Перейти к содержанию

Wladimir_K

Супермодераторы
 • Публикаций

  9 882
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

16 227

10 Подписчиков

Информация о Wladimir_K

Contact Methods

 • Website URL
  http://

Profile Information

 • Ваш пол
  Not Telling
 • Место расположения
  м. Нетішин
 • Интересы
  комп'ютерна техніка, бджоли

Общая Инофрмация

 • Пасека в
  Хмельницька обл., Ізяславський р-н.
 • Стаж
  свыше 25 лет
 • Kоличество семей
  101-150
 • Ульи
  лежаки, багатокорпусні
 • Порода пчел
  в основному карніка Пешетц, Тройзек1075, Пернер

Посетители профиля

9 614 просмотра профиля
 1. На рахунок Гощі "Медовий край" помилився, наші пасічники, які хотіли 50, активно везуть і по 48 на базу експортеру, тому вже нормально взяли. Ось такі у нас тільки "50" чи тільки "2 Дол.".
 2. Обороти набирає курс, тому все вписується і в ціну контракту і в обрахунок ціни для пасічника.
 3. У пасічника "вихідного" дня все повинно бути спрощене до мінімум. Мінімум операцій і втручання в гніздо, це те саме, що у господара промислової пасіки, тільки в менших масштабах. Є роїння, значить виведення маток з нормального матеріалу і максимальна заміна старих. Чим більше підходів до вулика тим гірше, часу ж 0. Віск не топлю, крім забрусного, міняю на віск вирізану суш, рамок не збиваю, купую готові, лише натягування і навощування, вуликів те ж не роблю, купую готові. Про відкачку меду, у мене це критично, коли цвіте сонях чи ріпак, бувають втрати, але стараюся наставити корпусів і в цей період беру відпустку і між цими подіями качаю по точках (30-50 сімей), в 2017 вийшов на цифру 6 т. Закормлюю те ж в 2 підходи, в поліетиленових кульках, можна 1 раз думаю у відрах. Про пакети, є зайва кількість бджіл, цього сезону у мене в зиму пішло десь 150, потрібно продавати трохи напевне, визначень весною. Про охорону, або в ставити під наглядом, або купити пару gps-трекерів і поставити у вулики, які найбільш зручні і кращі для вивезення. Літератури з бджільництва українських чи СРСР часів не читаю вже давно, або фантастика для 10-20 сімей або застаріла зовсім. І ще @Петрович 49, головне в нашому житті здоров'я, а все інше цього не варте, виздоровлюйте.
 4. То чому Вам не спробувати перевезти самому?
 5. А чому? Я пасічникую по вихідних і у відпустку і ключовим фактором успіху є саме підвезення бджіл до медоносів і створення невеликих точків.
 6. Зараз Європа заповнена квотою, тому мед і не дуже потрібен, ось квоту освоять і ціна на пару євро центів піде вверх, тоді і вийдемо на рубіж 50+, дивлячись на курс. А на рахунок Аргентини, то точного прогнозу чирезультату не знає ніхтот, але дивлясь по звітах в США у них дійсно врожай прогнозується не є великим. На рахунок Гощі, там де 48 там і 50, потрібно формувати об'єм і виходити на власника, експортер є досить потужний і мед йому на скільки відчуваю потрібен. І ще 50 уже існує цифра за об'єм, тільки що отримамав підтвердження ще в одного експортера.
 7. Для експортера немає ніякої різниці фактично звідки везти мед, а об'єм буде відомий наперед.
 8. У форумчан пару сот. тон точне є, а може і більше,, тому можна взнавати ціну саме на такий об'єм.
 9. Ну що таке великий пасічник, це об'єм від 20 до 50 т. і що це заготовачу чи експортеру багато, щоб давати кращу ціну. А якщо цей пасічник об'єднає навколо себе з два десятки пасічників, то вийде так 100-200 т., а це вже веселіше, а якщо вони ще з контактують з десятками подібних, то на виході отримаємо декілька тис. т., ось тоді можна і спілкуватися на рівних з експортерами, а якщо розмов не буде виходити, то за 2-3 роки, з такої спільноти вийде експортер з замкнутим циклом і ця річ є реальна, єдине знайти однодумців. Тому я прикладу максимум зусиль, що подібну спільноту створити і різниці у відстанях тут немає, головне 20 т. поблизу в одному місці.
 10. Чому частина створює пасіки під органічний мед, його ціна на експорт 4.4 Дол.
 11. Ложная смс рассылка пчеловодам Украины

  Скажуть номер, якщо він прихований був, а якщо контракт то і прізвище. Хоча це малоймовірно.
 12. Ложная смс рассылка пчеловодам Украины

  Пасічники те ж навчаються - маркетингу.
 13. Ложная смс рассылка пчеловодам Украины

  Таку річ масово зробити нереально і кількість СМС обмежена, тому про масовість не може йти мова.
 14. Ложная смс рассылка пчеловодам Украины

  Піти сервісний центр мобільного оператора,що Вас обслуговує і взнати мобільний телефон,від якого йдуть СМС.
 15. Експортерів вже досить багато на ринку меду і всі працюють по одній і тій же схемі, якщо відношення до ціни нашого меду не зміниться у світі і нез'явиться фасований мед з підписом " вироблено в Україні", то однозначно "будуть жертви", тому що пасічники об'єднаються "скинуться" те ж вийдуть на самостійний експорт меду це лише питання часу і глобально тут складного нічого немає, головне лише питання ціни і проблеми юридичного супроводу.
×