Перейти к содержанию

noweth312

Пользователи
 • Публикаций

  102
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

56

Информация о noweth312

Contact Methods

 • Website URL
  http://
 • ICQ
  +38067919061девять

Profile Information

 • Интересы
  Дачник 30 уровня. Кандидат в мастера спорта по картофелю и пчелам.

Общая Инофрмация

 • Пасека в
  Харьковская область.
 • Стаж
  меньше года

Посетители профиля

672 просмотра профиля
 1. Кому цікаво Карпатка (Са 398) -99% Сканы https://drive.google.com/open?id=1ehUqrXjf1EVIop7aeJSWPP72sse563Wk
 2. Взагалі коли по промірам італійка но бджола сіра то це може свідчити про мутацію.
 3. Мої думки для чого це потрібно, може комусь підніме настрій. Спробуємо вивисти від цієї палати маток : 7 важкохворих з середньою температурою 41С -не відповідають породі, 9 - також важкохворих з температурою 39С - знаходятся на межі породного діапазону велика верогідність гібридизації, 8 - що пішло на одужання з температурою 37,5С -відповідають породі але є невелика верогідність що вони гібридизовані, і нарешті 2 здорових-повністью відповідають породі. Тобто в палаті з кількостью 7+9+8+2=26 чол. лише від 2 чол. можно отримати чистопородний матеріал верогідність 7%. Тих 8 чол. що пішло на одуження 37,5 є тим піком, і моя думка що аналізуючи їх співвідношення ми можемо для себе дати відповідь як відноситись до тої палати взагалі (виводити маток чи ні) якщо як до здорових то шанси 38% отримати чистопородний матеріал. Кращі ніж 7%
 4. Вывод: Два пика в 22 и 24 классе (или провал в 23) связаны с особенностью постановки точки №4 (в теории график должен быть без пиков) Отношение между 23 и 22 классе составляет (270/300=0,9 т.е разница в 10%). Скажите кто что думает, правильным будет сделать такой вывод что при анализе графика HI колонии УС разница между классами в 10% (пик или провал) не будет свидетельствовать о влиянии другой породы?? Анализируя HI какой процент между классами? (пик или провал) будет говорить о влиянии другой породы (например разница в 37 или 44% это влияние другой породы или ???)
 5. Майер Рад вас видеть! И сразу вопрос. Правильно я понимаю что по вашей методики точка ставится на месте пересечения темной и светлой части жилкования крыла. (темную часть -отметил синим, светлую -отметил зеленым)
 6. Точка №4 (Зеленая) по Карташеву.
 7. @zapivan Вітаю зі святом, мати Ф1 є в родоводах? виложіть будь ласка фото крил з вільним доступом на сервісі https://drive.google.com сугубо для науки))
 8. Спасибо @Fabro @Іван Михайлович
 9. От зараза, ніяк не хоче в мене вона сідіти рівно
 10. Перш ніж щось проводити, для початку хочется розібратися що відобража і як вплива на наступне покоління кожен з індексів батьків, до прикладу є гіпотеза що кубітальний індекс відобража материнську лінію а гантельний батьківську, але для цого автор методики точу №4 ставить по іншому (не за прийнятими правилами) якщо це дійсно так то за допомогою морфометричного аналізу зможемо сказати на якому трутневому фоні проведен обліт матки. Промір бакфаста для мене то учбовий приклад не більше та неменьше. Без Майер_а ніяк гіпотеза його З взаємною повагою,
 11. @MaikMay різниця в результатах придатності (подальша селекція або репродуктор маток) повязана з методикою простановки точки 4, більш детально чому і як проглянь на форумі "Среднерусской пчелы" там в останніх повідомленнях Майер добре пояснює на що впливає кожен графік індексів та мотивує чому саме так ставить ту точку. Що до придатності як родоначальниця лінії то моя вина в розмові заплутав Броніславовича на справді придатна як репродуктор маток. Каюсь, винний.
 12. Порода пчёл Бакфаст (Buckfast Bee)

  Он каждой дочке от материнской семьи I2 присваивает этот-же номер материнской семьи? В чем фишка? Кто разобрался подскажите.
 13. Генадий Брониславович промеры мамы самому интересны и сделаю с удовольствием, но для этого нужна ваша помощь, промереная F1 от вашей племенной матки. Згоден.
 14. Кому цікаво, проміри бжіл бакфаст F1 (вільного парування) від матки ШЗ. Файл ТPS.
 15. Брониславович, yurasaver Спасибо за ответы, стало понятнее. Отправлено с моего Redmi 3 через Tapatalk
×