Перейти к содержанию

zapivan

Активные Пoльзователи
 • Публикаций

  810
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

1 247

5 Подписчиков

Информация о zapivan

 • Звание
  Оператор інструментального осіменіння
 • День рождения 28.11.1987

Contact Methods

 • Website URL
  http://
 • ICQ
  0

Общая Инофрмация

 • Пасека в
  Івано-Франківська обл. Kolbaskowo, Polska
 • Стаж
  8-15 лет
 • Kоличество семей
  21-30
 • Ульи
  10-12 рамковий 300+145, лежак, 10р велкополська 360на 260
 • Порода пчел
  Місцева прикарпатська Х карніка,кавказ,бакфаст

Посетители профиля

3 990 просмотров профиля
 1. Карпатська бджола

  Можна підігнати під породу інбридінгом і виділити ті характеристики що цікавлять. Але це процес може мати і протилежні наслідки добити гени карпатки так як вони можуть стати летальними. І вивести з помісі карпатку, а не помісь з карпатки. Тому що одинакові гени що є в тата і мами можуть самознищитися в інбрендних личинках що бджоли викинуть. Залишивши різні гени. Думаю що роботу треба проводити з багаторазовим прилиттям крові трутнями від чистих карпаток маткам які не зовсім відповідають чистоті. І подальше відбирання дочок. Тоді ця робота дасть результат і збережеться різноманіття бо відбираючи тільки ідеальних маток по морфометрії збідніє генофонд.
 2. Карпатська бджола

  Я вже давно казав що карпатку перевести треба на лінійну селекцію. І хай кожен матковод карпатчик назве матку родоначальницю номером і закріпить назву і будемо бачити що матка від Пупківа Карпатка #555 типу Верховинка не годиться ні на що, або супер пупер медова. І подальша робота може опиратися на номер походження матки. Бо з часом ринок заставить силою таке зробити бо клієнта навчать бакфастчики і карніководи що мають бути родоводи.
 3. Все вроді ОК. Але два нюанси. Насічки на нижній частині що з отвором і на верхній що крутиться ним, бажано робити без насічок, тому що важка дезінфекція шприца. На середній залишив без змін. І гумки на поршні на довго не хватає. Але на 50 - 100 введень хватить. А так зроблено пристойно .
 4. Хороша робота Це оргскло? Які діаметри верх,низ? Чи можна замовити парочку свого розміру?
 5. Я на пасіці тримав карпатку з Закарпаття нарікав що дочки рійливі і злобливі. І прилітали жовті злодійки невідомо звідки. Потім і в мене жовтизна вилазила і не знав в чому справа. Зараз є можливість побачити що насправді є на пасіках і показати "аборигенку" проти якої "Увага диверсія". Ця місцева бджола як багатофункціональний інструмент. Є вроді все а толком зробити з ним нічого не можеш. Якщо б натяк був на те що це карпатка то працюємо в сторону підлитті більш чистої карпатки. А якщо це навіть не карпатка а більше степова то навіть не знаю що там можна взяти з цієї бджоли для майбутнього. Або відібрати кращих по промірах і меду вивести дочок і тим же трутнем осіменити хоть якось стабілізувати. І тримати десяток для порівняння.
 6. Це одні з найкращих на думку пасічника сім"ї. Дивлячись на ті проміри волосся дибки стає. Що туди ввозилося невідомо. Але 5 років тому були кращі результати.
 7. Я розумію але виникає більше питань ніж відповідей. Хотів вибрати щось з місцевого для подальшого відбору і подивитися які трутні будуть ганяти майбутніх маток. Це найкраще що намірялося. Є ще крутіші проби. Трохи є проблеми з чіткістю в мікроскопі але стараюсь з кожною точкою ставити де треба. Ще одна проба яка найбільше вразила Маслій №1 .xls Маслій №1 .TPS
 8. Поміряв пару сімейок з віддаленої пасіки під горами. Думав що карпатка буде самий сок. А тут таке що програма показує степова з підмішкою кавказьких. По кубітальному індексу більш менш плавний графік решта гібрид. Як розрізнити по гантельному індексу степову від карпатки? Бо можливо що це карпатка з нижчим кубітальним бо по поведінці типова карпатка. Маслій №9 .TPS Маслій №11 .TPS Маслій№9 .xls Маслій №11 .xls
 9. Бачу сезон треба відміняти . Жінка і так косо дивиться на мене з 8 точками а тут 19. Не вспіваю за Вами. Переписуватисяз одним поляком на рахунок морфометрії. Показував мені ці кола на графіку а програму не хотів сказати. Мова йшла за лігустіку. І якраз нижнє значення де не перетинаються з карнікою вважають італійкою решта карніка навіть якщо жовта. Буде час встановлю попробую.
 10. Якраз пасічники зустрічаються за лаштунками конференції, а сама конференція всі слухають але не спілкуються. Тому б варто продумати де і як збиратимуться групи за інтересами якраз після офіційної частини зустрічі.
 11. Якщо б Глухомань могла б зустріти 50-80 чол з ночівлею могла б потягатися з Бухтою. Але самовар, баба Яга,руска пєч і тандири якось мені не пасують і не те що б я хотів побачити в Полтаві. Турист - варіант для ночівлі, конференції підходить, але де там 5 котедж і альтанка з спільною вечерею? Варіант з Дубровкою теж мені імпонує але добратися туди складніше. Тому Бухта Пасічників .
 12. Порода пчёл Бакфаст (Buckfast Bee)

  Якщо не помиляюсь то це лінії пов'язані з італійкою.
 13. С днём рождения!

  @Паланочка Вітаю! Здоров"я і всіх благ. БУДЬМО
 14. Карпатська бджола

  Майте терпіння... Ще трохи і обльот тоді шукайте карпатку. Богдан видно замучений після тренування яке проводилося перед вигнанням бакфаста з території Буковини.
 15. Переглядав збережені файли Excell.Замітив що після збереження файлу пропадає висновок і пише під табличками #ЗНАЧ! хоча раніше до збереження все було написано.. що може бути?
×