Перейти к содержанию

СЄРЖ

Активные Пoльзователи
 • Публикаций

  1 517
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

4 567

Информация о СЄРЖ

Contact Methods

 • Website URL
  http://
 • ICQ
  0

Общая Инофрмация

 • Пасека в
  Рівненський р-н.
 • Стаж
  4-7 лет
 • Kоличество семей
  21-30
 • Ульи
  б.к.300+145 (10 р.)
 • Порода пчел
  пробую карніку, бакфаст

Посетители профиля

1 838 просмотров профиля
 1. теж знайомий вчора казав, що синиці штурмують безбожно, каже натягнув сітку на свої пару вуликів. ні не все! сховалося сонце і знову пролітає сніжок, -3, вітряно.
 2. ну щорічно це трохи не те. значить потрібно взяти за звичку щоденну зарядку , як чищення зубів. я коли робив вправи то з всього вибраного теж для себе вибрав різні вправи і це займало не багато часу, десь хвилин 10, +/-. але реально допомогло, відчуття здорової спини, тобто перестав відчувати спинні болі та дискомфорт. розповідали що в Хмільнику в санаторії ставлять на ноги раз і все за 2-3 тижня. ну як кажуть все в наших руках аби не лінитися, буду робити вправи.
 3. Зараз -6, трохи стих вітер, весною навіть і не пахне, холодрига собача.
 4. Я знав що це проблема багатьох але що стільки відгукнеться неочікував. Всім дякую. Хотілося щоб вилікуватися і неповертатися знову до цієї проблеми знову. Але як бачу тільки щоденні вправи можуть гарантувати здорову спину. Доречі десь рік назад знайшов в неті ролік де чолов'яга показав пару вправ з йоги, називається вправа крокодил. На скручування. Там не повний комплекс а частина його. Тиждень думав що це все не те але пізніше полегшало і пройшла біль. Як завжди закинув після полегшення. Про доску Євмінова чув, потрібно спробувати. Ще раз дякую всім. Ніби вправи цього лікаря теж допомогли при острохондрозі хребта грудного відділу. Ніби знайшов це відео, є розширенне з йогами крокодил. https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=796118667193043&id=100003847514032
 5. дякую , одна людина каже, що знайомому допомогли там, а інший як і ви, каже ніби краще але після профілакторія береже себе. я і в роздумах. ще раз дякую.
 6. підкажіть будь ласка, можливо комусь приходилось лікуватися в м. Хмільник в санаторії Поділля. чи реально там вилікувати міжхребцеву грижу. буду дуже вдячний за любу інформацію.
 7. цікаво, що нахвалюють українські вулики, а подзвонив по оголошеннях в своєму регіоні то більше продають українські, а дадани для себе лишають, як б.к. так і лежаки.
 8. Шановні @gru.v та @sunflower можливо ще хтось щось підкаже, є пару запитань: 1. Солод варимо окремо від медового сусла, чи можна разом? 2. Відціджуємо та промивали солод і кип'ятять х хмелем, а якщо солод не дістати з сусла і так проваррити? 3. Карбонізація, добавок і вибродило пиво зняте з осаду і добавляємо туди ситуації. Витримує до 14 днів і збовтуємо через 7 днів . Заливаємо з осаду в бутилки і в холодильник на дозрівання чи при кімнатній температурі? Поправки якщо не так. 3. І ще виникло таке запитання, якщо мені сподобається на смак, що буде якщо зробити медове пиво тільки як вино, маю на увазі сусло з цекристістю 25-32%. Мабуть буде міцне винно-пивний напій без газу, точніше медове вино з пивним смаком. Ваша думка, чи можливо вже хтось пробував? Варю пиво, запах обалдіть можна, солод купив пивний"венський винер", дав трохи гречаного меду. Хміль казбек.
 9. Хотілося хочби так Але насправді так мете аж дихання забиває. Вчора ввечері все-таки виліз на гараж, утеплив, обидві живі, візуально запасів вистачає. Ще перечикати ці морози і надіюсь буде трохи тепліше. Зимуємо.
 10. -7, цілу ніч падав дрібний сніг, вітер , насипало до 20 см снігу.
 11. я ще і не встиг винести санчата. -1 сніг, вітер.
 12. Бджоли в місті

  є пара вуликів на гаражі, правда на окраєні міста. в гарний рік є трошки акаціїї з каштаном і липа, а потім від погоди, якщо дощова то можна і золотарника взяти. а так після липи.
×