Перейти к содержанию

SASHA.OK

Совет Форума
 • Публикаций

  1 960
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Весь контент SASHA.OK

 1. Зрозуміло, то це просто ти умиваєш руки
 2. Ну а якщо буде кілька пропозицій по зустрічі, то як ми вирішимо без голосування де саме проводити?
 3. Доброго всім дня Зразу хочу вибачитись якщо подібна тема існує то цю прошу модераторів закрити, а мені "тикнути" на тему Тож питання в слідуючому, хто якими приспособами користується і хто що може мені порадити в придбані даного "девайсу"
 4. Від вчора бачу цю тему і не бачу ніяких конкретних пропозицій, а тільки Якщо не знайдете десь поближче, то звертайтесь, можливо домовимся
 5. Ну взагалі то під палець, стамеска може ще служити як кастет
 6. В чому це так проявилось моє здивування, що ви на це звернули увагу і запам'ятали? Так, я з таким стикнувся вперше, через те і звернув увагу і вияснив для себе цей момент. Я вам скажу навіть інше, в Європі багато хто взагалі не заморочуються з мітками, опалітками, паспортами, адже там привикли довіряти один одному. А дехто мітить взагалі двома кольорами і не дотримується кольору по роках. Ось цитата з Голандського сайту "Наші короткострокові королеви - разом з сертифікатом автентичності з родоводом, кольоровим кодом та медичним сертифікатом - позначені одним або двома кольорами, залежно від комбінації. Ми не слідуємо за кольором року!" P.S. Відповісте через 14 днів, коли вийдете з бану.
 7. Порода пчёл Бакфаст (Buckfast Bee)

  Погано ви напевно молились
 8. Самодельная медогонка

  А на фото на 28 рамок
 9. О, так ви ще і відео дивились Ну тоді ви мали б чути пояснення яке прозвучало в відео, а якщо вам його не вистачає, то я вам дам номер Коняєва щоб він вам сам пояснив
 10. Ну по перше я не брав матки по 35-40€ так як не бачу змісту в цих матках, а по друге я чудово знаю що беру, так що @Пахомич ви за мене не переживайте Михайло, а ти карніку легально завозиш?
 11. Стамески

  Ти будеш їхати?
 12. Його в бан, а він з попелу відроджується
 13. Ну матки по 35-40€, на скільки мені відомо, це матки вільного обльоту, але з маркуванням "Made in EU".
 14. @miro @Серж 82 ну на мою думку стиль написання досить сильно відрізняється. Хоча з іншої сторони один зникає, а другий появляється - містика якась
 15. Та шо ви так панікуєте? Спокійно, все буде добре!
 16. Ви самі відповіли на своє питання Немає породи - немає порушення закону
 17. Що говорять про бакфаст в Youtube

  Анатолій, досить часто таке чую, особливо від Харків'ян і в мене деколи закрадається думка, що таким чином ви боретесь з конкурентами матководами які живуть в регіонах де переважає карніка (карпатка). Мою пасіку з усіх сторін оточують хати, а коли я переходив на бакфаст в мене все ж був основний трутневий фон карпатка, але ніякої підвищеної агресивності я не побачив, а скоріш навіть навпаки. І зараз в мене діти бігають між вуликами, так як там ростуть персики, абрикоси, сливи, черешні та інше і діти навіть немають ніякого страху перед бджолами. Малій 6 років і її ще ні разу, слава Богу, не жалила бджола. Другий аргумент це та ж Німеччина, де основні дві породи карніка і бакфаст і неможливо щоб вони не пересікались, але щось я не чув щоб там були якісь проблеми Так що інформація про агресивність поєднання карніка-бакфаст дещо не коректно І я про те ж В нас більшість не може плідну матку підсадити, а тут неплідка Я роблю трохи інакше, так як в основному стараюсь щороку міняти маток в товарних сім'ях, то сусідам роздаю минулорічні матки, так як в такому випадку у них більше шансів на успішну підсадку.
 18. @Sanich вже майже добу людина не виконує правил розміщення об'яв з продажу, пора з цим щось робити
 19. Що говорять про бакфаст в Youtube

  Та не проблема в трутнях карніки чи будь яких інших, проблема в тому що людину в коментарях під відео всі питають в кого вона брала маток, а він ніяк не може відповісти і постійно путається в скількох людей він брав маток, спочатку пише що в 4, а потім пише що в 5. Схоже що в нього взагалі амнезія.
 20. Що говорять про бакфаст в Youtube

  Скільки часу бакфаст в Німеччині? Ви багато чули там про напади бджіл на людей, тварин і т.п. В нас так само вже давно облітується як на чистім бакфасті, так і на змішаному фоні і все супер.
 21. Що говорять про бакфаст в Youtube

  Це так, аби щось написати
×