Перейти к содержанию

Wladimir_K

Супермодераторы
 • Публикаций

  12 977
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

22 414

Информация о Wladimir_K

 • Звание
  Wladimik_K
 • День рождения 20.12.1977

Contact Methods

 • Website URL
  http://

Profile Information

 • Ваш пол
  Not Telling
 • Место расположения
  район
 • Интересы
  хоббі

Общая Инофрмация

 • Пасека в
  Хмельницька обл
 • Стаж
  свыше 25 лет
 • Kоличество семей
  31-40
 • Ульи
  багатокорпусні
 • Порода пчел
  різна

Посетители профиля

18 047 просмотров профиля
 1. Значить Ви не володіли ситуацією, за весь період 2018 р. мед який визначався, як ріпаковий коштував більше 40 грн. за кг. і на цю дату те ж.
 2. Я б притримувався рекомендації +10 і вище температури зовнішнього середовища. На сьогодні у наших краях температура досить нестабільна і якщо обробка профілактична то можна почекати більш стабільної температури, якщо на пасіці з кліщем проблеми, то вже необхідно обробляти і рятувати пасіку.
 3. Яка димпушка весною? Який період розпаду амітрази до стійких і безпечних більш менш сполук і що робив пасічник осінню?
 4. Весна-Літо 2019

  Чому всі так негативно. У березні, квітня чи початку травня молодих маток вивести нереально, а матка зі жменею бджіл є резервом, для виправлення втрат маток в основних сім'ях. Їх можна взагалі не вважати одиницею на пасіці. І таких пасічників досить багато в Україні і нічого надзвичайного в цьому немає, як і в тому що у нас в цю пору лікують нозематоз "конячими дозами антибіотика". Вчора трохи по лісі, в якому ялинки довсихають, посадив декілька десятків акації, попередні насадження досить гарно підросли. Верба козяча вже на підході, але попереду холод, можливо цього року і бджоли не отримають " першого кайфу" від свіжого нектару і пилку.
 5. Якість меду

  В Україні можливе все мати концентрацію антибіотика, бо немає відповідальності і покарання. За кордоном якщо порушив норму штраф і бізнес пропав через погану репутацію, а у нас тут погана репутація, а там всі вже забули. Тому значення немає чи в меді чи в інших продуктах це все впливає на імунну систему і втрати молодих життів через слабкий імунітет у мене в місті декілька летальних випадків від пневмонії за останній місяць. Попит в ЄС на органіку включно зростає з кожним роком і норми і перевірки будуть зростати й вимоги до продукції те ж.
 6. Якість меду

  А потім спостерігати, як пневмонію неможливо вилікувати, бо антибіотики не дію і досить часто це закінчується погано. Тому рекомендував таким медом "лікуватися" самостійно, він не коштує і 0.5 дол. Головне в житті здоров'я.
 7. Якість меду

  Допустимі межі 0.1 були до останнього часу, тому після такого "лікування" потрібно міняти всю суш і не допустити перенесення корму.
 8. На Варофлу видається сертифікат якості від виробника і реєстраційне посвідчення, хотілося б ще сертифікат якості незалежної лабораторії на кожну партію. Чомусь продавці такі речі стараються не афішувати. Представник виробника заявляв, що вони в незалежному контролі якості те ж зацікавлені. Поки з того, що знаю відгук позитивний.
 9. С днём рождения!

  @Бджолопотам, Вітаю з Днем народження! Бажаю міцного здоров'я, здійснення всіх задумів і планів і щоб бджоли завжди були в радість!
 10. Якість меду

  І де в цьому посиланні "більшість"? Є конкретні виробники і конкретні препарати, які не мають реєстрації, але їх продають чомусь.
 11. Якість меду

  А у Вас є кращі перевірки? Мені з даних позицій чітко зрозуміло звідки хлорамфенікол і ко з'являється у меді.
 12. Якість меду

  Ecopol1.pdf ecopol2.pdf fumisan1.pdf fumisan2.pdf varodez1.pdf varodez2.pdf
 13. Якість меду

  Была произведена закупка препаратов от варроатоза (Вародез, Экопол, Фумисан) в 2х интернет магазинах: 1) (закупка №1) 2) (закупка №2) В обоих закупках упаковка препаратов на которых заявлен производитель ЗАО Агробиопром отличается от оригинала и имеет явные признаки фальсификации (отсутствие галограммы). Фото упаковок прилагаются. Привожу результаты на содержание хлорамфеникола и его оптических изомеров, выполненных методом ВЭЖХ и ИФА. Закупка №1 Содержание хлорамфеникола (и его оптических изомеров) согласно ВЭЖХ методике: Экопол 1= 135,7 мкг/кг Вародез 1= 46,65 мкг/кг Фумисан1 = 0 мкг/кг Содержание хлорамфеникола и синтомицина согласно ИФА методике : Экопол 1: хлорамфеникол=0,07 мкг/кг; синтомицин= 3,23*(>4,042)мкг/кг Вародез 1: хлорамфеникол=0,04 мкг/кг; синтомицин= 2,71*(>4,042)мкг/кг Закупка №2 Содержание хлорамфеникола (и его оптических изомеров) согласно ВЭЖХ методике: Экопол 2= 42,6 мкг/кг Вародез 2= 0,186 мкг/кг Фумисан 2=0 мкг/кг Содержание хлорамфеникола и синтомицина согласно ИФА методике: Экопол 2: хлорамфеникол=0,03 мкг/кг; синтомицин= 2,82*(>4,042)мкг/кг Вародез 2: хлорамфеникол=0,114 мкг/кг; синтомицин= 0,588мкг/кг При выполнении анализа использовались ИФА тесты Kwinbon и ВЭЖХ анализатор Shimadzu c тройным квадрупольным масс-спектрометрическим детектором LCMS-8040. Протоколы проверки прикреплены к письму. *- согласно методики поставляемой производителем тест-систем фактор разведения составляет 0,5, а максимальная точка калибровки= 4,042. Т.е. предельно выявляемая концентрация составляет 2,021 мкг/кг. Значения превышающие данный показатель выходят за рамки калибровочной кривой и могут быть не точными. Так же ожидается информация об отличиях оригинальных упаковок- фумисана от производителя. Связанно с тем, что упаковки закупленного препарата и купленные ранее достаточно сильно отличаются. С уважением, руководитель отдела контроля качества- Чинкин Андрей Анатольевич З етичних міркувань назви мгазинів не наводжу.
×