Перейти к содержанию

СЄРЖ

Активные Пoльзователи
 • Публикаций

  1 601
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

5 345

1 Подписчик

Информация о СЄРЖ

 • День рождения 11.06.1977

Contact Methods

 • Website URL
  http://
 • ICQ
  0

Общая Инофрмация

 • Пасека в
  Рівненський р-н.
 • Стаж
  4-7 лет
 • Kоличество семей
  21-30
 • Ульи
  б.к.300+145 (10 р.)
 • Порода пчел
  пробую карніку, бакфаст

Посетители профиля

2 147 просмотров профиля
 1. є і та і та породи о687631370 Сергій
 2. Весна/Літо 2018

  А я встиг, як раз на світлофорі стояв, Біля пасіки акація доцвітає Після дощів пробилася гречка Цвіте синяк Мабуть не на тижні а на місяць природа випереджає розвиток.
 3. Весна/Літо 2018

  Ще не осипалась акація, а вже розцвітає широколиста липа, в травні Хтось тему відкрив про роїння, роїння відміняється, дайте тільки гарну погоду.
 4. Весна/Літо 2018

  а пилконос?
 5. Весна/Літо 2018

  Недалеко від пасіки знайшов поле з, мабуть горох, питання , для бджіл з цих посівів якась користь буде? Гектарів 50 приблизно.
 6. Порода пчёл Карника (A.m.Сarnica)

  помітив в сім"ях VT, в контейнері з пилком трапляються мертві лічинки воскової молі. так що про міль і карніку поспішили з висновками. ну і розплід і мед все як має бути.
 7. Весна/Літо 2018

  в ночі знову пройшов дощ, з ранку прохолодно, акація почала осипатися але сьогодні знову на ній стояв гул. але по пилку видно, що бджола переключається на інший взяток. з"явилася чорний і яскраво жовтий пилок. якщо буде погода і час то на кінець тижня можна трохи прокачать, з незапечатаних хлеще нектар при струшуванні, йде принос.
 8. Весна/Літо 2018

  в середу був на пасіці, пішов гарний дощ з 10-00 десь до після обіду, а потім визирнуло сонце і пасіка ожила, гул і напрямок льоту в бік лісу. дістав рамки з стартера і поставив біля вуликів, обпершись на один. так поки їхав і не прибирав, ніхто на них не звернув увагу. їхав в 18-00 додому і зупинився під акаціями. бджіл не зовсім багато видно а гул як на пасіці між вуликами. стоїш і насолоджуєшся цим гулом, не пам"ятаю в нас такого на акації, в цьому році і акація як ніколи цвітом рясна і липа ні в року, аби погода не підвела. вощина за добу повністю відбудована, з верху медовий вінчик і десь полоскою засіва матка пробігла, коли встигають.
 9. що ж тут правильного, 70 грн за кг в роздріб. це літр приблизно 100 грн. все подорожчало за рік, а я маю продавати ще дешевше ніж в минулому році. є люди які купують літр на рік на ліки. вони з цукерками порівнювати не будуть і їм не докажеш, що це не ліки. він слухає , махає головою і каже, як захворію то візьму ложечку, мені на рік фатит. і пояснити таким людям як головою об стіну. хто цінує той знає скільки в літрі кг. і тд. і це не моя думка. суджу по своїх клієнтах. яким в свою чергу розповідаю від А...до...Я, що сам знаю. а не розказую як на ринку, це степовий, це квітковий і тд. а він весь однаковий. питаю а цей білий з чого? з акаціїї, кажу він не сахариться так швидко, отак людей і дурять. а я кажу по факту, такий стільки, такий стільки і ніякої фантазії. вибирай що хочеш, я нікого не примушую. P.S. доречі "про цукерки", ті хто не зловживає , а більш бережно відноситься до здоров"я мед беруть 3-х літровими банками з качки. співпадіння не думаю.
 10. добавлю, дружина заходила в місцевий пасічний магазин, то ціна на свіжий мед- 70 за кг.
 11. продають як весняний, сьогодні на ринку знайомий бачив по 120. я з ним по телефону як раз балакав. він так обурено, чому так дешево, а продавщиця йому, беріть дорожче. знайомий каже в тому році по такій продавав, я сам пасічник. я планував по 130, будем видів. стали сіяти сонячник в нас то за останні роки кількість пасічників виросла, воно то й нічого але останні роки ставиш одну ціну на початку сезону, а потім підлаштовуєшся під середню ринкову. але лісовий в ціні не зкидую, є клієнтура яка знає смак і реальну ціну такого меду.
 12. Що воно таке?

  А як ця рослина називається, зараз цвіте, схоже до акації
 13. +17, сонячно. гарно цвіте акація, вчора з ранку і працювали гарно на ній.
 14. Весна/Літо 2018

  Приїхав на пасіку, а по дорозі на ріпак, доцвітає вже. +22, сонячно, трохи вітряно. В затінку комари нападають, а пасіка гуде Пилок тягнуть, жовті голови, добивають ріпак трудівниці.
×