Бджоляка

Активные Пoльзователи
 • Публикации

  173
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

30

О Бджоляка

 • День рождения 22.08.1987

Contact Methods

 • Website URL
  http://
 • ICQ
  0

Profile Information

 • Ваш пол
 • Место расположения
  Ірпінь (Київ)

Previous Fields

 • Пасека в
  Черкаська обл.
 • Стаж
  4-7 лет
 • Kоличество семей
  6-10
 • Ульи
  лежаки, корпусні на 300+145
 • Порода пчел
  Карніка+ місцеві аборигени

Посетители профиля

451 просмотр профиля
 1. І мені реквізити не надійшли. Замовляв раніше в особистих повідомленнях.
 2. Недавно я сам робив дещо схоже, тільки я не старі переробляв а виготовив повністю нові із нержавійки. Так як качаємо мед на медогонці тестя, то в мене просто душа кровю декілька сезонів обливалася при виді порваних рамок які виймаються з медогонки. Вся справа в тому що решітки якісь там були дуже великі, я так підозрюю що вони для української рамки напевно. Бо при постановці даданівської рамки в касету рамка зверху і знизу упиралася розділювачами гофмана в сітку внаслідок чого сот не приставав до решітки. Звичайно при обертанні сот від тяжесті меду а також від відцентрової сили вигинався і рвався. Та щей решітка якась мягка була я так думаю що щей вона при обертах вигиналася. В результаті процентів з 50 чорних рамок виймалося з медогонки порваними, я уже мовчу про свіжовідбудовані. ТОму вирішив зробити нові касети по своїх розмірах. Стикнувся тільки з проблемою де купити кусок нержавійки щоб не дорого, декілька днів обзвонював оголошенння з олх але ніхто не хоче займатися пересилкою невеликого куска. Врешті плюнув на цю марну справу і купив старого бачка з нержавійки від якоїсь совдеповської стіралки (їх по 200 грн повно продають). Розкроїв на куски потім погнув вставив сітку з нержавійки і все це діло позварював (благо на рорботі роздобув і сітку нержавійку і проволку до полуавтомата там же все й поварив і позачищав). Фото нажаль не зробив, але скажу я задоволений тепер відкачка просто пєсня навіть свіжовідбудовані рамки не рве.
 3. Все залежить від самих касет. У мене є троьохрамкова і у тестя 4 рамкова. Так на троьохрамковій касети зроблені по висоті такими що стільник всією площиною прилягає до сєтки а у чотирьохрамковій рамка упираться розділювачами гофмана у сітку і стільник не пристає до сітки. Тому при відкачці постійно ломаються навіть чорні соти не тещо свіжовідбудовані.
 4. Я б Вам порадив знайти в інтернеті курс Відеопасіка Осташова (перша частина) і передивитися. Для початківця саме то, тоді багато питань одразу відпаде. Як кажуть краще один раз побачити.
 5. Сьогодні обнаружив що вкрали 5 моїх сімей разом з вуликами. Оскільки живу в квартирі в м. Ірпінь Київської обл. то всі мої сімї знаходяться на черкащині в тестя який також пасічник. А минулого року, весною після обльоту, привіз 2 сімї так як вирішив пролікувати спину бджоловжаленням і потрібно було кожного дня брати бджіл для процедури. Оскільки в квартирі вулики ж не поставлю то розмістив їх прямо у лісі під містом. Знайшов гарне місце і розмістив їх там. А далі трохи захопився бо сімї росли весною як на дрожжах, перед акацією обєднав, отримав вперше мед із акації з домішкою малини, її тут у лісі море(баночка якого доречі ще стоїть рідкою).Потім сімї розбив на відводки і попідсаджував маток карніки(одну бакфаста взяв на пробу), підготовив до зими і в такому вигляді відправив у зимуВобщім якщо хтось десь случайно побачить то ось мій телефон 0956161430. Вулики всі саморобні таких напевно більше ніде не має. Виготовляв їх сам із досок які вибирав із європоддонів на роботі. Вулик на 14 рамок який складається із чотирьох безфальцевих мінікорпусів висотою 77.5 мм. 4 таких корпуси один на оден виходить під даданівську рамку, а два то під магазинну. Верхні корпуса (надставки 2 по 6 рамок) на фото видно Ось цей стояв повний сушю 300 та 145 рамками Атакож один був з бджільми звичайний десятирамочний на фото справа Ще два пустих новеньких(думав після обльоту переселю в чистенькі корпуса) повні новими рамками з заселеною проволкою. Добре хоть ненавощені(планував навощувати перед постановкою у гніздо). Вобщим вигребли все, даже пакет стояв збоку куди я складав всякий мусор, кульочки холстіки тощо , той і того превіряли чи я нічого там не залишив.
 6. Я також завжди так роблю при навощуванні. Лист помаксимуму вниз рамки, а верхній ряд проволки по верху листа вощини і тоді нічого нікуди не загинається. А оскільки верхні планки товщиною 15мм то утворюється проміжок між вощиною і планкою сантиметр чи даже й більше, але нічого завжди застроюють(це ж верх а не низ).
 7. Можете також зайти в тему * Из того что под рукой*. Там aleksanderche демонструє як можна відновити старі дрантяки, або просто дрова і перетворити їх на вулик в якому можна утримувати бджіл. Тому якщо руки ростуть з правильного місця і немає грошей то цей варіант Вам підійде. Думаю за символічну плату можна знайти у бджолярів старезні лежаки( ще й спасибі Вам скажуть за те що подвіря звільнили їм).
 8. Вам потрібно перш ніж корпуса місцями міняти подивитися які в нижньому корпусі рамки, якщо повномедні то тоді так, можна поставити корпус наверх. А взагалі Ви напевно просто неправильно сформували гніздо на зиму. Якщо вулики корпусні то потрібно було формувати в верхньому корпусі повністю повномедні рамки а знизу маломедки і з розплодом. При похолоданні бджоли зазвичай формують клуб знизу на пустих сотах і потім по мірі поїдання корму поступово продвигаються вверх.
 9. Думаю резону немає взагалі робити двохстінні вулики ми ж не в Сибірі. Колись в перший рік свого пасічникування зробив два новеньких лежаки в яких виготовив двохстінними передню, задню стінки і дно. Ох скажу Вам ще та конструкція получилася, два Вірастюка треба щоб перенести.
 10. Да, це ж скільки терпіння треба мати щоб зробити з таких дров більш менш цілого вулика. Я б так точно не зміг.
 11. А що це таке сапетки ???
 12. Всі рамки продано.
 13. Бокова планка з рожками тільки під верхню планку