Перейти к содержанию

Петрович 49

Активные Пoльзователи
 • Публикаций

  1 190
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

936

Информация о Петрович 49

 • Звание
  Загоруйко В.П.
 • День рождения 01.01.1949

Contact Methods

 • Website URL
  http://
 • ICQ
  0

Profile Information

 • Место расположения
  Харьков.

Общая Инофрмация

 • Пасека в
  Харьковская обл. Купянский р-н.
 • Стаж
  свыше 25 лет
 • Kоличество семей
  31-40
 • Ульи
  Дадан,лежаки двухэтажные 18р.
 • Порода пчел
  Укр. степная,помеси.

Посетители профиля

1 199 просмотров профиля
 1. Сходіть! Погода чудесна! Осінню в них була така сама вилазка, на тому ж місці. (Ціна була десь біля 230).
 2. Все для початківця

  Жодних сумнівів в тому, що вищеописаний метод Иосифовича дієвий! Але до нього, як і до будь-якого іншого (Таранова, Демарі), слід підходити творчо. Для харків'ян ройовий стан до рапсу не характерний. Без особливих зусиль дотягуємо до акації. Угу!!! А як важко це виконати. І якщо наявність корму не критично (всеодно принесуть), то прихована десь на окраїнах мосочка з яйцем додасть клопоту. Потім гадай, чи прийняли еліту, чи вивели зі свого яйця. Для перевірки часу обмаль - ройова пора. Свій маточник можна давати зразу(метод Ващенко). Але пам'ятаємо, що ця сім'я рійлива і ми відтворюємо погану спадковість. Обов'язково! У нас попереду соняшник.
 3. Все для початківця

  Буває гірше... Ось наткнувся на якомусь сайті, де перераховані протиройові заходи. "Перлини" перекладу Как правило, перед началом размножения пчелы создают много трутней. Если большую их часть ликвидировать, процесс создания расплода можно предупредить. В летнюю пору конструкции ульев нужно проветривать как можно чаще, избегая их перегрева. "Алгоритмы действий..." прості фільтруйте інформацію, підлаштовуйте під свої умови. Давайте для прикладу розберемо метод И Демарі "Алгоритмы действий..." прості - фільтруйте інформацію, підлаштовуйте під свої умови. Давайте, для прикладу, розберемо метод Иосифовича для Харківських умов.
 4. Осінь 2017\ Зима 2018

  Радий Вас бачити на сторінках "ТОЧКА". Аргументуйте, будь ласка, чому холодним?
 5. Осінь 2017\ Зима 2018

  Ні, то від свіжого повітря та Вашого втручання. Корму повинно бути ще не "остаток", а 2/3. Основне споживання під час весняного розвитку. А перевірку так і роблять. Тільки трохи диму, більше терпіння, поховаються від холоду вниз. Щоб спокійно спати, загляньте між рамок, зважте рамки пальцями. Тільки раніш треба рамки стамескою зрушити. Спочатку "подобреют", коли мед братимуть, а потім стануть більш активні і агресивні.
 6. Утепление

  Якщо у Ваших даданів присутні дерев'яні потолочини - цілком достатньо. Якщо плівка, або положок - тоді не знаю, користуюсь рідко, стараюсь кинути щось грубіше.
 7. Не моя тема, АЛЕ... Кульгає Ваша статистика! В наших краях у малих господарствах лише третина земель. І їх кількість постійно зменшується (розоряються, вмирають). Друга третина у місцевих крупняків Тут Ви праві. Додам: ...і потягли до свого двору пару тракторців, трохи комбайна... Остання третина належить - арендується фірмию "НИБУЛОН" (Николаев, Будапешт, Лондон). Господарюють добре. Послугами місцевих трударів не користуються. Взятий бджолами нектар з їхнього соняшника - ото і все, що можна взяти. Та ще, чув краєм вуха, що осінню місцевій школі подарували кілька футбольних м'ячів.
 8. Утепление

  Можливо Ви хотіли запитати про сітепон, який зараз швейники використовують замість ватіну? В моїх умовах, коли є потолочини з вентиляційними вікнами (щілинами) - сінтепон краще. Ватін також непогано, якщо він рихлий. Товщину стараюсь підібрати залежності від сили сім'ї. Чим менше сім'я, тим товще ватін.
 9. Все для початківця

  У teplovа навіть адреса в аватарці є! Поїзд Хмельницький - Лисичанськ зупиняється в нашому селі... Начувайтесь!
 10. Все для початківця

  Будете київським Колумбом, або Іваном Сусаніним, (звісно, як проф. пасічник). Здоров'я Вам, успіхів! Бажаю знайти однодумців, колег, які мають досвід пасічникування в умовах міста (города). Можливо згодом відкриєте відповідну тему на ТОЧКУ. В Харкові є пасіки по окраїнах в приватному секторі, але вони влітку кочують на медозбори. Була сучасна телерозповідь про японські пасіки на дахах, а внизу кафе, де мед до чогось там додавали... В Чехії не був, в Японії не був, але припустити легко, що той мед переважно цукровий з присмаком чогось екзотичного, що є та цвіте поряд.
 11. Все для початківця

  "РАЗВИВАТЬ" или РАЗВЕИВАТЬ - покаже час. Аби лиш підтримка міфів, або боротьба з ними не зашкодили професійному зростанню.
 12. Саме так! Сім'ї з цьгорічними матками майже гарантовано не рояться. Щоб зароїлася сім'я з молодою маткою, треба ще "постаратися наламати дров".
 13. Все то воно так: "Плох тот солдат, который не мечтает стать генералом", та не всі стають генералами. Щоб підвозити бджіл треба транспорт, невеликі точки охороняти і, головне, треба мати відповідну кількість сімей, аби це було рентабельно. Судячи з аватарки, у шановного М.А.К. поки що недостатня кількість сімей. Та все ще попереду. До речі, читаючи ТОЧОК, можна дійти висновку, що не скрізь медовий напрямок раціональний. Зустрічаються ліси, гори де обмаль медоносів і квітують короткочасно. Люди вибирають матковивідний, пакетний напрямок і т. д.
 14. Ну, сади - то на розвиток. Акація, навіть коли її багато - дама не надійна. Різнотрав'я і липовий ліс - завжди добре. Не видно посівних медоносів (ріпак, гречка, соняхи) - без них важко. На початковому етапі можна пробувати без поділу, але резервний "посуд" (вільні вулики, наставки з дном) на випадок роїння мають бути.
 15. Все для початківця

  А чи варто "именно в городских джунглях" доказувати. Розумію, всяке буває, Київ великий, але ж в батька кращі медові поля. Можна пасічникувати поряд з ним. Тобто, на власному прикладі показувати пареваги нових технологій. Сюди ввійдуть і конструкція вулика, і витрачений час, і кількість меду при одинакових медоносах. Така ненав'язлива "наука" батькові (а можливо і співпраця) більш плідна. PS: Мій батько в останні роки свого життя, дивлячись в мій бік, почав робити наставки для лежаків.
×