mashika

Активные Пoльзователи
 • Публикации

  505
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

145

2 подписчика

О mashika

 • Звание
  never up
 • День рождения 02.11.1974

Contact Methods

 • AIM
  viber +19055160104
 • Website URL
  DutchmansGold Inc
 • Skype
  mdivmashika

Profile Information

 • Ваш пол
  Male
 • Место расположения
  EU
 • Интересы
  Чому бджоли мають мед-тому що мають Королеву аби мали прем'єра мали би гівно.

Previous Fields

 • Пасека в
  EU center
 • Стаж
  8-15 лет
 • Kоличество семей
  Больше 500 семей
 • Ульи
  240+145
 • Порода пчел
  Карника

Посетители профиля

845 просмотров профиля
 1. Це не зимувати італійка це бджоли які вкінці сезону продать з Чілі та н.Зеландії та аргентини з молодими матками.Поставка на 1 квітня в Торонто. ніяк не зимувала навіть не європа.
 2. Доставка к месту погрузки пакетов. Форма 1 и другие мелочи согласно списка гарантируются.
 3. Под самим боком а народ невкурсах . Дизе никс гут камараден удн дойчен золдатен.......если кто не верит готов поспорить при свидетеля ящик ХО французкого.
 4. Раз така п*янка пішла то готовий на 15 травня продати 5400 безсотових пакетів- ціна від 600 грн Павлоград
 5. Я довго не опирався танешкодував за нашими стамесками-.але після сезону проведеного з стамескою купленою у Манлейк лтд червона з крюком до старою не повернусь бо якось не хочеться. Платив 12уе. Вже в Канаді знайшов китайский аналог але довший - для підваження та відриву корпусів саме тє що потрібно. Прогнути стамеску під вагою корпусу в 50 кіло ніяк не виходило.Сталь304.Е правда мінус-спецодяг рве бо гострю як ніж.
 6. Різниця є і дужє велика. Матководи Мукачева та області завжди мали проблему з трушеною бджолою для заселення нуків. Я сам особисто платив по 10 уе кілограм бджіл для нуків. Багато пасічників особливо коли ройове вже 20 квітня виходили з ситуації продажем бджоли та продажем рамок з росплодом а потім прийшов мокшель та мордва та купив пакети . Вовки ситі і коза ціла. Попит на трушену бджолу мае місце бо дешевше купити особливо якщо мокши за пакетами не буде а маток потрібно багато.Італійці вжє зондують ринок на предмет 2 тисяч пакетів без матки але в межах кордонів Европи.Деякі спритники з Закарпаття постачали такі пакети в 2016 році ( за певну мзду на кордоні ) аж до Сполученого Королівства через сусідів з Україною при ціні 60 фунтів за ящик.
 7. Якщо скажу що тільки на Волині біля Луцьку вже шукають 1600 пакетів а ще весна далеченько то про що говорити далі. Зарубаймо собі на носі що той шлях який пройшли Америки Аргентини Канади та Зеландії ми так само вже почали проходити.Все що менше 200або 300 сімей просто відімре бо будє збиткове.Я вже висновки зробив тому час минув а хтось не готовий до капіталізму тож готуйтесь поки ще дають .
 8. Питання державної ваги - земля не може пустувати вона повинна приносити користь .землі вільної в угорщині не так багато а та що не оброляеться засаджена деревиною або акація або під пелети. Увага приділена тому що дає прибуток але не пустує землю як сонях. Досить пересікти кордон з україною і прозріваеш від того що акації висаджено сотні гектарів .Хитростворені пасічники закарпаття навіть підвозять свої вулики впритул до кордону аби взяти акацію-правда потім погранці просять мзду за контрабандний мед Приклад павлонія - я про неї не чув а тепер все пестрить http://paulowniagroup.com.ua/paulownia-clone-in-vitro-112/
 9. А Дуже шкода що не чув.Думаю з того що Угорщина робить для своїх пасічників Україна і 10 відсотків не робить.
 10. Середня ринкова стала ціна 10 у.е. рамка ну може до 35 продавлять оптовики Якщо один з власників банків підігріє попит на пакети то може 45 максимум вийде загалом без тари та транспорту
 11. Інша справа коли ти отримав задаток на пакети на наступний рік.Розповім історію з свого життя в Пенсильванії: ЯКзахотілось шашлик то давай шукати мясо але воно там дешевше ніж на україні але звичка купувати домашнє взяла своє отож вияснивши шо у амішів саме краще мясо бо органік подались у їхні села але не тут то було.....Хочеш мясо -заплати задаток 100 уе за свою свиню і в кінці року можеш її забрати тобі її вигодують або дуй до фермерського магазину а там вже накрутили такси (податки) та свою маржу.Тому нема перевиробництва продукту і нікого ніщо не інтересує. Так само треба впровадити в Україні - буде якість буде попит.
 12. Так Закарпатьскі пакети йшли на внутрішній ринок по ціні 1000 грн без тари плюс перевізники ( приблизно 1200) Пакетів була потреба близько 7-8 тисяч але ледви 6000 нашкребли.На 2017рік нові проєкти пром пасік так само запитують пакети в кількості від 5000 Никополь та Полтава 2500 Кілія(ізмаїл) так само 2500 штук Тому панове пасічники демпінгу не будє. Будє мед чи ні а пакети я продам.
 13. Особисто мав відмову у Мукачеві.з оплатою відразу без питань але не післясплатою.Цирк з пакетами у перевізників почався з Закарпаття. Хто з форумчан отримував той пам'ятає і пакети не туди прийшли і на інше прізвище і повну евакуацію персоналу після вигуку пакети... Як продавець свої пакети Укрпошті недовірю.
 14. Вартість тари середня - 100 грн Чи враховувати вартість канді ,? воно також грошей коштує як мінімум треба пів кіло. Матку до купи чи окремо у кліточку - бо кліточка також грошей коштує. з 1 по 10 травня Закарпаття може але ціна на травень 800 грн безсотовий пакет+ самовивіз.або оплата послуг з пересилки.на перед ( Доставка через УкрПошту за рахунок покупця. )з пакетами так не виходить укр пошта відмовляється працювати бо були випадки коли товар кліент не забрав а пакети загинули з голоду. Передплата за тару на перед 100 відсотків. Передплата за саму бджолу 10 відсотків з заключенням договору(мокрі печатки пп)