СЄРЖ

Активные Пoльзователи
 • Публикации

  1 133
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

1 906

О СЄРЖ

Contact Methods

 • Website URL
  http://
 • ICQ
  0

Profile Information

 • Ваш пол

Previous Fields

 • Пасека в
  Рівненський р-н.
 • Стаж
  4-7 лет
 • Kоличество семей
  11-20
 • Ульи
  б.к.300+145 (10 р.)
 • Порода пчел
  місцева, карпатка, пробую карніку, бакфаст

Посетители профиля

937 просмотров профиля
 1. звичайно це не те що хтось хотів почути чи побачити, але діти попросили, когось, чи котика, чи собачку, чи навіть хом"ячка. я вибрав щось середнє, навіть в двох словах мігби пояснити, всі задоволені. кролик виявився таким лизуном, що власники песиків би позаздрили б ,.
 2. зараз +3, майже без вітру. невелика хмарність. ще вчорахотів написати що в місті скоро зацвіте яблуня, а сьогодні дивлюся в вікно, а яблуня почала цвісти, і ніби ніч не тепла. фото зроблено тільки що. надіюсь синоптики не дурять, що йде тепло
 3. Вчора був такий вітер, що самого заносило але відносно тепло, азарту бджіл не наблюдав, вилітали поодинокі і були на поїлці.
 4. Приєднуюсь до привітань, всім міцного здоров'я, надхнення і достатку!
 5. На даний момент +15, термометр на сонці показує+20,: сильні пориви вітру, сонячно. Відцвітає алича, цвіте слива Вишня Зацвітає груша Чекаємо стабільного тепла і щоб без вітру
 6. +7 +8, не повірив термометру, зайшов на метео сайт, дійсно, але сильний вітер, обіцяють короткочасні дощі.
 7. Все вірно, я ж так і написав, читається легко, взяв книжку на роботу і в вільний час ще підчитував, так зацікавила.
 8. все, прочитав, окрім медоваріння. книжка читається дуже легко, як художня, на одному диханні. вичитав пару суперечливих фактів, з останніх це що матки т.з. брат Адам замінював і невважав їх, як в нас прийнято за найкращих, як і роєвих ( не тому що вони потім рояться) там є пояснення, пояснення на всі факти які він описував. сама книжка для мене вийшла двузначна, щось як недосказано, а з іншої сторони написано просто. Молодець Денис, буде час ще буду почитати.
 9. гарно світить сонце з самого ранку але вітер наганяє зимнє повітря. зараз +10 ,на сонці в затишку мабуть і більше буде. бджілки вилітають але не так активно. носять воду, відвідують вишню і кульбабу. обіцяють потепління з 24-25-го квітня. мабуть відразу почне і ріпак цвісти.
 10. Леонід не хочу Вас образити, але дехто правду пише, в Вас є якась зацикленість, читаючи Ваші повідомлення. Я колись писав, що не знаючи і не маючи кому підказати як і для чого обробляти від кліща бджіл, ставив лише полоски, так і до цих пір користуюся лише полосками. За перші 5 років ніодної втраченої сім'ї за зиму, рівненськими полосками не користувався, але наголошую тільки полоски і більше ніяких обробок від кліща.
 11. Доречі про хрущів, на дачі копав город то багато виков хрущів, в цьому році їх буде мабуть багато не дивлячись на погоду.
 12. якщо кормів маловато то я точно канді не забирав, підсунуть в сторонуна рамках, а сироп в пакет і на рамки, скільки б він не займав би місця, навіть і частково нехай і на канді лягає, сироп заберуть відразу якщо не слабі.
 13. навіщо канді викидать, нехай лежить, зробіть проколи щоб був доступ до канді, а якщо хочете то і сироп рядом покладіть. не дивлячись на незовсім теплу погоду зараз бджілки активно працюють, несуть воду і пилок жовтий. також і вчора були помічені з джмелями на вишні, сливі та аличі. зараз невелика хмарність з проясненням, десь +10.