Jump to content
Форум на ТочкУ

Wladimir_K

Супермодераторы
 • Content Count

  15,536
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

27,736

About Wladimir_K

Contact Methods

 • Website URL
  http://

Profile Information

 • Gender
  Not Telling
 • Location
  район
 • Interests
  хоббі

General Information

 • Пасека в
  Хмельницька обл
 • Стаж
  свыше 25 лет
 • Kоличество семей
  31-40
 • Ульи
  багатокорпусні
 • Порода пчел
  різна

Recent Profile Visitors

24,870 profile views
 1. Про Ваше існування цей власник, як мінімум повинен хоч знати. А так він знає лише людину, яка з Вами спілкується і періодично Вас звонить.
 2. А Ваша схема, коли про Вас знає лише один заготовач? Ви власник товару і продавати потрібно, тому хто надасть кращі умови.
 3. То чому в цьому випадку ми починаємо рахувати те, що заготовач має? А в іншому випадку потрібно постійний контакт мати з власниками і якщо чесно здачі напряму нічого надзвичайного. Хто дає +1 значить не заслуговує на увагу.
 4. Сьогодні мені цей знайомий звонив, каже що приїхали по сусідству кормити пасіку, а там вже фактично і бджіл у вуликах немає. Якщо поблизу є такі пасіки, то з кліщем прийдеться боротися кожен місяць.
 5. Суть не в цьому, а в кількості оборотних операцій за місяць. Експортер кошти провертає за 1-2 місяці зазвичай, а заготовач може це зробити набагато частіше.
 6. А я нікого і не переконує. А пропоную всім піняти одне місце і завезти на склад і отримати ті ж +2-+3 грн. на кг.
 7. Все залежить на яких відстанях збирати. Логістика десь 1 грн. з'їдає, додайте оплату найманих працівників, податки і на виході отримаєте десь таку цифру можливо трохи більшу, але не в рази. Колись дійсно там були фантастичні заробітки.
 8. Просто його цього року більше ніж в попередні роки. У мого знайомого схожий результат і осип перевіряв кожен день від початку постановки
 9. Якщо при постановці пластин є відкритий розплід, точно буде навіть суттєва осип на 21-22 день.
 10. Ви ж контроль будете всерівно проводити, візуально закліщеність можна зрозуміти по стану сімей. Глобальних нарікань не було, багато ж контроль проводять при постановці.
 11. Суть в специфіці дії речовини. Вона поступово накопичується до необхідної концентрації флуметрину і тоді нервова система кліща не витримує і він падає. Точно сказати причину, коли це відбувається швидко чи повільно не скажу, але думаю тут все разом від якості виробника, від температури навколишнього середовища і від часу і від шпону з якого роблять пластини. В звикання не вірю, бо обробляю одним і тим же препаратом досить довго у мене точно на пасіці воно вже давно було б.
 12. Кліщ сиплеться 21-22 дні це точно, є результати перевірки. За 14 днів всього точно не зніме. Так само як можна побачити кліща в період, коли стоять пластини. У мене є приклад цього року, коли почав з 10 перший день і потім 40-60 2 тижні в підсумку від ще є. Знайомий контролю кожен день чи знімуть весь не впевнений. У мене пластини стоять 2 тижні, ніколи не робив контролю, в суботу якщо буде час візьму і перевірю.
 13. Резервних маток під осінь в кожного пасічника повинно бути більш ніж достатньо. У мене облетілася молода матка ту що бачив напевне тиждень назад. До кінця неділі у маток молодих є ще шанс, а далі у мене є сумніви, трутня на пасіці у мене скажімо достатньо ще було.
×
×
 • Create New...