Jump to content

Маркіян

Активные Пoльзователи
 • Content count

  2,037
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

623

Contact Methods

 • Website URL
  http://
 • ICQ
  0

General Information

 • Пасека в
  Львівська обл.
 • Стаж
  8-15 лет
 • Kоличество семей
  21-30
 • Ульи
  Дадан, Українець
 • Порода пчел
  Карпатська, Країнка

Recent Profile Visitors

1,693 profile views
 1. Другий рік виводжу прививкою від матки з Німеччини. Минулого року йшли переважно жовті з чоною дупкою, а цьогоріч переважно сірі або зебристі. Читав що це можна пояснити специфікою відкладення сперми шарами , які не перемішуються між собою.
 2. А можливо кліщ на сьодні в печатному розплоді? А так як відхід льотноі значний то і кліща на бджолах поменшало? Катастрофа! Цікаво як далі буде з цією сім'єю?
 3. Слабо. Першокурсник тобі скаже що спирти з кислотами реагують тільки при нагріванні.
 4. За звичайних умов що у вулику це сумнівно.
 5. Весна-Літо 2019

  Колои іздив на заробітки до Тюмені то окрім ящика львівського пива для прораба брав ще упаковку одеколону Гвоздика. То для своєі морди. Від мошки і комарів. Діяло 15 хв. Флакону вистачало на 1 день роботи в особливо несприятливих місцинах. І то в перші дні роботи. Потім звикав.
 6. Современная Генетика в пчеловодстве

  Дякую за розгорнуту відповідь. Мене цікавило ось це : Висновок: отже у вказанному варіанті трутні завжди будуть відмінні між собою!!! Ще залишається питання чи працює тут принцип домінантності при формуванні яйця. Все ж складові різні?
 7. О корме и кормлении пчёл

  Дякую.
 8. Полоски з гліцерином це розчин. Про що і я вказав.
 9. Невірна технологія застосування. Про це писалось у відповідній темі. При нагріві щавелька перетворюється на мурашину кислоту. Дія останньоі на кліща достатньо вивчена. Тобто у випрювачі та дим пушці дієвою речовиною буде саме мурашина кислота. І тут вирішальним фактором є параметри нагріву. А вони на жаль не коннтрольовані. Тому можуть бути 'осечки' . У розчині працює саме щавелева кислота. По ідеі дія мурашинки і щавельки повинна бути співмірною. Це суто з хімічноі точки зору. Бо по 'силі' вони приблизно однакові. Але з точки зору біологічноі діі то необхідні спеціальні дослідження. Можливо хтось знає про це?
 10. Современная Генетика в пчеловодстве

  Прохання розжувати - якщо мама батьківськоі сім'і 'чистопородна' то чим обумовлена генна відмінність трутнів? І накільки ця різниця велика?
 11. О корме и кормлении пчёл

  Пекети класти за заставню? Яка ємність пакета? Проколювати потрібно?
 12. Сховище для сушки

  Це не зашкодить. Можна і 100 і 200 гр. Для таких сховищ як у роликах. Буде довше горіти а значить довше діяти. Льох то невеликі приміщення. У мене він 3 м х 3 м х 2 ,5 м тому викоористовую кілька грамів.
 13. Кормление пчёл луком

  У мене ніякого безрозплідного періоду не було і маток не міняв!!!! Так. Темні стільники то один з факторів на якому обпікаються початківці (як і я). Тому видалення темних то обов'язковий елемент лікування.
 14. Хе. Приіхав якось Бен-Бела( алжирський президент) до Украіни переймати досвід побудови комунізму. І повіз його Хрущов до передового колгоспу. Оглянули. Вертаються в лімузинах до Києва, аж раптом серед куряви на сільській дорозі дід лупасить бабу. Бен-Белі стало цікаво. Спинився і питає: за що. Дід обзирнувся почухав потилицю і каже: три роки тому коли восени одержав трудодні поставив бабі нову цегляну хату, на другий рік на трудодні купив Москвіча, на третій - купив дачу бабі наморі... А ій усе мало . От і лупашу. Да........ Похитав головою алжирець. Дійсно добре народу живеться у вас. Поіхали. Коли Хрущов каже : ідьте далі а я мушу вернутись бо кажись випав з кишені годинник. Вертає. А дід далі бабу гамселить. Хрущов питає: ну а тепер скажи правду за що ти так іі пестиш. Розумієте товариш Хрущов, купив я нову куфайку, щоб було В чому до клубу піти, а ця безтолоч взяла іі на бураки під дощ і запацьорила нафік. Подумав Хрущ і каже: за що ти такий добрий дипломат проси щось для себе. Дід розгубився недовго і каже: товаришу Хрущов накажіть щоб кукурудзу сіяли рядками а не квадратно- гніздовим способом, бо як я краду в одному кутку то на другому - сторожу все видно.
 15. Кормление пчёл луком

  А що означає 'лікується'? І якщо проявів аскоферозу немає? Патогенна міклофлора всеодно присутня. Я не говорю про віруси. Кажу тільки про бактеріі. Лікування цибулею дає підставу мені припустити такий механізм діі. Перше - пряму дію цибулі на мікроби. Друге - сприяння підвищенню 'групового імунітету' або навіть індивідуальноі опірності кожноі окремоі комахи. При обробці сім'і розчином( настійкою) цибулі чи дрібно подрібненоі цибулі спостерігав різке зростання активності сім'і. Що триває до 4-5 днів. Взагалі дві послідовні обробки повністю змінюють характер поведінки сім'і , не кажучи про повне зникнення зовннішніх симптомів хвороби. Майже завжди родина яка оброблялась за короткий час перетворюється на лідера. Помітивши це я кілька раз провів експеримент із здоровими родинами. Ефект був разючий. Обробка стимулює шаидкість розвитку у весняний час(травень-червень), І на кінець 'избавиться' від аскоферозу неможливо за означенням.
×