Перейти к содержанию

zuchter

Активные Пoльзователи
 • Публикаций

  506
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

216

1 Подписчик

Информация о zuchter

 • Звание
  Засновник "Пасічного Журналу"
 • День рождения 12.09.1982

Contact Methods

 • Website URL
  http://apijournal.com/
 • ICQ
  0

Profile Information

 • Ваш пол
  Male
 • Место расположения
  Киев (095)574-18-70
 • Интересы
  "Пасічний Журнал", Клуб Карники (Украина)

Общая Инофрмация

 • Пасека в
  Киев и Киевская область
 • Стаж
  свыше 25 лет
 • Kоличество семей
  41-50
 • Ульи
  ППС-руты
 • Порода пчел
  Карника, бакфаст попробовал...

Посетители профиля

1 812 просмотра профиля
 1. Бджолярський Круг в діда Василя

  Якщо перенесення "головного" Кругу до Дніпра призведе до зникнення регіонального Кругу, що був гідно вперше проведений цьогоріч, то мені б цього не хотілося... Як не крути, а два потужних заходи - краще, ніж один!
 2. Вже ні, до речі сам був здивований. Пропоную поставити тут крапку з комою, та дочекатися чергового номеру "ПЖ"! До речі, не тягни з відповідями. Коменти українських ШО-операторів вже маю, а також поляків та німців. Чекаю лише на тебе... У будь-якому випадку, визначати чистоту парування на око, лише за кольором бджіл у випадку з бакфастом якось несерйозно. Тобі не здається?
 3. Дивно. Я бачив, при чому від твоїх ШО-маток...
 4. Ви ж говорите... і німці говорять про земельні облітники, а австріякі - про гірські... Я взагалі не уявляю, як на практиці перевірити надійність у випадку з бакфастом, коли нема стандарту породи і морфомертія не працює? Генетичний аналіз робити, чи що?
 5. Не розумію, навіщо ви причепилися до цих ЕВК? Як ніби мова йде про супер надійний острівний облітник... Європейські бакфастники навіть на острови возять у звичайних нуках. Взагалі, мені невідомо, щоб вони користувалися "скляними".
 6. Осінь і Зима 2016/2017

  Зконтактуйтеся з директоркою Коледжа - Сенчук Наталією Дмитрівною (066)633-40-35 Думаю, вона надасть вичерпну інформацію!
 7. Осінь і Зима 2016/2017

  Ну зачем же так жестко? Насколько я знаю, есть областная программа по компенсации затрат новичкам в размере 10 тыс. грн. НО только выпускникам Гадячского колледжа!
 8. Осінь і Зима 2016/2017

  Хто б сумнівався... Треба ж якось "наповнювати" спілки та Гадяцький коледж. Такі заяви лікуються дуже просто: ставиться просте невинне питання: на які нормативні акти посилається "лектор"...
 9. Супер! Авжеж! Вам також не завадило б її подивитися! Якщо, звичайно, вислів "смотрю в книгу - вижу фигу" не про Вас...
 10. Ви можете підтвердити цей вислів, наприклад, посиланням на якісь ресурси (як це зробив попередній дописувач) чи, може, у Вас є доступ до укладених угод?
 11. Українська степова порода

  Так говорят многие. Только вот Егошин как продавал тысячами несколько лет назад, так и продает. (Кстати, поэтому у него, скорее всего, и отсутствуют стимулы что-либо менять) Вот парадокс! Любопытно: кто как его объясняет для себя? Неужели действует принцип: "Кролики плакали, кололись, но продолжали жрать кактус"?
 12. Video

  Не перевіряв і нічого не стверджую категорично. Коментую і оцінюю те, що побачив. При цьому виходжу з "презумпції здорового глузду": люди знають, що роблять! З цього уривку відео неможливо встановити, ані вік розплоду, ані стан рамок після медогонки. Ще раз: мене вразила швидкість = продуктивність праці, також майстерність "розпечатувача". Крапка.
 13. Video

  Нормуль в целом, но повторное сметание щеточкой, как-то не очень технологично... Да особо не отличаются сан.-гиг. условия, как по-мне. А вот ловкость рук в первом видео повыше! А где конкретно Вы увидели грязь в прошлом видео? Видел фото Вашего цеха по откачке. Респект! НО мы же знаем, что очень многие качают в палатках со всеми вытекающими...
×