Перейти к содержанию

ex_edc

Активные Пoльзователи
 • Публикаций

  283
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

398

Информация о ex_edc

 • День рождения 04.06.1982

Contact Methods

 • Website URL
  http://
 • ICQ
  0

Общая Инофрмация

 • Пасека в
  Київська область
 • Стаж
  8-15 лет
 • Kоличество семей
  51-70
 • Ульи
  Лежак, БК 300, БК 300+145

Посетители профиля

680 просмотров профиля
 1. Что сделать с "мясной" семьей?

  у автора БК на 145. тому можна ділити на два. Хоча по 4000 в день то теж така матка рекордсменка-олімпійка
 2. Весна/Літо 2018

  вже давно нічого не дописував. отже ситуація така: соняшник цвіте дуже нерівномірно. є поля які вже у стані завершення (ще тиждень і все), і ті що тільки розкрилися і увійдуть у повну силу цвітіння за два-три дні а є ще поля які навіть не почали і зацвітуть за тиждень. добре було би якби ті поля були по 300-400 га. але фактично маємо поля розміром по 50-100 га. тому взяток хоч і є але незначний. Єдине що радує - те що на відкачці за два тижні ще буде трохи взятку і не буде нападі. А загалом результат поки що не дуже - за два тижні 25 кг добавили, але це не той результат якого чекав.
 3. акацію продав у роздріб. близько півтони. ціна 200 грн літр. Соняшник скоріш за все (якщо буде) теж піде у роздріб.
 4. Весна/Літо 2018

  Ми акацію теж відкачали. А липа ще не зацвіла (хоча всього 100 км відКиєва). Ну і чесно кажучи з липи у нас ніколи меду не було. Замало її в наших краях. Хоча я сам вже штук 30-40 висадив )
 5. Весна/Літо 2018

  після акації повний штиль. липа ще не цвіте. нічого іншого теж нема :(. активно рояться. сьогодні зробив десяток запасних маток (чи як правильно назвати - на 2-3 рамки, до кінця літа на випадок якщо десь матка пропаде). кількість сімей не нарощуємо бо на максимумі того що можемо освоїти за наявний час. на контрольному мінус 3 кг за тиждень.
 6. Я свій весняний продаю по 200 грн за літр. не чиста акація але близько до неї. ріпаку там точно нема. лише сади та акація. У мене меду небагато, тому за збут цього урожаю не переживаю
 7. Весна/Літо 2018

  Перший урожай-2018 зібрано! Нажаль акація в цьому році підвела. Одразу після початку цвітіння впала температура, взяток був настільки слабий що корпусні навіть майже не освоїли магазини (лише 10 з 26 і то неповні). Загальний результат близько 9 кг з сім"ї. Як для стаціонару то непогано, але я хотів більшого. П.С. через слабий взяток і відсутність постійного контролю на пасіці (раз на два тижні там буваю) ще й почали активно роїтися Тепер мушу знову на вихідних їхати буду робити відводки.
 8. Весна/Літо 2018

  Традиційний звіт про виїзд на пасіку Акація майже відцвіла. Привіс на контрольному +12 кг. але взяток не був дуже інтенсивним, бо магазини на корпусних освоїли лише до 30%. Лежаки дадуть кращий результат. На наступних вихідних буду відкачувати. Сподіваюся хоча б по 10-12 кг взяти. Шкода що погода підвела :(. на фото видно як працювали бджілки коли сонце дозволяло. Дає надію те що у сусідньому селі акація ще була в розгарі. і її скоріше за все вистачить до кінця тижня.
 9. +100500 По прогнозу найближчі два тижні прохолодні з нічними заморозками. Акація під великим питанням.
 10. Весна/Літо 2018

  Вже років 5 як у мене є правило - не менше 10 дерев за рік маю висадити. Саджаю переважно липи і фруктові дерева. Зацвіла десь на 6-му році. Садили у 2015 році, їм вже років по 2-3 було. Але дуже повільно росла перших два роки. У мене є ще одна партія висаджена у 2016 .однорічна. Але сподіваюся що зацвіте вже наступного року.
 11. Весна/Літо 2018

  Не сперечатимусь. Побачим. Може й так, але з тими темпами які є сьогодні по цвітінню може бути що завгодно.
 12. Весна/Літо 2018

  На вихідних їхдив на пасіку. В цілому ситуація непогана, за винятком кількох сімей (дві зтрутилися, ще дві слабі, скоріше за все треба матку міняти). У декілька довелося ставити напівкорпуси, бо вже був ризик роїння. Нічого не передвіщало біди аж поки не повернувся додому. Аж тут телефонує мені брат і каже що у ньго вдома повним ходом вже цвіте акація. ТОму мусив кидати печене і варене у 8-го на вечір летіти на пасіку ставити магазини вже всім. Коли пішов до дерева акації то був вражений - білі зуби вже аж світилися. Ще день-два і буде цвітіння. Другий шок був коли побачив що липа теж готова з дня на день зацвітати. П.С. приємність теж була - це перше цвітіння висаджених мною з братом лип Фото додаються. Бджоли працюють так що гудіння у дворі чути.
 13. не погоджуся. одна з ключових переваг корпусних це якраз робота корпусами. Не відміняючи періодичну роботу з рамками, коли відкрив і побачив що щось не те (нема побілки, мало бджіл та інші ознаки що треба розбиратися із ситуацією) або коли треба робити відводки.
 14. Весна/Літо 2018

  Виходимо із зимової сплячки ) У суботу був перший виїзд на пасіку. Затягнулася зима цього року .... Я очікував що все буде погано бо затяжна і нерівномірна зима для зимівлі на відкритому повітрі то дуже недобре. Але на диво результати мене вразили. Загальний стан дуже добрий, особливо якщо враховувати що на полях ще лежить сніг і нічого не цвіте. Навіть верба ще пилку не дає у наших краях. Із зимівлі вийшли 56 із 58 сімей. Дві сім»ї пропали з голоду причому меду їм лишав вдосталь але видно рано почала яйцекладку і не вистачило на такий активний ранній розвиток. Ще двом сім‘ям довелося додати по кілька рамок з медом з минулорічних запасів. Всі інші у чудовому стані: від двох до чотирьох рамок розплоду. У двох навіть по шість.
×