Jump to content

mascot

Активные Пoльзователи
 • Content count

  653
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

570

4 Followers

About mascot

 • Birthday 12/28/1982

Contact Methods

 • Website URL
  http://
 • ICQ
  0

Profile Information

 • Interests
  Инвестиции

General Information

 • Пасека в
  Украина, Винницкая обл.,
 • Стаж
  4-7 лет
 • Kоличество семей
  Больше 500 семей
 • Ульи
  многокорпусные Рут
 • Порода пчел
  українська степова, карника , бакфаст

Recent Profile Visitors

4,581 profile views
 1. зрозуміло .... Треба буде якось у Вас замовити кілька маток УС миролюбивих або пакетів купити[emoji1305][emoji6] ми ж вроді як земляки, недалеко їхати. Гарні думки! Мені важко вас не підтримати!
 2. Хіба ж це реклама. От написати таке "Или всё так плохо с продажей УС? " - це як какашкою кинутись .... воно схоже більш дозволено .... хоча.... головне, що ви отрмали задоволення :-)
 3. згоден, молода вжито не коректно - минулорічна більш правильно. Дякую.
 4. У відео чітко говориться , що забрати матку в період роїння - а це травень місяць. Цікаво як ви можете говорити за всіх продавців маток , кажучи що ніхто не скриває - як проводите моніторинг і контролюєту всі розмови всіх матководів і пакетчиків? Про березень і квітень мови немає - але причому тут ці місяці, коли мова в ролико чітко йде про травень місяць
 5. Там говориться про період роїння, а це травень місяць. І дійсно це не проблема якщо відразу попереджаєш, що матка стара минулорічна.......цікаво тільки як її тоді продати , коли уже багато пропозицій молодих від 150 до 250грн
 6. Все ж таки купівля укр. степової - вірне рішення! Просто думки .... :-)
 7. Хлопець каже , що він без проблем продає по 250грн минулорічні матки весною , коли на них є спрос - цікаво чи попереджають закарпатці покупців в цей час , що вони їм продають по 250грн минулорічних маток , а не молодих? Це він один так робить і проговорився чи для даного регіону це є нормою? P/S дивитись із 7 минути по 7:30
 8. Круто! А ИнТайм зараз працює з пакетами?
 9. прикро , що ви думаєте, що я так думаю.
 10. 80% степова, решта тестуємо , пробуємо переконуємося знову і знову переконуємося в тому , що альтернативи степовій немає! Тому так і вказано. Буду стриманий від припущень того , що у вас робиться на пасіці!
 11. На сьогодні у власній селекції добилися миролюбності української степової на рівні наймиролюбніших інших порід. Ну а за рештою характеристик укр.степова на порядок впереді - тому вона і є вибором професіоналів!!! Чим більше досвіду тим більше укр.степової на пасіці у бджоляра!
 12. Тут і вважати не потрібно. Пасіка біля 700 бджолосімей і порода українська степова - доведено практикою, це найкраща бджола без жодного сумніву!
 13. Має ще бути враховане районування бджіл. Підтримка тільки тим хто дотримується даного критерію! Це також тримає найбільш високі ціни саме на українську степову бджолу!
 14. Все ж таки найбільш заслужено користуються попитом українські степові бджоли. Відповідно на них і ціна більш краща і це дійсно заслужено. А далі хто уже як зможе розхвалювати карніку , карпатку бакфаст - людей в цій справі без досвіду вистачає, тому і вони свого покупця знайдуть. Якість провірена часом - це звичайно українська степова бджола і люди розуміють це і платять відповідно більшу ціну! Все ж таки досвід - це велика справа!
×