Jump to content

СЄРЖ

Активные Пoльзователи
 • Content count

  1,811
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

6,695

3 Followers

About СЄРЖ

 • Birthday 06/11/1977

Contact Methods

 • Website URL
  http://
 • ICQ
  0

General Information

 • Пасека в
  Рівненський р-н.
 • Стаж
  4-7 лет
 • Kоличество семей
  21-30
 • Ульи
  б.к.300+145 (10 р.)
 • Порода пчел
  карпатка, карніка.

Recent Profile Visitors

2,895 profile views
 1. Осінь-Зима 2019/20

  та і я якрсь цю зиму трохи неспокійно себе почував в порівнянні з попередніми, а потрібно було свіжої водички привезти і картоплі, то поки дорога не розмита вирішив проскочити і на пасіку. а там як завжди все добре, прослухав і тепер до потепління, до обльотів мабуть не поїду. гарної зимівлі свим!
 2. Осінь-Зима 2019/20

  в понеділок подзвонив лісник, каже полетіли, заглянув пару сімей є розплід від 2 до на 4-х рамках і то не п'ятачки в пізніх роях, з його слів. от і я вирішив вчора проскочити на пасіку . погода +5+8 , затишно і сонячно. приїхав в обід, в деяких вуликах вилітали поодинокі бджілки, в одному помітив виносять підмор. пройшов прослухав , всі живі, там де сильніше вилітали заглянув з верху, теж ніби нормально сидять. заглянув до двух що сіли біля задньої стінки, як раз тільки піднімаються до верху. ті що чистили від підмору , клуб розпався але сильного тепла не відчувалося, гніздо не розбирав. взагалом на даний момент станом зимівлі пасіки задоволений, зимуємо далі. заїхав на джерело води набрати , а там лебеді на річці, два красені. сьогодні з ночі йшов дощ, перейшов в лапатий сніг, +1.
 3. Вереск обыкновенный

  мабуть жовтий польовий осот, дякую
 4. Що воно таке?

  підскажіть що за рослини. таке як кульбаба але висотобю від 30 до 70 см. добре відвідується бджолами. на задньому плані а це росте біля пасіки , схоже на вербу але невисокі кущі а це вже з півдня рослини
 5. Вереск обыкновенный

  добре, можливо ще знайду фото
 6. Живопліт на пасіці

  в приватному секторі з свидини вистригли гарний живопліт під 2 м. влітку навіть не проглядається
 7. Вереск обыкновенный

  оживлю трохи свіжими фото. є трапляється і білий верес є і великі старі кущі довгостраждальний віджатий мед
 8. Вереск обыкновенный

  не знаю сам, в нас їх теж багато і дуже добре бджілки їх відвідують. напишіть в темі рослини: що це - ніби так називається
 9. Изоляция маточников

  по непередбачуваним обставинах не вийшло приїхати на пасіку вчасно для ізоляції маточників та відбору, точно вже не пам'ятаю час затримки, два дні чи три. знайшов молоду матку, відсадив, в цю виховательку дав прививку, а вони не тягнуть, знайшов ще одну неплідку. а в кінці сезону прорахувався на день, приїхав відбирати маточники а вони вже повиходили. пам'ятаючи попередній випадок я почав відшуковувати маток. як зараз пам'ятаю з 18 маточників знайшов 13-14 маток, коли знайшоа пару перших то почав знімати на телефон, було навіть на одній рамці по пару маток, розбирав корпус повністю, були і на стінках. виховательки з частковим осиротінням.
 10. Та ні не пасічники, десь два відра було старого меду, кажуть їсти не будуть, звідки він взявся я не розпитував
×