Jump to content

СЄРЖ

Активные Пoльзователи
 • Content count

  1,773
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

6,404

3 Followers

About СЄРЖ

 • Birthday 06/11/1977

Contact Methods

 • Website URL
  http://
 • ICQ
  0

General Information

 • Пасека в
  Рівненський р-н.
 • Стаж
  4-7 лет
 • Kоличество семей
  21-30
 • Ульи
  б.к.300+145 (10 р.)
 • Порода пчел
  карпатка, карніка.

Recent Profile Visitors

2,702 profile views
 1. Весна-Літо 2019

  30.05 відкачав ріпак і перевіз додому пасіку на липу, ще липа не цвіла йшов невеликий принос, мабуть малина, різнотрав'я. зараз з'явився запах липи. в магазинах є трохи меду за 10 днів. в місті широколиста липа підгоріла і вже цвіт підсихає, спека. підняв верхній магазин, тяжкуватий, далі теж є наприск. а біля пасіки виріс от такий красавчик.
 2. Весна-Літо 2019

  вчора качали ріпак. погода була гарна, бджоли працювали на акації, яка з дня на день почне осипатися. домовився з власником про відкачку в старій хатині, дуже сподобався кахель, на фото не сильно а так протерти то лєпота. поки почав відбирати рамки, прибігла сусідка каже рой прилерів, дивлюся мої ніби спокійні. прийшли до сусідки дійсно прививається поройок, а ще через хвилин 5 через дорогу до цього поройка вертається підмога. кажу, нехай всядуться, як не втічуть то заберу. це фото першого прильоту взяв рамконос з рамкою розплода+ пару рам, струсив і пішов далі качати, в кінці всі зібралися гарненько, не великий ройок десь на 3-4 рамки. по меду гріх жалітись при такій погоді, вийшло по 2 магазини + одна гніздова на 300 з сім'ї. дуже задоволений що цей ріпак без потрави вийшов але вийшло пару роїв, один вулик майже пустий. старі матки, третій рік. все лишнє забрав, готуємось до переїзду на липу, назад додому. доречі що робити з тим медом що в гніздових рамках з розплодом? я розпечатав може перенесуть.
 3. Весна-Літо 2019

  в нас таких метеликів в перше масово бачив, було дня три тому, доця ловила.
 4. Весна-Літо 2019

  це типу загнав цей кабан в багнюку мою машину і тікав, йшов по сліду, здибав
 5. Весна-Літо 2019

  вчора їздив на лісовий точок. +16, бджілки слабо літали. темні хмари висіли цілий день але без опадів. пересаджував одну сім'ю, багато забито пергою, потрібно відбирати, розплід плотненький, але в розвитку відстають від тих що на ріпаку. в верхньому магазині гарні рамки, йде побілка але ще при такій погоді не скоро печататимуть. прямо біля пасіки загруз. грунт як на торховиськах під ногами просідає. добре що була лопата, відкопався по троху. акації в цій місцевомті багато і цвіте гарно, аж серце кров'ю обливається. прогулявся по лісі подивився що зараз цвіте були виявлені сліди не бачених тварин знайшов гриб бабка в березовому гайку. на підході крушина, як раз після акації має зацвісти.
 6. Весна-Літо 2019

  були в Івана Михайловича в цей вівторок, пасіка заливається акацією, всі вражені. ви далеко від Бродів?
 7. Поліська лісова порода бджіл

  буде інформація що скільки дам знать.
 8. Поліська лісова порода бджіл

  скільки, потрібно уточнити скільки лишилося. даром, ви оплачуєте пересилку.
 9. Поліська лісова порода бджіл

  лісові рої промірів не робили, а візуально відповідають описам, бджола крупна, жовтизни не помічено, в вулик часто не заглядає, злоблива це гарантує але є одна з помірною злобливістю і є рекордисткою в нього на пасіці. пасіка в лісі взятки 5-20 рідше 25 літр за сезон.
 10. Поліська лісова порода бджіл

  колись форумчани шукали поліських маток для різних цілей. якщо когось цікавить звертайтеся, відповідають опису. йде заміна на іншу породу, можуть відправити в добрі руки.
 11. Весна-Літо 2019

  в нас від суцільних опадів гриби з лісу в поле перебираються, кукурузу будуть витісняти . вертався з пасіки асфальт до 10 см грунту нагнало. зупинився зфоткати то ледве рушив
 12. Весна-Літо 2019

  в тому році прийшла матка і.о. , тільки засіяла, я ж прививку бо осінь на носі. маточники довжелезні як пальці піаніста, . матка сійнула п'ятачок і перестала, я і зрозумів що трути.
 13. Весна-Літо 2019

  нарешті потрапив на дочок де ріпак, поле зеленіє по троху, з близька здається що майже відцвіло. аромат неймовірний. день без дощу і знову передають на цілий тиждень. але якось трошки принесли, в місті з'явилися зубки на акації. біля ріпака теж є гарні посадки акації, буду до останнього стояти, як раз все разом має доцвісти. ще якось потрібно добратися до тих що в лісі, хоч би рої не пішли.
 14. в моїх краях теж вистачає цього куща, називається дрік красильни, гарно відвідують бджоли та джмелі.
 15. Весна-Літо 2019

  а в мене навпаки, цього року трохи тепліше, не рахуючи двох тижнів з жощами, але медок носять по троху. а прогнозам більше 3-х днів сильно не довіряю, просто беру до уваги. передають дощі але радує що буде тепло. я думаю це будуть грозові дощі. все буде добре.
×