Jump to content

Shurik

Пользователи
 • Content count

  52
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

38

About Shurik

 • Birthday 06/18/1984

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Київська обл.

General Information

 • Пасека в
  Київська обл.
 • Стаж
  16-25 лет
 • Kоличество семей
  21-30

Recent Profile Visitors

849 profile views
 1. Шановний, одне запитання: якщо вам так болить за рашу, то що вы тут (в Україні) робите? Вже не перший випадок, коли у ваших повідомленнях проскакує. То може б їхали туди та і жили б там припіваючи?
 2. Прошу совета для старта

  Для початківця не потрібно видумувати велосипед і обрати одну із стандартних систем. Стандарт є стандарт. Ворон правильно підказує. Вулик на 16 рам дадана + 145 маг. для початку буде саме те. Розширення як в лежаку. Можна ознайомитись із біологією. Із плюсів: невчасно поставив магазин - не біда. Якщо і підлили гніздо, то все-рівно на 16 рамках буде місце і для розплоду; на зиму із 16 рамок можна вибрати. Тільки думаю, що робити їх з боковим льотком для протиройового відводку.
 3. Помогите советом

  Для початку: як розміщені яйця в комірках і по скільки штук?
 4. Как привлечь бродячий рой

  Тут треба знати скільки часу рій знаходиться в роївні. Там цілком вже може бути розплід і тримання в льоху тільки зашкодить
 5. Доброго дня товариство! Хто користується столами для розпечатування підскажіть, який зручніший: з корзинками для забрусу чи з піддоном із решітки на всю площу?
 6. Доброго вечора. Якщо книга ще не продана, то вишліть реквізити в пп.
 7. Доброго дня. Підкажіть будь-ласка контакти хто закуповує мед по Київській області.
 8. Компанія "Жива країна". Київська обл., с. Музичі. Ось їх сайти: http://djmil.com.ua/ http://dziva.com.ua/
 9. А навіщо із Італії? В Київській області є спеціалізоване господарство. Менше часу в дорозі та й дешевше, мабуть, буде.
 10. Цікаві фото

  В коментарях під відео на ютубі вказано ціну 4375 доларів.
 11. Медогонки фирмы МЕЛИСА 93

  Доброго дня! Ну, думаю, що певне враження від медогонки у вас вже склалося. Можете поділитися?
 12. Для того, щоб Не потрібно бути хитрож...им і поставити людині саме маток УС, а не
 13. Доброго дня! А бамбук росте у відкритому грунті?
 14. Осінь2018\ Зима2019

  Так я ж не знаю як вона лежить у того, хто запитав. Я висловив свою думку щодо здатності бджіл переходити по верхнім брускам.
 15. Осінь2018\ Зима2019

  Вставлю і свої "5 копійок". Вважаю, що бджоли здатні переходити із вулички у вуличку через верх. На ютубі багато відео, де пасічники роблять огляд стану своїх бджіл взимку. На багатьох відео чітко видно, що плівка лежить не на верхніх планках рамок, а на воскових наростах. Між плівкою і верхніми брусками є простір через який бджоли і переходять з вулички у вуличку. На багатьох відео це також чітко видно. Звичайно, якщо сім"я сильна, сидить на повномедних рамках, правильно зібрана в зиму (на крайніх вуличках не по жмені бджіл), то наявність чи відсутність реєчок не грає ролі. Але гірше від них точно не буде. Та й випадки бувають різні.
×