Перейти к содержанию

SASHA.OK

Совет Форума
 • Публикаций

  1 866
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

7 014

3 Подписчика

Contact Methods

 • Website URL
  http://

Profile Information

 • Место расположения
  Прикарпаття

Общая Инофрмация

 • Пасека в
  Ів-Франківська обл. Тлумацький р-он
 • Стаж
  16-25 лет
 • Kоличество семей
  51-70
 • Ульи
  8-ми рамкові рогаті гніздо 300, магазини 145
 • Порода пчел
  Бакфаст

Посетители профиля

3 696 просмотров профиля
 1. Порода пчёл Бакфаст (Buckfast Bee)

  В нас останнім часом стільки розвелось і селекціонерів і генетиків, що починаєш задаватись питанням - де ж вони до тепер були і чого в нас з місцевими породами така ...опа Ну тоді я Вам теж розкажу один анекдот: Зустрілись якось два куми і почали сперечатись про політику. Довго вони сперичались, так і не змогли прийти до спільної думки. Аж тут їде на возі третій кум, ну і ці два кажуть, а давай спитаємся його, нехай він нас розсудить, хто з нас правий. Зупиняють вони його і розказують свої точки зору і питаються хто з них правий. Третій кум подумав трохи і каже їм: "дам я вам відповідь, але після того як ви дасте відповідь на моє питання. Ось дивіться, кінь - їсть траву, а какає калачиками, корова - їсть траву, а какає блінчиками, коза - їсть траву, а какає горошками!!! Дайте мені відповідь, чому всі їдять траву, а какають по різному?" Куми подумали, та й кажуть: "А фіг його знає". Тоді третій кум їм і каже: "Ну тоді моя вам порада, якщо не розумієтесь в лайні, то не лізьте в політику!!!"
 2. Порода пчёл Бакфаст (Buckfast Bee)

  Яким чином встановили? Наскільки швидко він розкладається? Хто проводив дослідження? Також хотілось би побачити зсилку на проведені дослідження. Я розумію що це мало, але 5 років роботи з бакфастом говорять про зворотнє. А у Вас скільки практики з бакфастом? Які звернення? Якими такими органами? Ви в Казахстані живете чи в Північній Кореї?
 3. Порода пчёл Бакфаст (Buckfast Bee)

  Наконец то написали коментарий, которьій немножко охладил "юношеский запал" @Майера Ну все же @Майер с чего такой интерес к бакфасту, неужели решили все ж попробьівать бакфаст в степях Казахстана?
 4. Саджанці від SASHA.OK

  Я вибачаюсь, просто не завжди маю можливість відповісти, так як з комп'ютера дуже рідко заходжу, а з телефона незручно писати. Ваше замовлення вже завтра буде у Вас.
 5. Зверніться до Дочинця Василя Михайловича, Знаю що він кільком нашим форумчанам допомагав у придбані тактика.
 6. Саджанці від SASHA.OK

  Сьогодні всім відправив саджанці, вечором постараюсь відписатись всім з номерами накладних.
 7. Подсолнух

  В принципі агроном казав те ж саме, що залежно від погоди, але не раніше як десь за два місяці.
 8. Подсолнух

  Я думаю що Ігор помилково написав "травень", все ж малось на увазі "червень"
 9. Подсолнух

  Сьогодні уточняв у агронома що саме сіють і скільки, казав що гібрид СИ Експерто, площа в нас 700га., а в загальному по регіону 3000га.
 10. Саджанці від SASHA.OK

  ОК. Приняв. Рахунок скину пізніше як сформую замовлення
 11. Саджанці від SASHA.OK

  Доброго дня. Ще не пізно, але в мене до Вас прохання, напишіть ще раз своє замовлення, а то їх два і вони різні а Панда повторяється два раза і я не знаю чи вона має бути одна, чи їх має бути дві?
 12. Подсолнух

  В нас сьогодні почали сіяти соняшник, зробив кілька фото з пасіки, відстань до початку поля біля 800 метрів
 13. Порода пчёл Бакфаст (Buckfast Bee)

  Поки що можна констатувати гарну зимівлю з мінімальним використанням кормів, а також миролюбність елгона. Всі інші показники будуть відомі пізніше
 14. ПАСХА

  Повністю підтримую і приєднуюсь до привітань
 15. Саджанці від SASHA.OK

  Антонівка так і називається. Де придбати не скажу, не чув щоб її ще хтось вирощував. Простіший варіант знайти дерево Антонівки і самому нащепити.
×