Jump to content

Wladimir_K

Супермодераторы
 • Content count

  14,170
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

25,083

About Wladimir_K

 • Rank
  Wladimik_K
 • Birthday 12/20/1977

Contact Methods

 • Website URL
  http://

Profile Information

 • Gender
  Not Telling
 • Location
  район
 • Interests
  хоббі

General Information

 • Пасека в
  Хмельницька обл
 • Стаж
  свыше 25 лет
 • Kоличество семей
  31-40
 • Ульи
  багатокорпусні
 • Порода пчел
  різна

Recent Profile Visitors

21,567 profile views
 1. За вікном вже фактично середина листопада 2019 р. Мед або не купують або купують дуже низькій ціні. Чи знову"кругом б... і з .." нас обманюють і на нас в рази заробляють.
 2. Тоді вирішив частину проблеми. Якщо таких буде 1000 учасників то це вже буде мати вплив.
 3. Експорт в жовтні склав 3 тис. т. Сумарний експорт 2018 р. всього 49 тис. т. цього є мало. Наш звичайний експорт на сьогодні повинен бути ближче до 70 тис. т. в ідеалі. А так у ці зайві 20 тис. т. починають не зменшуватися а збільшуватися і в кінці кінців це призвело до того, що бачимо сьогодні. На сьогодні експорт складає 42+ тис.т. і в підсумку вийдемо на 50+ тис. т.
 4. Мені здається,що час ми вже втратили. А далі нас опустять по ціні нижче психологічного бар'єру 1.5 євро і 1.7 Дол. США. Далі буде все залежати від об'ємів експорту, почнуть вивозити масово одна історія експорт не зросту буде зовсім інша весною 2020.
 5. Вже тут писав, коли був потрібен експортери не могли скласти ціні. І замовники довго не чекали знайшли заміну в інших місцях, а тепер чекаю до якої межі ми "будемо сходити з розуму".
 6. То все зникне з будь-яким "обвалом" на ринках ЄС, Китаю чи США і весь ще теперішній "рай" зникне за 2 дні. Іншого шляху як збільшення внутрішнього виробництва немає.
 7. Здають. Але проблема не в цьому немає попиту на наш мед за кордону. Тому і не всі купують. Якщо лишиться багато меду на весну зміни ціни ми не побачимо.
 8. Все залежить від внутрішньої привабливості країни для інвестицій. Втрата транзиту це втрата 0.7% ВВП. Так само і теперішній курс це є помилка за яку знову те ж населення заплатить.
 9. Курс курсом, а при зникненні плати за транзит газу вже у лютому буде кожен місяць -300 млн.
 10. Ціна останнім часом міняється по вівторках, тому чекаємо наступного вівторка. Один крок ще точно буде.
 11. А чого так цифра 0.8 сильно так сподобалася чи може 0.5
 12. Ось так народжуються різні байки. У нас є ціла тема по даній статистиці де все можна почитати і порівняти. Не знаю хто там і де рахував, але ціна в статистиці за жовтень не зовсім відповідає дійсності. Ціна експорту сильно не змінилася в порівнянні з вереснем, щоб мати різницю між місяцями 20%.
 13. Ви вже вихід найшили і про нього всім розповіли. Багато хто напевне в захваті.
 14. Планувати окремим учасникам ринку можна багато чого, але насправді дійсність може бути іншою. Скажімо 25 це такий собі рубікон, в теорії його можуть перетнути, але для мене чи 24 чи 26 суті не змінює. Аналогічно цифра, яку я називають "ціна розрядки у ЄС" це далі за Польщу 1.5 євро, нижче те ж глобально фактично не буде. А так можна і 20 придумати, а чи хтось схоче по ній здавати мед. Ми нація стереотипів і психологічно сильно "запалюємося" так само і "гаснемо" швидко, тому сьогоднішні здачі по 25-27 це більше психологія крайнощів частини пасічників.
 15. А тут вже без прогнозу все зрозуміло. Тенденцію останніх тижнів нічого не змінить. А далі потрібно дивитися об'єми експорту, якщо вони будуть більше 7-8 тис. т. в місяць, то це буде вселяти хоча б якусь надію на майбутнє. В 2016 р. об'єми експорту були в цю пору близько 9 тис. т. при середній ціні якщо не помиляюсь нижче 1.5 Дол., а у нас середня ціна для даної ситуації є зависокою, а внутрішня досягла фактично дна.
×