Перейти к содержанию

zapivan

Активные Пoльзователи
 • Публикаций

  822
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

1 302

6 Подписчиков

Информация о zapivan

 • Звание
  Оператор інструментального осіменіння
 • День рождения 28.11.1987

Contact Methods

 • Website URL
  http://
 • ICQ
  0

Общая Инофрмация

 • Пасека в
  Івано-Франківська обл. Kolbaskowo, Polska
 • Стаж
  8-15 лет
 • Kоличество семей
  21-30
 • Ульи
  10-12 рамковий 300+145, лежак, 10р велкополська 360на 260
 • Порода пчел
  Місцева прикарпатська Х карніка,кавказ,бакфаст

Посетители профиля

4 319 просмотров профиля
 1. Відпочинок. Море

  Може хтось з форумчан має знайомих або сам живе біля моря здає будиночки. Було б цікаво до когось приїхати, і про бджілок поговорити і у морі покупатися. Узбережжя Чорного моря велике.
 2. Карпатська бджола

  Я вважаю що карпатка підсилює деякі характеристики карніки такі як миролюбність і збільшує кількість розплоду. Є тройзек який сам по собі має великі сім'ї додавши карпатки получив ще більше ''м'яса'' і не було рійливості. Відповідно трутень карпатки має свій потенціал.
 3. Карпатська бджола

  Якщо брати систему запису ОМУ то буде аналог запису карніки 38-код організації(код України) перші нулі номер матковода, другі нулі номер матки.
 4. Карпатська бджола

  Ну нарешті! Пішла робота над лінійною селекцією.Тепер можна беручи матку точно вказати що матка від такого то матковода номером 38-000-000. а не карпатка з Мукачева. Я маю Тройзек на Захара ШО, Зараз на соняху максимальна загрузка 35 рамок Даданта. Трохи є дочок по пасіках в різних регіонах від Захар-Хіндерхофер ШО, дочки зворотньої комбінації також є, але маму поміняли. Я особо не замітив зацікавленості в матках ШО карпатки і кросів з карнікою. Більше чиста карніка ну і бакфаст. Головне щоб робота більше велася над самою карпатою ніж мішати її з карнікою.
 5. Мечение маток

  По досвіду з Польщі де ринок маток розвинутий там навіть неплодки йдуть з опалітками. І якщо б хтось прислав не мічені були б претензії. Тому що є інші пропозиції і кожен бореться за клієнта, а клієнт знає що має отримати за ту суму що платить. А опалітки різних конфігурацій щоб якось вирізнитися між іншими.В нас взагалі ринок з незрозумілими правилами. Перші плодні дорожчі як останні в два рази, демпінг шалений. Ціну як завжди диктують з Закарпаття. Там опалітками мало хто мітить. А ринок неплодок взагалі не розвинутий. А це найменші трудозатрати на отримання маток. Зато як красиво коли дивишся в сім'ю а матка з номерком бігає. І точно знаєш що і звідки.
 6. Тестова група

  Бувають такі матки від яких щоб не робили виходять дочки дрібними, а інша лінія крупні при тих же умовах.
 7. Думаю що такої можливості в нас нажаль немає. Самоосвіта і досвід першопрохідців. Це не вища математика. Трохи навчання, тренувань, хороше обладнання і Ви інсемінатор.
 8. Радий за Ваші успіхи. Чекаємо гідних маток карпатки від нових інсемінаторів. Я вже зваблений карнікою, бакфастом, кавказом і карпатки чистої навіть не маю. І люди лиш розказують багато, а реальних пропозицій по роботі для мене немає. Жаль.
 9. Порода пчёл Карника (A.m.Сarnica)

  Матеріал досить популярний в поляків. Георг Матлок заводчик. Моя сама перша матка не перезимувала. Дочки є але інсеміновані різною карнікою і карпатка трутнями від Хінтерхофена. Відсіюю гірше, від кращого виводжу. І далі використовую на трутні. Поки що мене влаштовує.
 10. Карпатська бджола

  Колись також помагав пакети брати то була така сімейка, що за три підходи пакет упакував. Ні дим ні сітка не допомагали. Всі на пасіці поховалися. Думаю що щасливий власник пакету довго пам'ятатиме цю сім'ю.
 11. Поляки міряли нашу степову і запевняли що це кавказянка. Видно також міряли цією програмою. Дуже був здивований що на одній з груп в соц.мережі поляки дали типу тест які лінії Кавказу є у вас на пасіці. В перелік попали Красна Поляна , Пулавська, ще якісь і була Українська Степова, Карпатська Високогірна. Я вступив в дискусію і пост через якісь час зник.
 12. Думаю картка на паспорт бомжа оформлена, або особу в тюрмі. Там зразу все продумано на випадок проколів. Шахраїв багато на ОЛХ і РІА і групах в соцмережах і треба знати мінімум який потрібен для покупки. Я в більшості як щось беру то з зворотньою доставкою замовляю. А я вже губу розкатав що крупний заказ мені підвалив
 13. Тиждень тому звонить номер +380948310613 представився Андрій. Зразу питає скільки маток можу зробити на 1 червня. Сказав що треба 400 маток. Ну я відповів що не маю можливості на такий термін і такий об'єм. Сказав скільки зможу. Той типу даю завдаток п'яту частину. Вишліть номер картки НЕ Приват і НЕ Ощадбанку. Я йому сказав що маю тільки Приват і що можна картку готівкою поповнити. То він наголосив що це не підходить що бухгалтер не видає готівку на матки тільки через банк на картку. Тоді я зрозумів що це розвод і чемно сказав що перезвоню. Пробив номер через інтернет. Виявився серйозний аферист.
 14. Карпатська бджола

  Можна підігнати під породу інбридінгом і виділити ті характеристики що цікавлять. Але це процес може мати і протилежні наслідки добити гени карпатки так як вони можуть стати летальними. І вивести з помісі карпатку, а не помісь з карпатки. Тому що одинакові гени що є в тата і мами можуть самознищитися в інбрендних личинках що бджоли викинуть. Залишивши різні гени. Думаю що роботу треба проводити з багаторазовим прилиттям крові трутнями від чистих карпаток маткам які не зовсім відповідають чистоті. І подальше відбирання дочок. Тоді ця робота дасть результат і збережеться різноманіття бо відбираючи тільки ідеальних маток по морфометрії збідніє генофонд.
 15. Карпатська бджола

  Я вже давно казав що карпатку перевести треба на лінійну селекцію. І хай кожен матковод карпатчик назве матку родоначальницю номером і закріпить назву і будемо бачити що матка від Пупківа Карпатка #555 типу Верховинка не годиться ні на що, або супер пупер медова. І подальша робота може опиратися на номер походження матки. Бо з часом ринок заставить силою таке зробити бо клієнта навчать бакфастчики і карніководи що мають бути родоводи.
×