Jump to content

Shurik

Пользователи
 • Content count

  58
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

58

About Shurik

 • Birthday 06/18/1984

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Київська обл.

General Information

 • Пасека в
  Київська обл.
 • Стаж
  16-25 лет
 • Kоличество семей
  21-30

Recent Profile Visitors

887 profile views
 1. Насправді яйця два (я про пакети і мед) , але вони завжди знаходяться в одній корзині, бо не можуть існувати розрізнено.
 2. Вам на це зараз прочитають лекцію розмишлізмів, що не потрібно складати яйця в одну корзину.
 3. Нужна срочная помощь

  А можна посилання? Можна в особисті.
 4. Нічого особистого, просто висловив свою думку.
 5. Цікаво, а це воно вам саме сказало? Тобто, по-вашому тварина, народжена не в лісі, а в господарстві менше хоче жити? Чи хоче жити менше? Тут як подобається... Тварина чи птаха живе поряд із людиною, звикає до неї, їсть з її рук, нічого поганого від людини не очікує, а потім господар приходить із ножем чи із сокирою і.... а тваринка такої підлості не очікувала. Чи, можливо, домашні тварини не ? Та це їм не допомагає... А дика тварина від людини нічого доброго не очікує апріорі. У мисливця є шанс добути дичину, а у дичини є шанс втікти, а в домашньої тварини шансу немає. А взагалі, ця тема спірна, але моя думка така: розказувати щось щодо негуманності полювання може лиш той, хто не їсть м'яса взагалі (типу вегетаріанець). А якщо людина споживає м' ясо в будь-якому вигляді, то в будь-якому випадку вона причетна до вбивства тварин тим чи іншим способом. Тож
 6. Карніка - лісостепова бджола? Можливо малась на увазі УС... Тобто, якщо я купив пакет весною як карніку, а зимою були морози - 27 і він перезимував, то в мене є підстави звинуватити продавця пакету у продажі мені не карніки? Але далі самі собі протирічите: Тут карніка вже гірська бджола...
 7. Шановний, одне запитання: якщо вам так болить за рашу, то що вы тут (в Україні) робите? Вже не перший випадок, коли у ваших повідомленнях проскакує. То може б їхали туди та і жили б там припіваючи?
 8. Прошу совета для старта

  Для початківця не потрібно видумувати велосипед і обрати одну із стандартних систем. Стандарт є стандарт. Ворон правильно підказує. Вулик на 16 рам дадана + 145 маг. для початку буде саме те. Розширення як в лежаку. Можна ознайомитись із біологією. Із плюсів: невчасно поставив магазин - не біда. Якщо і підлили гніздо, то все-рівно на 16 рамках буде місце і для розплоду; на зиму із 16 рамок можна вибрати. Тільки думаю, що робити їх з боковим льотком для протиройового відводку.
 9. Помогите советом

  Для початку: як розміщені яйця в комірках і по скільки штук?
 10. Как привлечь бродячий рой

  Тут треба знати скільки часу рій знаходиться в роївні. Там цілком вже може бути розплід і тримання в льоху тільки зашкодить
 11. Доброго дня товариство! Хто користується столами для розпечатування підскажіть, який зручніший: з корзинками для забрусу чи з піддоном із решітки на всю площу?
 12. Доброго вечора. Якщо книга ще не продана, то вишліть реквізити в пп.
 13. Доброго дня. Підкажіть будь-ласка контакти хто закуповує мед по Київській області.
 14. Компанія "Жива країна". Київська обл., с. Музичі. Ось їх сайти: http://djmil.com.ua/ http://dziva.com.ua/
 15. А навіщо із Італії? В Київській області є спеціалізоване господарство. Менше часу в дорозі та й дешевше, мабуть, буде.
×