Перейти к содержанию

Wladimir_K

Супермодераторы
 • Публикаций

  11 369
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

19 267

Информация о Wladimir_K

 • Звание
  Wladimik_K
 • День рождения 20.12.1977

Contact Methods

 • Website URL
  http://

Profile Information

 • Ваш пол
  Not Telling
 • Место расположения
  м. Нетішин
 • Интересы
  комп'ютерна техніка, бджоли

Общая Инофрмация

 • Пасека в
  Хмельницька обл., Ізяславський р-н.
 • Стаж
  свыше 25 лет
 • Kоличество семей
  101-150
 • Ульи
  лежаки, багатокорпусні
 • Порода пчел
  в основному карніка Пешетц, Тройзек1075, Пернер

Посетители профиля

11 992 просмотра профиля
 1. Відверто можливо одній людині утримувати 400 сімей, єдине на певні операції потрібні помічники.
 2. Цих 50 кліщів повинно лишитися і ще перезимувати, кліщ не безсмерний, а проблема більше в помилках пасічників і в переконні, що підходи їх завжди правильні.
 3. По Варостопу зараз партія 760118, термін придатності до 01.2020. Після цієї партії буде партія напевне травня-червня 2018 р., проблем з наявністю немає. Прохання контролювати отримання СМС.
 4. Не фантазуйте, 1000 це вже зашкальна статистика, з кліщем потрібно боротися постійно і монотоно. Якщо якісно обробили, а його знову на наступний рік багато потрібно перевірити пасіки в радіусі 1 км. хоча б і допомогти колегам, або чекати поки вони зникнуть.
 5. Саме так, а вже далі піде все по ланцюгу. Пакетчики відчують весною і в підсумку падіння ринку.
 6. Дуже гарно носять пилок і блідо жовтий, особливо зранку і можуть бути наслідки. У мене серед дня кропили чимось, глобально на бджолу сильно не вплинуло і не попереджали сільську раду, напевне кропили від грибків, знаючи підходи агрофірми. І це те ж погано. Соя, горох кукурудза дає пилок і бджоли на них легко потравити.
 7. І на пряму і через прокладки в ЄС, а ціна 27 розвиток бджільництва у нас "уб'є".
 8. Наш мед перепродували країни ЄС, зараз між США і ЄС не зовсім вільна торгівля і наш мед під цю тенденцію попав і на додачу ще періодичні "зальоти" з антибіотиком.
 9. Тут грає не зовсім ринок в США а політика, та й то й же індійський має краще співвідношення ф/г. А в ЄС думаю Індія експортує мало і ми даємо кращу ціну, але для ЄС меду нашого забагато.
 10. Є 2 різні поняття розігрівання меду, одна справа при 70 градусах інша при 40 в дикристилізаторах, якісно розпущений мед без лабораторних досліджень на оксометилфорфулол розрізнити нереально і то це при умові, що розпускають торішній мед.
 11. Є такі імпортери і є контракти на рік по такій ціні , але тут ризики, а якщо ціна виросте? І ще велику роль відіграє порядність і прозорість у відносинах і в тривалій співпраці це виграш, тому писав те, що знаю, багато у світі відіграє поняття "дотримання угоди навіть усною" більше ніж якість афемерні вигоди. Ціна на індійський мед вища зараз у США ніж на наш, ми торік по такій ціні продавали там мед вільно.
 12. В США більше проблема не в ціні, а в політиці і напевне "косяках" наших експортерів, тому така ціна нашого меду, як зараз і для Індії є "вбивчою". А що тут дивного нижня межа контрактів у імпортерів дойшла до 1.5 євро, тому 1.55 це звична позиція, а 1.7 євро це вже виграшна у експортерів, якщо зможуть купити тут мед.
 13. Дивлячись на розвиток подій, що був в 2016 р. думаю, що весною 2020 р. мед 2019 р. повинні вивезти, але це великий термін і так далеко важко щось прогнозувати. Можна трохи почекати і порахувати ціну меду згідно формули і тоді вирішувати чи здавати мед, зваживши всі за і проти, знайти максимальну ціну за 20 т. в бочках в одному місці, на цей час вже на такий мед ціна більше 30+ грн., а далі може допомогти бажання експортерів закрити контракти і курс євро. Ціна впала не тільки на наш мед, тому згідно економічних законів виробництво повинно зменшитися. Якщо виробництво збиткове його ліквідовують і продукт не виробляють, автоматом починає рости ціна і далі збільшується за ціною виробництво, яма ціни саме 2019 р.
 14. Поки вимальовується робочий сценарій, зі сторони експортерів немає якісних контрактів, більшість пасічників мед здавати по 27-30 ціні не будуть і будуть чекати спочатку осені потім весни, а ціна і суттєво не зросте, якщо США не почнуть купувати мед у України і український у імпортерів ЄС (а у них там зараз торгівельна війна, що це мало віриться), або ми його мало зберемо чи буде неврожай суттєвий у Китаю, Індії, В'єтнаму чи Аргентини, те ж сценарій маю малу ймовірність, то в 2019 р. ціна те ж не зросте, а може банально ще впасти до значення нижче 1 Дол. за кг. Проблема, для мене не у ціні меду, а у об'ємах контрактів, а вони значно впали в порівнянні з 2018 р., тому 2018 р. ще так сяк пройдемо, а криза реальна на ринку буде в літо- осінь 2019 р., коли десь буде 50-60% меду врожаю 2018 р. і мед врожаю 2019 р. збереться у пасічників. Ще на початку весни, тут закликав колег, оптимізуйте витрати, продаєте пакети і відкладіть покупки, продайте сортові меди, заробіть кошти від інших супутніх продуктів бджільництва і розраховуйте, що мед соняшника потрібно буде зберігати як мінімум до 2020 р., і це без гарантій підвищення ціни до вже звичних 1.6-1.8 дол. або його реалізацію вирішувати власними силами.
×