mashika

Активные Пoльзователи
 • Публикации

  557
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

331

2 подписчика

О mashika

 • День рождения 02.11.1974

Contact Methods

 • AIM
  viber +19055160104
 • Website URL
  www.linkedin.com/in/vito-masika-29640861
 • Skype
  mdivmashika

Profile Information

 • Ваш пол
  Male
 • Место расположения
  Ukraine
 • Интересы
  Чому бджоли мають мед-тому що мають Королеву аби мали прем'єра мали би гівно.

Previous Fields

 • Пасека в
  Ukraine
 • Стаж
  8-15 лет
 • Kоличество семей
  Больше 500 семей
 • Ульи
  240+145
 • Порода пчел
  Apis Macedonica

Посетители профиля

1 159 просмотров профиля
 1. Тут чемно запрошують як от о кажуть тато просили та мамка просили а дехто відмовляється від задурної кави. Дизе никс гуд никс карашо.....
 2. Камеру в руки и по адресу - там кофе чай уже остывает в ожидании видеооператоров. С удовольствием пообщаемся с видеоблогерами на територии завода. 1. Санитарная книжка должна быть в наличии с свежыми отметками . 2.Вход на територию через санпропусник. 3. Сменный комплект одежды. 4.Вариант в бахилах - не прокатывает
 3. http://semenivka.com.ua/наша-пасіка/19496-володимир-очколас-«пасічники-–-експортери»-частина-1 Наступна частина
 4. Добрый день!

  Пакеты продавать будете ?

  Если да, то сообщите цену и номер телефона.

  Спасибо!

   

 5. єкспортери хочуть ввести сертифікацію пасік? А чом би й ні. По перше цеб рішило багато питань. Ветеринари би робили свою роботу а не доїли грошей. По друге офіційне трактування промислова пасіка чи любительська дає ряд преференцій для промисловика.Взіти тільки приклад отримання племсетрифікату на пасіку- отримання субвенції та дотації. але власники про це мовчать щоб не казати правди рядовим пасічникам.Один з таких власників казав честно що ділиться відкатом але отримує те що 99 процентів пасічників ніколи не утримають.
 6. SASHA. OK - Шампанського тобі пропонувати не буду але шмат доброї пікниці та лютої бринзи з'їмо на честь твоїх народин. Будь здоровий . хоч інколи слухай жінку- сьогодні можеш не слухать у тебе цілий тиждень св'ято.
 7. особисто мене інтересує питання обробки суші та вощини озоном при промислових масштабах але доповідача важко буде запросити з Італії бо обладнання на стадії захисту патенту та ліцензійні права. Треба встигнути до Апімондії.
 8. Ще б знати кому літру меду за ту джинсу видати а то шось не як невкурю .Видно я не один такий
 9. Мир дому вашому!

  Написав Вам у Facebook лист.

  Дорогу зміцнить ведучий! 

  з Богом!

   

  1. mashika

   mashika

   Мир і тобі брате. Беж Божої ласки  люба дорога важка. А грішники хай тішаться - для пекла також дрова треба.Бо багато чують але покликаних мало.

  2. Гуменюк Володимир

   Гуменюк Володимир

   Амінь! Мені достатньо було почути і побачити тебе у відео і я замітив що ти на правильній дорозі. Слава Богу! Він Всемогучий!

  3. Гуменюк Володимир
 10. з офіційного дозволу Семенівські Вісті семенівка ком уа
 11. От коли буде запрошення на зйомку - тоді і будемо щось пояснювати а до того часу ніхто нікому нічого не зобов'язаний пояснювати чи коментувати тим більше розписувати що будемо робити і як і де. Може ще комісію пришліть по обліку купленої суші? Багато разів був присутній на аутопсії але совісті так і не побачив ні до лоботомії ні після. Але то таке то результат також.
 12. Я такого навіть у страшному сні собі не думав. гнати карпатку - а потім морочити собі голову як степовка буде прийнята. Бачу маразм уже перешкалив. Не треба робити висновки на підставі власного збочення.
 13. Не знаю як паста але квашена капуста за рік часу так і не знайшлася прийшлось купувати в австрії. Гірький перець типу ратунда - відсутня повністю. Не приведи Господи равіолі зі шпинатом обізвеш пельменями - гріх не прощенний. Супи - мінестроне дуже рідко де зустрічав. Різотто міланезе парити тільки на 2 плашках бянкосекко. А якщо на антіпасті не нарізав різного прошутто і сопресати то капєц повний.
 14. Неверно -садись два. Потому что количество уплаченного налога зависит в процентном отношении от количества дохода. там зависит а тут не зависит и пол европы не зависит. Ваша налоговая так не считает. Будучи ФОП я хочу просто платить налог от чистой прибыли но не дают - плати с оборота и в конце года шишь что вернут если сняли лишние а там возвращают и не мало. Иль ностро Капо Аль-Капоне посадили за не уплату налогов а не бандитизм. Не уплата налогов более тяжелая статья .