Перейти к содержанию

СЄРЖ

Активные Пoльзователи
 • Публикаций

  1 445
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Весь контент СЄРЖ

 1. Не дивлячись на вітряну погоду вчора з'їздив до купелі. https://m.youtube.com/watch?v=QU-e75fvFDM Черговий МЧС-ник в догон каже , так купайся щоб я не ліз
 2. Так знаю в Вас до 1000 -чі вакантних місць. НКРЕ не дає підняти зарплату, нульовий тариф, все йде в державу, мабуть пороху на вибори збирають. В нас теж не весело. Таке враження що це все штучно робиться.
 3. на скільки я знаю, то в Вас , тобто в Черкасиобленерго дуже сумна ситуація, фінансова сторона, люди без зарплати пів року, тому і не було спроб на ввімкнення, . немає кому. в нас сонячно, затишно - 1.
 4. постійно збирають дані з енергосистеми про відключення, запитали яка ситуація, відповіли що Захід норм., а центр багато погашень
 5. - 4 , світило сонце але насувається якийсь туман. вітру майже немає. під берегами річки береться крига, погода . а вже на завтра сильний вітер передають, як до ополонки дійти
 6. Отравление ртутью

  Трапилося на очі тому вирішив нехай і тут буде.
 7. теплішає в вечері було -7, зараз -6. з самого вечора сипле дрібний сніжок, вже покрило землю.
 8. Модуль-платформа для перевозки пчёл

  і ціна я б не сказав що зависока але є причеп. а місця на ще один причеп ну і фінансів тому теж розглядаю модуль- платформу, якусь кількість сімей можна використовувати мобільно на цій платформі і використовувати причеп в власних цілях.
 9. Модуль-платформа для перевозки пчёл

  мені цей варіант сподобався, особливо зі зйомною платформою. а є якісь розрахунки якою моє бути профільна труба і тд.? теж про це подумав.
 10. Модуль-платформа для перевозки пчёл

  теж бютжетненький варіант
 11. Модуль-платформа для перевозки пчёл

  а стійки домкрати які краще брати? ціна-якість, може є в когось на прикметі. чи дешевше буде купити один цей? https://prom.ua/p53897296-domkrat-reechnyj-lift.html
 12. Десь -2-3, похмуро, на день теж морозець передають. Зимуємо.
 13. Осінь 2017\ Зима 2018

  Пішло похолодання, з'явилася можливість з'їздити на джерело по воду, а по дорозі заїхав на пасіку. Прослухав, все гут, в одному вулику відсутній льоток в корпусі і тиша, підняв дашок разом з прилипшим положком, а там пустота. Заглядаю з боку, на дні теж небагато посипались, вглядаюся в глибину і о чудо, сидять собі тихенько десь там в глибині . Думав накрити мішковиною але забув, якщо будуть такі не сильні морози то так і буде. Ще в одному такому вулику без круглого льотка в корпусі з місцевою бджолою зняв дашок, нахилився послухати а з вулика запах отрути , оце реакція Сім'ї з тонким положком, сухо на піддашку є іній Відводки через перегородку з "додатковим утеплення" А так все добре, погода бонба, сніжну б ще, легкий мінус, все покрилося інієм, взялася крига на стоячих водоймах. Було сонячно
 14. -1, з ранку був туман, зараз проблискує сонечко, все в інії, лєпота.
 15. Система вывода маток "Nicot"

  Купив в знакомого бампер до телефона, в нього на прилавку 219 грн, мені продав за 115, думаю продав не собі в убиток.
 16. Осінь 2017\ Зима 2018

  В мене з осені стоять ДВПшні заставну і зверху тонкий положок. Навіть при морозі який тримався біля тижня не утеплював. В вашому випадку якщо є розплід,то як кажуть процес пішов, відразу він не зупиниться а сповільниться, матка перестане відкладати яйця, а якусь частину розплоду виховувати можуть. Іншими словами на початку будуть пручатися певний час, а потім все вернеться в своє русло.
 17. -2, туман, на поверхні грунту приморозок, тихо але на день знову плюсова температура
 18. Осінь 2017\ Зима 2018

  точно не скажу, що робить зняття утеплення в таку відносно теплу погоду, пригальмовує все ж таки мабуть. а от якби утеплення з осені не було, то і розплід не потрібно було виймати.
 19. в день +4, час від часу пускався невеликий дощик, зараз +2.
 20. Павловнія

  сходить то гарно але стелиться по землі
 21. Медовуха

  при нормальних умовах виграє за пару місяців.
 22. Медовуха

  ну звісно, має скінчитися бродіння, дріжджі випадуть в осад, вино освітлиться, стане прозоре, а не мутне. якщо є можливість поставте в тепле місце для гарного бродіння.
 23. Медовуха

  якщо бродить то добре, а от я навіть на новий рік не вживаю молоде вино, яке колотив ще серпень-вересень. після Різдва можливо вже зміниться смак але справжній смак матиме ближче до літа. тут головне витримка.
 24. з ранку йшов не то мокрий сніжок, не то дрібний дощик, в обід туман, зараз розвіяло, похмуро +3.
 25. Ще вранці був сірий асфальт, а зараз ух... Близько нуля, валить лапатий сніг, діти раді. З наступаючим Новим роком!
×