Jump to content

Витя

Активные Пoльзователи
 • Content count

  246
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

338

2 Followers

Profile Information

 • Location
  Старкон, хмельницька

General Information

 • Пасека в
  Хмельницька обл.Старокостянтинів
 • Стаж
  8-15 лет
 • Kоличество семей
  31-40
 • Ульи
  Український,Б/К
 • Порода пчел
  безпородні

Recent Profile Visitors

1,840 profile views
 1. Якого діла більше? Великі стратегі ще більше меду дали нагора?
 2. А ніхто не думав, що пасічники можуть самі фасувати свій мед і напряму працювати з мережами супермаркетів.
 3. Для тих хто не в темі: розшифруйте ці цифри.
 4. Як організована вентиляція?
 5. Осінь-Зима 2019/20

  Молода матка - розплід не переставали гнати
 6. Я написав неправду? Відповідь у Вашому стилі: P.S. "Не плюй в колодец..." ( народна мудрість)
 7. Прошу модера в УПС відразу не відправляти - можливо і буде відповідь.
 8. Цікава тема. Останнім часом читаю через одну сторінку, а то і дві. Не можу второпати коли вспівають стільки писати. Але те, що давно чекав побачив. Побачив, як хамовитий експортер, який в аватарі на словянському форумі Пчеловод.Инфо в графі "Какую породу пчел разводите" підписав - "РАЗВОЖУ ПЧЕЛЕВОДОВ" сьогодні визнав, що на старому клієнті зекономив на аналізах і ПОПАВ!!! І ще як Вважаючи його мед супер надійним додавав потрихи у кожну партію. От нехай тут тепер відповість для чого так робив (бадяжив)?
 9. Анекдот. Спрашивет страус у сурка: - сурок, вот ты живеш в пустыне, как ты от жары спасаешся? - а я, когда бегаю, быстро разганяюсь, меня ветерок обдувает и не так жарко. Попробуй и все поймеш. Побежал страус, получил солнечный удар и упал. Подбежал к нему сурок, пихнул лапой. Страус не шевелится. Сурок с грустью: - замерз бедняга...
 10. Візьміть на 36 рам 145. В неї будете ставити рут через одну. На дадани лиште стару.
 11. Які рамки плануєте качати?
 12. Поміряю напишу Він Вам порахує.
 13. Я взяв у Макса. Якісттю задоволений. Ніяке ОТК йому не треба. Грошей на перід не брав. Я замовив діаметр, від цього він порахував на скільки рамок і яка буде ціна. Зробив, передзвонив, я розрахувався, медогонка прийшла. Єдине що ми не обговорили це висота ніжок. Я думав що само-собою розуміється що має стати відро на 20 літр. з ситом. А ніжки коротші (думаю ніжки замовити окремо). Медогонка на 30 рут. Якби зараз то на 36 маг.(18 рут) - якраз 4 магазини, ( з рутів качаю набагато менше).
 14. Нас всього-навсього добре моніторять за кордоном: на продкцію якої надлишок знижують ціну (можливо навідь шляхом зменшення об'ємів закупівлі, штучно створюючи ще більший надлишок). Засвітився був тут один статист, але десь пропав і все швиденько почистили. Нас (населення) потихенько вводять в добровільне рабство. Дивно що ми (як держава) цьому не пручаємся. Поки наші керманичі набивають свої кишені їм це все також на руку.
 15. Станки для розпечатки рамок

  Сервіс
×