Wladimir_K

Супермодераторы
 • Публикации

  6 841
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

8 859

4 подписчика

О Wladimir_K

 • Звание
  Wladimik_K
 • День рождения 20.12.1977

Contact Methods

 • Website URL
  http://

Profile Information

 • Ваш пол
  Not Telling
 • Место расположения
  м. Нетішин
 • Интересы
  комп'ютерна техніка, бджоли

Previous Fields

 • Пасека в
  Хмельницька обл., Ізяславський р-н.
 • Стаж
  свыше 25 лет
 • Kоличество семей
  101-150
 • Ульи
  лежаки, багатокорпусні
 • Порода пчел
  місцева, карпатська, карніка Пешетц

Посетители профиля

6 112 просмотра профиля
 1. @pr1zZ, @аматор, @Любомир, Вітаю з Днем Народження! Бажаю міцного здоров'я, здійснення всіх задумів і бджоли були завжди в радість!
 2. Ось тут Ви не праві, просто так ніхто ціни давати нереальної не буде. І 44-45 на цей час як бачите реальна ціна. Але у нас в кінці серпня багатьох влаштувала і 28 грн.
 3. Є місцями де посіяли раніше і якщо встиг зійти, то при -8 точно вимерз. У нас не вимерз, але слід врахувати, що частина сімей, які перезимували не витримали останніх холодів і захололи, дивлячись який купували канді в інтернет-магазинах останнім часом. Думаю ціні 40 бути навіть в принципі переконаний в цьому, хоча згадаєте мої слова, деякі експортери будуть збивати ціну до 35 грн. за кг.
 4. Ціна на опті меду досягла максимуму десь 2 тижні назад, доходила до 45 і навіть більше правда невеликі об'єми, щоб закрити контракти. Потім ціна трохи спала і закріпилася на рівні 41-43 грн. за кг. в середньому на пасічника, хоча ще досі ловлять і бомблять смс поздоровлення 35 і заготовачі беруть 36-38 грн. за кг. Частина експортерів закрилася і відправила працівників на біржу частина працює фактично в холостих, очікуючи ріпаку, а основні гравці знову будуть чекати соняха, щоб знову зіграти. В основних гравців ціна в діапазоні 40-42 грн. за кг.
 5. А чи буде така акація, дивлячись на ці погодні перепитії.
 6. Колеги "Бартнік" так працює і для них це дає результат. Чому думаю багато знає відповідь. Хоча на моє переконання, якщо схема не зміниться її існування добігає кінця, якщо декілька років вважати коротким терміном. По факту вони фактично не працюють з пасічниками і все віддають на відкуп заготівельнам і ті працюють, як уміють по максимум. Хто винен? Велика частина так працює експортерів, частина взагалі з пасічниками не працює, а тільки з заготівельнам, а є експортери які працюють через представників з пасічниками і заготівельники у них відсутні, але і при здачі і вимагають повний комплект документів.
 7. У нас +11.1, вітер 4 м/с, сонячно.
 8. Зайвий час за комп'ютером і навчання на 10-12 балів в сучасній школі і ще секція боксу речі несумісні, на так званий "пересид" часу немає у підлітка апріорі. Тому тут не зовсім об'єктивна оцінка зі сторони батька.
 9. 14 років це вже не "малыш" це вже підліток, у якого проглядаються певні навики і здібності і власні думки і характер.
 10. Потрібно почитати перший пост уважно і там про пораду і не тільки, а між рядків про філософію життя. До речі, якщо все в молодому віці насаджувати своє світобачення в підсумку нічого з цього доброго не вийде. В молодому віці вміння мислити тверезо і знати, що хочеш сам від життя одна з найголовніших рис і батькам тоді лише потрібно деколи помагати і результат з'явиться досить швидко. Або все життя хотіти зробити так щоб Ваш нащадок жив Вашим життям, а не своїм власним і в підсумку це погано закінчується. У мене зовсім інші погляди на життя ніж у моїх батьків і живу по іншому ніж вони, хоча на певних етапах мого життя їх просто моральна підтримка могла дати мені досить багато. Моє покоління вже інше хоч і не все ніж моїх батьків, а наших нащадків буде ще інше і в деяких речах кардинально. І насаджування свого світобачення це можна сказати "Ломання психіки через коліно". Я за те, що кожен повинен мати вибір в цьому житті і головне хлопцеві чи дівчині в 15-18 р. знати, що ти хочеш від життя.
 11. Мав на увазі, що стабільність ознак буває досить різною. Згадати тут ж партію В33 і у одних мало агресивна у інших навіть досить агресивна, а є ідеальна по миролюбності, але не наростає більше 2 корпусів. У Бакфаст багато варіантів і потрібно пасічники шукати то й який найбільш підходить до їх місцевості. У порід звичайних варіантів менше і якщо визначити з тою лінією, яка підійде то повторюваність досить висока. У мого знайомого зимувала на 20 на 300 без скорочення В-21(МАА) без лапки подарена в 2015 р. і він ще з весни нічого у них не робив, крім контролю розплоду. Для мене сім'я фундаментальна тому прививку цього року від неї зроблю.
 12. З таким те ж згідний. Навіть між матками ШЗ може спостерігатися певна а деколи і відчутна різниця, тому і селекціонери постійно в пошуку стабільності комбінацій. Породи звичайні в цьому плані більш стабільні на моє переконання.
 13. Підвал у мене вже є. Цієї зими зимувати на волі відводки, які мали лише 4-5 рамок і були лише в 1 корпусі на 6, перезимували, хоча зараз мають в районі 3-4 рамок. Можливо і мало, але для стартує варіант нормальний, а якщо буде повноцінних 12 то в підвалі буде 6 рамок і на цей час отримаю ті ж самих 6. Вибір кожен робить для себе, для мене це компактний резерв бджоли і маток на пасіці.
 14. База математики і особливо англійська. Бокс це добре, вміння себе захистити в критичних ситуаціях, але розумовому розвитку інтелекту постійну удари по голові не сприяють, якщо дійсно з таких силових видів спорту, то це боротьба чи дзюдо.