Перейти к содержанию

Petrovych61

Основатели форума
 • Публикаций

  7 272
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

397

2 Подписчика

Информация о Petrovych61

 • Звание
  Адмін у відставці
 • День рождения 09.08.1961

Contact Methods

 • Website URL
  http://mybee.com.ua

Profile Information

 • Ваш пол
  Male
 • Место расположения
  Львів

Общая Инофрмация

 • Пасека в
  с.Тустоголови на Тернопільщині
 • Стаж
  8-15 лет
 • Kоличество семей
  21-30
 • Ульи
  Лежаки, 2-хкорпусні, "рогаті" 10х145
 • Порода пчел
  карпатка

Посетители профиля

2 264 просмотра профиля
 1. "Точок у Львові"

  Наступне, останнє в цьому "пасивному" сезоні, зібрання відбудеться 5 березня. Приймаємо в гостях Горніча М.Л. Детальніше на Галицькому Точку в "Заходах". Будьмо дужі і до наступних зібрань восени!
 2. "Точок у Львові"

  Сьогодні відбулося чергове зібрання пасічників у Львові. https://goo.gl/photos/y1JzjkUiaJt4RoJT8 Наступне зібрання(останнє в цьому сезоні) відбудеться 5 березня. Тема "Заміна та підсадка маток", доповідач Горніч М.Л. Детальніше читайте на Галицькому Точку
 3. Нужна срочная помощь

  Де Ви таке прочитали? AC\DC - без різниці. Як для ножа, так і для навощування немає значення чи постійна, чи змінна. Практично постійна(випрямлена) делікатніше нагріває провід і навощування трохи стає кращим - але це не обов'язкова умова. Я для навощування користуюся самопальним зарядним від авто, а для ножа звичайний транс десь на 15 Вольт через підставку, де при вкладанні ножа на неї послідовно включається діод, себто в черговому режимі ніж на пів-синусоїді, на підігріві, а в робочому режимі підвищений нагрів. Узгоджував з виробником, Ю.М. такий режим не заперечив. Для ножа розрахунок простий - останнє що я знаю, то 30 Ват, здається, а значить транс можна брати з запасом ват так на 50. Для навощування 10-12 Вольт це нормально, але 50 Вт транс буде трохи перегріватися, то можете по максимуму обмежитися 200-250 Вт. Більший не зашкодить, але 2 КВт !!!! Хлопці - це вже перебор! Він у вас на холостому буде тягнути більше електрики, ніж менший при роботі.
 4. Взнав з інших джерел. Дякую! А я і не думав що тут всі такі ґонорові стали, що в облом два слова інформації викласти. В свій час, на зорі Точка, реагував на всі запитання багатьох з вас... Шануймося!
 5. Яким чином на одному острові на протязі сезону будуть проходити зміни породи трутня? Чи я щось не так зрозумів?
 6. "Точок у Львові"

  Рутина затягнула і я трохи "запустив" цю тему. Ми насправді продовжуємо свої зібрання у Львові. Вже відбулося 3 зустрічі: 6 листопада(- робота асоціації матководів, загальні питання), 4 грудня(медоваріння, законодавча основа - Лецин К.) і 15 січня - зимівля декількох маток в одній сім'ї(Малихін В.Є. по Скайпу) і зимівля взагалі - дебати. Наступне зібрання відбудеться 12 лютого, тема - кочівля, основна доповідь від редакції "Бджоляра". Уточнюється ще одне питання, то потім допишу. Детальніше про все можна прочитати і обговорити на "Галицькому ТочкУ" в гілці "Заходи". Веселих свят! (Ще одне лишилося. )
 7. Запрошуємо пасічників-початківців і тих, хто хоче завести пасіку, на перші в Україні курси практичного бджільництва Орієнтовна тематика курсів: 1. Біологія бджолиної сім’ї 2. Створення пасіки 3. Вулики та реманент 4. Стаціонарне та кочове бджільництво 5. Здоров’я бджіл 6. Придбання бджіл 7. Найпростіші роботи на пасіці 7. Весняні роботи на пасіці 8. Літні роботи на пасіці 9. Роїння 10. Матковивідництво 11. Відкачування меду 12. Отримання інших продуктів бджільництва 13. Закінчення сезону та підготовка до зимівлі 14. Воскове господарство 15. Медоваріння; отримання настоянки воскової молі та прополісу; перги За бажанням слухачів тематика занять може бути розширена або скорочена. Заняття відбуватимуться за адресою: вул. Львівська, 2, с. Наварія, Пустомитівський р-н, Львівська обл. Одне заняття триватиме близько двох годин. Заняття проводитимуть: Ю. В. Ковальський, А. Й. Дружбяк, Я. М. Вовкун (всі – кафедра бджільництва ЛНАУ ім. С. З. Гжицького), О. М. Коцюмбас (головний редактор журналу «Бджоляр»), Б. Я. Болюбаш, А. Б. Богач (пасічники-практики). Заняття почнуться у міру формування групи від 8 людей. Деталі за тел.: 050-370-35-35 та на сайті: vashapasika.com.ua
 8. Читаю тутешні пропозиції щодо зустрічі в Косино, Береговому і інших санаторних зонах і згадав як ми ще з Станіслава(Ів. Франківськ) з хлопцями поїхали за афинами(чорницями) в Татарів(недалеко від теперішньої Буковелі). Доїхали до Яремчі, а далі дизель не пішов, відмінили. Був з нами такий собі хлопець, звали Андрій, а прізвище мабуть Сусанін. От він нас підбив їхати за афинами в Зелену, це вбік від Надвірної - там тих ягід, каже, невидима сила... То була глупа ніч, часу до світанку багато - вернулися на Надвірну, поїхали в Зелену. Так поки ми їхали і ішли, то виявилося: там окрім афин є ще повно малини і дарма ми не взяли верети(кусок шмати, як покривало для перенесення чогось), бо там така малина, що збирати не треба, а підстелити верету і натрясти. Далі там ще мало бути повно грибів, а якби взяли вудочки, то і риби б наловили в озері(я ще здивувався, бо в Карпатах, як і в інших горах будь-яке озеро на особливому обліку і в тих краях не числилося)... Врешті-решт він так і не знайшов потрібний поворот, бо особливою прикметою в нього була калюжа!!! , яка завжди утворюється на траверсній дорозі в ложбині між контрфорсами, а озеро виявилося невеличким рукотворним ставком, в якому навряд чи водилася якась риба, а якщо і була, то напевно що чиясь. В кінцевому результаті, коли я перестав вже його слухати, то назбирав з піввідра грибів, а головне прогулявся в Карпатах. Зауважу, що ішли ми по чорниці! Саме головне, що ми не послухали його шукати дорогу навпростець, бо як завжди каже SIJ: "Хто простує, той дома не ночує"... Тож я кажу то все до того, що коли ідеш по афини, вудку не варто брати!
 9. Це кінотеатр Дзвін, за пам'ятником Бандери. Ще в кінці 90-х там крутили кіно...
 10. 70 чоловік по 2-3 - це більше трьох годин, а якщо зауважити, що пасічники великі говоруни, то б це могло зайняти і пів дня. Хіба по 15 сек - короткий коментар по бейджику, бо я без окулярів і не всі їх прочитав... Чому вони не зробили так, як редакція "Бджоляра"? При вході виставили б свій крам і пропонували. Я рахував для порядку лише окремі зустрічі. В 2009-му на Крузі ми теж зустрічалися, після Запоріжжя, але то було кулуарно і не нами організовано, хіба те що до бейджиків Кругу прикріплювали "мітки" форуму. Втім будь-яка зустріч - це супер!
 11. Справа не в обрАзі. "За державу прикро". Для довідки: Перша зустріч Форуму відбулася в 2009-му в Запоріжжі, на березі Дніпра навпроти Хортиці в наметовому варіанті, організував Ногаєць, були присутні щось біля 20 чоловік. Потім були зустрічі в Сколе(2010, в наметах), В Черкасах(2013) і в Умані(2014) . ІНформація з фотографіями про ВСІ зустрічі викладалася на форумі, створено альбоми в Pikasa(на жаль Гугл цей ресурс заархівував). Такщо у Львові - це вже 5-та (окрема) зустріч форумчан і організована вона була на високому рівні, що не може не радувати...
 12. Так не треба рахувати! Про все написано на форумі. А то чоловік прийшов на форум в 2013-му і пише що йому заманеться, не ознайомившись з попереднім матеріалом. Хочеться щоб історія Форуму на Точку трактувалася повністю, а не епізодично. До Вас в мене особисто нічого нема, тож моя репліка абсолютно не у ваш город. Якщо образив, чи зачепив, даруйте!
 13. Так це в нас кожного року відбувається. Можете собі спланувати на наступний рік.
 14. Переглянув дописи і фото. В першу чергу хочу подякувати пану Михайлу за чудово організовану зустріч! З 2009-го року, від часу першої нашої зустрічі в Запоріжжі, організованої Ногайцем в наметовому варіанті, це самий масовий і самий вражаючий захід. Гарне місце, чудова організація, багато приємних людей. Було приємно зустрітися з давніми знайомими, познайомитися з новими. Шкодую тільки за одним - не зміг розпочати спілкування в п'ятницю... До нових зустрічей! Чекаю на наступні фото/відео!
 15. Я не зовсім зрозумів який Артем розпочав зустрічі? Нагадайте будь-ласка коли була перша і ким організована?
×