Перейти к содержанию

zapivan

Активные Пoльзователи
 • Публикаций

  873
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

1 385

7 Подписчиков

Информация о zapivan

 • Звание
  Оператор інструментального осіменіння
 • День рождения 28.11.1987

Contact Methods

 • Website URL
  http://
 • ICQ
  0

Общая Инофрмация

 • Пасека в
  Івано-Франківська обл. Kolbaskowo, Polska
 • Стаж
  8-15 лет
 • Kоличество семей
  21-30
 • Ульи
  10-12 рамковий 300+145, лежак, 10р велкополська 360на 260
 • Порода пчел
  Місцева прикарпатська Х карніка,кавказ,бакфаст

Посетители профиля

5 473 просмотра профиля
 1. При аспельгіозу лялечка сіра, при аскосферозу біла. Точніше міцелій гриба.
 2. Не рак, а відмирання тканин, некроз. Можна пару років бути перенощиком навіть не підозрюючи. Особливо небезпечна сіра муміфікована лялечка.
 3. Не треба забувати що грибкові захворювання переносяться і пасічником. А аспельгіоз може жити в трахеях і легенях пасічника. І в природі є завжди збудники хворіб якщо нема умов розвитку то хвороба не розвивається.
 4. Шмели

  Я не можу сказати точно. Думаю схема як і у маток.
 5. С днём рождения!

  Дякую всім за вітання
 6. На одному балонів в мене такий редуктор, там плавно кран відкручується і працює норма, другий менший балон для осіменіння на виїзді і запакували туди кран кисневий. І не працює такий редуктор там добре. Погано регулювати. Взяв туди аргонний з плавним регулюванням і вроді все налагодилося.
 7. Якщо отвір буде мати гострі краї то може різати жало. Якраз від кута вигину гачка залежить чи буде вискакувати жало. Воно якщо відтягуєте вбік йде в отворі по діагоналі, нормально фіксується і при більшому отворі. Ще залежить від маток. Найгрубші жала в карпаток, тонкі у бакфасток тому до 0,2 мм буде норма. І ще обшліфуйте зовнішній радіус. Стінка до отвора має бути мінімальною щоб легше лапати жало. І полірніть. Має бути гладка поверхня для дезінфекції.
 8. А що це дає що вони там мокнуть? Протерти спиртом достатньо.
 9. Це коробочка десь 120*120 *50 передня стінка висувна з скла. З отворами під шприц 20кубовий як кормушка. Щось типу міні EWK лиш без верхнього відділення на канді.
 10. Мої гачки трохи допрацьовані. Зверху намальовані.
 11. Хороша робота Все має працювати. Можна зробити трохи коротший по довжині бо довгим не зручно працювати.
 12. Технологія якщо можна було це так назвати була прив'язана до вихідних. Матки утримувалися в кліточках Ясінського. Закриті, без можливості вильоту на 100 бджіл. Заселялися як нуклеус, осіменялась матка, потім на тиждень знову туди ж в клітку, потім робилися на них відводки на рамку печатного і чекалося засіву. Бувало що за одне заселення бджоли осіменялась ще і друга матка без заміни бджоли. Бо просто її у мене не було багато. Та бджола була старою, не піклуватися про матку і не створювали їй хороших умов. Тому і погане наповнення. Зараз ще зимує три матки ШО з білою опаліткою. Вони відпрацювали на повну два з половиною сезони без обмежень. Весною буде зрозуміло скільки вони проживуть. Я приїзджав до Грабського на пасіку як на свою, мав ключ від будиночка, і ряд вуликів які заселив якраз такими Іошками. Мої були тільки 10 куплених сімей з рамками. Якщо я осіменяв маток то в процес він не вмішувався і до них не ліз, помагав порадою міг дати лиш води в клітки на тижні. Його рекомендації виконував, але максимально хороших умов створити не було можливості.
 13. Я осіміняв на пасіці в Грабського.
 14. Весною в мене дві матки ШО перезимували розсіялися наростили сім'ї і заклали тиху заміну, зробив по відводку на них. Одна перейшла на трутневий засів зразу. Інша наростила нормальну сім'ю. Потім замінив. При "розтині" другої сперматека ледь мутна була. До чого веду. Догляд до і під час і після осіменіння залежить скільки матка зможе прийняти сперми з тої дози що буде введена під час осіменіння. Від цього залежить скільки проживе матка. Точніше коли її схочуть міняти бджоли.
 15. Це не видумка Халенкова. Німці надувають м'ячі гімнастичні для підігріву газу. Якщо розібратися в біології матки то трахеї можна пошкодити надлишковим тиском газу і доказано що чим матка довше спить тим швидше сіє але менше живе. Золота середина це не більше 5 хв за всі рази. Враховуючи відповідну кількість газу. В ШО кожна дрібниця важлива і має чітко відповідати технології. Результат матка має працювати 2-3 роки без проблем.
×