Перейти к содержанию

СЄРЖ

Активные Пoльзователи
 • Публикаций

  1 610
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Весь контент СЄРЖ

 1. Порода пчёл Карника (A.m.Сarnica)

  хороша і дуже стабільна, минулорічні сім"ї ф1 як під копірку, матки темні, бджола спокійна, усидчева. я задоволений.
 2. Що воно таке?

  я ж нічого проти не маю, людина могла на вскидку написати кущ, timoncikk дуже допоміг би в цій ситуаціїї. я не сильний знаток в біології і щось доказувати не буду.
 3. Що воно таке?

  схожий?
 4. Що воно таке?

  в кожного своє бачення куща, як би фото якісніше було зроблено, по квітках та листтю геть як таволга. виникає запитання ці кущі якої висоти? по фото видно що це або молоді пагони або рослина травяниста.
 5. Борщевик

  виходить так.
 6. Борщевик

  Не витримав і за ради експерименту вивіз пяток вуликів на борщівник. Як бабуся казала, щоб не кортіло. Він почав цвісти трохи раніше липи і ще довго доцвітав після закінчення цвітіння липи. Вивозив на сонях то він ще щедро квітував. Але як качнув магазини то вирішив не варто лишати. Липа липою, хоча на борщівнику багато бджоли. Об'їхав то знайшов тільки кілька дерев липи, а борщівник як річка з заводями розкинувся вздовж струмка. Площі дуже великі але смак меду чиста липа. Тепер не буде мучити. А це він ще доцвітав, фото тиждень назад.
 7. Що воно таке?

  точно вона, під пасікою є її багато.
 8. Система вывода маток "Nicot"

  а я одружився
 9. Муравьи

  розсипав по місцях де вони проходили.
 10. є і та і та породи о687631370 Сергій
 11. Весна/Літо 2018

  А я встиг, як раз на світлофорі стояв, Біля пасіки акація доцвітає Після дощів пробилася гречка Цвіте синяк Мабуть не на тижні а на місяць природа випереджає розвиток.
 12. Весна/Літо 2018

  Ще не осипалась акація, а вже розцвітає широколиста липа, в травні Хтось тему відкрив про роїння, роїння відміняється, дайте тільки гарну погоду.
 13. Весна/Літо 2018

  а пилконос?
 14. Весна/Літо 2018

  Недалеко від пасіки знайшов поле з, мабуть горох, питання , для бджіл з цих посівів якась користь буде? Гектарів 50 приблизно.
 15. Порода пчёл Карника (A.m.Сarnica)

  помітив в сім"ях VT, в контейнері з пилком трапляються мертві лічинки воскової молі. так що про міль і карніку поспішили з висновками. ну і розплід і мед все як має бути.
 16. Весна/Літо 2018

  в ночі знову пройшов дощ, з ранку прохолодно, акація почала осипатися але сьогодні знову на ній стояв гул. але по пилку видно, що бджола переключається на інший взяток. з"явилася чорний і яскраво жовтий пилок. якщо буде погода і час то на кінець тижня можна трохи прокачать, з незапечатаних хлеще нектар при струшуванні, йде принос.
 17. Весна/Літо 2018

  в середу був на пасіці, пішов гарний дощ з 10-00 десь до після обіду, а потім визирнуло сонце і пасіка ожила, гул і напрямок льоту в бік лісу. дістав рамки з стартера і поставив біля вуликів, обпершись на один. так поки їхав і не прибирав, ніхто на них не звернув увагу. їхав в 18-00 додому і зупинився під акаціями. бджіл не зовсім багато видно а гул як на пасіці між вуликами. стоїш і насолоджуєшся цим гулом, не пам"ятаю в нас такого на акації, в цьому році і акація як ніколи цвітом рясна і липа ні в року, аби погода не підвела. вощина за добу повністю відбудована, з верху медовий вінчик і десь полоскою засіва матка пробігла, коли встигають.
 18. що ж тут правильного, 70 грн за кг в роздріб. це літр приблизно 100 грн. все подорожчало за рік, а я маю продавати ще дешевше ніж в минулому році. є люди які купують літр на рік на ліки. вони з цукерками порівнювати не будуть і їм не докажеш, що це не ліки. він слухає , махає головою і каже, як захворію то візьму ложечку, мені на рік фатит. і пояснити таким людям як головою об стіну. хто цінує той знає скільки в літрі кг. і тд. і це не моя думка. суджу по своїх клієнтах. яким в свою чергу розповідаю від А...до...Я, що сам знаю. а не розказую як на ринку, це степовий, це квітковий і тд. а він весь однаковий. питаю а цей білий з чого? з акаціїї, кажу він не сахариться так швидко, отак людей і дурять. а я кажу по факту, такий стільки, такий стільки і ніякої фантазії. вибирай що хочеш, я нікого не примушую. P.S. доречі "про цукерки", ті хто не зловживає , а більш бережно відноситься до здоров"я мед беруть 3-х літровими банками з качки. співпадіння не думаю.
 19. добавлю, дружина заходила в місцевий пасічний магазин, то ціна на свіжий мед- 70 за кг.
 20. продають як весняний, сьогодні на ринку знайомий бачив по 120. я з ним по телефону як раз балакав. він так обурено, чому так дешево, а продавщиця йому, беріть дорожче. знайомий каже в тому році по такій продавав, я сам пасічник. я планував по 130, будем видів. стали сіяти сонячник в нас то за останні роки кількість пасічників виросла, воно то й нічого але останні роки ставиш одну ціну на початку сезону, а потім підлаштовуєшся під середню ринкову. але лісовий в ціні не зкидую, є клієнтура яка знає смак і реальну ціну такого меду.
 21. Що воно таке?

  А як ця рослина називається, зараз цвіте, схоже до акації
 22. +17, сонячно. гарно цвіте акація, вчора з ранку і працювали гарно на ній.
 23. Весна/Літо 2018

  Приїхав на пасіку, а по дорозі на ріпак, доцвітає вже. +22, сонячно, трохи вітряно. В затінку комари нападають, а пасіка гуде Пилок тягнуть, жовті голови, добивають ріпак трудівниці.
 24. Весна/Літо 2018

  Вчора був на пасіці, поверхневий огляд показав що щось є на відкачки, зачекаю ще нехай акація доцвітає, а там і качнути можна. В б.к тільки печатають а тогорічні відводки карніки мають в лежаках по пару 300 рам. Сім'ї бакфаст теж принесли, а от відводки бакфаст тільки ростуть. Ніби ж і та бджола і та, а як все-таки відрізняються по старту. На прививочних язики будують. Дощ тільки пил прибиває, а виливається десь на південному заході області. Цвіте акація і похолодало трохи. Зараз +13, похмуро.
×