Перейти к содержанию

Wladimir_K

Супермодераторы
 • Публикаций

  12 135
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

20 542

Информация о Wladimir_K

 • Звание
  Wladimik_K
 • День рождения 20.12.1977

Contact Methods

 • Website URL
  http://

Profile Information

 • Ваш пол
  Not Telling
 • Место расположения
  район
 • Интересы
  хоббі

Общая Инофрмация

 • Пасека в
  Хмельницька обл
 • Стаж
  свыше 25 лет
 • Kоличество семей
  31-40
 • Ульи
  багатокорпусні
 • Порода пчел
  різна

Посетители профиля

14 606 просмотров профиля
 1. Інших вимог немає і ще є новим методом дослідження ЯМР-спектроскопія.
 2. Даний експортер мав назву "КельтВест" такого тел. не знаю є інші 2 керівників , коли зустріч була "На Точку" цього року були у них на підприємстві. Хотів би, щоб ті пасічники, які рахують і апелюють до собівартості, так само експортери поставили себе на місце покупця меду в ЄС чи США, а вони ще ті власники капіталістичних відносин. І їм пропонують 5-6 позиції медів, які підпадають всім вимогам, але мають різні ціни ? І який Ви вибрали б, з найбільшою собівартістю бо потрібно врятувати експортера з пасічниками в Україні, чи найменшою ціною при однаковій якості, з інших країн?
 3. Порахуйте ціну пасічника при цій ціні і курсі євро 31.5.
 4. Криза, яка вже саме настала через брак спілкування.
 5. Ні, на скільки мені відомо, але суті це не міняє. Знімало багато, Іван Фабро з відомих, і інші, онлайн виставляв Саша Адамович, але якість з телефона погана. На скільки знаю ціна контракту 1.55 євро не задовольнить пасічників, тоді зміст утримувати виробництво. Потрібно напевне трохи часу почекати, для якісного відео.
 6. Був на зустрічі експортерів в Києві. В ютубі була трансляція онлайн є повний відеозвіт. Мова шла про кризу відносин, собівартість меду і шляхи існування співпраці пасічника і експортера, галузь увійшла в кризу. Були пасічники з різних областей також були заготовачі і 4 представники найбільших експортерів. Ключова теза всім думаю відома. Бартнік припиняє роботу з грудня місяця. Ціна їх контракту озвучена директором Бартніка 1.55 євро.
 7. У жодного, нереально офіційно найближчим часом, потрібно багато домовленостей, виконання карантинів. Це все так аби поговорити з високої трибуни. Щось подібне експорту до Японії меду.
 8. Ціна і шрифт змініть на звичайний.
 9. Прошу дотримуватися теми про ціну. Пасічник вдало, на його переконання, здав мед і тут щоб порадіти за колегу, побажати удачі, як істинні українці ми починаємо.... В Сергія все відбудеться вдало, як і планувалося, це для тих хто почав переживати. Які люди така і країна, на мою думку.
 10. Тут проблема не є довіри, все повинно бути прозоро і зрозуміло. В цьому році допомагав знайомому продавати пакети, так звонили з Черкаської обл. і попередньо домовилися, а потім вони почали збивати ціну (хоча домовлялися про звичну ціну на той час 1.2 тис грн. за 4 розплоду) мотивуючи, що по оголошеннях з Закарпатської обл. можна дешево купити, відповідь була проста платіть і купуйте. Більш з ними розмови не вів, але знаю, що вони проплатили завдаток і пакетів так і не отримали. Аналогічно цього року заготовачі купували мед по 44-45 грн., типу брали аналізи, час проходив, а потім пропадали. Доставка з наваром 200 грн., для мене десь на 15 травня ціна можлива, якщо погода складеться, попиту вже зараз зрозуміло, що не буде, а виробництво зросло.
 11. У нас кожен рік так збирають непоганий куш такі об'яви, думаю і на форумі є ті хто спокусився на "халву" просто признаватися хто ж буде. Це аналогічно коли при здачі меду нагрівають на вазі, але у голові "ж здали по нормальній ціні і без документів". Люблять у нас, щоб побільше "халви" було і за це не потрібно було чимось розплатитися ось цим користувалися і ще довго будуть користуватися, тут головне пообіцяти побільше і красивіше.
 12. Як формується експортна ціна меду

  До осені 2019 р. все стане на свої місця і тоді буде видно у кого, яка мірка, чекати недовго аби було здоров'я. Питання як буде бити життя і на скільки лише відкрите.
 13. Як формується експортна ціна меду

  В тому, що будь-який рух визначає конкуренція, в даному випадку на мед, ринок США дружно всі "про...", наступний на черзі ринок ЕС і процес уже почався. Навіщо стільки експортерів з їх набудованими заводами і персоналом, якщо вони більше стоять ніж працюють, а попит на наш мед не виросте про це каже будь-яка статистика, навіщо купувати, якщо ніхто не знає чи контракти виконають та й ціна не конкурентна, хіба заради моральної підтримки, але на цьому далеко не заїдеш. А на рахунок 2 дол. чи 50 грн. бачив як і відео і клятви і ще багато чого за ці роки, а от як до діла, то життя таке, то кредити ну і так далі. Немає експорту відповідно споживання, то кому він цей мед потрібен, азіати виручають усіх, там і клімат відповідний і затрат мізер головне було навчити, що і зроблено, тому серіал лише починається. А мірятися у нас ще будуть довго, як і звинувачувати це нескінченний процес такі ми люди, як і винних шукати, ми це вміємо найкраще всіх.
 14. Ви можете самостійно визначити концентрацію тау-флувалінату при обробці? Даний фасованої препарат "Маврик" є зареєстрованими ветпрепаратом в Україні для обробки бджіл від кліща? І на останнє десь Ви бачили фасовку даного препарата оригінальну, об'ємом менше 1 л.? Це з розділу "українці можуть", а продовження знаю.
 15. Як формується експортна ціна меду

  Я ж за собівартість 20 грн. не писав на пасіці, от і 0.7 євро собівартості напевне по цій причині і взяли на озброєння експортери з імпортерами.
×