Jump to content

Wladimir_K

Супермодераторы
 • Content count

  14,550
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

25,972

About Wladimir_K

Contact Methods

 • Website URL
  http://

Profile Information

 • Gender
  Not Telling
 • Location
  район
 • Interests
  хоббі

General Information

 • Пасека в
  Хмельницька обл
 • Стаж
  свыше 25 лет
 • Kоличество семей
  31-40
 • Ульи
  багатокорпусні
 • Порода пчел
  різна

Recent Profile Visitors

22,444 profile views
 1. Можливо черговий раз, хтось розказав з пасічників про золоті гори в цій сфері і знову хтось з зайвими десятками млн. дол. хоче знайти в експорт. Сам заговолок говорить, що в організаторів повністю відсутнє розуміння проблематики нашої галузі.
 2. А можливо, хто цю акцію замовив вигідно це.
 3. Якщо інвесторів серед пасічників знайти,то так.
 4. Однозначно інші сфери простіші і прибутковіші.
 5. Асканія Пак вийшла масово з ринку, лишила тільки то й об'єм на який у них є домовленості.
 6. У наших краях ситуація з середи з вологою почне змінюватися.
 7. Згідний, але попереду ще 2 місяці за які все може бути.
 8. А так, толку з того, що буде 20 чи 40 тис. т., якщо з них вимоги на аналізи може пройти 10-15 тис. т. Нагадую, останні місяці перевіряють багато експортерів інвертазу і ГМФ на додачу антибіотиків. На сьогодні ми маємо десь +10 тис.т. додатково залишків. Меду 2019 р.було менше, а ось кількість бджолосімей зросла, що дало не менший врожай ніж в 2018 р. Тому в принципі реально дійти до мрії одного великого експортера 0.8 Дол. в закупці у пасічника при умові середнього врожаю і бажанню далі розширятися більшості пасічників.
 9. Якщо недобір,то добре, але зазвичай Україна велика територіально країна, то про це можна буде говорити лише в кінці серпня, а реально в кінці вересня.
 10. Вже тут писав, а як може бути по іншому? Прозріння може настати отримавши відповідний урок, а чи засвоять його чи багато, то не факт. А розширюватися можна і чи настане полегшення від цього, то не впевнений. У Вас, то досвіду побільше. Та й в експорті або постійно кожен місяць, або ніяк.
 11. Найближчим часом цифри 50 точно не буде.
 12. А навіщо йому, щось відчувати, яку нас скажімо вільно купують рідкий мед в цю пору всіх смаків і кольорів. Хоча всі знають,що максимум рідким може бути лише мед з акації і то ідеально чистий на цю дату.
 13. Не вірю що масово. Можливо 1.48, але я на мене це сильно оптимістично на сьогодні, великі гравців на нашому ринку Польщу вже дійшли і рівня нижче 1.45 євро dap, для цього достатньо знати нашу ментальності. До речі розглядаю 3 причини зниження ціни: 1.Кон'юктура ринку меду на сьогодні. 2. Перевиробництво меду в Україні. 3. Помилки в просуванні і продажу наших екпортерів. Ментально біжать один перед одного і понижують. 4. Повне відсутність розуміння ситуації більшістю пасічників і надія на авось.
 14. Зазвичай всі процеси підкоряються законам збереження енергії, так само можна це застосувати і до теперішнього стану речей. Тому курс 24 скажімо це тимчасова перерва, як колись 8, питання в тому що ми хочемо отримати в підсумку. Все таки експорт у нас вмирає, а нічого нового ми не придумали і найближчим часом не придумаємо через нашу ментальність.
×