Перейти к содержанию

Маркіян

Активные Пoльзователи
 • Публикаций

  1 946
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

519

Contact Methods

 • Website URL
  http://
 • ICQ
  0

Общая Инофрмация

 • Пасека в
  Львівська обл.
 • Стаж
  8-15 лет
 • Kоличество семей
  21-30
 • Ульи
  Дадан, Українець
 • Порода пчел
  Карпатська, Країнка

Посетители профиля

1 450 просмотров профиля
 1. Методи визначення породи бджіл

  Мені бажано мати всі крила. Але в такому вигляді не вдається одержати якісне збільшення. Можливо зможеш збільшити у себе а тоді викласти?
 2. Методи визначення породи бджіл

  А крильця можеш викласти?
 3. Подсадка маток

  Стоп. Читаємо,ще раз читаємо. Думаємо що ж то написано. Ну і ролик додав. Ще й дивимось. Отже осінь. Вона різна. Рання, пізня, тепла, холодна. А отже і метода різна. Я писав листопад !!!!! Де ти бачила у листопаді +20С. Коли я писав що було тепло, то мав на увазі : ніч 0 - +5С а день + 10 - +15С. Зрозуміло що і розплоду вже не було в нормальних сім"ях. Отже саме в такий період можна матку сміло пускати на рамки. Якщо нема таких умов, то білоруси все добре показали.
 4. Осінь2018\ Зима2019

  Пробував. Та при цьому вони одразу сідали під верхом. І тоді приходилось міняти ці рамки упродовж всієі зимівлі.
 5. Порода пчёл Карника (A.m.Сarnica)

  Ситуація незвичайна. Нетипова. Та в мене сумнів відносно правльності термінологіі:" вони..." А хіба це вони вирішують? Ні це приватна справа королев. Інша справа Коли матка чужа. Тоді дійсно вирішують вони.
 6. Осінь2018\ Зима2019

  Пробував дати сиропу. Не беруть. Тому покладу ім у січні рамку печатного. Видно ночі холодні. А давав у бічну годівницю. Тим що дав у стельову вибрали.
 7. Дуже оптимістично. Про резистентність до амітрази відомо давно. Ще руденко рекомендує застосовувати різні препарати в циклічному порядку. Про кислоти чув що резистеності не спостерігається.
 8. Подсадка маток

  А я підсаджував навіть у листопаді. Було тепло. Виявив трутневий розплід. 5х5см. Рамку з розплодом викинув а матку пустив під ковпачок. Ковпак притскав ледь-ледь. Щоб тримався. Вони її самі випустили. І все завершилось без проблем. Та знатоки казали що в листопаді можна пускати просто зверху на рамки.
 9. Подсадка маток

  Ось те що тобі треба:
 10. Про формулу взагалі говорити немає підстав. Я трохи підкоректував своє попередній пост. Подивись.
 11. З наукої точки зору написане - "брєд". Чому? А тому що якщо , як сказано в тексті, формула синтетики відповідає формулі природньої речовини то властивості обидвох 100% однакові!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Інша справа якщо в природньому препараті є якісь домішки інших речовин, які суттєво впливають на властивоті. А в синтетиці іх немає. Отут велике питання. Виробляють його традиційно з ЧЕБРЕЦЮ. І дійсно в склад фармацевтичного продукту входять багато різних і речовин. Основні компоненти в загальному складають десь 50%. Тому мабуть твердження про недійовість синтетики має підстави.
 12. Гриби

  Ні. Це в мене нема вибору.
 13. Гриби

  Цього року і в Карпатах козарів було багато.
 14. У мене помісі і кожного року багато з них осушують крайні. Практично всі. Це стосується тільки незапечатаного меду. Печатку ніколи не переносять. Але це робиться вже під кінець коли розплоду фактично немає.
 15. Гриби

  У моєї половини усі гриби поділяються на дві породи: білі і песиголовці. Якби я ій щось подібне приніс то летів би з порога обдертою куркою.
×