Перейти к содержанию

Wladimir_K

Супермодераторы
 • Публикаций

  9 115
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

14 171

9 Подписчиков

Информация о Wladimir_K

Contact Methods

 • Website URL
  http://

Profile Information

 • Ваш пол
  Not Telling
 • Место расположения
  м. Нетішин
 • Интересы
  комп'ютерна техніка, бджоли

Previous Fields

 • Пасека в
  Хмельницька обл., Ізяславський р-н.
 • Стаж
  свыше 25 лет
 • Kоличество семей
  101-150
 • Ульи
  лежаки, багатокорпусні
 • Порода пчел
  в основному карніка Пешетц, Тройзек1075, Пернер

Посетители профиля

8 760 просмотров профиля
 1. Зовсім ні, у мене є товариш експортер от він і знайшов покупця на цей об'єм, після того як мене кинули.
 2. Ще раз повторюсь, в співпраці у мене були інші цілі ніж здати мед на даний час це для мене найбільше розчарування. А план Б, я ж не тільки з Вами тут спілкуюся, тому є експортери кому потрібен цей об'єм меду з аналізами від Асканії Пак.
 3. І до чого я і пасічники до цих проблем експортера, якщо не вміють порахувати необхідний обсяг меду, який потрібно закупити під контракт? А коли ж у Вас була нормальна ціна? Крім звичайно акації. До речі у нашому регіоні на базі одного з найбільших експортерів зараз найбільша ціна для місцевих пасічників, правда неофіційно. До речі у мене завжди був план Б, по ціні і по здачі.
 4. Осінь 2017\ Зима 2018

  Суть в тому, що ріпак присаджують регуляторами росту, тому у мене є великі сумніви.
 5. І ще "Мир меда" це великий заготовач, який на скільки мені відомо працює на "Асканію Пак" і напевне не тільки.
 6. Навіщо Вам сумма, мед Вам зарахують у дохід, в якому буде і зарплата, якщо працюєте і дохід від паїв, то навіть 1 т. суттєво вплине на субсидію, вихід тут простий і його напевне кому Ви здаєте мед повинні були запропонувати. На цей час у мене є ціна в нашому регіоні 45-46.
 7. Причина наступна, такому великому експортеру не буде чим платити зарплату працівникам, якщо заплатять пасічникам по домовленій ціні, таку мені причину назвали.
 8. У мене ще була одне прохання до представників Асканія-Пак, подзвонити кожному пасічнику і пояснити ситуації, вони так і цього не зробили і а це прохання на скільки розумію їх поставило в "штопор". Я людина досить спокійна, але коли говорив з начальником, який представився Віктором Іванченком, ледь себе стримував, відверто, не люблю коли починають себе поводити "як вуж на сковорідці". Тоді цілу ніч мене "ковбасило".
 9. Після забору аналізів всі чекали результатів і ніхто нікуди не здався поки експортер не поставив умову, що ціна вже не та за якою домовлялися. А що не дотримуватися домовленостей це серед експортів звичайна річ? Від пояснення чому ціну знизили, я "чуть не просльозився".
 10. Мене відверто образили цими іграми. Їх менеджери досить гарно працювали з пасічниками і мені це імпонувало, а чим думав менеджмент вищого ешелону мені важко зрозуміти, коли прийняв рішення знизити ціну до 45. Існує 2 ціні, одна на момент домовленості і запропонована, якщо запропонували навіть менше 48 на момент забору аналізів думаю колектив погодився
 11. Зробив висновок, що краще починати з 0 і виростити пасічникам більш менш середнього, а потім і великого експортера чи і займусь найближчим часом, який грає по правилах.
 12. Ще раз і можливо багатьох здивує, при цій здачі ціна не стояла на першому місці, мене цікавила здача разом великої партії великому експортеру з перспективою. Взнав багато цікавої і корисної інформації і головне отримав досвід, тому не вважаю цю невдала здачу - фіаско. А по ціні при певних не дуже зручних умовах і для мене проблемних існує ціна 50.
 13. Думка вірна. А для експортера Асканія Пак наша здача на скільки розумію те ж обійшлася в певні кошти і з втратою репутації.
 14. Як каже знайомий експортер про наше об'єднання "організоване злочинне угрупування".
×