі матки. В цей сезон протестувати і вибрати знов найкращу. Далі. Діяти за цією схемою. В радіусі 4 км є до 20 сімей інших пасік.
 6. Неконтролируемые помеси пчёл

  Так родословна це вже генотип? А я прошу робити висновок тільки за фенотипом!!! Бо коли перед тобою стоіть корінний нігерієць та норман то про родовід питтання зайве. Достатньо фенотипу. Чи не так? А от коли метис то не погодитись з тобою важко. Та все ж....
 7. Неконтролируемые помеси пчёл

  До якоі раси дружина принца гаррі ближча?
 8. Неконтролируемые помеси пчёл

  Без заперечень. Згоден. Якраз і акцентую на фенотипі. Отже чи згоден що можна дати відповідь з певною заданою імовірністю?
 9. Неконтролируемые помеси пчёл

  Не заперечую. Просто в реаліях украіни поки що це не просто. Одержати потрібних породних маток. Кажу про пересічного діда- пасічника. Я такий сам. Отже мені що має вільний час і мало грошей хочеться самому розібратись зі своіми помісями а далі вести самостійну селекцію. Зрозуміло що більшість таких як я так і роблять. Та мені хочеться глибше розібратись у цій проблемі.
 10. Неконтролируемые помеси пчёл

  Про темний ліс. Мені зручно пояснити на прикладі принца гаррі та його американскій дружині. Тобто на прикладі людських рас. Зрозуміло що дружина метиска-помісь? Питання. Конкретно про неі а не про усіх метисів. До якоі раси вона ближче? До негроідноі чи до білоі. Вихідні положення аналізу: хпп - негроідна раса лінива, біла- працьовита( не подумайте що я расист); морфометричні- колір шкіри, колір та структура волося, розріз очей, форма губ, тощо. Хпп поміряти складно, а тому і важко співставити з морфометричними . Тому про хпп тимчасово опустимо. Говоримо про морфометрію. Отже міряємо і..... Чи можемо сказати: а вона ближче до білоі раси ніж до негроідноі? Чи навпаки. Тобто хочу заперечити тезу про неможливість такого прогнозу. Але знов хочу додати. Такий прогноз є недосконалий і здійснюється тільки за ознаками які підлягають точному цифровому вимірюванню.
 11. Неконтролируемые помеси пчёл

  Мені здається що це стосується контрольваного спарування? А тут танцюємовід зворотнього. Тобто маємо те що маємо. І як з тим розібратись?
 12. Неконтролируемые помеси пчёл

  Добре. Дивно. Це також повністю Співпадає з моіми думками. Що тут для мене цікавого. Пропорціі в яких передаються ознаки. Це перше і поява нових ознак. Це друге. Можливо все ж краще говорити не про нові ознаки а про сильну відмінність відомих ознак від тих які притаманні базовим породам?
 13. Неконтролируемые помеси пчёл

  Во. До цього я також дійшов. Тільки не знав чи вірно думаю. Дякую за розяснення . Але для мене це головна біль. Чому якось пізніще поясню в особистому повідомленні.
 14. Неконтролируемые помеси пчёл

  Тоді хотілось почути твою думку а яка різниця між породою і поміссю?
 15. Неконтролируемые помеси пчёл

  Олеже! Я повністю згоден з тобою! Про читав також в різних джерелах. Фон аборигенних бджіл приводить все до знаменника про який ти говориш. Але ти мабуть не повністю зрозумів що мене цікавить. Поясню. Нехай у тебе домінуюча порода усп. А твоі сусіди купують пернера. Іх ф-и неплідні запліднться твоіми трутнями. Ось маємо нову сім'ю з маткою ф1. Чи можемо ми за однією а краще за кількома ознаками віднести сім'ю до тоі чи іншоі породи. Правльні говорити про близькість до тоі чи іншоі породи?
×