• Объявления

  • Sanich

   Відеозвіт про зустріч "На Точку - 2017" в Бухті Вікінгів   12.09.2017

   Підготовлений Іваном Фабро та доступний за посиланням в темі зустрічі:  http://tochok.info/topic/11754-зустріч-форумчан-форум-на-точку-в-місті-львів-на-базі-активного-відпочинку-бухта-вікінгів-0909-1009-2017року/?page=10#comment-460347  

zapivan

Активные Пoльзователи
 • Публикации

  720
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

919

3 подписчика

О zapivan

 • День рождения 28.11.1987

Contact Methods

 • Website URL
  http://
 • ICQ
  0

Profile Information

 • Ваш пол

Previous Fields

 • Пасека в
  Івано-Франківська обл. Kolbaskowo, Polska
 • Стаж
  8-15 лет
 • Kоличество семей
  21-30
 • Ульи
  10-12 рамковий 300, лежак, 10р велкополська 360на 260
 • Порода пчел
  Місцева прикарпатська

Посетители профиля

2 774 просмотра профиля
 1. Була можливість зкористав. А мої матки на Україні тільки даровані. І немаю можливості приділяти багато часу ШО. ШО може робити і не бджоляр. Але коли є програма роботи, для чого і що ти робиш тоді є результат і має бути команда однодумців. І якщо є апарат то не значить що крутий селекціонер. Моя захопленість це помісі. Щоб з ними працювати треба база. Поки що лиш 17 ШО маток зимуватиме плюс кілька в Польщі. Скільки сімей треба щоб провірити дочок??? Це різні комбінації карнік з карпаткою, кавказом і бакфаста. І навпаки. Походження більш- менш пристойне тому весна покаже що і по чому.
 2. Може не по темі. Я слідкую за темою ШО. І додам що перші спроби були ще до семінару з Халенковим. Обговорювалось на форумі Олександра Мельника звідки "вийшов" Ліпатов. А до семінару ще були. Олег Кіхно, n_Nemo. Пробували щось там і сімейство Берциків. Пахомич мав технологію користав чи ні з неї не відомо. Але точно не ділився. Додам що до справи долучалися Брониславович і Бортник.
 3. Хто сказав що мед носили сірі бджоли??? Всі потрошки носили. Жовті там ще до мене були. І та гірчинка якраз жовті. Я трохи переосмислив сенс буття жовтих бджіл. І виділив для них спец.точок.
 4. Для чого людям сон портити? Страшити пасічників штучними злосними мутантами. От Міська довели що не хоче з точківцями спілкуватися. Щоб щось говорити треба попробувати. Як не подобається бакфаст то не звязуйтесь. Продадуть Вам Карпатку*карніку і всі залишаться задоволені. Тільки дочок не виводьте!!! Бо трутні бакфаста літають... А якщо жовтизна ??? Мед не правильний буде.
 5. Ще б мені хтось сказав, бо ще дві маточки карпатки лишилися. Решта вже всі нелегалки.
 6. Інтрижка стосовно результатів досліджень то залишилась. Думаю питань і суперечок стане менше. Крикунів за Карпатку стане менше. А степова то вже і так сама по собі.
 7. Видно гроші той матковод рахує по сезоні тому і на форумі рідко з'являється. І завойовує зовнішній ринок.
 8. Їду в поїзді і згадав ще один тернопільський анекдот про цигана і зайця. "Сидить циган на порозі,а на городі заєць бігає. От думає злапаю, шкуру здеру і м'ясо продам. Куплю барана, ну то ж само, потім куплю коника. І тут циганчук малий залітає: тату тату я буду так скакати на ньому!!!Циган обертає циганчука і давай гамселити. " Куда так сильно скачеш. Переламаєш коня". Кожен шукає в цьому ділі свій інтерес. І моральні якості в людей різні. "Заєць ще бігає" тобто ще особо результатів роботи не видно. А вже пересварилися.
 9. Я трохи участвував. Але самих сильних залишив за столом. А щодо вражень можу після аналізу інформації дійшов до висновку, що я працюю в правильному напрямку. Судячи з досвіду колег і їхніх розповідях мої припущення щодо організації подальшої роботи не є помилковими. І я за цим їхав. Питання по роботі будуть виникати і я знаю в кого спитати. І це найголовніше в таких зустрічах. Як людина нова на таких заходах не особливо приємних моментів хочу зазначити це міжматководні війни. І виступ Горніча. Заділо що ніяк не охрестять ту степовку і не приділяється щодо доповіді на Апімондії. А це лице держави.
 10. І анекдоти травили. "Добре, я фари віключу а ти пару кільо скинь.". Не знаю чи форумчанин чи ні , але людина душа компанії.
 11. В Александра була бесарабській бринза. А в мене карпатський будз був... Косівський район цей раз був. Але кулінарну специфіку можна відкинути. Бринза так бринза. Дякую всім за чудову компанію, miro за організацію і всім хто доповідав, ділився інформацією, досвідом і чудовим настроєм.
 12. Проблеми з шприцом це слабке місце в апараті і є проблеми в інших. Вже говорив на цю тему з Грабським. Думаю це проблема конструкції або недостатня точність виконання. Для себе про запас докупив шприц від апарату Лесняка. Але на мою думку він ще ніжніший. Оригінал Шлая 110 євро щось кусається. Пошукаю ще якісь аналоги.
 13. Радий що все вийшло. Хотілося щоб більше ділилися успішним і не дуже досвідом ШО інші практики. В гурті завжди щось знайдемо нове для себе і поділитися чимось новим.
 14. Буде можливо. Тільки відбір, оплата і доставка буде без моєї участі не більше 1-2 в сезон. На готовий апарат буде окреме оголошення.