Jump to content

СЄРЖ

Активные Пoльзователи
 • Content count

  1,789
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

6,535

3 Followers

About СЄРЖ

 • Birthday 06/11/1977

Contact Methods

 • Website URL
  http://
 • ICQ
  0

General Information

 • Пасека в
  Рівненський р-н.
 • Стаж
  4-7 лет
 • Kоличество семей
  21-30
 • Ульи
  б.к.300+145 (10 р.)
 • Порода пчел
  карпатка, карніка.

Recent Profile Visitors

2,832 profile views
 1. Забрус

  забрус не віджимав, а вересовий мед пресом-соковижималкою давив. є залишок меду, навіть передавлював ще раз цей спресований диск, ставлячи на ребро. мед ще лишався.
 2. Осінь-Зима 2019/20

  в мене того чи позатого року зимували до Водохреща без накритих рамок пару сімей, плівку забрав, а холстики видно забув покласти, перезимували добре. теж глухе дно і в дашку вентиляційні отвори. а на рахунок сітчастих днищ, в двох сусідів дивився в квітні, нічим не відрізняються від моїх, по розвитку +/- теж однаково. і головне сухо.
 3. Весна-Літо 2019

  на задньому плані як раз пісок, є невеликі болотця але загально пісок.
 4. Весна-Літо 2019

  цвіте верес, золотарник. на лісовому точку забрав медові магазини, в середньому теж по два на сім'ю вийшло. дякуючи дощам та теплій погоді піднесли медку не погано . від 7 до 9 рамок , по пів рамки на кожній розплоду. поставив полоски і відразу по 5 л. сиропу з полинем. після липневих похолодань сім'ї ніби активізувалися і підросли за час цвітіння вересу. деякі побудували мостики між рамками, стамескою , як ложкою язики пішли прямо до рота, смакота неймовірна. ну і невеликий фото-екскурс по мальовничим місцям. б'єм рекорди золотарника отакі і є сильніше підлиті гніздові і так далі
 5. Весна-Літо 2019

  є маточники, значить немає матки, нічого чекати
 6. Весна-Літо 2019

  відкачав золотарник, бджоли спокійні повертаються жовті з золотарника. за 20 днів занесли 2-2,5 магазини, відтягнули вощини трохи. ще файно гніздо підлили. відводк по магазину. є сім'ї в яких на 3-х, 4-х рамках розплід, а загалом на 7-8. пергою підбили крайні рамки добряче. після дощів з рамок прямо витікав нектар як вода. поставив полоски і їм лишилося долити гніздо і в зиму.
 7. Весна-Літо 2019

  бджола -плотник
 8. Перевозка пчёл

  дякую, оце мене і цікавило
 9. Перевозка пчёл

  вулики 10 рам, та суть не в вуликах та причепі, причеп витримає, а чи не позлітають вулики верхнього ряду? вулик має один гніздовий корпус, а з верху буде стояти на ньому ще один такий з сім'єю. чому питаю: 1) їхати всеодно два рази а відбирати краще в лісі, йде принос, не буде нападу. забираю магазини, а пізніше забираю вулики які ставлю в два ряди, один на один і везу. 2) або їхати так само два рази і вести вулики з магазинами за два рази і в дома відбирати магазини малими порціями аби уникнути нападу. що мені не сильно подобається.
 10. Перевозка пчёл

  стяжки для вуликів окремо є, і перевозив повним комплектом 300+(3*145) теж все гут. а от один на один? без магазинів
 11. Перевозка пчёл

  підскажіть, якщо на прицеп ставити вулики в два ряди, лише гніздові корпуса і стягнути ремнями-зтяжками до бортів, чи не позлітають верхній ряд? можливо потрібне якесь приспособлення, борт прицепа трохи вищий за пів корпуса. везти грунтовою дорогою до 10 км.
 12. Весна-Літо 2019

  пізній, зараз як раз ним заливаються, бджола вся не сіра а як з соняха з жовтим відтінком мої ф1 різнотрав'я, ваточник і крушина, липи було не багато і швидко відцвіла.
 13. По трохи несуть, вагів немає. А так качаємо.
 14. Весна-Літо 2019

  відібрав медові рамки на лісовому точку, бджоли спокійні, є принос. Вийшло з сім'ї 18-15 рамок 145, це буде перша качка з лісу в цьому році. Приїхав , а на точку такий аромат стоїть з ніг валить. Думав пройтися по лісі екскурсію зробити але брак часу. Бачив вже перші квіти золотарника. На квітці ваточника знайшов мертву полонянку. Вдома липа відцвіла, вже сипалась, принос був але мабуть хвастатись не буде чим. В понеділок спробую качнути. Зацвітає гречка, а там і сонях на підході. Думаю підвезти ближче, скоротити відстань в 3-4 км.
 15. Весна-Літо 2019

  Вчора знайомий подзвонив, є рій, їду забирати, виявилося поройок але замінюють матку, підсилю і на золотарник буде готовий. Так як потрапив на пасіку глянув у цього річні відводки, дві крайні наказали що все добре в них, є принос. В сім'ї не ліз але під кришку глянув. Щось несуть, літ активний але липою на пасіці не чути. За кілометрів 4-5 зацвіла гречка. Погода два дні трішки похмура і тепла, дощі обходять сусідніми районами але таких зливових грозових нам не треба.
×