Jump to content

Wladimir_K

Супермодераторы
 • Content count

  13,733
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

24,073

About Wladimir_K

 • Rank
  Wladimik_K
 • Birthday 12/20/1977

Contact Methods

 • Website URL
  http://

Profile Information

 • Gender
  Not Telling
 • Location
  район
 • Interests
  хоббі

General Information

 • Пасека в
  Хмельницька обл
 • Стаж
  свыше 25 лет
 • Kоличество семей
  31-40
 • Ульи
  багатокорпусні
 • Порода пчел
  різна

Recent Profile Visitors

20,712 profile views
 1. Я орієнтуюсь в інформації по всій Україні, на сьогодні окремі ще продовжують купувати по ціні 29-31 в середньому , заготовачу 32-33 Але думаю до середини наступного тижня і у них сформується запас і нестача коштів.
 2. Не зовсім так. Ціна 29-30 не є високою, а вже навіть по такій ціні заготовач не може купити, бо немає коштів і експортер немає коштів і не бачить логіки, бо склади забиті медом. Думаю десь через тиждень ринок на декілька днів стане, бо не буде кому купити.
 3. Зараз у пасічників наростають панічні настрої, а більшість експортерів, особливо великих, мед не купують, або бажають купити в розстрочку, на ринку є можна сказати "фантастичні об'єми" меду, які не можуть продати, бо немає кому купити.
 4. Курс це відображення "здоров'я економіки" і не тільки місцевої, але і світової. У нас такої галузі, як економіка не існує в сучасному розумінні, тому чим нижчий курс тим більше буде "вмирати експорт", імпорт (контрабанду) прикрили через контроль на таможні, але це накопичення розриву. Тому для меня питання лише коли. У сусідніх країнах курси не падають основних світових валют, а можна сказати більше навпаки. А ми з того, що бачу, країна крайнощів, яка кидає періодично в різні сторони.
 5. Відповідь можна очікувати лише від експортерів. Думаю, вони попали в ту ж пастку, що торік частина пасічників. Зазвичай на осінь курс у нас росте, є квоти і відповідно росте ціна контрактів. Був розрахунок, що коли мало поставляти мед, то ціна виросте. Не було враховано, що курс така річ, фактично не піддається логічним законам і те що чим більше накопичують тим більше одномоментно почнуть поставляти, а також не врахували об'єми здач меду пасічниками. На сьогодні склади повні, а грошей закупівлю немає, а курс все падає євро і далі, а здачі меду так і не припинилися.
 6. Молоді поїдуть за кордон. Простіше 10 тис. євро в рік отримати ніж зібрати 20 т. меду і ще вкласти купу грошей в реманент, щоб їх збирати.
 7. При ціні 30 грн. і нижче при теперішньому курсі, ми прийдемо до скорочення виробництва і експорту за років 2 до рівня 2012-2013 р
 8. Для флувалінату концентрація 80, для флуметрину 3.6. Скільки років потрібно накопичувати флуметрин до рівня флувалінату.
 9. Я знаю скільки антибіотика в даному препараті і виробник взагалі сказав, що жодної упаковки в Україну не продає. Тому я б не наважився його ставити у вулик. А те що після нього лишиться кліщ можу Вам гарантувати. Амітраз не є контактної дії речовина, її дія базується саме на парах,що є у вулику після обробки. Флувалінат і флуметрин це перетроїди контактної дії і вони розповсюджуються через контакт бджіл с полосками і між собою. Якщо Вам кажуть за 10-15 дол.ціни, то не вірте, зазвичай ціна більша на такі меди на 40% ніж мед зі звичайної пасіки. Сама більша проблема це знайти чистий віск і з нього зробити чисту вощину на всю пасіку.
 10. Файл з останньої перевірки даного препарату. У ньому знайдено ще до всього хлорамфенікол і для багатьох, якщо кажуть, що у Вас знайшли у селі антибіотик, подумайте чим обробляли. Буває повезло, а може і не повезти.
 11. Тут все базується на бажанні пасічників купувати. В переважній більшості пасічник не намагається розібратися, що до чого і як. На, мою думку, даного препарату не вистачить на 21день, його дія закінчить десь до 10 дня при тих температурах,=що є у нас у серпні. varodez2.pdf
 12. Ще слід врахувати, що повернення коштів за проданий мед процес тривалий не день і два, але декілька тижнів, як мінімум.
 13. Не знаю всієї кухні, але грошей на закупівлю немає, а мед не проданий. Якщо пропозиції на ринку багато, то покупець логічно може понизити ціну, це закономірно. А кидатися в крайності це притаманна нам риса ментальності.
 14. У мене є інфа що не амітраз призводив до колапсу, а різні пестициди і безбожне використання того ж тау-флувалінату і на додачу погане оновлення гніздових рамок Ноу-хау у США робили пластини з концентрацією 800 даної діючої речовини. Виділялася вона порційно по 80, через певний час.
×