Перейти к содержанию

noweth312

Пользователи
 • Публикаций

  133
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

101

1 Подписчик

Contact Methods

 • Website URL
  http://
 • ICQ
  +38067919061девять

Profile Information

 • Интересы
  Дачник 30 уровня. Кандидат в мастера спорта по картофелю и пчелам.

Общая Инофрмация

 • Пасека в
  Харьковская область.
 • Стаж
  меньше года

Посетители профиля

1 142 просмотра профиля
 1. Порода пчёл Бакфаст (Buckfast Bee)

  Від матки трутовки трутень буде повноціний (перевірено) від бджіл-трутовок теоритично, як на справді . Можливо але так як три лінії то схема тітка- племяник невийде буде массова селекція як за Гайдаром. Потрібно таку операцію провести з одною лінією виводити від однієї матки тоді так (тітка-племяник). Запропонована Вами схема чимось схожа на ту що користуются для отримати високого коєфіцієнт інбридингу. У цій процедурі неплідна бджолина матка спочатку стимулюється СО2 для початку відкладки неплідних яєць. Пізніше вона заплідюється спермою виведених з цих яєць трутнів. Схема схрещування “МАТИ * СИН”
 2. Дякую @Майер @Mihail-ves. З парадоксом сімї Са309 стало зрозуміло після промірів трутня, яким запліднувалась матка, це був трутень з сімї Са352е, (до цієї події важав що трутень карпатський) батьки матки Са352е походять з Закарпатя (принаймі так важалось) До прикладу проміри трутня від сімї Са398 родовід якої по материнській стороні відомий. Хоч програма MorphoXL_M не пристосована для промірів трутня але різниця в промірах між ними помітна.
 3. Розпишіть будь ласка як вони розраховуюстя.
 4. Аналізувати вплив трутня по промірам робочих бджіл з якої він походить незовсім вірно. На проміри робочих бджіл буде впливати генетика батьківської сторони яким була запліднена неплідна матка (робочі бджоли походять з запліднеого яйця), в той час як на проміри трутня впливу батьківської сторони небуде (трутень походить від незаплідненого яйця). Також мабуть незовсім вірно буде аналізувати вплив батьківської сторони по промірам робочих бджіл попередього покоління, буде мати місце вплив єфект варіації як в Са309 @Kumpel (Ігор Довгуник) Чи плануется вами в подальшому розширити функціонал MorphoXL або створення іншої програми для можливості аналізу крил (Drone) трутнів? що для цього потрібно? це буде добрим аналітичним інструментом і можливо дасть змогу встановлювати причинно-наслідкові зв’язки, та робити більш якісний підбір батьків.
 5. Ні не той самий, тутень брався з іншої сім'ї Са352 і в нього інше походження. Не Сінівір.
 6. Наразі закінчив ще один дослід 4-х сімей коли матки між собою сестри, трутні між собою брати. (результат несподіваний) Материнська сторона Са418, батьківська сторона трутні Са352(Drone) Са39 Са76 Са83 Са309 Парадокс!!! Проміри останньої сімї дуже дивні. Як так?
 7. Са73 нажаль втрачена взяти проби невстиг, коли записуємо батьківську (трутня) сторону то в родоводах пишемо "бабусю матки", родовод веде до Віктора Папп тому в записах XV/ 2/ 2/ 2. Трутень брався з Са398, крила трутня Са398(Drone)
 8. Всякое бывает, в пчеловодстве тоже. В семье Са121 матка и пчелы инбредные. http://bj.tochok.info/Pedigree/5a1a9b86-d2dc-4038-be7f-9c54e7376073
 9. Можливо ці проміри допоможуть мені та комусь зрозуміти що він має коли аналізує проміри від невідомих батьків та бачить такі результати. Також цікаво які проміри будуть в майбутніх поколіннях, якщо їх доприкладу піддавати декілько поколінь інбриидингу на яку породу в кінцевому результаті вийде программа? чи можливо що вона так і залишится гібрідом по промірах? як ви важаєте?
 10. Бо такі проміри також потрібні terra incognita стає меньшою
 11. Гарна робота В попередньому посту писали про отвір 0,17мм, яким приладом міряєте отвори?
 12. Проміри сімї з маткою контрольваного парування ШО Са398 х Сс307 (Карпатка на Кавказяну) Проміри батьків бджіл Са398, Сс307 та трутнів Drone Cc307 https://drive.google.com/open?id=1-JWzlbSTvEmWG2jH8fNcMBAt4saug_G_
 13. От мій результат з ШО по карпатці. Ca121.TPS Фото крил https://drive.google.com/open?id=1RkivIIvrEExUFVbxgQbu-NuDq_VGuJeg
 14. Як спрацювали ці сімї порівняно з іншими по пасіці та порівняно з материнською?
×