Маркіян

Активные Пoльзователи
 • Публикации

  1 788
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

396

О Маркіян

Contact Methods

 • Website URL
  http://
 • ICQ
  0

Previous Fields

 • Пасека в
  Львівська обл.
 • Стаж
  8-15 лет
 • Kоличество семей
  21-30
 • Ульи
  Дадан, Українець
 • Порода пчел
  Карпатська, Країнка

Посетители профиля

900 просмотров профиля
 1. Якось не зовсім коректно поставлено запитання. На нього неможливо дати коректну відповідь. Може краще спитатись - про кількість бджолярів що намагаються тримати карпатянку? Наприклад я знайомий з 10 бджолярами. З них ні один не має чистоі породи. Це в області яка з часів союзу була як районована. В минулому році зробив проміри своіх 5 сімей. За кубіт інд виявилась присутність 4 порід. Сер рос, кавказ, карніка, і щось типа укр-італ. Карпатянку відношу до карніки. Ось так. Повна мішанина. Це при тому що кілька років брав маток в закарпатті.
 2. 2% кислота то ніщо. Бо згідно технології застосовуємо 60% кислоту. Так що страхи даремні. От тільки питання. Як вони при +5С витягають рамки та розривають клуб. І як ті мокрі та холодні бджоли що впали на дно потім піднімуться на рамки?
 3. Ці відводки спеціально для збереження молодих маток. Тому формую їх по мірі виходу неплодок. Часом одразу два, а часто спочатку один а через деякий час другий. Тому можна говорити про спільний запах. Та це ніяк не впливає на зимівлю. Бо інколи приходиться формувати такі вулики вже в жовтні. Тобто заселяю відводки з різних кінців пасіки. І все гаразд.
 4. Це найімовірніше. З серпня біля сітки був розплід. А потім прилипли до неї. Висновок. Необхідно у жовтні сформувати гніздо з кормом. Зимую так слабі відводки на 3-4 рамках попарно. Вже 4 роки. Проблем немає. Сітка на всю площину.
 5. Мабуть трохи не так. Я не про пушку. Гліцерин просто розчинник і носій активного препарату. Скоріш за все він сповільнює випаровування кислоти. Це подовжує час дії. А за температури 35С активної реакції між гліцерином і кислотою не відбувається.
 6. Хорк! Не для гуру а для мене. Уточни свою методу. Бо зимівля нуклеусів то стара і болюча проблема. Поясни- з"єднуєш нуки по три даданівські рамки в зиму? Зимуєш спарено чи окремо? Підігрів кожного трирамкового окремо? Весною з"днуєш два трирамкові? Якщо так то чи не простіше одразу осінню з"єднати всі нуки до шести рамок дадана і зимувати без усякого підігріву?
 7. Нє. З ізраіля. Бо вони все що захочеш з під землі дістануть.
 8. Навряд. Бо всі чарунки будуть заляпані сиропом.
 9. Нема логіки у твоіх діях. Загодовуєш по 5 л а хочеш стимулювати матку. Тоді треба давати по 0,5 л через день.
 10. Бувають і винятки. Ейнштейн наприклад. Та в принципі сеос має рацію. Бо що вважати успіхом то відносне поняття стосовно певноі соціальноі групи. Тобто для 90% людей трійочник цілком може бути успішним. А от для 10% то там без тяжкоі розумовоі праці успіх неможливий.
 11. Перейди в тему "о кормлении пчел...." Стобудово знайдеш відповідь. Я робив на око. На 10 л сиропу давав 1 л меду. І кожного дня зранку та вечором нагрівав суміш до градусів 60-70с. На протязі семи днів. Суміш стає тягучою. За цією ознакою визначав степінь інвеотування.
 12. На львівщині зауважив появу соняшника останні три роки. Окремими полями. Та все йде по наростаючій. Схіідні і південні частини львівщини почали вже більш масово сіяти сонях. Цікава думка фермерів - що для них вигідніше соняшник чи соя. Розмовляв з одним. Він схиляється до соі.