Перейти к содержанию

Stol

Активные Пoльзователи
 • Публикаций

  1 102
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

1 133

2 Подписчика

Contact Methods

 • Website URL
  http://
 • ICQ
  0

Profile Information

 • Интересы
  Скандинавська ходьба

Общая Инофрмация

 • Пасека в
  Винницкая обл
 • Стаж
  8-15 лет
 • Kоличество семей
  71-100
 • Ульи
  б.к
 • Порода пчел
  карпатка, карника

Посетители профиля

2 457 просмотров профиля
 1. Незрозуміло для чого ставити2 корпуси на 145мм рамку під дадан. В чому перевага такої конструкції?
 2. За що можна подякувати експортерам? За те ,що вони формують, згідно з теорією Палова, у пасічників умовний рефлекс на високі ціни на початку листопада та на початку лютого.Нам нічого не залишається як чекати.
 3. Заважає набутий досвід. Розпочинайте доглядати так,щоб бджоли на вас працювали ,а не ви на них.Купіть пісочні часи,які допомужуть затримуватись біля вулика не більше 5 хв. До кінця жовтня ціна на мед зросте не менше ніж до 45грн
 4. Все ,что создано в городских обществах создано,чтобы пудрить мозги друг другу,а не защищать свои интересы.
 5. Створювати організацію з вертикальною структурою. Колегіальний орган управління з представників областей. Щаблем нижче на рівні обл- Рада районних координаторів, на рівні району -Координатор-головна особа від якої залежить успішна робота всієї організації пасічників Створивши таку організацію - пасічники оптовики відчують себе людьми,які можуть досягти справедливих цін на мед.
 6. Я не кажу про обєднання для спільної здачі медуЦе вигідно лише експортерам і дурням ,яким дают гривню більше. Обєднуватись в масштабах країни з тим ,щоб розпочинати продаж меду з 47-50грн.Це для початку.Обєднання пасічників в масштабах не вимагає великих фінансових затрат,а результатом може бути зростання доходу на20-25%. і вплив на формування оптових цін.
 7. Не буде дорогого меду поки пасічники не захочуть його дорого продавати.Тут на форумі хваляться ,що 108 бочок продали по 43 гривні,то після цього від кого чекати вищої ціни.Низькі ціни від нашого убогого життя і боягузтва. Боїмось всього- низькких цін на мед і того ,що вони стануть ще низчі,боїмось знецінення гривні,боїмось обєднуватись для захисту своїх інтересів,боїмось ,що пасічник пасічника буде обманювати.Чому ми бідні ,бо боїмося. Перестаньте боятися і ваші і наші доходи зростатимуть.
 8. . В вуликах Кука завжди є потреба прокачувати 2 Корпус,що для мене є проблемою,бо всі медогонки радіальні під 145рамку.Качати на хорді 230 рамку довго.
 9. Зраствуйте, Сергей .Переход на 230 рамку каким у вас  будет.Все корпуса на 230..Или один корпус  на230,а сверху магазины на 145рамку.И если можна - в чем главная причина  ухода на 230 рамку Спасибо  за ответ.

 10. Під Тернополем спалили пасіку

  Той ,хто прочитає два десятка подібних новин незахоче повязувати своє життя з бджолами. Негатив вбиває ідею.
 11. Під Тернополем спалили пасіку

  Спалені вулики це кримінал,а не бджільництво. Ці новини не несуть ніяких ідей і тому не спонукають до спілкування,що ми і бачимо в коментаріях. Їх немає бо нікому це не цікаво.
×