Перейти к содержанию

Wladimir_K

Супермодераторы
 • Публикаций

  12 021
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

20 285

Информация о Wladimir_K

 • Звание
  Wladimik_K
 • День рождения 20.12.1977

Contact Methods

 • Website URL
  http://

Profile Information

 • Ваш пол
  Not Telling
 • Место расположения
  м. Нетішин
 • Интересы
  комп'ютерна техніка, бджоли

Общая Инофрмация

 • Пасека в
  Хмельницька обл., Ізяславський р-н.
 • Стаж
  свыше 25 лет
 • Kоличество семей
  101-150
 • Ульи
  лежаки, багатокорпусні
 • Порода пчел
  в основному карніка Пешетц, Тройзек1075, Пернер

Посетители профиля

13 196 просмотров профиля
 1. Моя цитати від 18 липня 2018 р., прохання запам'ятати. Надалі прошу, звинувачення в мою сторону підтверджувати моїми цитатами. Мене останні пости дійсно зачепили за живе і образили, цю країну не виправити. І ще я не бажаю, з людьми, які мене рахують ч...м мати будь-яку справу, надалі врахуйте це. Гарної ціни, вона обов'язкового буде. Більше не буду ...
 2. Тоді те ж Вам це не подобалося те що писав, бо Ви чекали при ціні 51 грн. - 2 дол. і на цей час чекаєте. Так само і в будь-яких речах "більшість населення чекає того, що хоче почути і таких вибирає" і так живемо всі ці роки і далі будемо жити.
 3. Згадайте мої пости рівно рік назад, ще раз повторюся реальність зовсім інша В більшості це психологія по якій живе країна і напевне буде далі жити і тому більшість населення ставши "начальником" стає його подібними. А те що я тут написав ні підвищить і не підніме ціну, тому що ми на це глобально не впливаємо. На далі, напевне до кінця 2018 р, знову припиняю підтримку даної теми, всі гарних очікувань ціни 2 дол.
 4. Приклад навів не для порівняння, у кожного свої проблеми і їх вирішення. Останніх 2 країн ціни мене цікавлять. Ринок меду є глобальним і уіна залежить від наявних об'ємів і ціни, щоб чийсь товар коштував по однакових характеристиках допоможе покупця потрібно переконати, що за нього потрібно більше платити. Для нашого ринку це найбільше стосується соняшника.
 5. Це з відстрочкою 2 місяці, а так як у нас беруть по 70 руб.
 6. У фейсбуці пасічник з сусідньої країни описав, який у них дорогий мед оптом, от і вирішив подивитися на їх сайтах з продажу меду. Цікавили схожі області по кліматичними умовам, знайшов ціну 85 руб. за кг. за сонях від 2 т. з відстрочкою 2 місяці оплати і по 70-75 руб. без відстрочки. Сайти огошень брав звичайні які випали після рекламних в пошуковій системі.
 7. Очколас же пропонував навіть клієнта знайти і все юридично оформити, за певну комісію. В інтернеті є оголошення про надання таких послуг.
 8. Думаю, що це можливо, бо торік зимою був прецидент подібний з 20 т. меду, саме в бочках.
 9. Не повірять, будь-кому, бо в Україні таке в більшості населення, яке кидається в крайнощі завжди і у всьому. Через малі об'єми виробницва мито у них відсутнє, на скільки знаю. Якщо мед одним лотом з однієї пасіки, то його необов'язково гомонізувати, у Молдавії це нормально зі слів Очколаса.
 10. Якщо сказав би навіть, що так Ви б всерівно не повірили б. Нехай хоч хтось домовиться і вивезе мед напряму.
 11. З тим що 27 ще більше погіршило відносини згідний в про це говорив з тими експортерами з якими спілкувався. На рахунок Очколаса, то він говорив чесно, на мою думку, у них дійсно низькі контракти на цей час.
 12. І це нормально. Ця вся ситуація на ринку через взаємну недовіру пасічників і експортерів один до одного. Експортери повинні спілкуватися з пасічниками, а пасічники зекспортерами.
 13. Якщо від сьогодні то повірю. А так як мінімум до суботи акція напевне буде тривати.
 14. В ж... будуть обидві сторони в підсумку.
×