Jump to content
Форум на ТочкУ

Витя

Активные Пoльзователи
 • Content Count

  253
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Витя

 1. Щось усі забули про Аргентину. Мабуть їх пасічники так само за нас вболівають, як ми за них, коли у них повіні.
 2. Він має на продаж, але не багато, так констатувати таку ціну:
 3. Вадім, а хто для Вас автор відео?
 4. Може букви місцями перепутав?
 5. И.И. пишет много и обовсем, причем постоянно сам себе противоречит. В этом потоке мыслей вслух каждый находит что-то правильное.
 6. Якого діла більше? Великі стратегі ще більше меду дали нагора?
 7. А ніхто не думав, що пасічники можуть самі фасувати свій мед і напряму працювати з мережами супермаркетів.
 8. Як організована вентиляція?
 9. Молода матка - розплід не переставали гнати
 10. Я написав неправду? Відповідь у Вашому стилі: P.S. "Не плюй в колодец..." ( народна мудрість)
 11. Прошу модера в УПС відразу не відправляти - можливо і буде відповідь.
 12. Цікава тема. Останнім часом читаю через одну сторінку, а то і дві. Не можу второпати коли вспівають стільки писати. Але те, що давно чекав побачив. Побачив, як хамовитий експортер, який в аватарі на словянському форумі Пчеловод.Инфо в графі "Какую породу пчел разводите" підписав - "РАЗВОЖУ ПЧЕЛЕВОДОВ" сьогодні визнав, що на старому клієнті зекономив на аналізах і ПОПАВ!!! І ще як Вважаючи його мед супер надійним додавав потрихи у кожну партію. От нехай тут тепер відповість для чого так робив (бадяжив)?
 13. Анекдот. Спрашивет страус у сурка: - сурок, вот ты живеш в пустыне, как ты от жары спасаешся? - а я, когда бегаю, быстро разганяюсь, меня ветерок обдувает и не так жарко. Попробуй и все поймеш. Побежал страус, получил солнечный удар и упал. Подбежал к нему сурок, пихнул лапой. Страус не шевелится. Сурок с грустью: - замерз бедняга...
 14. Візьміть на 36 рам 145. В неї будете ставити рут через одну. На дадани лиште стару.
 15. Поміряю напишу Він Вам порахує.
 16. Я взяв у Макса. Якісттю задоволений. Ніяке ОТК йому не треба. Грошей на перід не брав. Я замовив діаметр, від цього він порахував на скільки рамок і яка буде ціна. Зробив, передзвонив, я розрахувався, медогонка прийшла. Єдине що ми не обговорили це висота ніжок. Я думав що само-собою розуміється що має стати відро на 20 літр. з ситом. А ніжки коротші (думаю ніжки замовити окремо). Медогонка на 30 рут. Якби зараз то на 36 маг.(18 рут) - якраз 4 магазини, ( з рутів качаю набагато менше).
 17. Нас всього-навсього добре моніторять за кордоном: на продкцію якої надлишок знижують ціну (можливо навідь шляхом зменшення об'ємів закупівлі, штучно створюючи ще більший надлишок). Засвітився був тут один статист, але десь пропав і все швиденько почистили. Нас (населення) потихенько вводять в добровільне рабство. Дивно що ми (як держава) цьому не пручаємся. Поки наші керманичі набивають свої кишені їм це все також на руку.
 18. Тільки через нижній льоток?
×
×
 • Create New...