Jump to content
Форум на ТочкУ

СЄРЖ

Активные Пoльзователи
 • Content Count

  1,862
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

7,341

3 Followers

About СЄРЖ

 • Birthday 06/11/1977

Contact Methods

 • Website URL
  http://
 • ICQ
  0

Profile Information

 • Location
  0687631370

General Information

 • Пасека в
  Рівненський р-н.
 • Стаж
  4-7 лет
 • Kоличество семей
  21-30
 • Ульи
  б.к.300+145 (10 р.)
 • Порода пчел
  карпатка, карніка.

Recent Profile Visitors

3,192 profile views
 1. вчора заїхав на точок де відкачав ріпак, думаю прогляну чи не думають роїтися. підриваю магазини а вони тяжкуваті, давай проглядати а там меду піднесли знову. коли встигли, холодно, дощі йдуть. що з тим медом робити? аби в рамках не сів. після рясних дощів з'явилися на ріпаку квіти. коли качав то їх менше було.
 2. то відросточок мабуть вже на осінь, зараз не варто?
 3. ніколи там нікого не бачив, це хіба що спеціально зайти
 4. Рівне, дорогою на роботу, фото з мобільного, трохи далеко, приватний двір загорожений, близько не підійти.
 5. співпало, вчора вихідний і більш тепла погода, качав ріпак. в день як виглянуло сонечко, всі кинулися на доцвітаючий ріпак, одне поле повністю вже відцвіло. агресія бджіл вже менша ніж минулого разу, на авто кидалися, чимось обробляли поля в ночі, казав дід. бджола ціла, падежу немає. після обробітку приїжав глянути чи не посипалися, заодно роздав вщину по 3-4 шт.на сім'ю, дві в гніздо в замін на медо-пергові і в магазини по 3-5 шт. всі відтягнуті, залиті, в гніздових в більшості з засівом. при відкачці нападу не помітив і чекаючи на тару, рамконоси, ставив рамки біля вуликів, реакції 0. поки качали дід привів покупця, сусідка хотіла меду і весь час перепитувала чи буде. потім дід спитав чи є ще мед на продаж, кажу: - фатить всім, дзвоніть. ну тут би розповісти ціляком історію то часу не вистачить. зайду в стару хату, в там нові банки, дід питає а ще є? кажу не переживайте всім вистачить. дід каже поїдеш без меду додому, кажу ваші слова да Богу в вуха. короче кажучи накормили село медом і потянулися з сусідніх сіл, почали з'являтися авто, одне інше. якийсь музщина прийшов з сумко, що його туди самого можна було покласти, кажу ви її як нести збираєтесь ? дружині кажу ти якось в цьому потоці дивись не помилися, часом було одні наливалися, а вже інші дід несе, одне радувало що дід був між нами і покупцями, ніхто не ломився до нас. мед густющий, трохи була проблема з фільтруванням, я поспіхом не взяв запасні сита, то процес час від часу затягувався. в загалом виходило 1,5-2,5 магазини на сім'ю. вже збираємося, грузимо господиня виходить і каже ще дві літри родичам в Франківськ. по дорозі питаю, скільки продали, ну є гроші в кульочку порахуємо, взнаємо. прихожу додому з гаража бачу гроші перекладені купюрами, питаю скільки, 70 з гаком продано. ого ще такого не було, максимум в районі 20 літр, оттакий приємний бонус в місті починає зацвітати акація, ну і пора на ліса їхати, при погоді за тиждень півтора і в лісі зацвіте, а там малина, крушина.
 6. доброго дня, підскажіть чи впливає вишка мобільного зв'язку на бджіл? яка небезпечна відстань якщо впливає.
 7. на кочівлю поробив куби, зробив лекало, а оце підглянув в людей, спробував і сподобалося. займає мало місця, дуже швидко робиться і стійкі . запхнув по перемичку і готово.
 8. додатково роблять отвір з переду, як в вулику, розпеченим залізним прутком, щоб в середині не гризли. а так і з низу гарно залітають, в мене стоять на підставці все добре.
 9. в Рівному каштани почали квітнути 29.04. і в селі вже почали. чому запомнив 29.04, подзвонив знайомий що в нього вісить рій, їхав знімати.
 10. доцвітають садки, лишилися лише яблуні, та глід по посадках, яснотка. на стаціонарі гарно підлили магазини, поставлена вощина в магазинах відбудована теж. нарешті пройшов дощ і відразу похолодало, навіть не знаю чи запечатають. ріпаку навкруги більше 7 км. немає, тому частину пасіки вивіз і на ріпак. а ті що на ріпаку почали печатати верхній магазин, є вже повністю печатні рамки.
×
×
 • Create New...