Jump to content

Sergey M

Пользователи
 • Content count

  142
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

16

1 Follower

Contact Methods

 • Website URL
  http://
 • ICQ
  0

General Information

 • Пасека в
  Черкаська обл
 • Стаж
  1-3 года
 • Kоличество семей
  2-5
 • Ульи
  багатокорпуснi на рамку 145
 • Порода пчел
  мicцева

Recent Profile Visitors

669 profile views
 1. Акация белая

  Тобто стратифікувати не потрібно? Можна сіяти як помідори в лотки?
 2. Акация белая

  Якщо можна детальніше про посадку насіння, коли замочували і сіяли, осіню чи весною?
 3. Все зависит от вида транспорта...
 4. Така ж картина, і схоже заметіль надовго.
 5. До плюсів швидко звикаєш, а цей мінус схоже надовго, аби ще снігу трохи
 6. Зараз навряд чи щось зійде, немає сталого тепла
 7. Величезний мабуть був трутень, королівський
 8. Останні теплі дні, з середи обіцяють суттєве похолодання, ще раз передивився сімї, довелось трохи перетасувати рамки, зараз всі повністю готові до зими, залишились ще останні штрихи, але це пізніше.
 9. В зиму йдуть на 6-8 рамках(в перерахунку на дадан), нижній порожній корпус пробував ставить але так не сподобалось, якщо бджіл достатньо то "зачіпатись" за верхній корпус їм непотрібно, в мене клуб рівномірно сідає в двох корпусах, можливо завдяки корпусам з ппу.
 10. тільки що пройшла гроза з таким шквальним вітром що на одному вулику зняло дах накритий жерстиною і придавлений кирпичем , добре що плівку добре припрополісували, і у вулику сухо.
 11. Как бросить курить

  Вдохновляюще, но про сто грам думаю лишне, алкоголь и сигареты - два сапога пара.
 12. Тут з Вами згоден що це питання ще не вивчене, я кілька років частково використовую ізолятор і результат мене влаштовує, але в мене небагато сімей і для мене це не проблема, в кого пасіка велика то можливо це лишня морока якщо до того ж і так результати хороші. Стосовно того що переривається нарощування сімей то розплоду більше ніж зараз є вже небуде, і сімї сильніші не стануть, а поскільки я дома зараз не часто буваю то мені спокійніше коли я знаю що сімї скорочені, меду досить, догодовувать потреби не буде, розплоду достатньо на момент ізоляції, і бджоли які вийдуть підуть взиму, а так просто вигодується ще одна генерація бджіл, зїсться мед і вся різниця, це мої умови і спостереження, я сам поки що експериментую в цьому напрямку і однозначних висновків поки що немає.
 13. Сімї і зараз в нормальному стані, а так економиться мед, зараз якраз достатньо а за місяць підїдять та й в кінці зими можуть почать червить.
 14. Саджанці від SASHA.OK

  Стосовно видів Ренет Симиренка можливо малось на увазі "клонів" як в Джонаголда, адже сорт давній , на приклад мені не так давно прислали черенок відібраного "клона" Симиренки стійкий до плодожерки, на жаль стійкість не підтвердилася
 15. Саджанці від SASHA.OK

  Стосовно видів Ренет Симиренка можливо малось на увазі "клонів" як в Джонаголда, адже сорт давній , на приклад мені на приклад не так давно прислали черенок відібраного "клона" Симиренки стійкий до плодожерки, на жль стійкість не підтвердилася
×