Перейти к содержанию

ЮВ.

Активные Пoльзователи
 • Публикаций

  178
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

382

3 Подписчика

Информация о ЮВ.

 • День рождения 01.05.1968

Contact Methods

 • Website URL
  0677868811@ukr.net
 • ICQ
  0

Profile Information

 • Место расположения
  м. Хмельницький
 • Интересы
  Полювання,акваріумістика,астрономія, нумізматика.

Общая Инофрмация

 • Пасека в
  с.Соснівка.
 • Стаж
  4-7 лет
 • Kоличество семей
  51-70
 • Ульи
  Український, дадан,корпусні
 • Порода пчел
  Українська степова,карпатка.

Посетители профиля

1 559 просмотров профиля
 1. Виявляється ми самі винуваті. Експортери думали що буде як раніше, контракт вигідний для себе заключили, а пасічників через коліно "переломали", де вони дінуться. В цьому році щось пішло не так.
 2. Зимние осмотры

  Добрий вечір, в сезоні 2108р. навесні при першій ревізії в двох сім"ях був відсутній розплід(відповідно незнайшов маток), якщо матка була восени і сім"я наростила бджолу для зимівлі то перезимують, якщо залишилася стара бджола то "посипляться" (поідеї з старою бджолою вони б вже посипалися). Так вот весною (на початку квітня ) поставив по рамці розплоду різновікового (щоб були обовязково яйця) в кожну сім"ю. Бджілки самі вивели маток, вони облетілися і почали розвиватися. Звичайно меду травневого і липи з різнотрав"ям від них не взяв, а вот на соняшнику спрацювали і в зиму пішли повноцінними сім"ями. Звичайно, якщо в Вас всього 2-3 сім"ї і чекати серпня то це суттєво відобразиться на медозборі. Я радив би Вам для страховки поставити мед чи канді ( вони неспокійні, більш активні і будуть більше витрачати корму), весною враховуючи кліматичні особливості дати розплід (порахувати коли орієнтовно вийде матка і чи вже зможе облетітися). Також можна приєднати до іншої сімейки, або весною шукати матку (купити в когось). Зараз я б не радив щось робити, навіть обєднувати, думаю вони можуть передати тривогу благополучно зимуючій сім"ї і це ризик .
 3. Добрий вечір, маю сітчаті днища не на все дно а 20х30. Спочатку був зробив з малим підрамковим простором в такому варіанті підставляв пустий магазин. В подальшому підрамковий збільшив до 7,5см.(вище дно) і вже не підставляю магазини. Синиці ганяють, але не бачу серйозної небезпеки. На фото один точок частина з підставленими магазинами (низьке дно), на другому вже вище дно і без магазинів. Думаю це не синиці розтривожили бджіл, а проблема в сім"ї і своєю поведінкою (шумлять) вони привертають увагу синиць. А вот зелений дятел минулої зими роздовбав мені пару пінополеуретанових корпусів (маю пару 8-ми рамкових, брав на пробу). Пасіка стаціонарна, сітчаті днища вибрав із за того, що не треба мудрувати з вентиляцією (верхньою) утепленням, а так верх глухий- плівка кришка всередині з пінопластом.
 4. Добрий вечір, хто що думає про такий метод виготовлення вощини в домашніх умовах. Можливо, хтось вже користується такою матрицею.
 5. Рапс (ріпак)

  Хімічні препарати для боротьби зі шкідниками Препарати для захисту ріпаку від хвороб Норма внесення, кг/га, л/га Хрес­тоцвіті блішки Ріпако­вий квіткоїд Ріпако­вий пиль­щик Ріпако­вий листоїд Білан, совка, міль Тля капустя­на 1 2 3 4 5 6 7 8 Альфагард, 10%, к. є. 0,15 + + Бульдок, 2,5 % к. є. 0,3 + + Децис, 2,5 % к. є. 0,3 + + + Децис форте, к. є. 0,06-0,07 + + + + + Сумі-альфа, к. є. 0,3 + + Фуфанон, 57 % к. є. 0,6-0,8 + Фюрі, 10 % в.є. 0,1-0,15 + + + + + + Штефесін, 2,5% к. є. 0,3 + + + + Примітка: знак + означає спектр дії препарату Думаю це викликає тривогу.
 6. Медогонки фирмы МЕЛИСА 93

  Добрий день, прийшов час придбати медогонку. Тепер користуюся механічною з нержавійки, 3-х касетною (касети неповоротні). Як показав сезон, з такою кількістю як в мене (серпнева відкачка з 50-ти сімей і 25 відводків) справа важкувата і затягнута в часі. З виробником визначився - "Меліса" (ціна-якість думаю оптимальні), а вот радіальна чи хордіальна, яка буде краща, ще думаю. Качаю як рамки на 300, так і на 145. Система вуликів корпусна в основних сім"ях 2-ва(корпуса) по 300 + 145, в відводках 1- н (корпус)- 300 і 2-ва по 145. Хто що може порадити так би мовити з практики. Дякую за допомогу
 7. "наш мед по этому кретерию самый плохой в мире" "Такой бяки не производит ни кто". Це, Ви про себе?
 8. Так розкажіть про цей недолік, допоможіть початківцям.
 9. З дев'яти ранку як пролив в 3- х контрольних сім'ях на теперішній час в одній впало 2 кліща в другій 1-н, в третій жодного. Буду міняти препарат.
 10. Дякую за поради. Якось звик все по інструкції, а там вказано 5-7 мл.
 11. Дрбрий день шановні форумчани. Щороку восени ставлю полоски потім коли вийде весь розплід біпін з "дим пушки". Цієї осені також стояли полоски(кліщ сипався), тепер попробував біпін, але пролив по вуличках (як в рекомендаціях 1мл. на 2л.води і в кожну вуличку по 7мл.) Запитання через який час посипеться кліщ? Дно сітчате підставив картон вже пройшло 3год. жодного кліща (для проби обробив 3-ри сім'ї) Можливо біпін не якісний треба купити інший. Дякую за дрпомогу.
 12. Добрий вечір потрібно 60шт. (рамка без розділювача Гофмана на 300).
 13. Нужна срочная помощь

  Добрий вечір, в відводку ви бачили матку? Можливо матка пропала і яйця ложать бджоли трутовки.
×