Перейти к содержанию

noweth312

Пользователи
 • Публикаций

  112
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

68

Contact Methods

 • Website URL
  http://
 • ICQ
  +38067919061девять

Profile Information

 • Интересы
  Дачник 30 уровня. Кандидат в мастера спорта по картофелю и пчелам.

Общая Инофрмация

 • Пасека в
  Харьковская область.
 • Стаж
  меньше года

Посетители профиля

772 просмотра профиля
 1. Порода пчёл Бакфаст (Buckfast Bee)

  В переводе. Отправлено с моего Redmi 3 через Tapatalk
 2. Українська степова порода

  Для практики, викладіть відкоректований Вами файл 2.ТPS Дякую.
 3. Схоже в мішку кот Общий.TPS
 4. То один кіт, чи тороє кошенят?
 5. Можливо роздрукувати так 6 шт. на аркуші, Qr читаєтся)) Що до розміру, більш досвідчені підскажуть краще.
 6. Qr працює))) @Sanich Вигляда гламурно можливо ще зробити шріфт більш крупнішим та насичим (більше чорного)? Бо якщо друкувати лазерним принтером вигляда блекло. А так .
 7. @Sanich ідея з кольором матки (тільки помітив)
 8. @zapivan Чи е проміри самої мами?
 9. Кому цікаво Карпатка (Са 398) -99% Сканы https://drive.google.com/open?id=1ehUqrXjf1EVIop7aeJSWPP72sse563Wk
 10. Взагалі коли по промірам італійка но бджола сіра то це може свідчити про мутацію.
 11. Мої думки для чого це потрібно, може комусь підніме настрій. Спробуємо вивисти від цієї палати маток : 7 важкохворих з середньою температурою 41С -не відповідають породі, 9 - також важкохворих з температурою 39С - знаходятся на межі породного діапазону велика верогідність гібридизації, 8 - що пішло на одужання з температурою 37,5С -відповідають породі але є невелика верогідність що вони гібридизовані, і нарешті 2 здорових-повністью відповідають породі. Тобто в палаті з кількостью 7+9+8+2=26 чол. лише від 2 чол. можно отримати чистопородний матеріал верогідність 7%. Тих 8 чол. що пішло на одуження 37,5 є тим піком, і моя думка що аналізуючи їх співвідношення ми можемо для себе дати відповідь як відноситись до тої палати взагалі (виводити маток чи ні) якщо як до здорових то шанси 38% отримати чистопородний матеріал. Кращі ніж 7%
 12. Вывод: Два пика в 22 и 24 классе (или провал в 23) связаны с особенностью постановки точки №4 (в теории график должен быть без пиков) Отношение между 23 и 22 классе составляет (270/300=0,9 т.е разница в 10%). Скажите кто что думает, правильным будет сделать такой вывод что при анализе графика HI колонии УС разница между классами в 10% (пик или провал) не будет свидетельствовать о влиянии другой породы?? Анализируя HI какой процент между классами? (пик или провал) будет говорить о влиянии другой породы (например разница в 37 или 44% это влияние другой породы или ???)
 13. Майер Рад вас видеть! И сразу вопрос. Правильно я понимаю что по вашей методики точка ставится на месте пересечения темной и светлой части жилкования крыла. (темную часть -отметил синим, светлую -отметил зеленым)
×