Jump to content

СЄРЖ

Активные Пoльзователи
 • Content count

  1,778
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

6,458

3 Followers

About СЄРЖ

 • Birthday 06/11/1977

Contact Methods

 • Website URL
  http://
 • ICQ
  0

General Information

 • Пасека в
  Рівненський р-н.
 • Стаж
  4-7 лет
 • Kоличество семей
  21-30
 • Ульи
  б.к.300+145 (10 р.)
 • Порода пчел
  карпатка, карніка.

Recent Profile Visitors

2,759 profile views
 1. Весна-Літо 2019

  пізній, зараз як раз ним заливаються, бджола вся не сіра а як з соняха з жовтим відтінком мої ф1 різнотрав'я, ваточник і крушина, липи було не багато і швидко відцвіла.
 2. По трохи несуть, вагів немає. А так качаємо.
 3. Весна-Літо 2019

  відібрав медові рамки на лісовому точку, бджоли спокійні, є принос. Вийшло з сім'ї 18-15 рамок 145, це буде перша качка з лісу в цьому році. Приїхав , а на точку такий аромат стоїть з ніг валить. Думав пройтися по лісі екскурсію зробити але брак часу. Бачив вже перші квіти золотарника. На квітці ваточника знайшов мертву полонянку. Вдома липа відцвіла, вже сипалась, принос був але мабуть хвастатись не буде чим. В понеділок спробую качнути. Зацвітає гречка, а там і сонях на підході. Думаю підвезти ближче, скоротити відстань в 3-4 км.
 4. Весна-Літо 2019

  Вчора знайомий подзвонив, є рій, їду забирати, виявилося поройок але замінюють матку, підсилю і на золотарник буде готовий. Так як потрапив на пасіку глянув у цього річні відводки, дві крайні наказали що все добре в них, є принос. В сім'ї не ліз але під кришку глянув. Щось несуть, літ активний але липою на пасіці не чути. За кілометрів 4-5 зацвіла гречка. Погода два дні трішки похмура і тепла, дощі обходять сусідніми районами але таких зливових грозових нам не треба.
 5. Весна-Літо 2019

  в місті липа відцвіла і падь заливає асфальт та машини залишені під липами. тиждень назад на стаціонарі ті що не вивозив на ріпак, прокачав трохи перед липою. вийшло не багато, в середньому 5 літр з сім"ї, мед темний. стоїть спека другий тиждень, цвіту на липі менше ніж той рік, азартний літ на пасіці з"явився вівторок-середа. ще одне диво дивне виявив в себе на пасіці, забирав матку з гніздового корпуса в виховательки з частковим осиротінням і вирішив переглянути чому не приймають личинки на виховання. в цій виховательці вже пройшло три закладки. дивлюся відкритий гарний розплід, а мав би бути вже печатний, о яйця . починаю уважно перебирати і о диво ще одна матка з червоною міткою. як вона туди потрапила? в верхньому корпусі є свій льоток але як і чому вона сюди залетіла??? заказів на липу море але щось підказує що буде проліт по липі. ще потрібно якось потрапити в ліс, думаю там теж щось має бути на відкачку. цей рік дуже аномальний, після дощів думав липою зальються, а тут все вигорає, будемо надіятися на краще.
 6. Весна-Літо 2019

  30.05 відкачав ріпак і перевіз додому пасіку на липу, ще липа не цвіла йшов невеликий принос, мабуть малина, різнотрав'я. зараз з'явився запах липи. в магазинах є трохи меду за 10 днів. в місті широколиста липа підгоріла і вже цвіт підсихає, спека. підняв верхній магазин, тяжкуватий, далі теж є наприск. а біля пасіки виріс от такий красавчик.
 7. Весна-Літо 2019

  вчора качали ріпак. погода була гарна, бджоли працювали на акації, яка з дня на день почне осипатися. домовився з власником про відкачку в старій хатині, дуже сподобався кахель, на фото не сильно а так протерти то лєпота. поки почав відбирати рамки, прибігла сусідка каже рой прилерів, дивлюся мої ніби спокійні. прийшли до сусідки дійсно прививається поройок, а ще через хвилин 5 через дорогу до цього поройка вертається підмога. кажу, нехай всядуться, як не втічуть то заберу. це фото першого прильоту взяв рамконос з рамкою розплода+ пару рам, струсив і пішов далі качати, в кінці всі зібралися гарненько, не великий ройок десь на 3-4 рамки. по меду гріх жалітись при такій погоді, вийшло по 2 магазини + одна гніздова на 300 з сім'ї. дуже задоволений що цей ріпак без потрави вийшов але вийшло пару роїв, один вулик майже пустий. старі матки, третій рік. все лишнє забрав, готуємось до переїзду на липу, назад додому. доречі що робити з тим медом що в гніздових рамках з розплодом? я розпечатав може перенесуть.
 8. Весна-Літо 2019

  в нас таких метеликів в перше масово бачив, було дня три тому, доця ловила.
 9. Весна-Літо 2019

  це типу загнав цей кабан в багнюку мою машину і тікав, йшов по сліду, здибав
 10. Весна-Літо 2019

  вчора їздив на лісовий точок. +16, бджілки слабо літали. темні хмари висіли цілий день але без опадів. пересаджував одну сім'ю, багато забито пергою, потрібно відбирати, розплід плотненький, але в розвитку відстають від тих що на ріпаку. в верхньому магазині гарні рамки, йде побілка але ще при такій погоді не скоро печататимуть. прямо біля пасіки загруз. грунт як на торховиськах під ногами просідає. добре що була лопата, відкопався по троху. акації в цій місцевомті багато і цвіте гарно, аж серце кров'ю обливається. прогулявся по лісі подивився що зараз цвіте були виявлені сліди не бачених тварин знайшов гриб бабка в березовому гайку. на підході крушина, як раз після акації має зацвісти.
 11. Весна-Літо 2019

  були в Івана Михайловича в цей вівторок, пасіка заливається акацією, всі вражені. ви далеко від Бродів?
 12. Поліська лісова порода бджіл

  буде інформація що скільки дам знать.
 13. Поліська лісова порода бджіл

  скільки, потрібно уточнити скільки лишилося. даром, ви оплачуєте пересилку.
 14. Поліська лісова порода бджіл

  лісові рої промірів не робили, а візуально відповідають описам, бджола крупна, жовтизни не помічено, в вулик часто не заглядає, злоблива це гарантує але є одна з помірною злобливістю і є рекордисткою в нього на пасіці. пасіка в лісі взятки 5-20 рідше 25 літр за сезон.
 15. Поліська лісова порода бджіл

  колись форумчани шукали поліських маток для різних цілей. якщо когось цікавить звертайтеся, відповідають опису. йде заміна на іншу породу, можуть відправити в добрі руки.
×