Перейти к содержанию

СЄРЖ

Активные Пoльзователи
 • Публикаций

  1 556
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Весь контент СЄРЖ

 1. таки да, деякі зовсім осипались і сліда немає. зацівла груша, персик, слива, знайомий казав сьогодні, що бачив і яблуня на днях має зацвісти. садки відцвітуть, а вощину так і не поставим. сухо і дощів не обіцяють, вітри дують. зацівіла також магнолія, лєпота. зараз +11.
 2. Сьогодні +20, похмуро. Абрикос відцвів, вітерець з аличі здуває масово пелюстки, красота, діти просто в захваті від таких білосніжних "опадів", цвіте черешня, зацвітає вишня, заквітла глуха кропива порпурова і от-от розцвітне біла.
 3. а як же жити? дурити ніяк не навчуся... шуткую звісно.
 4. теж не можу зрозуміти для чого підіймати туди матку. якщо для розвитку то пізніше ставиться корпус на 300 чи рут, матка підіймається і там відкладає яйця. росте см"я, уходим від роїння, а збільшуємо гніздо і потім можна сміло робити відводок. я ж вас зрозумів, як підняти в магазин бджолу, а ви все наполегливо й матку туди підіймаєте, для чого в магазині вам потрібна матка?
 5. Весна/Літо 2018

  сьогодні на природі були то ці жучки-оленки нам на столик як з переляку летіли, ще їх стільки не бачив так рано. о то ви спізнюєтесь на пару тижнів від нас
 6. Весна/Літо 2018

  не читав теми пару днів, тому пишу по своїм спостереженням. цвіте абрикос та алича, і сьогодні помітив зацвітає черешня. погода постійно тепла за + 20, тільки буває холодний вітер налітає, грунт підсихає. запах з ніг валить. тепла погода сприяла розвитку бдж. сімей, підставлені рамки пару днів назад засіяні майже повністю, бджоли користуються теплою погодою і необмежуються розвитком. такого стрімкого розвитку я ще не бачив. ніякої стимуляції, ніяких В-12, хлорид-натрію, надіюсь останнє правильно написав. тепло і надходження нектату з пилком стимульнув всі без вийнятку сім"ї не дивлячись на їхні розміри. є і у бакфаста трутні печатні і між суцільною пергою засів в пару личинок.і є трут виходячий але без обману то матка там вже задавлена і сімейки об"єднані але в інших сім"ях є полоски печатного трута. взагалі глянув пару сімей: об"єднану з цінною маткою, бакфаст,та одну з сильніших де ставив магазин. трут на виході, два на виході. доця сама напросилася , я тільки за, провів легку екскурсію, вийшло без апітерапії. губки-уточки, ми теж від моди не відстаємо, веслом би по тим уточкам обєднання через газету з нормальною маткою, все розумію що весною приймають всіх але жим-жим, все чьотк спрацювало. бак з трутневим розплодом теж є але без фото доказів, вийшло так, що дружина зняла на відео. доця сама напросилася в помічниці, не міг відмовити, тільки радію, провів легку екскурсію,без апітерапії обейшлося для неї. всі матки строчать та шукають вільні комірки, тому і трутень буде ранній. в надставки бджоли пішли є наприск але не масово. лишив магазини в зв"язку з теплою погодою на майбутнє. на виході молода бджола і садки підходять. далі легкий пік-нік, і як виясниломя куча наповзаючих кліщів, виловив 6 шт. ліс весь білий від цвіту. над цим фото всі задумались і ніхто не пам"ятає танців з бубном
 7. все вірно, мені так і казали, якщо немає проблем з сердцем то можна там лікуватися, але і казали , що і на чоловічу силу родон сильно впливає.
 8. не завжди, в мене рідко тягнуть маточники коли стоїть р.р., практично ніколи не тягнуть. я мабуть не правельно зрозумів ваше запитання, якщо потрібно підняти бджолу в магазин коли вона туди не йде, то підіймаємо розплід перед запечаткою без матки. якщо потрібно відводок, то зовсім інша маніпуляція має бути. і там є кілька варіантів. пишіть що ви мали на увазі, або я не правильно вас зрозуміфв.
 9. Весна/Літо 2018

  в сильніших на даний момент так і є, тільки трохи обмежені пилком.
 10. краще відкритий , без матки і потрібно щоб в досталь було бджоли. а матку для чого підіймати над розподільчою решіткою. матка буде активно червити і з низу і з верху аби був свіжий принос пилку та нектару.
 11. +7 виходить сонце, в день має бути +22, пташки з ночі щебечуть.
 12. Весна/Літо 2018

  Проїхав перевірити як об'єдналися сім'ї і взяв трохи рамок провсяк випадок. Також перевірити чи ще в одній сім'ї матка засіяла. Мабуть це була неплідна, бо восени ніяк не хотіли приймати маток, а на останній мабуть зробили заміну. Задавив я її і приєднав до сусідів. Ті сім'ї що об'єднав гарно працюють, все в нормі. Пізні відводки теж гарно працюють, набиті пилком та нектаром, на двох розплід. В сильніших є такі матки що всі вільні чарунки засіяли і бігають шукають пусті і кладуть поміж пергою яйця, поштучно. Є які встигли засіяти майже повні рамки. Нектар такий ароматний що хочеться відламати сот і зжувати. Є зажаті сім'ї де потягли язики. Дуже стрімкий розвиток в природі. Зацвітає ранні абрикос та алича, ліс білий від анемон, кругом пасіки ряст. З ранку був холодний вітер, а в обід якось швидко потеплішало, воду з поїлок теж гарно беруть. Більшості підставив від однієї до двох рамок під засів. В пару самих сильних поставив для експерименту магазин. На тиждень ніби теплу погоду передали і сонячну.
 13. зараз +22 , вранці бачив алича збирається цвісти.
 14. Весна/Літо 2018

  Це та "непотрібна" карпатка так строчить?
 15. Звуть американський або ясенолистий, це тільки викинув цвіт, пізніше зфоткаю то там будуть великі кісточки.
 16. Гыыы

  Старе відео але прикольне, земляки з північних районів жгуть
 17. Попробував і нову партію заварив, вчора були гості всім дуже сподобалося, і жінкам також. А теща випросила пляшку 2 літри , похвастатись перед колегами.
 18. Зробив затримання в медового сусла, на 10 л. Джерельної води 1.2-1.4 кг меду, просив солод, і добавив хміль як і написано в даній темі в пару етапів, 14 грам. Сьогодні відкрив, бомба!!! тільки трохи заміцне. Пєттся гарно, але бере теж не по дитячи, можна робити з меншою концентрацією меду, також карбонізацію. Сьогодні прийдуть гості буду пригощати, ще їхню думку почую. Але для себе точно буду робити, смак бомба, дружині теж дуже сподобалося.
 19. Карпатська бджола

  так і є, я теж шукав, а поки шукав одне знайшов інше і не одне, виникає питання тра мені та карпатка? хоча вірю, що є гарний матеріал і я його спробую. а порівняти в мене є з чим.
 20. зрозуміло, а я просто пересажував.
 21. Карпатська бджола

  Женя не може такого бути, я також купував карпатку, пару років шукав ту карпатку що нахвалювали і в нас на форумі. бджола сіра, а все інше обіцяне відсутнє, матководи теж відомі, а не Петро чи Микола з .... . з третього разу знайшов таку про яку чув але час втрачено. так що, як кажуть не там шукаєш. в Гайдара я не купував, не знаю.
 22. ну це повідомлення за 2014 рік, мене цитували, невдаючись в подробиці про що йшла мова, мабуть про пересадку без всяких відшукувань маток та тягання вулика з ранку. вулик відсунув, на його місце два корпусних і переставив рамки. бджола повертається на свої льотки, трохи здивовано покрутиться і в вулик. а лежак розвернув льотками в іншу сторону. ви мабуть маєте якусь іншу кінцеву ціль з такими маніпуляціями.
×