Jump to content
Форум на ТочкУ

Shurik

Пользователи
 • Content Count

  63
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Shurik

 1. Так-так. Ще цікаве звинувачення її в розвалу сан.епід.служби. Тобто, до розвалу вона працювала як годинник? З власного прикладу: тут, в місцевій СЕС працювали випускники місцевого ж бурситету за спеціальністю "зварювальник". І коли потрібно було взяти якийсь дозвіл - просто відслинив по таксі - і все в тебе чудово. І це та служба, яка зараз нас би захистила від епідемії? Це серйозно? Її потрібно було розвалити ще років 20 назад. Але проблема в тому, що там, на верху сидів хтось, хто по ланцюжку отримував відсоток. А коли "кормушка" зникла - відразу заговорили, що все ж було чудово, Супрун потрібно судити за розвал служби... Це, можливо, поки що єдиний чиновник, що не знав, що таке блат, кумівство і інші наші традиційні явища.
 2. А як ви собі уявляєте куди йде мед, який купують заготовачі по оголошеннях типу: "Куплю мед, що не пройшов аналізи", "Куплю мед з антибіотиком", "Куплю мед без перевірки" і т.д.? Чи це пасічники його купують, щоб потім розфасувати і викинути на полиці супермаркетів? Та і взагалі, скільки ви знаєте пасічників, що самі фасують мед? А між тим в основному фасований мед не відповідає нормам.
 3. Дякую за відповідь. Бджіл тримати більше не можу по кільком причинам. Перше: маю основну роботу і можливість винести є лише на вихідних. Друге: в зимівнику дуже висока температура і знизити її я не можу, а з понеділка по прогнозу +15. Тому бджіл виносити буду завтра однозначно. Питання лише чи обробляти сад чи це вже небезпечно для бджіл.
 4. Шановні колеги, хочу запитати поради. Завтра планую виносити бджіл. А сьогодні планував обробити сад, де стоятимуть вулики, препаратом "Брунька" виробництва Кемпілайн Агро. Але берут сумніви щодо безпеки бджіл. Може хтось знає, то підскажіть чи варто обробляти чи краще не потрібно.
 5. Ох і медовики... ох і пройдисвіти. То не цінують свою працю здаючи мед з-під медогонок, то пакети продают та тільки ціну збивають і пакетчикам розвернутись не дають. А пакетчики одні лиш тільки й переживають що за ціну меду та щоб медовикам краще було.
 6. Насправді яйця два (я про пакети і мед) , але вони завжди знаходяться в одній корзині, бо не можуть існувати розрізнено.
 7. Вам на це зараз прочитають лекцію розмишлізмів, що не потрібно складати яйця в одну корзину.
 8. А можна посилання? Можна в особисті.
 9. Нічого особистого, просто висловив свою думку.
 10. Цікаво, а це воно вам саме сказало? Тобто, по-вашому тварина, народжена не в лісі, а в господарстві менше хоче жити? Чи хоче жити менше? Тут як подобається... Тварина чи птаха живе поряд із людиною, звикає до неї, їсть з її рук, нічого поганого від людини не очікує, а потім господар приходить із ножем чи із сокирою і.... а тваринка такої підлості не очікувала. Чи, можливо, домашні тварини не ? Та це їм не допомагає... А дика тварина від людини нічого доброго не очікує апріорі. У мисливця є шанс добути дичину, а у дичини є шанс втікти, а в домашньої тварини шансу немає. А взагалі, ця тема спірна, але моя думка така: розказувати щось щодо негуманності полювання може лиш той, хто не їсть м'яса взагалі (типу вегетаріанець). А якщо людина споживає м' ясо в будь-якому вигляді, то в будь-якому випадку вона причетна до вбивства тварин тим чи іншим способом. Тож
 11. Карніка - лісостепова бджола? Можливо малась на увазі УС... Тобто, якщо я купив пакет весною як карніку, а зимою були морози - 27 і він перезимував, то в мене є підстави звинуватити продавця пакету у продажі мені не карніки? Але далі самі собі протирічите: Тут карніка вже гірська бджола...
 12. Шановний, одне запитання: якщо вам так болить за рашу, то що вы тут (в Україні) робите? Вже не перший випадок, коли у ваших повідомленнях проскакує. То може б їхали туди та і жили б там припіваючи?
 13. Для початківця не потрібно видумувати велосипед і обрати одну із стандартних систем. Стандарт є стандарт. Ворон правильно підказує. Вулик на 16 рам дадана + 145 маг. для початку буде саме те. Розширення як в лежаку. Можна ознайомитись із біологією. Із плюсів: невчасно поставив магазин - не біда. Якщо і підлили гніздо, то все-рівно на 16 рамках буде місце і для розплоду; на зиму із 16 рамок можна вибрати. Тільки думаю, що робити їх з боковим льотком для протиройового відводку.
 14. Для початку: як розміщені яйця в комірках і по скільки штук?
 15. Тут треба знати скільки часу рій знаходиться в роївні. Там цілком вже може бути розплід і тримання в льоху тільки зашкодить
 16. Доброго дня товариство! Хто користується столами для розпечатування підскажіть, який зручніший: з корзинками для забрусу чи з піддоном із решітки на всю площу?
 17. Доброго вечора. Якщо книга ще не продана, то вишліть реквізити в пп.
 18. Доброго дня. Підкажіть будь-ласка контакти хто закуповує мед по Київській області.
 19. В коментарях під відео на ютубі вказано ціну 4375 доларів.
 20. Доброго дня! Ну, думаю, що певне враження від медогонки у вас вже склалося. Можете поділитися?
 21. Доброго дня! А бамбук росте у відкритому грунті?
 22. Шановні, підкажіть будь-ласка контакти матководів типу "Синевир".
 23. Доброго вечора! Прошу знавців-виноградарів підказати кілька сортів винограду для початківця (щоб зимостійкі та більш-менш стійкі до хвороб) . Кілька сортів для виготовлення вина та кілька сортів столових.
×
×
 • Create New...