Перейти к содержанию

Wladimir_K

Супермодераторы
 • Публикаций

  10 569
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

17 441

11 Подписчиков

Информация о Wladimir_K

 • Звание
  Wladimik_K
 • День рождения 20.12.1977

Contact Methods

 • Website URL
  http://

Profile Information

 • Ваш пол
  Not Telling
 • Место расположения
  м. Нетішин
 • Интересы
  комп'ютерна техніка, бджоли

Общая Инофрмация

 • Пасека в
  Хмельницька обл., Ізяславський р-н.
 • Стаж
  свыше 25 лет
 • Kоличество семей
  101-150
 • Ульи
  лежаки, багатокорпусні
 • Порода пчел
  в основному карніка Пешетц, Тройзек1075, Пернер

Посетители профиля

10 685 просмотров профиля
 1. С днём рождения!

  @Бджолопотам, вітаю з Днем народження! Бажаю міцного здоров'я і здійснення всіх задумів і планів!
 2. Ціна пакетів в наступному сезоні (2018)

  Пасічники в Україні щедрі люди, думаю авансів по 1000 грн. вже не на одну сотню тис. перерахували, до речі в переважній більшості це пасічники, які продали мед в серпні, поки мені такі зустрічалися. Знайомий шукав, як продати пакети, ціна 1200 влаштовувала, хоча ціна може бути і вища, пасічники з Черкаської обл. бажали купити, але тут почалося в "Закарпаття і дешевше", тому напевне вже аванс перерахували і на весну буде зустріч багатьох пасічників у Закарпатті у "відомих пасічників-косарів". А на пакети по 1.2 тис. зразу вже найшлися надійні покупці і без авансів, хоча як мені говорив один ну дуже відомий пасічник з Закарпаття, "на цей час на початок травня це початкова позиція" і це було до морозів.
 3. Интересные сайты

  Що можу сказати Юрій Федорович міцне здоров'я, я б 4 з гаком години не витримав би напевне, у нього навіть техніка не витримувала при останньому стримі.
 4. Відверто не вірю, що хтось тут з дописувачів готовий вкласти від 10-20 тис. дол. тільки на проведення процедури експорту, без ніякої вигоди і купи паперів, гомонізувати мед у "ворогів" експортерів і здійснити аналізи меду попередній у нього ж і чекати за свій мед розрахунку протягом 2 місяців і протративши на це купу часу, якщо навіть банально об'єднатися і завезти на склад у більшості немає бажання. А якщо буде прольот, скажімо антибіотик чи проблеми на таможні, що тоді зроблять ті пасічники, які доручили експортувати пасічникам мед. Я реаліст і експортери прекрасно ці речі розуміють. У мене є достатньо знайомих, які мають спільні погляди і однозначно моніторити ринок буду, можливо і деколи тут публікувати, можливо і буду експортувати мед, але не бачу змісту тратить стільки часу, як тратив до цього.
 5. Ринок меду в Україні має свою "українську" специфіку, і незавжди ріст ціни у пасічника відповідає росту цін у експортерів, так само досить часто навпаки. А на рахунок прозорості, напевне, як тут прозоро щось не розписували переважна це сприйме за обман. З експортерів у нас форумі дуже мало користувачів, лише багато читає, а зареєстровані заготовачі і менеджери, які працюють за банальну різницю ціни між ціною пасічників і експортерів і знають лише частину, яку їм надає експортер. Намагався надати максимум інформації в спілкуванні з багатьма, наповнював каталог з надією, що комусь це потрібно і частина пасічників приєднається до того, щоб моніторити ціну, нажаль можу на цей час зробити висновок, в переважній більшості тут це непотрібно, як пасічникам так і заготовачам з експортерами (за рідким виключенням), так як всі звикли працювати, як працювали до цього і зі спільним звинуваченням один одного, напевне такий ми народ і цього не виправити. А на рахунок ціни, завжди брав би калькулятор і рахував би чи особисто в даному випадку вигідно чи ні і якщо вигідно здавав би в іншому випадку заливав би в бочки і чекав би свого часу, при цьому рахував би, що особисто я за отримані кошти і вкладені з розумом можна отримати мінімум 15%-20% річних і скільки повинен коштувати мій мед через 1-2 роки зберігання і чи реальна така цифра. На цьому ....
 6. Є мінімум експортерів, які на цей час дають ціну 46 і навіть за певних умов 48 грн., по причині того, що вони філіали закордонних структур і у них свої власні контракти, їм меду потрібно на цей час небагато, та й заготовачі їм везуть мед купуючи у пасічників по 44-45 грн. Більшість на початку сезону запропонують вже на цей час зрозумілу багатьом цифру (озвучувати немає бажання), так як вже заключають контракти на наступний врожай. Переважна більшість на цей час працює з цифрою +-40, хоча це більш психологічний рубіж, але всього трохи більше року тому всі ми мріяли по 1.5 дол. Великим експортерам, які і задають цінові рухи ринку на цей час по факту мед не потрібен, меду є достатньо на складах, окремі з нового року так і не купили навіть кг. меду. Ціна яку вони встановлюють це більше пропаганда "підготовки пасічника до ціни нового сезону" чи "психологічна підготовка до ціни". І все це через те, що велика частина пасічників так і не навчилася рахувати власні затрати і намагатися спрогнозувати ціну на власний продукт, щоб отримати найбільшу вигоду, як на цей час , так і серпні-вересні, коли найбільше у пасічників меду. Особисто я не продав би мед чи інші речі, людині про яку не зовсім хорошої думки чи з якою немає бажання спілкуватися. Мені важко зрозуміти, кому ми продаємо мед, якщо як і експортер так і заготовач, які є тут на форумі, це "прямий ворог" для більшості, тут єдиний вихід самому експортувати, але і тут у багатьох немає бажання робити зайві рухи, хоча є пасічники, які мають досвід в цій справі. Вибачте за відвертість.
 7. С днём рождения!

  @Kumpel, @SASHA.OK, Вітаю з Днем народження! Бажаю міцного здоров'я, здійснення всіх задумів і мрій, щоб бджоли були завжди у радість!
 8. Продам "Варостоп" / варостоп

  Укрпошта приємно здивувала, однозначно сервіс покращили.
 9. Продам "Варостоп" / варостоп

  Всім хто вчора до обіду проплатив відправив. Наступні відправлення будуть, коли буде плюсова температура повітря.
 10. Є 100 бочок в Дніпропетровській обл. Новомосковський р-н. Ціна 420 грн., з під сокового концетрату, 1 оборот, тобто стан нових. Кого цікавить контакти надам.
 11. Продам "Варостоп" / варостоп

  Реєстраційне посвідчення.
 12. Продам "Варостоп" / варостоп

  Сертифікат якості на нову партію.
 13. Експортер меду на скільки розумію. І на скільки мені відомо купують мед з коріандру і акації.
×