Jump to content
Форум на ТочкУ

СЄРЖ

Активные Пoльзователи
 • Content Count

  1,868
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

7,356

3 Followers

About СЄРЖ

 • Birthday 06/11/1977

Contact Methods

 • Website URL
  http://
 • ICQ
  0

Profile Information

 • Location
  0687631370

General Information

 • Пасека в
  Рівненський р-н.
 • Стаж
  4-7 лет
 • Kоличество семей
  21-30
 • Ульи
  б.к.300+145 (10 р.)
 • Порода пчел
  карпатка, карніка.

Recent Profile Visitors

3,275 profile views
 1. аморфа росте масово за 5-7 км, звідти і кілочки. їду на пасіку поміж цих насаджень, в моїх умовах ненакладається цвітіння аморфи і липи, можливо десь колись трохи. моє різнотрав"я йде по ціні майже як липа, якщо воно буде віддавати липою то тільки збільшить вартість. цього року липи не було але присмак, ізюменку, лишила. погода внесла свої корективи
 2. я просто констатував, що в мене і материнка і ф1 Штрьомера гарно несли в магазини, а вже на золотарнику підливали гніздо. але в зиму йшли гарною силою.
 3. в мене була І.О. Болюбаша Штрьомер*Тізлер, налюбоватися роботою не міг, нюх на мед мали, як тільки мав появитися взяток то в них вже в перших появлявся гарний принос, бурхливий і масовий розвиток, мед в надставках, трохи і в гнізді було меду але помітив навіть відводки , сильніші , несли в надставки. і люди хто брав нахвалювали.
 4. до речі , я вважав що моє діло з кілочками пропало, а оце на днях попрацював біля бджіл з ранку, коли почали крутитися і заглядать то вирішив пройтися до річки подивитися на свої висадки акації. яким було моє здивування коли я побачив гарні та розкішні кущі аморфи, я думав що вижило пару кущиків, а тут така краса. їх не було видно пару років, а тут як садив в рядочки. а акація вже пускає поросль, і утворює маленькі гаї не вантажились фото то трохи обрізав.
 5. вставлю свої 5 копійок: 1. якщо з кісточкою то не пізніше ніж через місяць відцідити кісточки. 2. по книжці 10-20% соку на весь об'м. а там робите собі пробні порції і пробуєте що для вас смакує.
 6. пасіка знаходиться в брата, відгороджено десь до 5-ти соток де стоять вулики, я як орендар , косив по 3-4 рази на рік, а то і більше в залежності від погоди. років 5 тому завів курей 15 шт. і з тих пір я перестав косити. курей називаємо динозаврами, що зловлять те і їдять, слимаки, жаби, миші, вужі, ящирки. але вони сидять в вольєрі бо там є ще одні динозаври, хижі птахи, якщо невслідкував то - курка чи півень. але їм вистачає часу щоб підстригти газон. лишаються лише бур'яни. трохи підривають але біля вуликів дуже рідко. так що на вашому місці завів би курей.
 7. вчора заїхав на точок де відкачав ріпак, думаю прогляну чи не думають роїтися. підриваю магазини а вони тяжкуваті, давай проглядати а там меду піднесли знову. коли встигли, холодно, дощі йдуть. що з тим медом робити? аби в рамках не сів. після рясних дощів з'явилися на ріпаку квіти. коли качав то їх менше було.
 8. то відросточок мабуть вже на осінь, зараз не варто?
 9. ніколи там нікого не бачив, це хіба що спеціально зайти
 10. Рівне, дорогою на роботу, фото з мобільного, трохи далеко, приватний двір загорожений, близько не підійти.
 11. співпало, вчора вихідний і більш тепла погода, качав ріпак. в день як виглянуло сонечко, всі кинулися на доцвітаючий ріпак, одне поле повністю вже відцвіло. агресія бджіл вже менша ніж минулого разу, на авто кидалися, чимось обробляли поля в ночі, казав дід. бджола ціла, падежу немає. після обробітку приїжав глянути чи не посипалися, заодно роздав вщину по 3-4 шт.на сім'ю, дві в гніздо в замін на медо-пергові і в магазини по 3-5 шт. всі відтягнуті, залиті, в гніздових в більшості з засівом. при відкачці нападу не помітив і чекаючи на тару, рамконоси, ставив рамки біля вуликів, реакції 0. поки качали дід привів покупця, сусідка хотіла меду і весь час перепитувала чи буде. потім дід спитав чи є ще мед на продаж, кажу: - фатить всім, дзвоніть. ну тут би розповісти ціляком історію то часу не вистачить. зайду в стару хату, в там нові банки, дід питає а ще є? кажу не переживайте всім вистачить. дід каже поїдеш без меду додому, кажу ваші слова да Богу в вуха. короче кажучи накормили село медом і потянулися з сусідніх сіл, почали з'являтися авто, одне інше. якийсь музщина прийшов з сумко, що його туди самого можна було покласти, кажу ви її як нести збираєтесь ? дружині кажу ти якось в цьому потоці дивись не помилися, часом було одні наливалися, а вже інші дід несе, одне радувало що дід був між нами і покупцями, ніхто не ломився до нас. мед густющий, трохи була проблема з фільтруванням, я поспіхом не взяв запасні сита, то процес час від часу затягувався. в загалом виходило 1,5-2,5 магазини на сім'ю. вже збираємося, грузимо господиня виходить і каже ще дві літри родичам в Франківськ. по дорозі питаю, скільки продали, ну є гроші в кульочку порахуємо, взнаємо. прихожу додому з гаража бачу гроші перекладені купюрами, питаю скільки, 70 з гаком продано. ого ще такого не було, максимум в районі 20 літр, оттакий приємний бонус в місті починає зацвітати акація, ну і пора на ліса їхати, при погоді за тиждень півтора і в лісі зацвіте, а там малина, крушина.
 12. доброго дня, підскажіть чи впливає вишка мобільного зв'язку на бджіл? яка небезпечна відстань якщо впливає.
×
×
 • Create New...