СЄРЖ

Активные Пoльзователи
 • Публикации

  1 015
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

1 215

О СЄРЖ

 • День рождения 11.06.1977

Contact Methods

 • Website URL
  http://
 • ICQ
  0

Profile Information

 • Ваш пол

Previous Fields

 • Пасека в
  Рівненський р-н.
 • Стаж
  4-7 лет
 • Kоличество семей
  11-20
 • Ульи
  б.к.300+145 (10 р.)
 • Порода пчел
  місцева, карпатка, пробую карніку, бакфаст

Посетители профиля

755 просмотров профиля
 1. з ранку -2 , снігова каша підмерзла, зараз близько 0 і сонячно, синички стали голосніше співать. якось по весняному тепло.
 2. правду пишите бігунець , на вересі зимують, не знаю як на чистому але з різнотрав"ям та добавлянням сиропу зимують. також було років 3 назад зимували на чистому верес+золотарник+ інше пізнє різнотрав"я але основне було верес+золотарник. перезимували добре, карпатка та місцева. не знайшов ділянку схожу на Вашу з вересом але...
 3. Років 4-5 тримаю карпатка, купував в нахвалених матководів: Мисько, Паращениць, Берцик. Можна сказати реклама робить своє діло. Моє бачення з практики і моїх місцевих умов. Мисько, вже писав, кусючі і я ніякого, як інші пишуть м'яса не помітив, однорідні бджола , темна, все інше як місцеві тільки не такі вже агресивні. Можна було сказати, що рік такий але моє бачення, якщо продаєш і хочеш щоб купували то не продавай аби що, або тримай марку один раз купив, зовсім не задоволений. Берцик, все чудово, бджола спокійна, якщо входили в ройовий, то дуже легко і виходили з нього при деяких втручаннях, м'яса теж не помітив, є каркіка то дуже схожа на карніки, як і писали. Паращенця 100-ка між попередніми двома матководами, м'яса теж не помітив хоча з цих карпаток ці самі потужніші були. бджола спокійніша на багато ніж в п. Миська але теж не усидчева на рамках, підіймається але не кусають і не вривається в маску. На початку теж був за українських бджіл, як кажуть від добра добра не шукають, сподобалось на даний момент карніки від Піскорського і бакфаст від Тєплов, Граніт. Є ще карпатка від Паращенця і Берцика-пару разів замовляв. Ще раз повторюю моє бачення на практиці в моїх природніх умовах.
 4. Я ще нічого про бакфаст сказати не можу але зимівля мені подобається, не бачив правда скільки підмору. Сидять в щільному клубі, по корму всім відводки має вистачити до обльоту. В знайомого є пару сімей бакфаст, придбав в тому році з Івано Франківської обл. Пакети але за такою ціною що я сумніваюся що то бакфаст. Але ці руді сім'ї показали найкращі результати, допомагав відбирати і сам бачив. Розкажіть будь ласка про сірий чи темний бакфаст, згадували в темі осінь зима . Чим відрізняється, чим саме себе показує.
 5. +1 сильний туман, потроху тане сніг, можна було вчора не розчищати на пасіці
 6. прїжав поряд пасіки не зміг не заїхати. видно що кого піджало той вже вилітав, таких 3-4. одні з них обпоносились. прийшов сусід який допомагає і каже що десь на Стрітення вилітали але не всі. відводки карніки можна сказати маленькі сім"ї зимують добре, в однієї навіть над гніздом корпус 145 з рамками на осушку як поставив так і забув, чому не поклав на корпус полотнини але слава Богу сидять тихо. займають 5 рамок від передньої стінки і до центру. сусід як побачив за голову взявся. каже я тобі і так хотів подзвонити спитать може льотки поприкривать, в мене на всю відкриті, а то морози -23 а там такі дири. я йому потроху розповідаю але він не сильно сприймає інформацію хоча запал є. ходить біля мене і каже та мені всеодно, вони як жужать то мені це добре. і бакфаст слабенькими відводочками зимує, відводки були зроблені на початку серпня. восени здавалися більшими. один відводочок то так і сидить біля передньої. мені здалося що бакфас сидить саме тихіше, навіть як підняв положок. доречі сусід як прослухував то два відводочка баків був списав і того що біля передньої стінки. в двох, трьох сім"ях вже є розплід, трохи утеплив більше, тепло валить і видно що самі вологіші по краю полотнинки. на даний час опоношені дві, одна їз них відійшла в світ вічно квітучих полів. розплід що є точно в 3-х. і - дві сім"ї. одна опоносилась інша все виїла, від голоду. сусід мені казав ще 3 тижня назад як прослуховував. зимую на гречці+ трохи сиропу. фото найменшого відводка баків які ще сидять біля передньої стінки. на даний момент виходить час від часу сонце, майже без вітру. 0 +2. зимуємо.
 7. в нас з потеплінням обіцяють і дощ і сильний вітер від 8-9 м.с. так що тільки надії.
 8. Я живу північніше від Володі, в нас була схожа погода сонце та невеликий +. Зараз -2 +0 , за всю зиму вперше теплотраси повилазили з під снігу, як проліски. Йде потепління але обліт ще мабуть не скоро буде дивлячись в недалеке майбутнє.
 9. дивлюсь на температури Північно-Східних областей і аж не добре, а в нас сонечко поки що - 3. не дивлячись, що багато снігу, діти вже теж хочуть весни. біля річки бачив на вербі вже є котики коли вини появилися
 10. пане Михайло з днем народження! крепкого здоров"я, благополуччя та достатку.
 11. в минулому році допомагав знайомому пересажувати пакети з Івано Франківської обл. теж були куплені по 600-650 грн. мало того йому їх привезли бо з відти їхали люди попутно, можна сказати халява. пакети видно були зібрані з різних пасік. і вони відрізнялися як і кількістю розплоду так і кількістю бджіл, були гарні і були аби тільки назва-пакет. але болячок з 30 шт. не було, одне неприємне дак це самі рамки, старі, були покороблені, замість розділювачів якісь цвяшки, клиночки. але знайомий сам і сказав: за таку ціну і небачачи, зійде. але наголошую ніяких хвороб не було. а за нормальну ціну потрібно вимагати і якість товару.
 12. Стрітення трохи спізнилось, сьогодні світить сонце -2 капає з дахів. термометр який на сонці, гріє душу +10.
 13. -6, хмарно без опадів. туман пропав але всеодно дуже сиро.
 14. Гранит, АТВ з днем народження! крепкого здоров"я вам та достатку.
 15. -5 легкий туман, без вітру, дуже сиро аж якось ще холодніше робиться.