Перейти к содержанию

Wladimir_K

Супермодераторы
 • Публикаций

  11 350
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Весь контент Wladimir_K

 1. Весна/Літо 2018

  У мене торік залилися, але почалася печатка і мед частково забрав і потім ще раз і матки червління не зупиняли. Цього року і кажись носять, але це зовсім не то й взяток .
 2. Весна/Літо 2018

  Ну тоді заллються, далі зірвете маточники, але частина всеодно зроїться і на виході молода матка в кращому випадку зі жменею бджіл, потрібно давати рамки, а з непечатні медом забрати, знайти суш і ставити іншого шляху немає. Торік у моїх краях подібна була ситуація, то грузив як міг і в окремих отримав більше 100 кг, але були вулики і по 45-52 рамки в розрахунку на 300, цього року таких немає.
 3. Весна/Літо 2018

  Сидять без роботи тому і "казяться", потрібно забрати мед, можна поставити рамки в інші вулики, але грузити роботою і виводити з робочого. А куди його качати, якщо він рідкий.
 4. Весна/Літо 2018

  Потрібно, щоб почали печатати хоча 1/3 і ці рамки відкачати, непечатні не чіпати взагалі, в іншому разі будуть рої. І поміряйте на початку відкачки вологість, що труд не був даремним.
 5. Ще частину відправив на Укрпошту і Нову пошту декларації скинув СМС повідомленнях. Завтра відправлять напевне не буду, наступна партія буде в середу. Якщо СМС не отримували прохання уточнювати.
 6. Продам препарат для лікування від кліща Варроа "Варостоп", куплений у офіційного представника в Україні. В наявності сертифікат якості. Термін придатності до 12.2019 р. Ціна 106 грн. за упаковку. Пересилка за кошти покупця. тел. 06773237два9, Володимир.
 7. Весна/Літо 2018

  Напевне погодні умови, десь мало було дощів, десь навпаки холодно і багато дощів.
 8. А це мед продавеця, що дав рекламу тут? Особисто, щось не дуже гречаний схоже навіть дивлячись на фото.
 9. Частину, що встиг упакувати, замовлення з суботою включно відправив, номер декларації скину ввечері.
 10. А я цікавлюсь і тих які постійно мед купують є не стільки й мало. І ще для заготовачів окремих ця зустріч експортерів буде нести певні наслідки, так як у багатьох експортерів є образа за певні їх дії і за осінь 2017 р.
 11. Скину ввечері, як тільки приїду від пасік.
 12. Тут питання скільки потрібно і яка у них ціна контракту? І ще раз повторюсь усе рахую зі сторони реальності, а не зі своєї вигоди.
 13. З окремою ментальністю людей це реальність, при кількості 30 сімей купували ще 100 пакетів і таке зустрічалося досить часто, в тепер рахуйте дохід? 27 це бажання поки, але багато не слід очікувати, але якщо тенденція збережеться в 2019 це може стати дійсністю.
 14. Різницю до 40 бачите яка зараз, поки це не є реально, і ще є різні 40 одні про курсі 31 євро інші при курсі 36 євро.
 15. Частина купляла за останні і ще в кредит і перед очима була ціна 50 і вже частина по 500-1000 кг. здає, щоб хоч якісь кошти отримати на прожиття. І ще ціну яка є сьогодні ще весною тут описував, тому хто це сприймав серйозно міг прийняти правильне рішення, а не писате про те, що я "заганяю здавати мед". Поки з того, що знаю найближчим часом суттєвого зростання ціни не очікується і з ціною експорту дійсно проблеми, через небажання купувати мед у США в країнах ЄС і у нас.
 16. Знаю цього експортера у них гомонізувати можна і без штанів лишитися.
 17. Отримав чергову партію "Варостопу", це остання партія з поставки кінця лютого місяця 2018 р., вироблена, як і 2 попередні 12.2017 р. Згідно сертифікату, концентрація діючої речовини 3.74. Замовлення буду відправляти в понеділок, постараюсь всі зобов'язання закрити.
 18. То були "золоті часи" експорту, які так всі експортери хотіли б повернути, але їх вже дуже багато та й пасічники, хоч повільно, але міняються.
 19. І в наступному тоді буде 27, хоч контракти будуть дозволяти давати 45, це є мрія експортерів, щоб було повно меду на складах по 27.
 20. Можна невірити ні статистиці ні контрактах і знайти імпортера за кордоном і організувати експорт власного меду і тоді все стане на свої місця. Або просто здавати мед, коли мені особисто вигідно, немає ціни значить немає меду, або зібралися і організували експорт меду самостійно і тоді на всіх ..., а то виходить, що всі жаліємось "на пана, як колись кріпаки", а потім здаємо по тій ціні, що дають, бо потрібно гроші, ще біля себе тримаємо купу заготовачів і так по кругу кожен рік. Ще раз повторюсь мені ніхто нічого не винен з трейдерів, так само і як я їм, влаштовують умови здаю, в іншому випадку буду шукати інші шляхи реалізації. І ще потрібно чути те, що говорять пасічники і те що говорять експортери, а загальна істина десь посередині, або пасічникам робити повний цикл продажу меду. А на рахунок Аргентина, на цей час ключовий виграш їх меду і тому, що його купує США, а наш ні.
 21. Крім власників напевне, адже за банкет "платять" вони.
 22. Ціни починалися з 27 і 28-30 проіснувало до кінця року, а потім в січні-лютому почався рість, а у березні була ціна 37-39, а у квітні 2017 р. 40-45, особисто тоді здав по 43, хоча була і спроба здачі по 45, але не влаштувала наявність у меді пилку сої. І ще щоб розуміли, в осінь 2016 р. у експортерів вже контракти росли і вони можливо дати більше ніж купляли, але у них склади були забиті медом сезону 2015 і 2016 р. купленими по 27-28 грн. за кг. і склади пусті стали лише під весну, коли і меду фактично не лишилося і тоді дійсно виросла ціна. Ось така історія ...
 23. А долю бочок загублених, то історія замовчує ...
 24. Давайте в цій темі поговоримо, про саму схему експорту меду і які дії потрібно зробити, щоб самостійно експортувати мед. Тут на форумі є пасічники, які вже експортували свій мед.
 25. Все щось дуже просто, здадуться не зараз, а осінню 2019 р., щось подібне було в 2016 р., а старт був в 2015 р.
×