Jump to content
Форум на ТочкУ

Маркіян

Активные Пoльзователи
 • Content Count

  2,156
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

745

1 Follower

Contact Methods

 • Website URL
  http://
 • ICQ
  0

General Information

 • Пасека в
  Львівська обл.
 • Стаж
  8-15 лет
 • Kоличество семей
  41-50
 • Ульи
  Дадан, Рут, Українець
 • Порода пчел
  Карніка, Помісі

Recent Profile Visitors

2,078 profile views
 1. У мене печатки немає взагалі. Це для мого регіону нонсенс. Як правило печатний у нас є до листопада.
 2. Чи задавав собі хтось запитання - "Для чого це державі?" Держава - це чиновники. Вони зовсім не ідіоти. Згоден, що вони розуміють - ніякого хосену з цього міроприємства держава не буде мати. А хто ж тоді розраховує на хосен? Мабуть ці самі чиновники, та їхні "фірми". Тобто ті державні органи куди ми понесемо свої кровні надіячись відбити їх за рахунок дотацій.
 3. В більшості підручників як наших так і німецьких рекомендують обробку мурашинкою осінню- одноразово і весною- дворазово. Медіатор рекомендує тільки дворазову - осінню!!! Роблю багато років саме таким чином. Практика показує добрий результат.
 4. А чи потрібно рядовим пасічникам, яким ми усі тут є, зациклюватись на науковій термінологіі? Можливо залишемо це для докторантів. А нам важливо в межах свого ареалу провадити певну селекційну роботу ( І кожен сам визначає яку саме) з тими бджолами, які до вподоби.Нехай це буде порода, популяція, лінія або помісь.
 5. А є ще інфа (дуже розповсюджена на сьогодні) яка називається "по замовчуванню", особливо при роботі з компом. Ото набираю щось, а потім 10 хвилин сиджу і думаю....... ну а що ж далі? Кличу онука Маркіяна. А він - діду ну і тупиш як валянок. Ентер натискай ентер !!!
 6. Мене цікавить що робиться з медовим корпусом (нижнім)? невже нерозпечатаний перенесуть у верхній?
 7. І так зимуєш? Чи потім ще щось робиш?
 8. Розцінки ліжкомісьць до ковівіділень у Львові. Медінститут - 200 $. Винники(це біля Львова) -400 $. Якби не двоюрідний брат, який ледве врятувався, то не знав би до чого "Степаша" доперереформувався. Та саме страшне, виявилось, що немає кому лікувати. На зміни "заганяють" усіх підряд медпрацівників з різних відділень. Просто катастрофа.
 9. 435/35= 12,4. Все нормально - на 12 рам. А мінливість зовнішіх розмірів корпусів суттєва лиш у тому випадку якщо працюєте з підйомниками, що налаштовані на сталі розміри. В противному випадку зовнішні розміри не суттєві. Більш критично внутрішні розміри. бажано щоби вони були сталими. Тому роби лекало і по ньому збирай корпуса. Вибачаюсь, щось не зауважив цифру 300. Мабутьпомилка, а мало бути 435 . якщо вважати гофмановські роздільники 37 мм, Тоді 455/37=12,3. Тобто цей розмір 455х435 таки кращий.
 10. А запалення знімають саме гелі
 11. Колаген. Це той компонент що відновлює хрящову тканину. Ходять такі чутки. Отже для одержання останнього моя дружина кожного тижня готує для мене драглі, тобто холодець. Для людей що мають схильність до закупорки судин( холестерину забагато) це не підходить. Грамотний( це дійсно так) аптекар розтлумачив, що артріда це розщеплена форма колагену, яка значно легше засвоюється організмом. Почитай ще інет. Як знайдеш якусь інфу то розкажи . Мені самому цікаво.
 12. Артріда. Або аналоги. 20 уколів через день, внутрішньомязово. Ціна - 900 гр. Можна і 10, для початку. Курс повторити через 6 місяців. Застереження - хвороби шлунку!!! Роблю собі за призначенням лікаря. Ефект відчутний. У момент сильного загострення - Німід-гель. Три рази на добу. Не більше 1 місяця. Або Кеторол-гель. Останній незручний, бо практично не висихає. Необхідно ходити з голими ногами.
 13. На Львівщині минулоріч золотарник почав цвісти 15 липня. А тепер 1 серпня !!! І ще не дуже багато. Тому чи буде ГВ невідомо. Бо навіть якщо і розцвіте а буде холодно то багато не візьмуть.
 14. У Ліпатова висить об"ява. Заслуговує на увагу. Звичайно повноцінноі сім"і вже не одержиш. Але 4 вулички точно буде. І на весну цього достатньо.
×
×
 • Create New...