Jump to content

Петрович 49

Активные Пoльзователи
 • Content count

  1,385
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1,541

About Петрович 49

 • Rank
  Загоруйко В.П.
 • Birthday 01/01/1949

Contact Methods

 • Website URL
  http://
 • ICQ
  0

Profile Information

 • Location
  Харьков.

General Information

 • Пасека в
  Харьковская обл. Купянский р-н.
 • Стаж
  свыше 25 лет
 • Kоличество семей
  31-40
 • Ульи
  Дадан,лежаки двухэтажные 18р.
 • Порода пчел
  Укр. степная,помеси.

Recent Profile Visitors

1,807 profile views
 1. Нужна срочная помощь

  Перетопіть ще раз. Старанно, в дощовій воді, в відповідній посуді, обов'зково повільне охолодження. Допоможе!
 2. Трохи більше... В середині червня робив відводок 4 р. на зрілий маточник. Десь через два тижні провірив засів і додав 3 рамки. Бджолам дісталась срібна медаль серед відводків, а мені дерев'яна.
 3. "Сюрпризи" пасічникові вихідного дня.
 4. Нужна срочная помощь

  Звичайно, надійніше 5 рамок, ніж 4. Головне щоб бджоли було достатньо. Осінню під час формування клубу. Теперішня кількість бджіл дуже оманлива. Був соняшник (майже певен, бо Балаклія = Куп'янськ) стара бджола зпрацьована, буде відходити, а матки в цей час працювали далеко не на повну силу.
 5. Весна-Літо 2019

  Мед фільтруєте? Чи "сита Європа" і так з'їсть?
 6. Откачка мёда

  Ніззя!!! Гріх...
 7. Нужна срочная помощь

  Может... Коконов будет немного, по щелям, по углам. А тут Вы со штыком Удачи!
 8. Нужна срочная помощь

  Ну что Вы? На бабочек с шылом... Мы ж не садисты! А вот гусениц на сотах - "рука бойца колоть устала" .
 9. Нужна срочная помощь

  Ви описали поведінку хворої матки. Міняти її і чим раніше, тим краще. На жаль, її життя обмежене кількома тижнями, максимум. Оце і є Ваші "неправильні" дії! ВІдтягнуті маточники з'являються з якоїсь конкретної причини. З цим требе розбиратись. Можпиво, бджоли відчуваючи слабкість матки, зклали маточники тихої заміни. А Ви їх порушили.
 10. Нужна срочная помощь

  Рамок у Вашому лежаку повинно бути рівно стільки, скільки густо обсижують бджоли. Льоток скорочений відповідно до сили сім'ї. Вільний простір в лежаку відокеремити від рамок заставними або якоюсь полотниною. Тоді бджоли самі впораються з мільлю Ну а там, де міль вже пирує - шило Вам в поміч! PS: Взагалі - то слабка сім'я в цю пору це не природньо.
 11. Помогите, пожалуйста

  Я, звичайно, не "Надія", та все ж варто уточнити. Якщо в сім'ї працює F1 і Ви через рік (можливо два) заміните її на F1 (справжній) то порода не зміниться. Якщо ж у Вас з'явиться дочка від бакфаста, то її бджоли 50х50, або й гірше. Від способу виводу мрлодої (рій, поділ, тиха заміна) це не залежить. У вашій сім'ї батьки будуть породисті, а спариться з ким попало.
 12. Сучасні засоби для охорони пасіки

  Співчуваю. Вулики крадуть, землю крадуть... Проходив подібне в лихі 90-і. Рятувався примітивною старезною технікою і дружбою з "органами". Ось що писав в темі "Наскоковое пчеловодство" @Wladimir_K: Зверніться до нього в приват, допоможе...
 13. Весенняя, женская

  Зі святом Вас дорогі форумчанки, матері, дружини та дочки пасічників! І прсто помічниці та споживачі меду...
 14. Харківський бабак Тимко ІІІ передбачив, (дослівно, мовою оригіналу): "Весна наступит. ... В марте нас ожидают заморозки. Теплая и солнечная погода нас ждет в апреле." Як кажуть - і до ворожки не ходи. До речі, оголошений конкурс на пошук нареченої (невесты) для Тимка ІІІ.
 15. Как я начинал

  То він організував Вам вступний іспит. Хоча бджільництво такий "заклад", куди можна вступати і без іспитів. Ви витримали вступний іспит! Вітаю!
×