zapivan

Активные Пoльзователи
 • Публикации

  628
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

390

О zapivan

 • День рождения 28.11.1987

Contact Methods

 • Website URL
  http://
 • ICQ
  0

Profile Information

 • Ваш пол

Previous Fields

 • Пасека в
  Івано-Франківська обл. Kolbaskowo, Polska
 • Стаж
  8-15 лет
 • Kоличество семей
  21-30
 • Ульи
  10-12 рамковий 300, лежак, 10р велкополська 360на 260
 • Порода пчел
  Місцева прикарпатська

Посетители профиля

1 491 просмотр профиля
 1. Новачка в цій справі відлякує перш за все ціна питання. Не кожен потягне зараз вкласти суму грошей в наш складний час. Це має бути матковод, або хоча б пасічник який володіє добре виводом маток. Пішла течія ШО трошки в другому руслі ніж надіялося. Зараз поки виведеш щось путнє з наших порід треба затратити час. А їсти хочеться сьогодні. Матководи поміж виводом маток на пасіках не мають часу на освоєння ШО. З часом зформується ринок ШО маток в Україні і підтягнуться молоді. Хотів би побачити в підручнику пасічника перевиданий надцять раз добавлений окремий розділ "штучне осіменіння маток".
 2. До початку сезону лишається не так багато часу. Поки бджілки зимують займуся апаратами і благополучною доставкою замовлених через мене. Дехто під ялинку отримав свій апарат, решта отримають в порядку черги коли до мене звернулися. Повідомляю що серія на цей сезон буде комплектуватися гачками зробленими Drbee тому що є проблема у іх виготовленні. Профіль гачків буде незмінний тільки виконані іншим майстром. Решта все ніби без змін. Детальки і бракуючі елементи(капіляри, маткотримачі) вишлю найближчим часом. Наступний апарат буде десь на початок лютого. Замовнику повідомлю в приват. Думаю що всі замовлені будуть вислані до 1 травня. Більше замовлень приймати не буду. Думаю на весну повернутися додому.
 3. Оцінити сім'ю завжди зможете і допомогти в її подальшій селекції.
 4. Саша@, Патріот17, Єгошин, тощо.Думаю у всіх в наступному сезоні буде можливість показати клас. Єгошин працює на кількість втрачає якість. На прикладі Паланочки можна працювати на якість.в наших умовах. Нема чого гризтися і обливати один одного. Беріть матеріал і вдосконалюйте. Сезон все покаже.
 5. Гібрид міжпородний(міжтиповий) Значить завеликі межі отриманих промірів. Розбіжність по індексах більше 1. Але думаю треба брати до уваги що берем міряти. Думаю тільки в глибоко інбредних бджіл будуть ідеальні індекси. Це залежить за що ми боремся за ідеал чи за характеристики. І спосіб визначення теж дає похибку. Може повторююсь але з промірів на карт95 (проставляння точок) одна проба при трьох різних спробах проставляння точок дала різні значення.
 6. Все ж таки якщо ніхто не може оприділитися які параметри підпадають під породу то самі не знаємо що шукати. Проміри дають картину однорідності( однотипності) бджіл. Якщо зигзаги то гібрид однозначно. З часом відбереться матеріал з 4-5 проміряними поколіннями з привязкою до характеристик. І це буде ПОРОДА, а в межах правильних індексів не все супер продуктивна. Еволюція чи то селекція не стоїть на місці
 7. Хороша підставочка для вінчестера. Орієнтир на Європу!
 8. Поки що я не втрачаю надії що все запрацює
 9. Колись теж задумав пилорамку зварити. Не склалось. Стоїть довгобуд в стодолі. Шківи помонтовані а далі... поїхав в Польщу. Ексцентрик розраховував з профіля зуба на пилі. Брав зуб на міліметровку переводив, потім крок 22 мм промірював глибину западини зуба кожен мм і коло поділив циркулем на 22 відклав радіуси відповідних глибин западини на кожен мм з урахуванням масштабу. Масштаб це різниця довжин коромисла. Якось так думав. Може вам пригодиться.
 10. Як на рахунок міцності матеріалу? Готовий зробити заказ 10 шт для початку. Краще щоб була прозора. Так легше контролювати чистоту і положення матки в тримачі.
 11. Дякую за вітання!!!
 12. Дякую всім за вітання! Дуже приємно приймати вітання від Вас всіх.
 13. Це так і в них навіть виник скандал з їхньою спілкою пасічників PZP що мед який сертифікований як з польських пасік має домішки пилку ріпаку, соняшнику, золотарнику одночасно. І багато фірм під нашим кордоном пропонують мед оптом з України по цінах в три рази дешевший ніж ціна польського.
 14. З маткою ШО треба поводитися як з неплідкою, створити умови щоб у бджоли не було іншого варіанту. Я робив якщо у нуклекс ШО наступну після відібраної то чекав тиждень поки запечатають маточники. Їх зривав і матку в клітці через канді. Ризиковано трохи. А якщо у відводок непровірену то завчасно переносив 2-3рамки з розплодом в магазин на тиждень, потім з того магазину формував відводок. Або прямо в відділений магазин якщо матка ШО перевірена з льотком. Матка потім читала газету і обєднувалась з основною родиною. Відводки для непровірених робив рамка розплоду рамка медова і бджоли рамку струсити. Ну і кормушка з сиропом.
 15. Мені попався мбс9нульовий запакований з складу. Купив 4 роки тому за 1000 грн) на olx. Побавився тоді ним і запакував назад. Думав просто розвернути його підставкою назад і прикрутити до стола. Тоді місця для любого апарата достатньо. Тільки проблема може бути з введенням шприца. Якщо низько обєктив кут шприца зменшується і при введенні капіляр чіпає жальний гачок.