Перейти к содержанию

Wladimir_K

Супермодераторы
 • Публикаций

  10 343
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Весь контент Wladimir_K

 1. Маю на увазі до мрії експортера, що у всіх одна ціна і меду на всіх вистачає.
 2. Пане Анатолій ( @asaltan), так розумію Ви приєдналися до "колективного експортера".
 3. С днём рождения!

  Приєднуюсь до привітань! Бажаю іменниками міцного здоров'я і щоб бджоли були завжди в радість.
 4. Хотів би, що пасічники переглянули історію і свої емоції, таких тем пана @asaltan, тут декілька за останні роки. У таких речах є періодичність і це все повторюється, як "замкнуте коло". До речі, будь-які проблеми в першу чергу потрібно шукати в собі і своїх можливостях.
 5. Саскатраз - новий вид бджіл

  Не можна їх умови порівнювати з нашими, так само і ціну меду. Чим менше меду виробляється і чи більше він розпіарений тим вища його ціна. Як приклад мед з "Мануки" чи турецький мед з пещер.
 6. Тоді дійсно амітраз був в Польщі дозволеним і якщо не помиляюсь і у Франції.
 7. Думаю, що ні, в іншому разі наявності ринку України були би препарати на основі амітразу польського фасування чи виробництва, а не купувався контрабандний тактік, який використовується для худоби.
 8. Саскатраз - новий вид бджіл

  Цікава стаття. У ній корисні дві цифри, на які хотів звернути увагу наших селекціонерів, це 11 років і витрати 20 млн. дол. на отримання стабільного результату.
 9. Порода пчёл Бакфаст (Buckfast Bee)

  Дивився останнє відео пана Овдієнко, про бакфаст і порівняв його з відео, яке було роком раніше, то можу сказати риторика змінилася для пасічників, які отримують бакфаст в позитивну сторону.
 10. Аргентинські пасічники засвоїли досвід 2015 р., коли мед не продавали до травня місяця, хто записує дані у нас ціна в серпні була 37-40 грн., а потім обвалилася на грудень до -+30 і в 2016 була 25-28 грн. Тому можна сказати вони вступили в цінову війну з нашим медом, на моє переконання. А чи це погано чи добре, напевне не знає ніхто, але у пасічників шлях один об'єднуватися і спілкуватися між собою про важливі проблеми і спільно їх вирішувати, а не мірятися ...
 11. Це не до мене, а до колег, яких такі ціни влаштовують і вони вважають, що ціна 35-41 те ж вигідна. А на рахунок Аргентини, то на скільки мені відомо більшість пасічників самостійно мед не продає, а продають його пасічницькі кооперативи, які спільно і визначають ціну. Велика частина колег здавалася у нас на форумі, включно зі мною, не нижче 1.8 дол. окремі по 1.9+ дол. і вважаю, що по соняху вони здалися на максимуму на цей час.
 12. Большая часть операций выполняется при значениях, которые колеблются в полу 35/36 песо и потолке, который достиг 40 песо, и даже некоторые превышенные признаки продаж, которые колебались около 42 песо, хотя это довольно пунктуальные операции иконкретные условия продажи. Більша частина операцій 35/36 це на наші 47.7-48.7 грн. за кг., у нас є те ж цікавіші ціни, та ж гречка 60 грн за кг, а акація 75 грн. кг. В Аргентині посіви соняшника набагато менші за наші і в основному розташовані у 2 провінціях Буєно-Айрес і Кордова.
 13. Ще один "медовий" завод: Львівщина

  Є декілька суб'єктів господарювання які пробують експортувати, що з цього вийде покаже лише час.
 14. Ще один "медовий" завод: Львівщина

  Нічого надзвичайного в цьому заводі немає. У Львівській обл. є один експортер середнього рівня на цей час і один невеликий по об'ємах, але з цікавими цінами і з відповідними вимогами на мед. Єкспортером і цьому регіоні на цей час дають найвищу ціну.
 15. Тому що нею можуть скористатися не зовсім пасічники, в 2017 моя пасіка приймала яктивне запилення соняшнику на площі 1.5 тис. га даного агрохолдингу.
 16. Хотів би додати критичне зауваження, доступ до інтерактивної карти потрібно надавати лише з підтвердження уточнення даних координатором.
 17. Продам пасту-канді

  @Борода-1, дякую за оперативність і якість обслуговування.
×