Jump to content

ЮВ.

Активные Пoльзователи
 • Content count

  184
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

422

4 Followers

About ЮВ.

 • Birthday 05/01/1968

Contact Methods

 • Website URL
  0677868811@ukr.net
 • ICQ
  0

Profile Information

 • Location
  м. Хмельницький
 • Interests
  Полювання,акваріумістика,астрономія, нумізматика.

General Information

 • Пасека в
  с.Соснівка.
 • Стаж
  8-15 лет
 • Kоличество семей
  51-70
 • Ульи
  Український, дадан,корпусні
 • Порода пчел
  Українська степова,карпатка.

Recent Profile Visitors

1,852 profile views
 1. Добрий день, шановні форумчани, маю трохи вільного часу, вирішив висказати свою думку з приводу дискусії. Скажу зразу, пакети і маток не продаю, навпаки маток купляю в рік по 2-5 шт для поновлення крові на пасівці. Не стаю ні на чию сторону, констатую факт, здаючи мед оптом ми повинні розуміти, що ми здаємо сировину ,тобто не кінцевому споживачу, тому і платять нам таку ціну. Для прикладу фермер здає зерно пшениці по одній ціні і буде дорікати на те, що буханка хліба дорожче, те ж саме з медом поки він дійде до кінцевого споживача "обросте " ціною. Я також не хочу рвати живіт їз за об"ємів (тобто тонажу) борюся за клієнта. Веду це до того, що матка потрапляє кінцевому клієнту тому і ціна відповідна. Мед в роздріб продаю теж по приємній для мене ціні.Для наглядності фото меду на опт(в відрах) і меду в роздріб, різниця думаю є, так, треба додаткові затрати, ще думаю про виготовлення оригінальних етикеток. З оптовою продажею пакетів думаю така ж картина, опт одне, розниця друга справа. В будь якому випадку продаючи кінцевому споживачу продавець виграє. Якщо не зміг до Вас донести свою думку, заморочив голову, вибачайте.
 2. video-21268307dbf1430c3cfb8c4fff7c8166-V.mp4
 3. Добрий вечір, професійно займається фундуком (має різні сорти) звати Макар 0986518472. Брав у нього 100шт саджанців два роки назад все відмінно. За саджанцями їздив сам в нього , розплідник біля Умані село.
 4. Добрий вечір, був гарний день +14. Носили пилок, щось в лісі вже цвіте.
 5. Добрий день,шановні форумчани. В наших краях 16-17 лютого був невеличкий обліт, приїхавши на пасіку походив, подивився як літають бджілки, ще тиждень, два і розпочнуться роботи на пасіці. Зразу згадалося важке - це чистка заміна днищ, потім як будуть стояти 2-гі корпуси + магазин - перевірка гнізда , в деяких буду міняти корпуси місцями, одним словом надривати спину. Прийняв рішення купити собі помічника - апіліфт. Замовив, отримав, теоретично і практично (в приміщенні на пустих корпусах) потренувався. Виробом задоволений виготовлений якісно, механізми працюють надійно. Бажаю всім міцного здоров"я, дозимувати без втрат, вдалого і щедрого сезону. З повагою.
 6. Виявляється ми самі винуваті. Експортери думали що буде як раніше, контракт вигідний для себе заключили, а пасічників через коліно "переломали", де вони дінуться. В цьому році щось пішло не так.
 7. Добрий вечір, в сезоні 2108р. навесні при першій ревізії в двох сім"ях був відсутній розплід(відповідно незнайшов маток), якщо матка була восени і сім"я наростила бджолу для зимівлі то перезимують, якщо залишилася стара бджола то "посипляться" (поідеї з старою бджолою вони б вже посипалися). Так вот весною (на початку квітня ) поставив по рамці розплоду різновікового (щоб були обовязково яйця) в кожну сім"ю. Бджілки самі вивели маток, вони облетілися і почали розвиватися. Звичайно меду травневого і липи з різнотрав"ям від них не взяв, а вот на соняшнику спрацювали і в зиму пішли повноцінними сім"ями. Звичайно, якщо в Вас всього 2-3 сім"ї і чекати серпня то це суттєво відобразиться на медозборі. Я радив би Вам для страховки поставити мед чи канді ( вони неспокійні, більш активні і будуть більше витрачати корму), весною враховуючи кліматичні особливості дати розплід (порахувати коли орієнтовно вийде матка і чи вже зможе облетітися). Також можна приєднати до іншої сімейки, або весною шукати матку (купити в когось). Зараз я б не радив щось робити, навіть обєднувати, думаю вони можуть передати тривогу благополучно зимуючій сім"ї і це ризик .
 8. Добрий вечір, маю сітчаті днища не на все дно а 20х30. Спочатку був зробив з малим підрамковим простором в такому варіанті підставляв пустий магазин. В подальшому підрамковий збільшив до 7,5см.(вище дно) і вже не підставляю магазини. Синиці ганяють, але не бачу серйозної небезпеки. На фото один точок частина з підставленими магазинами (низьке дно), на другому вже вище дно і без магазинів. Думаю це не синиці розтривожили бджіл, а проблема в сім"ї і своєю поведінкою (шумлять) вони привертають увагу синиць. А вот зелений дятел минулої зими роздовбав мені пару пінополеуретанових корпусів (маю пару 8-ми рамкових, брав на пробу). Пасіка стаціонарна, сітчаті днища вибрав із за того, що не треба мудрувати з вентиляцією (верхньою) утепленням, а так верх глухий- плівка кришка всередині з пінопластом.
 9. Добрий вечір, хто що думає про такий метод виготовлення вощини в домашніх умовах. Можливо, хтось вже користується такою матрицею.
 10. Рапс (ріпак)

  Хімічні препарати для боротьби зі шкідниками Препарати для захисту ріпаку від хвороб Норма внесення, кг/га, л/га Хрес­тоцвіті блішки Ріпако­вий квіткоїд Ріпако­вий пиль­щик Ріпако­вий листоїд Білан, совка, міль Тля капустя­на 1 2 3 4 5 6 7 8 Альфагард, 10%, к. є. 0,15 + + Бульдок, 2,5 % к. є. 0,3 + + Децис, 2,5 % к. є. 0,3 + + + Децис форте, к. є. 0,06-0,07 + + + + + Сумі-альфа, к. є. 0,3 + + Фуфанон, 57 % к. є. 0,6-0,8 + Фюрі, 10 % в.є. 0,1-0,15 + + + + + + Штефесін, 2,5% к. є. 0,3 + + + + Примітка: знак + означає спектр дії препарату Думаю це викликає тривогу.
 11. Медогонки фирмы МЕЛИСА 93

  Добрий день, прийшов час придбати медогонку. Тепер користуюся механічною з нержавійки, 3-х касетною (касети неповоротні). Як показав сезон, з такою кількістю як в мене (серпнева відкачка з 50-ти сімей і 25 відводків) справа важкувата і затягнута в часі. З виробником визначився - "Меліса" (ціна-якість думаю оптимальні), а вот радіальна чи хордіальна, яка буде краща, ще думаю. Качаю як рамки на 300, так і на 145. Система вуликів корпусна в основних сім"ях 2-ва(корпуса) по 300 + 145, в відводках 1- н (корпус)- 300 і 2-ва по 145. Хто що може порадити так би мовити з практики. Дякую за допомогу
 12. "наш мед по этому кретерию самый плохой в мире" "Такой бяки не производит ни кто". Це, Ви про себе?
 13. Так розкажіть про цей недолік, допоможіть початківцям.
×