Перейти к содержанию

ЮВ.

Активные Пoльзователи
 • Публикаций

  172
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

362

2 Подписчика

Информация о ЮВ.

 • День рождения 01.05.1968

Contact Methods

 • Website URL
  0677868811@ukr.net
 • ICQ
  0

Profile Information

 • Место расположения
  м. Хмельницький
 • Интересы
  Полювання,акваріумістика,астрономія, нумізматика.

Общая Инофрмация

 • Пасека в
  с.Соснівка.
 • Стаж
  4-7 лет
 • Kоличество семей
  51-70
 • Ульи
  Український, дадан,корпусні
 • Порода пчел
  Українська степова,карпатка.

Посетители профиля

1 356 просмотров профиля
 1. Медогонки фирмы МЕЛИСА 93

  Добрий день, прийшов час придбати медогонку. Тепер користуюся механічною з нержавійки, 3-х касетною (касети неповоротні). Як показав сезон, з такою кількістю як в мене (серпнева відкачка з 50-ти сімей і 25 відводків) справа важкувата і затягнута в часі. З виробником визначився - "Меліса" (ціна-якість думаю оптимальні), а вот радіальна чи хордіальна, яка буде краща, ще думаю. Качаю як рамки на 300, так і на 145. Система вуликів корпусна в основних сім"ях 2-ва(корпуса) по 300 + 145, в відводках 1- н (корпус)- 300 і 2-ва по 145. Хто що може порадити так би мовити з практики. Дякую за допомогу
 2. "наш мед по этому кретерию самый плохой в мире" "Такой бяки не производит ни кто". Це, Ви про себе?
 3. Так розкажіть про цей недолік, допоможіть початківцям.
 4. З дев'яти ранку як пролив в 3- х контрольних сім'ях на теперішній час в одній впало 2 кліща в другій 1-н, в третій жодного. Буду міняти препарат.
 5. Дякую за поради. Якось звик все по інструкції, а там вказано 5-7 мл.
 6. Дрбрий день шановні форумчани. Щороку восени ставлю полоски потім коли вийде весь розплід біпін з "дим пушки". Цієї осені також стояли полоски(кліщ сипався), тепер попробував біпін, але пролив по вуличках (як в рекомендаціях 1мл. на 2л.води і в кожну вуличку по 7мл.) Запитання через який час посипеться кліщ? Дно сітчате підставив картон вже пройшло 3год. жодного кліща (для проби обробив 3-ри сім'ї) Можливо біпін не якісний треба купити інший. Дякую за дрпомогу.
 7. Добрий вечір потрібно 60шт. (рамка без розділювача Гофмана на 300).
 8. Нужна срочная помощь

  Добрий вечір, в відводку ви бачили матку? Можливо матка пропала і яйця ложать бджоли трутовки.
 9. Встречаются два рыбака. Один: "А я вчера сома на 100 кг вытащил!" Второй, скромно:" Да я тоже вчера блесну покидал... Так себе — одну щучку взял килов на 10... Домой принес, брюхо вспорол — а внутри старинный фонарь с вензелем и написано по-англицки: Джеймс Кук, тысяча семьсот такой-то год... Так я его поджигаю, а он горит..." Первый, подумав: "Слушай, я со своего сома 90 кг сброшу, но ты фонарик-то погаси!"
 10. Дятел зелений так би мовити веде осідлий спосіб життя і є територіальний птах ( має свою територію яку періодично обстежує в пошуках їжі, тому якщо хоч раз знайде поживу, занадиться і періодично буде тривожити пасіку, один ну десяток можна закрити, а більше проблематично. Також він досить скритний птах, протягом року, шкодити починає під весну коли починається шлюбний період, на пасіку як правило залітає пара і починає трощити. Нажаль це червонокнижний птах.
 11. Цього року теж один ППУ пошкодив, зелений дятел. Рахую, що синиці великої шкоди не приносять а вот дятел проблема. Так що з ним тільки один вихід.
 12. https://delo.ua/business/ukraina-sokratila-eksport-meda-340003/ Не можуть скупити мед за дешево, вот і немає експорту.
 13. З Ваших слів експортер працює лише пару місяців в рік, так би мовити провернув справу і сидить чекає нового сезону?. Я далекий від даного бізнесу, але мені щось не дуже в це віриться. Як на мене в будь якому бізнесі кожен робить, що може (від здібностей) і в кого та чи інша справа найкраще виходить, тим і займається,одні добувають інші продають, треті перепродують. Саме основне, що в нас з вами є вибір чим займатися. Опт для мене як варіант збути залишки за сезон., вот і свої залишки десь 600-700 кг. думаю до весни збуду, а вже по якій ціні побачу, зараз дають від 40грн до 44грн, був час, що давали 47-49.Стараюся продавати в роздріб, боротися за клієнта , але не найнижчою ціною, а асортиментом, якістю продукту, потрібно заново привчати українця до меду, щоб сприймав його як продукт, що має бути на столі звичайним як хліб, сіль, той же цукор чи цукерки. Бажаю всім бути успішними в своїй справі.
×