Jump to content

Витя

Активные Пoльзователи
 • Content count

  210
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Витя

 1. Весна-Літо 2019

  І міль їх не бачила?
 2. Весна-Літо 2019

  а в 5.00 вже пишете про погоду. Романович, коли Ви спите?
 3. Ну з соняшником проблем не має. А якщо контракт на сортові (напр. липовий) на 100 тис.тон., а закупили тільки 70 тис.тон., тоді що робите?
 4. Якщо у київлян немає грошей, тоді я Таряться пастеризованим медом в супермаркетах. Звонять перекупщики, в т.ч. з Київа, за три гривні пів дня торгуються. Кажу - тож гречаного меду обмаль. Відповідь - доставка дуже дорога. Тобто пасічник повинен оплатити доставку ексклюзиву.
 5. А як бартніку при самій низькій ціні вдається збирати найбільші об'єми? Ще й возити з південних областей вигідно, а у себе в області не бере.
 6. Якщо заведено провадження, то цей віск не повинні конфіскувати як речовий доказ? Може є розписка?
 7. Таня, то може ксерокопію розрахункових документів можна тут викласти. Ви ж не безналом з Яськом розраховувалися.
 8. В Перемишлянському районі Львівської області:
 9. https://news.finance.ua/ru/news/-/440221/smolij-v-noyabre-zarabotal-320-tysyach-griven
 10. Для чого бризкати цим ядом? Для форуму Володимир робить багато корисної аналітичної роботи. В цілому ситуацію на цю осінь спрогнозував досить точно. Якщо десь і на пару гривень +-, то це ніщо у поріванянні з загальними об'ємами. на подібні випади не треба звертати уваги - поста провокація. В цій темі біля 30 постійних дописувачів, а змістовності - 5%. Невже не надоїв цей "треп"? Треба хоть трохи один одного поважати.
 11. Так представник асканії саме про це всім нам тут про це і розказував. Мабуть без нього....
 12. А якщо контракти заключать по 30, здасте по 27?
 13. Якщо врожай хороший і забезпечує потреби експортерів, то низьку ціну можна розтягувати до нового врожаю. Низьку закупівельну незалежно від екпортної. При поганому врожаї наступає момент, коли дешевого меду всім не вистачає, як було минулого року.
 14. Для получения более точной информации о результатах медозбора.
 15. Ну-ну, уменшает себестоемость меда, увеличивает горб на спине.
 16. В цьому році зимою відправляв йому прополіс і мерву. Проблем не було. Також відправляв на різні імена і адреси. Таке враження що він посередник. Не забрав той, кому він перепродував.
×