Перейти к содержанию

zapivan

Активные Пoльзователи
 • Публикаций

  865
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

1 358

6 Подписчиков

Информация о zapivan

 • Звание
  Оператор інструментального осіменіння
 • День рождения 28.11.1987

Contact Methods

 • Website URL
  http://
 • ICQ
  0

Общая Инофрмация

 • Пасека в
  Івано-Франківська обл. Kolbaskowo, Polska
 • Стаж
  8-15 лет
 • Kоличество семей
  21-30
 • Ульи
  10-12 рамковий 300+145, лежак, 10р велкополська 360на 260
 • Порода пчел
  Місцева прикарпатська Х карніка,кавказ,бакфаст

Посетители профиля

5 213 просмотра профиля
 1. Це коробочка десь 120*120 *50 передня стінка висувна з скла. З отворами під шприц 20кубовий як кормушка. Щось типу міні EWK лиш без верхнього відділення на канді.
 2. Мої гачки трохи допрацьовані. Зверху намальовані.
 3. Хороша робота Все має працювати. Можна зробити трохи коротший по довжині бо довгим не зручно працювати.
 4. Технологія якщо можна було це так назвати була прив'язана до вихідних. Матки утримувалися в кліточках Ясінського. Закриті, без можливості вильоту на 100 бджіл. Заселялися як нуклеус, осіменялась матка, потім на тиждень знову туди ж в клітку, потім робилися на них відводки на рамку печатного і чекалося засіву. Бувало що за одне заселення бджоли осіменялась ще і друга матка без заміни бджоли. Бо просто її у мене не було багато. Та бджола була старою, не піклуватися про матку і не створювали їй хороших умов. Тому і погане наповнення. Зараз ще зимує три матки ШО з білою опаліткою. Вони відпрацювали на повну два з половиною сезони без обмежень. Весною буде зрозуміло скільки вони проживуть. Я приїзджав до Грабського на пасіку як на свою, мав ключ від будиночка, і ряд вуликів які заселив якраз такими Іошками. Мої були тільки 10 куплених сімей з рамками. Якщо я осіменяв маток то в процес він не вмішувався і до них не ліз, помагав порадою міг дати лиш води в клітки на тижні. Його рекомендації виконував, але максимально хороших умов створити не було можливості.
 5. Я осіміняв на пасіці в Грабського.
 6. Весною в мене дві матки ШО перезимували розсіялися наростили сім'ї і заклали тиху заміну, зробив по відводку на них. Одна перейшла на трутневий засів зразу. Інша наростила нормальну сім'ю. Потім замінив. При "розтині" другої сперматека ледь мутна була. До чого веду. Догляд до і під час і після осіменіння залежить скільки матка зможе прийняти сперми з тої дози що буде введена під час осіменіння. Від цього залежить скільки проживе матка. Точніше коли її схочуть міняти бджоли.
 7. Це не видумка Халенкова. Німці надувають м'ячі гімнастичні для підігріву газу. Якщо розібратися в біології матки то трахеї можна пошкодити надлишковим тиском газу і доказано що чим матка довше спить тим швидше сіє але менше живе. Золота середина це не більше 5 хв за всі рази. Враховуючи відповідну кількість газу. В ШО кожна дрібниця важлива і має чітко відповідати технології. Результат матка має працювати 2-3 роки без проблем.
 8. Який треба тиск створити щоб матка вилетіла? Вуглекислий газ має виходити з бокових отворів бо надує в око. Переважна більшість виробників роблять стопери розбірними з ущільнювачами. Це дає плавне регулювання сили натягу маткотримача. Піджав резинку тугіше заходить. В кількість газу видно по бульбашках в банці з водою. Якщо матку омиває більше газу то вона втрачає якість тому що швидше старіє також сильніше охолоджується бо вуглекислота не встигає підігрітися при виходу з редуктора. Тому дозування СО2 не менш важливе як наприклад якість сперми.
 9. Які паразити в осмій? Може кліщі?
 10. Шмели

  Джмелі зимують в землі, вилітають весною і шукають місце на гніздо. Самка плідна. Якщо з пилком весною вже є гніздо. Якщо закрити таку самку яка лиш вилетіла в закритій кімнаті то самка шукатиме місце для гнізда. Постійно годувати пилком і сиропом то гніздо буде розвиватися. Якщо утримати температуру, світло і тепло то можна джмелів вирощувати круглорічно.
 11. Шмели

  Це закрита система як ферма з курчатами. Ніхто нікуди за пилком не летить. Все готово береться від бджіл.
 12. Шмели

  http://www.polskitrzmiel.com.pl трохи інформації про джмелеводство. Роблять облітник закритого типу. Насипають пісок вони туди і ховаються після спарювання.
 13. Шмели

  Я вже виставляв посилання на канал в Ютубі. Спілкувався з ним особисто. Там потрібно збирати пилок для джмелів і поїлки з сиропом. Маток через зиму тримають в холодильнику, весною випускають в закритому приміщенні, потім вони формують гнізда в коробках з ватою. Коштує приблизно 1 Дол./шт. Купують для теплиць. Сімейка приблизно 100-200 особин.Ютуб канал
 14. В мене на одному точку весною їх багато літає. Перевозив вулики на другий точок замітив що також вже появилися. Під дашком знайшов кілька коконів в щілині. В коробочку поставив. Головне щоб не забути весною випустити.
 15. Де такий шприц можна замовити?
×