Wladimir_K

Супермодераторы
 • Публикации

  7 410
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

10 248

4 подписчика

О Wladimir_K

 • Звание
  Wladimik_K
 • День рождения 20.12.1977

Contact Methods

 • Website URL
  http://

Profile Information

 • Ваш пол
  Not Telling
 • Место расположения
  м. Нетішин
 • Интересы
  комп'ютерна техніка, бджоли

Previous Fields

 • Пасека в
  Хмельницька обл., Ізяславський р-н.
 • Стаж
  свыше 25 лет
 • Kоличество семей
  101-150
 • Ульи
  лежаки, багатокорпусні
 • Порода пчел
  місцева, карпатська, карніка Пешетц

Посетители профиля

6 846 просмотров профиля
 1. Пишете в особисті повідомлення тел для початку і тоді деякі нюанси можем обговорити.
 2. Дану тему читають нетілтки пасічники, а багато і заготовачів і експортери, які сидять зараз в затишному кафе і обговорюють, як би купити мед по 32 грн. і повірте це 100% так є.
 3. Частині відправив, номера декларацій в особистих повідомленнях. Відділення Інтайму цілий день у нас не працює, який збій, по Інтайму декларацію скину коли зареєструють. Лишився запас неповний один ящик і поки все.
 4. Вже можна готуватися до купівлі весною пакетів.
 5. Вже стартова 37 грн. у пана Анатолія, і у мене є сумніви великі, що до нового року побачимо цифру 45.
 6. У них немає великих проблем з розірванням контрактів, переважна більшість їх заключала в травні ще по цінах яких брали до цієї пори мед. А зараз, чом би не заробити? Замовники досить часто можуть самі контракт розірвати, якщо ціна яка є на поточний час менша тої за якою укладений контракт і він ще не почав виконуватися. Заплатили "неустойку" згідно договору і все, якщо сумарно виходить купити дешевше на цей час і миттєво. І ще ціна 35 не відображає переважної більшості очікувань експортерів, така ціна для того, щоб "переламати пасічників", якщо підуть здачі по такі ціні, то можуть вільно опустити нижче. Поки ціна коливається у багатьох в діапазоні від 37-38 грн. без офіційного оформлення з бонусом за великі партії, що буде через місяць ніхто точно не скаже. Є певні напрацювання в цій сфері, якщо будуть об'єми і влаштує ціна можна буде організовуватися.
 7. Тут, як кажуть: "Один в полі не воїн", ціна на мед в меншій мірі залежить від нас, ніж від експортерів з їх "задумами" і ситуації на світовому ринку.
 8. У мене на стаціонарі, де починалося моє пасічникування є пару лежаків, кожен рік по декілька ліквідовують, в декілька ще лишилося. Цього року з них відводки не робив, розширити вже немає куди давно і вже забили все й відповідно починають роїтися, хоча до останньої неділі роїв не було жодного. З корпусними ситуація простіша, поставив все що мав в запасі і ще додатково, в середньому зараз є по 42 рамки на зимвалу сім'ю і ще напевне у вихідні прийдеться добавити, відводки цьогорічні вже мають 24 рамки, було 12 рамок і освоєна надставками добавив ще по наставки. Про наставки, завжди переживав чого не йдуть буває, а тут причина лише у взятку, є достойний взяток і відповідна кількість бджоли і йдуть в наставки досить гарно. Соняха одне поле пройшло пік, інші ще не дійшли до піку і фінальних 700 га. ще не цвітуть. Напевне буду робити 2 повноцінні качки і 3 вибірково, зимувати цього року планую на цукрові. Цікавий рік, меду до цього часу було небагато, а зараз складається все, що поб'ю рекорд за весь час пасічникування. Бджола за останній місяць раптово підросла і на цей період напевне дотягує по кількості до торішніх показників. В неділю в мої краях була сильна гроза з невеликим градом, дощ був в радіусі 2-3 км. від центрального точка, вчора напевне ввечері був знов дощ, так як в тій стороні була грозові хмара, хоча по прогнозу нічого не давали.
 9. Часи міняються і джерела інформації те ж і рівень контактів теж. А здавати чи не здавати вирішує кожен сам. Хоча телефон мій знаєте і можу поділитися певною інформацією по ціні і перспективах по її зміні на декілька тижнів.
 10. Здаю тоді коли мене влаштовує, 43 мене влаштовувала у квітні і я здав по такій ціні, а зараз здавати не планую. Хоча здачу з найкращими умовами завжди готовий організувати. Ціна по контрактах знизилася на 0.2 євро.
 11. Є дві ціни нормальна і реальна. А пасічнику потрібно думати коли здавати, що вони співпадали.
 12. 38 і зараз можна знайти, якщо здавати гуртом.
 13. Потрібно накачати меду і заспокоїтися, а вже у вересні все налагодиться. 45 небуде, але і 35 те ж.
 14. Полтавщина те ж.
 15. Цього по країні мед буде, хоча будуть місця, де його і не буде.