Jump to content

Витя

Активные Пoльзователи
 • Content count

  240
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Витя

 1. Я написав неправду? Відповідь у Вашому стилі: P.S. "Не плюй в колодец..." ( народна мудрість)
 2. Прошу модера в УПС відразу не відправляти - можливо і буде відповідь.
 3. Цікава тема. Останнім часом читаю через одну сторінку, а то і дві. Не можу второпати коли вспівають стільки писати. Але те, що давно чекав побачив. Побачив, як хамовитий експортер, який в аватарі на словянському форумі Пчеловод.Инфо в графі "Какую породу пчел разводите" підписав - "РАЗВОЖУ ПЧЕЛЕВОДОВ" сьогодні визнав, що на старому клієнті зекономив на аналізах і ПОПАВ!!! І ще як Вважаючи його мед супер надійним додавав потрихи у кожну партію. От нехай тут тепер відповість для чого так робив (бадяжив)?
 4. Анекдот. Спрашивет страус у сурка: - сурок, вот ты живеш в пустыне, как ты от жары спасаешся? - а я, когда бегаю, быстро разганяюсь, меня ветерок обдувает и не так жарко. Попробуй и все поймеш. Побежал страус, получил солнечный удар и упал. Подбежал к нему сурок, пихнул лапой. Страус не шевелится. Сурок с грустью: - замерз бедняга...
 5. Візьміть на 36 рам 145. В неї будете ставити рут через одну. На дадани лиште стару.
 6. Які рамки плануєте качати?
 7. Поміряю напишу Він Вам порахує.
 8. Я взяв у Макса. Якісттю задоволений. Ніяке ОТК йому не треба. Грошей на перід не брав. Я замовив діаметр, від цього він порахував на скільки рамок і яка буде ціна. Зробив, передзвонив, я розрахувався, медогонка прийшла. Єдине що ми не обговорили це висота ніжок. Я думав що само-собою розуміється що має стати відро на 20 літр. з ситом. А ніжки коротші (думаю ніжки замовити окремо). Медогонка на 30 рут. Якби зараз то на 36 маг.(18 рут) - якраз 4 магазини, ( з рутів качаю набагато менше).
 9. Нас всього-навсього добре моніторять за кордоном: на продкцію якої надлишок знижують ціну (можливо навідь шляхом зменшення об'ємів закупівлі, штучно створюючи ще більший надлишок). Засвітився був тут один статист, але десь пропав і все швиденько почистили. Нас (населення) потихенько вводять в добровільне рабство. Дивно що ми (як держава) цьому не пручаємся. Поки наші керманичі набивають свої кишені їм це все також на руку.
 10. Станки для розпечатки рамок

  Сервіс
 11. Осінь-Зима 2019/20

  Тільки через нижній льоток?
 12. Осінь-Зима 2019/20

  А як здійснюється вентиляція? Яке дно?
 13. Порода пчёл Карника (A.m. Carnica)

  То Ви їх чим закриваєте?
 14. Порода пчёл Карника (A.m. Carnica)

  Мене теж два роки продинамив
 15. Перевозка пчёл

  А як ріжеться камера на смужку?
 16. Ви самі обслуговували по вихідним 80, чи тільки так думаєте?
 17. У всіх різні умови з взятком. Останні два роки в червні приходиться кормити. Акації немає. В минулому хоть липа медувала, в цьому ні. Різнотрав'я немає - все розоряно і засіяно. Хмельницька обл.
 18. Весна-Літо 2019

  Дно сітка? Хто такі? А хто першої ланки?
 19. Весна-Літо 2019

  Що за пузирьок?
 20. Весна-Літо 2019

  А скільки перцю?
×