Перейти к содержанию

СЄРЖ

Активные Пoльзователи
 • Публикаций

  1 395
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

3 436

Информация о СЄРЖ

 • День рождения 11.06.1977

Contact Methods

 • Website URL
  http://
 • ICQ
  0

Profile Information

Общая Инофрмация

 • Пасека в
  Рівненський р-н.
 • Стаж
  4-7 лет
 • Kоличество семей
  21-30
 • Ульи
  б.к.300+145 (10 р.)
 • Порода пчел
  пробую карніку, бакфаст

Посетители профиля

1 543 просмотра профиля
 1. от і я про що, а то дивлюся пишуться в чергу і пишуться
 2. теж отримав все добре, вже другий раз замовляю. дякую.
 3. Слабые пчелосемьи в 2017

  Пане Леонід ви їх погано знаєте, колись, пару років тому виставляв фото з опухшим оком в лютому, прослуховував а одна як листя шуршить. Не встиг холстик привідкрити як по прямій з рамки і в брову, без всяких кружлянь. Після обльоту вияснив кормів там було в достатку. Це видно вони так приколювались, скучнно їм там було сидіти, от і заманюють недосвідчених пасічників на апітерапію
 4. Слабые пчелосемьи в 2017

  Сергій нічого не вийде, матка не мічена, клуб, в такій масі відшукати схудлу матку найти тяжко, ще й місцеві з характером, не вспію відкрити, як будуть атакувати і в всі щілини будуть лізти . Я взагалі не представляю як з відти рамку забрати.
 5. Слабые пчелосемьи в 2017

  Є одна гарна сім'я з місцевою маткою, мав замінити але так і не знайшов матку, від неї і скубану рамку бджіл, також є сім'ї карніки в яких безболісно можна взяти трохи бджіл. Розплоду немає.
 6. Читаю та заздрю і не вірю що десь є такі теплі дні. В нас без опадів, в день десь +4+5, вітер. Зараз +1 , на поверхні береться приморозок.
 7. Слабые пчелосемьи в 2017

  В мене є два слабенькі відводки, планую ще підсилити по рамці, а так при останньому огляді, якщо не помиляюсь 18.10 кінець бабиного літа були сильніші за останні роки всі. Дощі відіграли позитивну роль порівняно з попередніми роками.
 8. Медовые напитки

  Сьогодні знімав з першого осаду, що здивувало, бутлі з соком ожини, смородини, малини, вишні і тд. Бродили довше з дріждями ЄС 118 Ніж з виноградним соком. Більше того з соком винограду вибродило в 0 з первинної цукристість 30-32, а інші з кінцевою 5-6. Питання: це пов'язано з насиченням більшою кількістю живлячих речовин для дріжджів в соці чи в самих виноградних дріждях? Якщо причина в другому то можливо варто зберегти ці дріжджі на наступний рік для ранніх вин? Хто що думає.
 9. Гыыы

  Сам не мисливець, хоча хлопці дуже спонукають, але картина дуже до душі
 10. +1, а на поверхні грунту приморозок, машини покрилися інієм, калюжі почали замерзати і покриватися кригою.
 11. Тихая охота

  я ж і пишу, що на фото два різних гриба і візуально вони сильно відрізняються один від одного навіть не зрізаючи.
 12. зараз + 3 похмуро, сиро. в день виїхали в ліс на прогулянку не дивлячись на невнликий дощик.
 13. Тихая охота

  на першому фото польський, їх називають в нас синяки, а на другому гіропор березовий синіючий, теж називають синяк але саме гіропор березовий синіючий зустрічається не так часто в порівнянні з там же польським. теж в цьому році отих синяків як на другому фото знайшов десятка півтора, два.
×