Jump to content

Wladimir_K

Супермодераторы
 • Content count

  13,117
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

22,757

About Wladimir_K

 • Rank
  Wladimik_K
 • Birthday 12/20/1977

Contact Methods

 • Website URL
  http://

Profile Information

 • Gender
  Not Telling
 • Location
  район
 • Interests
  хоббі

General Information

 • Пасека в
  Хмельницька обл
 • Стаж
  свыше 25 лет
 • Kоличество семей
  31-40
 • Ульи
  багатокорпусні
 • Порода пчел
  різна

Recent Profile Visitors

18,905 profile views
 1. Весна-Літо 2019

  У мене сусіднє село, де торік був кочовий точок, городи і дороги вже 3 раз за місяць в одній вулиці затопило.
 2. Отзывы о матках ИО

  У мене є 2 матки ШО 2018 р. і на сьогодні обидві активно сіють і нарощують сім'ї. Зимували невеликими відводами.
 3. Медова біржа

  Виявляються ще більш серйозні фальсифікації в порівнянні з такою. Якщо будуть підозри на масову фальсифікацію почнуть перевіряти через ЯМР спектрометрію, а всі витрати перекладуть на пасічників, тому тим хто займається такими речами не знаю, що потрібно робити.
 4. Медова біржа

  Цукром невигідно економічно і фальсифікацію виявлять швидко. Є інший цікавий продукт ГФС там ширше поле, але в Україні поки немає з цим глобальної проблеми, але лише локально, як і "темні" пасічники так і заготовачі. Імідж це портить, а на загальну якість меду не впливає
 5. Медова біржа

  Ви процитували пост іншого користувача і аж ніяк не мій. Результат роботи біржі ми отримаємо на осінь і я в цьому питанні не тримаю великого оптимізму. Рекомендую ознайомитися з статистикою по кількості активних (які що вивозили експортерів на ринку України) в 2018 і в поточному 2019 р.
 6. Жодного разу у себе не бачив, щоб аскофероз розносився по пасіці через розграбування сімей. Аскрфероз це більш індивідуальна особливість сім'ї, через ослаблення імунітету, найчастіше це зайва волога і переохолодження гнізда.
 7. Весна-Літо 2019

  Намагаюсь перевіряти, спостерігати і досліджувати. Це факт перевірений часом і досвідом. Досить часто ще пасічники недооцінюють можливості бджоли літати на великі масиви медоносів, коли йде активний взяток. 5-6 км. до сильного медоносну це не відстань при гарній погоді.
 8. Весна-Літо 2019

  Це називаю прихований ріпаковий резерв, багато хто його не враховує. Поле вже зелене а квіти, які нам мало помітні знизу ще тиждень дають гарний взяток. На сьогодні у моїх краях десь пік цвітіння, але погоди немає йдуть кожен день дощі. До акації десь більше 10 днів у селі при такій погоді. Буря не дійшла до точків у полях, що на рівнині 6 км., пройшла через домашній, а там горби. На полях озера, де рівнина, на горбах позмивало з полів. Багато пилку і розвиток бджоли на точках йде добре, а от що бачу буде проблема на домашньому точку, у тих сімей, що не вивіз, корму фактично нуль, хоча розвиток йде. До найбільших точків так і не доїхав, не знаю коли попаду. Пора і ловушки ставити, бо місцева вже на старті, знайомий вже заповний всі ловушки 20 шт. і продає ці рої по 300 грн. за одиницю.
 9. Я б не розділяв жадібність в с/г чимось особливим, вона притамана населенню будь-якої країни і ментально притамана нашому включно з пасічниками. Це більше зверхнє ставлення і неповага до ближнього і відсутність покарання. Агрономи і керівники не переживають, що потравлять все живе біля полів, адже вони там не живуть і закон не порушують обробивши в нічні часи, пару млн. грн. великому агрохолдингу з економлять на премії.
 10. Весна-Літо 2019

  Приїзжайте водою можу поділитися. Один з трекерів вже не відповідає, напевне затопило, єдина надія що лише днище, поки так думаю, стоїть біля рівчака. Вся надія, що рівчак витримає, далі не хочу думати. Добре, що 2 точки на горбу розмістив там все в нормі. Про медозбір можна у нас забути. Дощ продовжує йти, далі похолодання до +13 -+15 в день.
 11. А у нас буде повінь. Не перестає з 12 дня, поля позмивало, а де рівнині затопило і це ще не кінець.
 12. Весна-Літо 2019

  У нас пік ріпаку на сьогодні і дощі постійно, до акації тижнів 2 ще напевне при такій погоді. Все-таки у Вас південь, а у мене північний захід.
 13. З того, що спостерігаю і бачу по прогнозу, напевне в наших регіонах буде повінь, єдине поки незрозумілі маштаби. Зі сторони Житомирської обл. знову йде чергова гроза.
 14. Сумно те, що люди з досвідом вірять в казки. На мене вже ці розповіді не діють. У мене погляди на це з тих місць, де я утримую бджіл і де я пройшов вздовж і поперек всі поля. Тому рекомендую ближче до реалій, якщо є вільний час.
 15. Мені це нагадує вислови наших політиків, коли обіцяють рай за 2 роки, чи виступи керівників спілок пасічних. Приїдьте до мене, я Вас повожу по селах і по полях, те що я хочу і побачите те що є насправді. Чи поїдьте десь в глухий район походіть по полях, поживіть в селах де і жителів немає і доріг. І десь через рік можна буде говорити про "високі технології". Про "Біскайя" у мене по сусідству є фермер з Німеччини, який вирощує продукції для дитячого харчування "Hippo", то ріпак обробляє ним перед цвітінням один раз і в нього сертифікат еко на всю продукцію. У нас еко виробництво займає 1% всіх площ. Живіть тим, що є насправді, а насправді поля у нас обробляють діючими речовинами, яким 40-50 років і надалі будуть найближчі роки обробляти, значна кількість фермерів. Сіють ГМО рослини і далі будуть сіяти і вже не раз писав причину . Тут би хоч перейшли на щось більш сучасне, у нас ще досі фосфороорганічними сполуками обробляють, про сівозміну нехай Вам розкажуть пасічники півдня, де є лише 2 культури сонях і пшеницяв ній. У мене є спеціалізована освіта в даній галузі.
×