Перейти к содержанию

Бджоляка

Активные Пoльзователи
 • Публикаций

  182
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

62

Информация о Бджоляка

 • День рождения 22.08.1987

Contact Methods

 • Website URL
  http://
 • ICQ
  0

Profile Information

 • Место расположения
  Ірпінь (Київ)

Общая Инофрмация

 • Пасека в
  Черкаська обл.
 • Стаж
  4-7 лет
 • Kоличество семей
  11-20
 • Ульи
  Корпусні на 300+145
 • Порода пчел
  Карніка+ місцеві аборигени

Посетители профиля

855 просмотров профиля
 1. Весна/Літо 2018

  Нічого собі у Вас підставки під вулики з нержавійки, нам так не жить.
 2. Вибачте, опечатка, пишу з телефону, не одразу помітив. А через певний час після публікаціі не можу відредагувати.
 3. Дякую Панк Леоніде за маточок. Всіх 4 маток прийняли у відводках, хоч деяких довелося тримати цілий тиждень у кліточці доки бджолам вже не стало на чому закладати маточники. Дуже сподобалось підсадка в однорамочному ізоляторові (зробив собі один напробу). Рамку печатки на виході в ізолятор, туди ж маточку а по бокам по рамочці з медом та водою. Через двоє суток на рамці уже яйця в ячейках і сміливо матка випущена (підсаджувались матки бакфаста на карніку, точніше на помісь карніки з місцевою).
 4. Роевая пора - не пропустите

  Ставлю ловушки декілька років( в невеликій кількості до 10 шт). Незнаю чому але у мене чомусь не виходить спіймати рої на поодиноких деревах. Спочатку спеціально ставив на деревах які реально виділяються споміж інших або поодинокі, жодного разу на таких не спіймав роя, а ставлячи просто в посадці у гущавині то попадаються, буває доволі непогані рої. Тому зараз виставляю ловушки користуючись лише одним правилом, щоб заховати від чужого ока, бджола і сама знайде якщо їй потрібно. Доречі завжди лазив по деревах і ставив на висоту, а в цьому році перший раз розставив ящики на висоту не більше 2-2,5 м від землі, побачимо як спрацюють.
 5. Викрали вулики з пасіки

  Якщо тестувати завершите хоть поділіться який трекер буде хорошим. Я брав трекери ТК-102Б. Все у ньому є і реагування на рухи і функція геозони, самі апарати виявились х...ві.
 6. Викрали вулики з пасіки

  А взагалі найкраща охорона вуликів це сторож. Ось наприклад живий приклад. Приіжаю сьогодні на пасіку і тесть мені розповідає(він саме повернувся з діжурства на пасіці)(зараз стоімо бригадою на ріпаку): каже просинаюся від звуку мотора, ніч, дивлюся на часи 02-45, беру ружйо фонарика вихожу, дивлюся приіхав ланос з пустим прицепом і вийшло два пацана. Побачили тестя і давай скиглити ой ми кудись там іхали в якесь село заблудилися вобщім не туди попали( пасіка стоіть в тупіку на углу двох посадок далі поле проізду немає). Коротше вони в машину і ходу звідти, такщо без нагляду зараз нічого не можна залишати
 7. Викрали вулики з пасіки

  Другий такий же трекер мав розміститися у вулику але так як перший успішно пішов на помойку то він помістився в авто. Проблеми з батереєю тіж самі(але ж умене вже є провід для зарядки). Звязок зі спутниками набагато кращий(наприклад коли машина на техстанціі на першому поверсі, зверху бетонне перекриття і на другому поверсі кімнати і потім криша) то на мій запит приходить смс з точними координатами( не завжди звичайно з першого разу , буває 3-4 рази треба зробити запит поки роздуплиться). Але десь буквально через місяць стала нова проблема, трекер заглючив. Він перестав приймати будь які команди з телефону, виконував тільки одну команду це запит координат, а на будьякий інши запит приходила у відповіть смс ERROR. Навіть на команду begin, скинути всі настройки до заводських, тобто трекер став абсолютно неуправляємий. А ще через декілька днів трекер опинився позазоною, дістаю його а він вимкнений і увімкнути я його не зміг досих пір. Отже моя думка якщо купляти трекера то це потрібно робит тут десьу магазині щоб у випадку неполадок було до кого звернутися. Я вроді і дивився кучу обзорів трекерів на Ютубі, багато хто ними задоволений, може мені просто попався брак. Брав жеж спеціально із gps модулем для більш точного визначення координатів (є трекери дешевші де координати визначаються за допомогою gsm сигналу тобто сотовий звязок, без встроєного gps модуля.
 8. Викрали вулики з пасіки

  Китайські gps трекери ще те га-но. Купував собі 2 шт на Алі по 22 дол. за шт. Перший заховав у машині так як часто доводиться залишати авто у Києві на цілий день без нагляду. Одразуж стикнувся з першою проблемою: батерея дуже погано тримає заряд більше як на 2-3 дні не вистачає, а виймати кожен раз із укромного містечка дл зарядки зовсім неудобно. Ну нічого провів прямо до трекера провід + прямо від акум. авто щоб той постійно був на зарядці. Друга проблема дуже поганий звязок трекера зі спутниками, ловить тільки на відкритій місцевості( заганяв машину в гараж з кришою з досок і шифера і вже трекер тіряв звязок із супутниками і своі координати не присилав). Ну і фіналом стало те що трекер став вимикатися(думаю від вібраціі)(батерею в корпусі закріпив вона ізначально там болтихалася безбожно). Тобто включаю трекера, кладу в квартирі, через сутки дивлюся все нормально апарат працює, потім кладу в машину іду на роботу через 10 хв дивлюся уже вимкнений(і шо я тільки не робив всеодно вирубається). Вобщім викинув його нафіг.
 9. В липні минулого року побував перший раз в даному санаторії, так як давно маю проблеми зі спиною(грижі та протрузії і не одна).Так як їздив з метою профілактики то не можу сказати що побачив якийсь прям відчутний ефект( це якби було саме воспалєніє і витяжки в родоні допомогли то тоді можна булоб казати про якийсь позитивний ефект). У мене з роботи колега 2 роки назад їздив, але у нього були страшні болі він уже ні ходити ні лежати не міг, то за 3 тижні в санаторії поставили його на ноги. Але одне скажу точно родон дуже впливає на серце. Я після першого тижня процедур відчув що щось не так з серцем (до цього ніколи не мав проблем з серцем). Вобщим не буду багато описувать, вдома потім проходив кучу різних перевірок (кардіограми, аналізиі т.д.), вроді як нічого страшного не знайшли але я всеодно тепер час від часу відчуваю що щось не так, всетаки радіяція якимось чином повпливала не в кращу сторону на мою серцево судинну систему.
 10. Пильные диски

  Хто може підказати де в Києві чи поблизу можна якісно заточити диск з твердосплавними напайками, буду дуже вдячний
 11. А це що якась таємниця. Мені також цікаво. Такі ящики бачив лише у відео (США)
 12. Конструкции ульев

  Та ні краще ось: 15 рамочні плюс магазини. Це Вам не десяток сімей
 13. Аренда дома в селе под пасеку

  Жалко що так далеко. Поміняти б у Вашому оголошенні слово Запоріжжя на Киів то я думаю з задоволенням прийнявби пропозицію.
 14. І мені реквізити не надійшли. Замовляв раніше в особистих повідомленнях.
 15. От медорубки до медогонки

  Недавно я сам робив дещо схоже, тільки я не старі переробляв а виготовив повністю нові із нержавійки. Так як качаємо мед на медогонці тестя, то в мене просто душа кровю декілька сезонів обливалася при виді порваних рамок які виймаються з медогонки. Вся справа в тому що решітки якісь там були дуже великі, я так підозрюю що вони для української рамки напевно. Бо при постановці даданівської рамки в касету рамка зверху і знизу упиралася розділювачами гофмана в сітку внаслідок чого сот не приставав до решітки. Звичайно при обертанні сот від тяжесті меду а також від відцентрової сили вигинався і рвався. Та щей решітка якась мягка була я так думаю що щей вона при обертах вигиналася. В результаті процентів з 50 чорних рамок виймалося з медогонки порваними, я уже мовчу про свіжовідбудовані. ТОму вирішив зробити нові касети по своїх розмірах. Стикнувся тільки з проблемою де купити кусок нержавійки щоб не дорого, декілька днів обзвонював оголошенння з олх але ніхто не хоче займатися пересилкою невеликого куска. Врешті плюнув на цю марну справу і купив старого бачка з нержавійки від якоїсь совдеповської стіралки (їх по 200 грн повно продають). Розкроїв на куски потім погнув вставив сітку з нержавійки і все це діло позварював (благо на рорботі роздобув і сітку нержавійку і проволку до полуавтомата там же все й поварив і позачищав). Фото нажаль не зробив, але скажу я задоволений тепер відкачка просто пєсня навіть свіжовідбудовані рамки не рве.
×