Перейти к содержанию

Wladimir_K

Супермодераторы
 • Публикаций

  10 788
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Весь контент Wladimir_K

 1. Були питання по відправці у вівторок, фізично по часу ці посилки з Нової Пошти не виїхали б, хоча кілька відправив у вівторок в 2 половині дня, тому посилки були відправлені в середу. Лишилося розібратися з одним відправленням, бажано для зручності вказувати для контакту мобільний в приватних повідомленнях. Вибачаюсь за незручності.
 2. Продам препарат для лікування від кліща Варроа "Варостоп", куплений у офіційного представника в Україні. В наявності сертифікат якості. Термін придатності до 12.2019 р. Ціна 106 грн. за упаковку. Пересилка за кошти покупця. тел. 06773237два9, Володимир.
 3. Мене найбільше цікавить результат роботи Варостопу, особливо контроль осипу кліща на 21-23 день, тому хто має час поставити контрольні листки в цей період було б добре зібрати таку статистику.
 4. По Варостопу, всі замовлення відправив. Номера декларацій в СМС повідомленнях.
 5. Підніміть мої пости у грудні місяці 2017 р. і січні 2018 р. по 40 нікого не закликаю здавати. Тоді роблю перерву на декілька місяців.
 6. Ви самі прийняли рішення не здавати по 51 грн. в лютому і думаю на Ваше рішення ніхто не впливав.
 7. Ще з осені тут описав повний розклад, так само він є і фактично до кінця 2018 р., але не бачу змісту комусь тут щось доводити. Українські пасічники не є єдині в світі і мед це товар, які і зерно так само і нафта, а те що хтось здав чи не здав після серпня-вересня (коли меду багато)глобально на ціну не впливає. Мед товар і на нього ціну встановлює ринок, а наші експортери впливають на ціну на внутрішньому ринку при умові, коли на всіх вистачає для контрактів.
 8. Це звичайні капіталістичні відносини і тут ніхто нічого не винен є певна сформована ціна не більше не менше, а вже моя справа по ній здавати чи ні. На ринок України, навіть 1000 т. сильного впливу мати не будуть, а тим більше 2-5 т. пасічника, якщо їх навіть сумарно лишилось на 5-7 тис. т., так як вони не спілкуються між собою і не довіряють один одному. У мене мало віри, що колись пасічники щось спільно можуть домовитися і якимось чином будуть впливати на ринок.
 9. Знаючи специфіку українського ринку, то там де чекають по 34 і є цифра 31 "без аналізів і документів" і є цифра 38 чи 39 з усіма паперами. А на цей час 37-43 грн. за кг.
 10. Я про те, що всього 1.3 Роки назад всі мріяли по 1.5 дол., а вже 3 місяці назад 1.9 виявилося мало.
 11. Тут питання в чисто українській ментальності..., нічого нового.
 12. Оптова закупівля меду ТОВ "Натуральний мед" м. Запоріжжя https://naturalhoney.com.ua/ +38 (061) 707-37-00 +38 (061) 707-27-00 +38 (050) 410 - 44 - 12 +38 (050) 410 - 44 - 17
 13. Є зворотній зв'язок і зауваження почуті, тепер на логотипі карту відновили до державних кордонів.
 14. Тут не правильно зрозуміли, склади забиті в окремих заготовачів, а не у великих експортерів. Досить часто пасічники плутають поняття заготовач і експортер.
 15. А як же 55, Ви ж самі обіцяли, що на весну все буде?
 16. Думаю останні слова підтвердить не одна сотня пасічників, які здалися тут починаючи з 47.5 і закінчуючи по 52.5, а інша частина буде чекати від шановного Іван Іванича 55. Доречі можу запропонувати Вам декілька сот т. по 46, а потім продасте по 55?
 17. А хто тут говорив "55 будет в марте". чи Ви такого не писали? А про мене, що "я продавця експортерам"?
 18. Тут на форумі є багато пасічників, які все перевіряють, можу знайти повідомлення, що був осип на 22 день і значний. Флувалінат і флуметрин діючі речовини контактної дії і все залежить від складу масел, яких їх ці речовини розчиняють і навіть деревини з якої зроблений шпон, а це не проста річ, так само як і концепція діючого речовини. Якщо концентрація менша то ефект слабкий, якщо більше то посиплеться бджола. Про українських виробників я просто мовчу. Ми лідери по кількості препаратів різних виробників від кліща у світі. І останнє, якщо полоски були б ефективні всього 5-7 днів, то моєї пасіки вже давно не було б,так як я користуюсь лише полосками в кінці літа і більш нічим.
 19. Суть в іншому дія і ефективність буде низька і потрібно процедуру повторювати знову через 5-6 днів, ключове завдання препаратів в полосоках, вибити кліща, який вийде разом з розплоду, якого зараз вже багато.
 20. Ми тут дорослі люди і практикуючі пасічники, про які 12 рамок на 300 + корпус на 145, бджоли Ви говорите на цю дату? І карніка і карпатка такими сім'ями не зимує і якщо з осені пішли б в зиму, то не перезимувати б, на мою думку і це логічно, тут фото мене не переконає, так само більшість знаючих пасічників. Такі речі, мене дивують від Вас. П.С. Повідомлення перенесуть у відповідну тему.
 21. Ви порахуйте різницю, це в кращому випадку на цей час -6 грн. на кг. і тепер помножте на 100 т. і вийде цікава цифра, тому і не можуть здати, чекають "попутного вітру". Просто Ви не хотіли здавати по 50-51 грн. чекали, що буде більше.
 22. Українська степова порода

  Якщо дивитися виступи відомих пасічників, то УСП всі займаються вже років 20-30 а може більше, ще так років з 10 і вже взагалі не буде чи займатися. Суть даного еталону, що його визнали, як мінімум всі, яким він би не був, а це знаючи наших пасічників неможливе. Але щось робити в цьому напряму однозначно потрібно
×