СЄРЖ

Активные Пoльзователи
 • Публикации

  1 207
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

2 316

О СЄРЖ

 • День рождения 11.06.1977

Contact Methods

 • Website URL
  http://
 • ICQ
  0

Profile Information

 • Ваш пол

Previous Fields

 • Пасека в
  Рівненський р-н.
 • Стаж
  4-7 лет
 • Kоличество семей
  11-20
 • Ульи
  б.к.300+145 (10 р.)
 • Порода пчел
  місцева, карпатка, пробую карніку, бакфаст

Посетители профиля

1 050 просмотров профиля
 1. Сонячно, + 25 в тіні, на сонці реально жарко, дме невеликий Південно-Західний вітер. тільки налагоджується погода, а в прогнозах на кінець тижня знову передають пониження температури до +13 в день.
 2. на запрошення Ander та дякуючи Івану Михайловичу, сьогодні відвідали точок Івана Михайловича. де нам була проведена екскурсія з розповідями і показом матеріалу та інвентаря. карніка в нуклеусах. в одному з нуків знайшли мертвого шершня, що може говорити про силу бджоли ну це звісно гумор, але вразило саме жало шершня. на пасіці порядок та красота, сонячний та гарний день, гул неймовірний, кипить робота. далі екскурс по темі І.О. заглянув і я: - ОГО! я ще такого не видів, вам лише з боку покажу а вже після екскурсії взялися до діла, прививка. і тут Іван Михайлович теж демонстрував свій майстер клас. привилися від провіреного матеріалу. ось одна з маток для моєї прививки а далі чай, кава, бутерброди і знову спілкування. Велика вдяка Івану Михайловичу за запрошення та Віктору Миколайовичу що взяв мене з собою.
 3. а що Ви робите з медом той що в самому верхньому корпусі на 145-ту рамку, не запечатаний?
 4. був сьогодні на ріпаку, вже він більше зелений ніж жовтий. хоча є ділянки, які вселяють надію, десь з телефона пропали фото. бджола повертається з жовтими головами та жовтою обніжкою. в гніздовому корпусі печатка над розплодом, а в магазинах, як в кого, в одних йде побілка і печатка в інших лише блиск нектару. ніби то пройшли дощі і обіцяють тепло, дасть Бог допечатають.
 5. сьогодні неочикувано побачив молоду цвітучу акацію, а поряд з нею стоять з колосками, мабуть скороспілка. багато джмелів, є бджілки. попередні роки початок цвітіння припадав на 14-17.05.
 6. +14 невелика хмарність, пробивається сонце. З сьогоднішнього дня має якось стабілізуватися погода, потеплішати. По ріпаку, надія на малину, акації в нас не сильно багато.
 7. трапилась фотка, вже давня. щось сяткували, був шашлик, уха, печена риба, печена картопля і тд. полягали спать, а на ранок ось така картина, скільки українця не корми, а поки сала не з"їсть то не наїсться.
 8. в чора з ранку невеликий, а потім грози по області під самий вечір розгулялися і з сильними зливами. між Дубно та Млиновом МЧС-ники маршрутний автобус витягували, кажуть в салоні висота багнюки з водою до 40 см. була. десь в низовині не проїхав мабуть.
 9. +16 зараз, в ранці йшов не сильний але затяжний дощ, після обіду розпогодилось, бджілки стали активно вилітати, десь 16:30 знову такий самий пустився і не перестає.
 10. перші 5-ть ловушок були з ДВП, пофарбовані масляною фарбою, підфарбовував пару разів де були обдерті боки та краї, служать і зараз.
 11. як вище писали влітають і в мене рої в старі вулики, також біля пасіки висить ловушка на липі, метрів 30 від пасіки. ловив нею по пару роїв в рік, останніми роками чомусь більше йдуть в пусті вулики. в перший рік після фарбування через півтора-два тижня вивісив, влітають. знімний дашок завернутий в великий сміттєвий пакет, що потрапило під руку в гаражі, теж для входу роя не проблема. на рамки кладу прополюсований старий положок.
 12. Знайшов ковпачки і підставив в відводки, для проби 5 шт. Все працює, матки вийшли, можна брати на озброєння. Ще що здивувало ніби виготовленні під нікот.в притирочку і в акурат все підходить. Матки бігають по соту, а бджілки тягнуть маточники. Чекаємо обліту. Вартовий Карніка між бакфастом, картина маслом Знайшов ковпачки і підставив в відводки, для проби 5 шт. Все працює, матки вийшли, можна брати на озброєння. Ще що здивувало ніби виготовленні під нікот.в притирочку і в акурат все підходить. Матки бігають по соту, а бджілки тягнуть маточники. Чекаємо обліту. Вартовий Карніка між бакфастом, картина маслом Знайшов ковпачки і підставив в відводки, для проби 5 шт. Все працює, матки вийшли, можна брати на озброєння. Ще що здивувало ніби виготовленні під нікот.в притирочку і в акурат все підходить. Матки бігають по соту, а бджілки тягнуть маточники. Чекаємо обліту. Вартовий Карніка між бакфастом, картина маслом
 13. Вчора об'їздив всі точки, на ріпаку літ гарний але результату особо не видно, Бджоли агресивні. На лісовому теж не янголи, мусив купити цукор і підкорити. В місті цвіте каштан, перший раз відчув запах, запаси активно поповнюється, але пилок і жовтий і оранжевий і червонобурячний носять, так що не тільки на каштані працюють.
 14. +15 похмуро без опадів, в ночі прокапав невеликий дощ.