Jump to content

Петрович 49

Активные Пoльзователи
 • Content count

  1,415
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1,624

2 Followers

About Петрович 49

 • Rank
  Загоруйко В.П.
 • Birthday 01/01/1949

Contact Methods

 • Website URL
  http://
 • ICQ
  0

Profile Information

 • Location
  Харьков.

General Information

 • Пасека в
  Харьковская обл. Купянский р-н.
 • Стаж
  свыше 25 лет
 • Kоличество семей
  31-40
 • Ульи
  Дадан,лежаки двухэтажные 18р.
 • Порода пчел
  Укр. степная,помеси.

Recent Profile Visitors

1,842 profile views
 1. Осінь-Зима 2019/20

  Вашу методу - та в Австралію! Фантазія? Якби вони в дощову пору пропалювали керовано пожежозахисні смуги, можливо, уникнули б хаотичноої згубної пожежі в спеку.
 2. Осінь-Зима 2019/20

  Захоплені осіннім димом, прогавили зимове запитання. Так, бджоли будуть залишатися на центральних рамках, якщо на них є розплод. Його бджоли не покинуть! Але якщо сім'я достатньої сили і досягає (обсижує) рамки де є мед, то нічого страшного - там буде їдальня, звідти бджоли кормитимуть розплод і матку. Якщо з'явився розплод, то матка вже самостійно не харчується, вона оточена свитою. Окрім того, бджоли можуть рухатся з рамки на рамку в напрямку медових запасів. Але небагато, на 1-2 вулички. Для цього необхідні умови: зовнішня тем-ра > 0*С (виконується з Божою поміччю), наявність проходів між або над рамками (виконують бджоли) і, звісно, достатня величина клуба. Хоча в сучасних умовах, та ще й в Одеській обл, клуб рихлий, то правильніше назвати - скупчення бджіл. Отож, на питання "что делать если они не двигаются?" пасічник повинен визначити - "А оно им надо?"
 3. Осінь-Зима 2019/20

  Не ту вікіпедію читаєте! В нашій (українській) все правильно. Прополіс - речовина рослиннго походження збагачена ферментами бджоли. Ніяких "остатков первой фазы переваривания".
 4. Осінь-Зима 2019/20

  В забрудненні довкілля винуваті знайдені!!! Лишилось покарати! Ви на них в суд... Ще ж і взимку в плиті щось палять... Можна було б і посміхнутися. Та от згадав, що у Франції була відкрита кримінальна справа проти "гусей", які своїм геготом заважали відпочивати. Гуси, здається, виграли судову тяганину. Гусям свободу! А могли б і на свиню поскаржитись... Запах же! У нас, в якійсь із Західних областей (дані цієї осені з телеящика) запустили безпілотника для пошуку , визначення і передачу координат диму. Запеленгували, приїхали, присоромили "вуйка", що палив опале листя, пригрозили штрафом... Маразм на державному рівні!!! (я про нас, і про французів - тільки "рівні" дуже відрізняються). Безпілотники в Західні області на пошук диму! Інших проблем нема! Гиря дійшла до підлоги. Явне протиріччя з першою цитатою.
 5. Телебачення

  Холми: 22,49,54,61-й канали, радіус 65 км. Білополе, якщо з Сумської обл., далекувато буде... Можливо щось нове... PS: Про дідівські схованки. - Ой, куме, спека стоїть! Мабуть вся городина вигорить.. - Хай ліпше городина вигорить, ніж зброя ржавітиме.
 6. Телебачення

  Звичайнісінким дециметровим антенам присвоїне почесне звання "цифрова" або "для Т2". Комерційний трюк!!!Аби люди не діставали з під стріх старі (і більш потужні) "Орбіти", Гами", "Обзори" і т. д.
 7. Телебачення

  Але ж в Миколиної моделі в кінці литера "D". А вона означає, якщо не помиляюсь, наявність додаткових "прибамбасів". Варто спочатку перевірити - потім купувати Т2. На будь-яку ДМВ антену. Наприклад, Чернігів передає Т2 по 22,34,35 і 61частотних каналах (по 8 телеканалів на кожній несучій) в радіусі 60 км.
 8. Осінь-Зима 2019/20

  Що характерно для обох: "Пчёлы 18.01.20 і " ...еду покармливать" - жодних осмислених дій на покращення зимівлі, на запобігання загибелі!!! Хіба що пакетик "крысиной смерти" проти мишей... Головне "кіно", а бджоли актори. PS: Чомусь згадав виконання 7-ї симфонії Шостаковича в блокадному Ленінграді.
 9. Осінь-Зима 2019/20

  Перша собака сподобалася. Ще рано їм інтернет та камеру!!! Хоча не всим! Був в нашому товаристві з Підмосков'я @Петрович Скільки корисного написав!
 10. Осінь-Зима 2019/20

  Зовсім НІ. Ми на цьому росли, вчилися, набивали гуль та йшли далі. Викладене Вами скоріш ввійде в протистояння з сучасними підходами в промислових технологіях. Де панує кількість меду і вуликів, простота конструкції і догляду, плановий відхід сімей зимою.
 11. Осінь-Зима 2019/20

  "Пчелки не двигаются" - звучить жалібно... Оглядає кожен день по вулику - трудяга! А якби було їх 200? Цікаво, що означають написи на рамках "29", "30"? Можливо, в цьому є щось корисне.
 12. Саме те! Звісно, можуть бути відхипення, але не вдвічі. Двигуни і повинні грітися. Інша річ, якщо пішов специфічний запах горілої ізоляції. Можливо у Вашому варіанті, сбросом ємності робочого конденсатора Ви зменшуєте потужність і таким чином уникаєте перегріву. А причина нагріву всередині двигуна. Це протизаконно!Я "ховаюсь" від незаконних вчинків.
 13. Приблизно так! Для орієнтиру достатньо. Хоча, як на мою думку, обидва % завишені. Розраховувати саме потужність не варто, бо вона залежить від багатьох факторів. Тип двигуна, його швидкість і, головне, від правильго підбору конденсатора. А от ємність конденсаторів вираховується. Існує достатньо формул, та всі вони приведуть до спрощенго і вищенаведеного - на 100Вт - 7 мкФ. Це для трикутника. Для "зірки" ємність менша, десь в 1,7 раза. Але й потужність менша в половину.
 14. Заводського виготовлення, чи "пан сам клепав"? Ціна покупки?
 15. Оберти незмінні. Потужність "трикутника" виросте в 1,5 рази в порівнянні з підключенням "зіркою". Мова про трифазні мережі і трифазні двиигуни. Інша історія - трифазний двигун о однофазній мережі ~220В.
×