Jump to content
Форум на ТочкУ

mnykol

Пользователи
 • Content Count

  108
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

6

About mnykol

 • Birthday 10/06/1957

Contact Methods

 • Website URL
  http://
 • ICQ
  0

Profile Information

 • Location
  м. Львів, Україна
 • Interests
  пасічництво, фотографія, виноградарство

General Information

 • Пасека в
  м.Львів
 • Стаж
  4-7 лет
 • Kоличество семей
  11-20
 • Ульи
  лежаки - дадан, українські, багатокорпусні - 145
 • Порода пчел
  карпатські

Recent Profile Visitors

555 profile views
 1. Ось приклад для наслідування. Особисто щиро дякую п. Юрію Гуслію! https://www.facebook.com/media/set/?set=a.6...6920&type=1
 2. Конечно повлияет. К томуже в такую страну и так мало кто собирался. И для власти опять таки выгода- будет на кого свалить вину за отсутствие туристов. Вот интересный у нас народ. Его грабят- молчит, выганяют с работы - молчит, отбирают последние условия к существованию- молчит. Вот теперь его взрывают для лучшего контроля над ним же, а он молчит тихо склонив голову. такой лохторат скоро перестанет вызывать даже жалость , останутся одни насмешки со стороны нормальных стран. За звичай, на нашому Точку, минаю теми соціально-політичного характеру через те, що в них ми більше сваримося поміж собою, а ніж чуємо один одного. Але сьогодні оминати не хотів. Чому? Вчора повернувся з тижневого відрядження до Нідерландів. Не буду описувати тут про їх буденне життя. Але не можу зупинитися на "холодному душі" українських реалій. Львівський аеропорт абсолютно не готовий до прийому відвідувачів. Він досі не працює по при помпезне відкриття, яке бачили по ТВ. Повним ходом йдуть роботи по облаштуванню под'їздних майданчиків для літаків. Стюардеса німецького літака, яким ми прилетіли, стаячи біля відкритих його дверей, жартувала до свого співвітчизника, що обіцяли відкрити роботу в новому аеропорту в понеділок (30 квітня) і так повторюється від понеділка до понеділка. Кепкувала і сміялася над нами. До речі, автобус для перевезення людей від літака до старого аеровокзалу подавали аж 20 хв.! Але головне не в цьому. Пасажирів, а це були люди з різних країн світу, на вході до паспортного контролю та митниці чекала величезна кількість військових прикордонників, які пильно вдивлялися в кожного. Підхід до вікна паспортного контролю здійснювався за командою старшого офіцера. Мене українця "коробило" від цього невігластва. А що мають думати про нас іноземці! Насправді, ніхто не буде мати з нами нічого спільного. Ми далі залишаємося в совку.
 3. hena,прекрасний почин! чи можна і нам, решті точківців, приєднатися?
 4. Дякую Mapet-у за щедрий дар вихованцям (діти з церебральним паралічем та розумовою відсталістю) центру "Джерело" у Львові - відро меду! По "роду служби" мені доводиться відвідувати подібні установи в різних регіонах України. В більшості це будинки-інтернати системи Міністерства соціального захисту в яких перебувають діти-інваліди покинуті батьками. Нажаль, як правило, такі відвідування справляють важкі враження. Найбільше чого бракує дітям в цих установах - це звичайного людського спілкування та співучасті.
 5. Сергей Анатольевич а выводы надо делать как из басни... раз у многих такое желание "значит пишем, что первое на ум прийдёт." значит в общении человек так себя поставил, этим такое наверное и "заслужил"... почему то с вами никто так не общается, и далеко не потому что вы из "руководителей" Я, наприклад, коли заходжу на форум, то вибираю повідомлення не за темою або важливістю, а за Ніком дописувача. За ці роки спілкування, ми вже добре вивчили одне одного, і знаємо, чого одне від одного можна чекати. Так от, є Ніки дописувачів, які я ніколи не минаю, бо дуже поважаю цих колег за розум та порядність. І є Ніки, повідомлення яких, оминаю далекою дорогою і ніколи не відкриваю, знаючи "здібності" цих авторів возвеличити себе, принижуючи інших. Смішні вони і не цікаві.
 6. Висловлюю найщиріші слова подяки всім учасникам сьогоднішньої зустрічі "Точку" у Львові. Особливі подяки п. Володимиру Міську за його відкритість та співпрацю. Сподіваюся, що сьогоднішня зустріч - гарний старт нових ініціатив львівських бджолярів.
 7. В вулику, як годівницю використовую звичайну пластикову миску в яку одноразово можу залити до 3 л. сиропу. В миску кладу трішки соломи або сіна. Миску ставлю в високе дно, яким укомплектований вулик. Зручно і дешево.
 8. Липова алея на вул. Пасічній!!! у Львові А ця красуня перемогла в конкурсі "Краща з кращих"
 9. "Убийца"!... Цените маток, ребята, они наши кормильцы Підтримую п. шаруду! Не забуваймо, що маємо справу з живою природою, якій призначено Богом свій процес життя та розвитку. А тут читаємо: "Матку вбити". Забагато технологічності ми собі дозволяємо. І не треба дивуватися з того, що природа навколо нас гине. Не вміємо жити в гармонії з нею. Взяти дозволено лише те, що дозволено!
 10. Це можна виправити ставлячи у вулик будівельну рамку На мій погляд такими діями можна викликати якусь із болячок розплоду.Добре якщо сімя сильна і встигне винести мертві лялечки з гнізда.А що ж буде у протилежному випадку?Адже саме на загиблому розплоді починаються інфекційні хвороби... Підтримую Сяву! І на мій погляд такими грубими втручаннями в біологію бджолиної сім'ї можна тільки нашкодити їй.
 11. А можно простым дедовским способом. Во таким приспособлением. Служит в нашей семье, сколько себя помню. Просто, дешево с сердито, как говорится " не трется, не мнется и стирки не поддается." Вставляете концы ремней и делаете пол оборота. Противоположный конец заводим под ремень. Шановний п. metrolog, чи можна викласти розміри Вашого пристосування та товщину або діаметр металевого прутка з якого воно зроблено ?
 12. п. Оксана разом з чоловіком п. Володимиром на фото №6-10 за порядком від початку. Вона в платті з червоними квітами.
 13. Шановний п.gucul, мені здається у вуликовому дні Вашої конструкції бджолам доведеться долати великий шлях від льотка до рамок. Чи не так? З повагою, mnykol
 14. Я так зрозумів, що вулики у Вас розташовані поміж кущами винограду? Так, кущі винограду посаджені неподалік від вуликів. Деякі за 2-3 метри.
×
×
 • Create New...