СЄРЖ

Активные Пoльзователи
 • Публикации

  959
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

926

О СЄРЖ

 • День рождения

Contact Methods

 • Website URL
  http://
 • ICQ
  0

Previous Fields

 • Пасека в
  Рівненський р-н.
 • Стаж
  4-7 лет
 • Kоличество семей
  11-20
 • Ульи
  лежак-дадан, б.к.300+145
 • Порода пчел
  місцева, карпатка, у.с.

Посетители профиля

699 просмотров профиля
 1. з самого ранку -6 все вкрито інієм, красота, дуже гарно виглядають хвойні та березки. з самого ранку -6 все вкрито інієм, красота, дуже гарно виглядають хвойні та березки.
 2. в нас зараз -6, з самого вечора сильний туман. мабуть завтра дерева будуть інієм покриті. було в день сонечко, незначний + але сніжок лежить, не розтав, на св. Василя підсипало свіжого.
 3. Теж першм був Кенго , попередили про дорогу топливну. Про присадки сказали що це є хімія і не бажано нею сильно захоплюватися і рекомендували відстоювати топливо. Я спробував відстоювати лише в сильні морози. Гараж був металевий, заливав на Окко дві каністри по 20, то при сильному морозі через лійку цідив, було до пару літр парафіну і навіть замерзла крижинка. От так.
 4. Останні дні, можна сказати комфортні, -7 -5 в день без вітру, якраз чудова погода. На даний момент-6-5 починає падати сніг, обіцяють сильний. Трохи волого але добре що немає сильного вітру.
 5. якщо снігу стільки, що відгрібають передню стінку то намерзання не страшне, сніг зробить свою справу. сьогодні з ранку в місті -13. виїхали в ліс прогулятися до річки, хоча вона була замерзша в ранці -16 по місцю. в лісі затишно, багаття, чай, мясного в вигляді шашлику після свят, бажання не було. пейзажі заворожують, чомусь не здогадався пофоткать відразу. зараз - 11 вітру майже не відчувається.
 6. А для чого розчищати передню стінку і льотки, це природний захист від вітру, продухи з'являться самі собою від тепла з вулика. На даний момент -11 сніжить все більше і більше, сніг дрібний але масовий, на фото можливо й не видно але вся родина в захваті від даної погоди дивлячись через вікно.
 7. на даний момент -17, з сьогоднішнього дня температура має поступово підніматися але все з " - ". нехай буде -5 і без вітру, оце саме те.
 8. В ночі було -20, в ранці йшов до церкви було -18 та сильний вітер, назад їхав, зайшов в тролейбус, таке відчуття що в лазню зайшов. Замотуюсь лише очі з верху. Зараз вже знову -17, скоро на роботу. Всіх з Різдвом Христовим! Здоров'я та достатку.
 9. Хай янгол торкнеться Вас нiжно крилом, зiгрiе Вам серце Рiздвяним теплом. Хай радiсть, кохання наповнять Ваш дiм, оселяться щастя i спокiй у нiм! З Рiздвом Христовим!!!
 10. Нам обіцяли -10, а насправді всі -15, ворони цілий ранок на гілках сидять, немає апетиту
 11. Сьогодні вихідний, термометр показує -15 -16, дружина каже що від зупинки майже бігала до роботи, погода дуже не добра, вітер з морозом до кісток пробирає.
 12. поривчастий вітер, порівняно з ранком похолодало конкретно, -8, -10
 13. проскочив на пасіку, поклав на тонкі положки ще мішковини в пару слоїв, ніби і не утеплив але тепло затримається, щоб пізніше як морози візьмуться не чухать потилицю. всі живі здорові, на даний момент, і нічого було хвилюваться. відводки баків піднялися до верхньої планки, сидять спокійно біля передньої стінки, як і карніка. пару сімей місцевих, які ще лишилися гучніше відреагували на зняття кришки. вітер сильний, в ранці -1-2, а на даний момент вже під -10. час від часу пролітає невеличкий сніжок. в місцевому магазині, заскочив гостинців прикупити, місцевий каже до продавця мені 28-му, та йому 0,5 з акцизом, як потім вияснив-це такий шифр, а горілка так і коштує 28 грн. ще рік назад, перед черговим підняттям на акциз алкоголя, виробник скаржився, що і так вже з ціми цінами половина ринку сурагат. а що ж зараз? зимуємо далі.
 14. так можна корзину самому зробити і з"єднати з дном-сіткою. головне, що вам пішло на користь.
 15. -1, в ночі та з самого ранку йшов сніг з сильним вітром. на завтра після обіду пониження температури до -10 і також пориви вітру 17-22 м\с.