СЄРЖ

Активные Пoльзователи
 • Публикации

  1 284
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

2 714

О СЄРЖ

 • День рождения 11.06.1977

Contact Methods

 • Website URL
  http://
 • ICQ
  0

Profile Information

 • Ваш пол

Previous Fields

 • Пасека в
  Рівненський р-н.
 • Стаж
  4-7 лет
 • Kоличество семей
  11-20
 • Ульи
  б.к.300+145 (10 р.)
 • Порода пчел
  пробую карніку, бакфаст

Посетители профиля

1 182 просмотра профиля
 1. Ранок +20, сонячно , роса, має бути гарний день. Перевіз з гречки на сонячник, ночував на пасіці. Вийшов в ранці на пасіку вдихнув на повні легені чистого повітря. Бджілки з самого ранку носяться, в льотки не поміщаються, дивишся як кипить життя і аж самому енергії добавляється. Ех хорошого, але працювати потрібно. Носять пилок від блідо жовтого і до яскраво червоного. Хтось підкаже червоний то з чого носять.
 2. Підскажіть чи варто підвозити на сонях, чимось обробили, бджілки ніби не сипалися, літ нормальний. В сільраді показали документи які надала агрофірма, вони кажуть що вонюче але для бджіл не шкідливе, люди кажуть в дітей голови боліли. Обробили в неділю, сьогодні планую підвезти. Агрофірма відома тим що часто травить. Інсеко.
 3. Позавчора заїхав де на гречці стоять, бджоли. Приїхавши помітив гарний літ і вітерець доніс приємний медовий запах. добавилось бджоли , сильніші понесли в магазини, слабші тільки підіймаються і в магазині льють центральні рамки. Одна потягнула маточники тихої заміни, гарні маточники але від дворових буду відмовлятися. Відразу налетіла гроза з проливним дощем, якраз встиг. Пару днів йдуть гарні дощі, десь + 21 на даний момент. Хоч би не було як з липою, лили, будували і трішки не вистачило.
 4. Теж бачив місця де зацвітає але поодинокі кущі. Вчора зфоткав, а далі дивлюся є і розцвівші, не хотів зупиняється. Але більшість ще далеко до цвітіння.
 5. + 13 похмуро без опадів.
 6. можливо не сюди але це навколо пасіки. знов же можливо не медоноси але гарні. золотарник на підході, ще кілька тижнів і егегей. парило, дуже помічне при болі в животі і ніби добре для печінки. точно не пам"ятаю, ніби то гігантський хвощ, ніби то і в червоній книзі.
 7. ну да, але пилок несуть. а той літ матки коли ми вчора розмовляли по телефону, ті переживання. для повної інформації, перевіряв прийом неплідок в нуках і не дивлячись на не літну погоду одна матка взлетіла з рамки. я вже розпереживався, лишив відкритим відділення, бо не з льотка вилетіла. хвилин через 15-20, розмовляю з Віктором Ander і розповідаю про втрати і тут з"являється матка, сідає на положок, задніми ніжками обтирає край черевця, я заглядаю чи є шлейф і пробую її завернути в своє відділення нука і вона знову злітає і пропадає на хвилини три. правда вже повернувшись направилася відразу між рамок.ото таке буває.
 8. +18 сонячно, відновився гарний літ.
 9. Прогнався навколо пасіки, як ніби пес з ланцюга зірвався. Зробив невеличку фотосесію, а це вже відчуваю підпарює, можна й до вуликів заглянуть. Різнотрав'я є, до соняха дотягнемо. Хмарно з проясненнями, поривчастий вітер.
 10. Олі сьогодні на роботу, це я як не всі, вчора відпрацював, а сьогодні з дітьми у брата на пасіці. Вийшов в ранці на пасіку а там головатень з'явився. З іншої сторони маслята лізуть з під землі. Бджоли літають, несуть пилок, не дивлячись на не зовсім сприятливу погоду. Лєпота пташки співають, буду сьогодні активно відпочивати.
 11. Приєднуюсь до вище сказаного. Альона з прошедшим днем народження! Здоров'я, кохання і щоб збувалося все задумане.
 12. Теж цікаво, в мене з 22-х маточників вилупилось 21- на матка і дві виявив мертві, в бігуді є корм.
 13. +16, невелика хмарність, проглядається сонечко. Проснувся, а на мене дівчина дивиться, як в дитинстві, ленін зі стіни. і так всю ніч очей не зводила, на ранок почала роздягатися.
 14. Похолодало, дощі гарно підливають, аби ще трохи тепла то все б налагодилося. Ночую в брата на пасіці, надіюсь завтра трохи попрацювати з бджілками. Сьогодні заїхав після роботи переночувати, як казав Добровол підсмажили "ховрашків", якщо не помиляюсь у висловах. Приємний нічний луговий запах, все як в дитинстві, а зараз все менше часу і нічого не встигаєш зробити. Так що насолджуємся ароматами та спогадами і з гарним настроєм лягаємо спати. Буде погода , буде і робота в задоволення.
 15. такі да, вже писав, що в 21:00 заїхав на пасіку, а літ майже як в день.