Перейти к содержанию

СЄРЖ

Активные Пoльзователи
 • Публикаций

  1 714
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

6 026

1 Подписчик

Информация о СЄРЖ

 • День рождения 11.06.1977

Contact Methods

 • Website URL
  http://
 • ICQ
  0

Общая Инофрмация

 • Пасека в
  Рівненський р-н.
 • Стаж
  4-7 лет
 • Kоличество семей
  21-30
 • Ульи
  б.к.300+145 (10 р.)
 • Порода пчел
  карпатка, карніка.

Посетители профиля

2 482 просмотра профиля
 1. Павловнія

  Я так розумію це павловнія
 2. Порода пчёл Карника (A.m. Carnica)

  повністю згідний, перших зим 5 без втрат і дивувався, як то в людей так все масово пропадають. і як ви пишите розслабився..., але втрата пару відводків заставила більш ретельніше відноситися до підготовки до зими. а порода тут ні до чого.
 3. Осінь2018\ Зима2019

  в голові не вкладається, це за такий малий термін так все в вас погнало?
 4. вірно, на пасіці не прижився, пару років пробував, а на дачі в городі аж буяє.
 5. впринципі з медовим вином так і роблю останні роки. дуже сподобалося додавання осівших дріждів винограда ізабела в медові вина, виброжує супер. на рахунок автора роліка, пора підвязувати, а то вже круги під очима, потрібно медову дієту приписати, нехай організм відновиться.
 6. фото тільки коли буду на пасіці, а так лотки замовив в нас на форумі під розмір плівки (тепла підлога), включається на пряму в розетку. спочатку думав класти в сам лоток, нагрівальний елемент, а його накрити пергаментною бумагою. але почитавши дискусії вирішив плівку класти під лоток на еструдований пінопласт. сподобалося, не пересушує. спочатку лотки розтавляв на столі, пізгіше почав робити шафу- сушилку. але зупинився на тому що це вийшло як відкритий стілаж з полками. а фото особливо і нічого показувати, можливо щось на телефоні знайду то покажу. Є лише отака але вона вам мабуть нічого не прояснить, це як кажуть, проба пера. сама шафа без дверок та задньої стінки,.
 7. в мене під алюмінієвим лотком плівка і піджата знизу екструдованим пінопластом, щоб тепло йшло в верх тобто в лоток.
 8. Осінь2018\ Зима2019

  колись давно була юмористична сценка, передіті в індіанців коміки розповідали історію і там було ... - Смервалось... - Гдето я слышал эту историю... в тому році Васіліка теж якісь проблеми видумував, щось його непокоїло і почав обігрівати і тд. згадайте таж ситуація, займіться ділом і не лізьте до бджіл, тоді вони точно перезимують. зашелестіли крилками і вже проблема. я на початку пасічникування теж їздив , слухав і одні якось не так жужать, а навіть шелестять, як зараз пам"ятаю. вирішив заглянути до місцевих двортер"єрів. кінець лютого , а я з запухшим фейсом . більше не ліз, перезимували гарно. якщо зволікаєш в серпні-вересні то нічого туди лізти зимою. вентиляція і мінімум утеплення і все буде гут. Ось знайшов
 9. дякую, теж в інтернеті все купую, результатом задоволений.
 10. Осінь2018\ Зима2019

  Сумно навіть при такій маленькій втраті, лишив для експерименту як вона покаже в наступному сезоні, бо облітана десь середина вересня. Такі відводки зимували одні в вулику, а ця незпинна якась, сиділа в ізоляторі хмари навіть. Ф-1, старі матки були замінені, так що лишав для аби побачити.
 11. Осінь2018\ Зима2019

  Все вірно, слабкі
 12. Осінь2018\ Зима2019

  В суботу заїхав на пасіку, кинув мішковину на положки. Під пару положків заглянув, є деякі тільки до бруска піднялися, є й ті що до середини дійшли. -1 відводок з молодою маткою, облітаною в вересні. Застигли на розплоді, видно ніяк не могла зупинитися. Ті що на гаражі мабуть так і будуть без утеплення зимувати, як і в минулому році.
×