Jump to content

СЄРЖ

Активные Пoльзователи
 • Content count

  1,752
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

6,251

2 Followers

About СЄРЖ

 • Birthday 06/11/1977

Contact Methods

 • Website URL
  http://
 • ICQ
  0

General Information

 • Пасека в
  Рівненський р-н.
 • Стаж
  4-7 лет
 • Kоличество семей
  21-30
 • Ульи
  б.к.300+145 (10 р.)
 • Порода пчел
  карпатка, карніка.

Recent Profile Visitors

2,595 profile views
 1. Весна-Літо 2019

  Цвітуть сади, алича, вишня, сливи, починають цвісти груши, вощину тянуть і відразу підливають. Погода тепла але вітряна. На вихідні обіцяють дощ.
 2. Сильфия

  дякую, в городі гарно сильфія росте, а ще + волога . ще раз дякую.
 3. Весна-Літо 2019

  До обіду вилітали самі відважні, а в обід всі кинулися масово в ліс, на поїлки, абрикоси. Не дивлячись на похолодання розвиток хороший, в суботу деяким дав по магазину, мали битком обстежений корпус. Ліс розпускається і зеленіє з кожним разом все більше. на завтра обіцяють довго очикуваний дощ, хоча холодний але він потрібен.
 4. Сильфия

  якщо ваша ласка, розпитайте в знайомих про деталі. на пасіці вздовж огорожі ростуть кущами але сильно не розростаються. сьогодні знайшов насіння то трохи розтикав біля стариці, побачу що і як. але цікавить як в ваших знайомих, можливо щось нове взнаю.
 5. Сильфия

  ви висівали чи коріння пересаджували?
 6. Сильфия

  якщо ще цікавить насіння можу вділити, сьогодні знайшов. але не пам"ятаю чи цьогорічне чи тогорічне. кого цікавить пишемо в приват і відразу куди і кому відправляти, щоб не затягувати відправлення. в мене вже листя по 10 см. зеленіє на пасіці.
 7. Вывод маток

  Так як на тому тижні вже з'явилися перші трути, в сильніші поставив вощину між розподілом та кормовими. Пару днів тому побачив у всіх відтянуту вощину і з яйцями в комірках. На середину травня з цих батьківськіх буде маса трута.
 8. Весна-Літо 2019

  тібетський білий, анісовий-фіолетовий
 9. з вікіпедією спорить не буду але вище на фото різні види полину і вони на запах навіть різняться, грунт тут ні до чого. в мене ростуть майже поряд ці обидва види. застосовую ту що зелена, на першому фото.
 10. https://rivne.online/2019/04/03/у-рівненському-районі-відбудеться-зі/ У Рівненському районі відбудеться зібрання бджолярів «Малий бджолярський круг» (ФОТО) по Діана Середа - 03.04.2019 101 0 У Рівненському районі на базі дитячого табору «Електронік-Рівне», що біля села Кустин, 13 та 14 квітня пройде зібрання бджолярів «Малий бджолярський круг». – проведення провідними вченими та пасічниками майстер-класів; – проведення відкритого засідання Ради Бджолярського Кругу та інформація про діяльність Спілки пасічників Рівненщини та Гільдії медоварів України; – всеукраїнська виставка-ярмарок обладнання, вощини та продукції за участю провідних підприємств та господарств України та Польщі. У виступах та в обговоренні проблем галузі ви почуєте провідних вчених і пасічників та виробників обладнання України та Польщі. Відбудеться обмін досвідом, обговорення проблемних і нагальних питань, консультації з фахівцями і авторитетними пасічниками, демонстрація новинок, продукції, в тому числі медових напоїв, презентація нових книг і часописів. Орієнтовна програма зібрання бджолярів Заїзд в табір з 12 квітня з 15.00 та зранку з 7.00 13 квітня. Реєструємось і сплачуємо: оргвнесок, за вечерю і сніданок, за проживання. Поселяємось. Зустрічаємось, знайомимось, братаємось…Оглядаємо експонати, показуємо свої здобутки, ярмаркуємо. Висловлюємо пропозиції і побажання щодо подальшої роботи зібрання. Примітка: Поселення та участь у всіх заходах «Програми» лише за наявності бейджика, який кожен одержує при реєстрації. 13 квітня: 11.30 – підняття прапора Бджолярського Кругу. Фотосесія. 12.00 до 18.30 – робота в актовій залі. Запалювання Великої Братської Свічі. Молебень. Спільне засідання. Вітальні слова від гостей Кругу. Виступи науковців, пасічників, провідників громадських, організацій, редакторів газет і журналів. Презентація нових книг і часописів… 18.30 – концерт. 19.00 – вечеря (у їдальні), по закінченні вечері продовжуємо знайомитись: у «зеленій зоні» біля ватри дружня вечеря. 14 квітня: з 7.30 до 8.30 – сніданок (у їдальні) з 8.30 до 14.00 – продовження роботи в актовій залі. з 14.00 – «На коня». Звертатися: – з питань виступів, виставки обладнання та організації ярмарку – до Володимира Дмитрука, тел. 050 378-56-83, e-mail: dmytruk.lutsk@ukr.net – загальні питання – до Андрія Тимощука, тел. 096 336-20-49, е-mаіl: rivne.krug@gmail.com
 11. Весна-Літо 2019

  вчора +16 з поривами вітру але пасіка гула, не можна пройти. ліс оживає, зацвіли перші квіти, пташки заливають дзвінкою піснею ліс і знову зустріла білочка. мабуть десь поряд гніздо. бджола летить майже вся з пилком і голови вимазані в жовтий, як з соняху чи золотарника. робити нічого не планував крім часткового огляду для можливого розширення сильніших. як і очікувалося в сильніших все битком і пилок і свіжий нектар і розплоду чималенько. ви пишете що здивовані трутовим розплодом, а я в трьох сімях бачив живого трута. пацани лізуть на руки з питанням в очах: ну коли вже? на спавді молоді трути ще не літають. є рамки з гарним розплодом трута. тогорічні пізні відводки теж гарно працюють відповідно для своєї сили і об"єму, пилок нектар несуть теж добре. дав по рамці сушини найбильнішим але не всім. сьогодні похмуро трішки капає дощ, +12. бджола трішки всеодно виходить літати. на завтра +19 передають, сонячко і легкий вітерець 2-3 м/с. думаю буде аншлаг на пасіці. і тд. за наявності вільного часу взяв сапу і пішов сіяти крутай і також невелика фотосесія. вибачайте що багато фото але свято і нічим зайнятися.
 12. Изготовление ульев

  підскажіть якщо моя деревина, а робота майстра скільки будуть коштувати 145-ті корпуса? якщо їх ціна 120 грн.
 13. Весна-Літо 2019

  В ночі легкий мінус, в день від +7 і вище , як який день але прохолодний вітерець. Не дивлячись на таку не зовсім комфортну погоду бджілки літають, хоч і не масово, несуть пилок. Зацвів клен і сьогодні побачив розцвівший абрикос.
 14. На роботі зрізали дерево, готова борть.
 15. Весна-Літо 2019

  Поїхав на пасіку де що завезти, а там такий гул , вуликів ще не видно, а гул чути. 11-00 літ як в літку. Вирішив проглянути декілька, де об'єднував безматочні, політ норм. Матки сіють. Чи то здалося, чи так і є, ніби як карпатка активніша за карніку. Розплід в карніки компактніше. Кормів вистачає з запасом, в сильніших з'явився наприск. Свіжого пилку піднести і вже пресують на крайніх рамках. Медових вистачить ще й відводкам. Деякі отак сидять, майже не викучуються на верх. з'явився трутовий розплід, не багато . бігає молоденька сіренька бджілка, деякі облітувалися. Взагалі ліс пробуджується, дятли нерестяться , влаштовують брачні ігри, білки гнізда мостять, одна й до мене прибігла, з горішком. Розвиток гарний і набирає оберти, є пару карнік де здається розплоду більше ніж самої бджоли, тобто візуально видно що не те співвідношення, чи почала стара відходити. Отак привіз корпуса, а сам швидку ревізію зробив. Зате спокійний, корма є, була б погода.
×