Stol

Активные Пoльзователи
 • Публикации

  789
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

395

1 подписчик

О Stol

 • День рождения

Contact Methods

 • Website URL
  http://
 • ICQ
  0

Profile Information

 • Ваш пол
 • Интересы
  Скандинавська ходьба

Previous Fields

 • Пасека в
  Винницкая обл
 • Стаж
  8-15 лет
 • Kоличество семей
  71-100
 • Ульи
  мк
 • Порода пчел
  карпатка, карника

Посетители профиля

1 155 просмотров профиля
 1. Причина в температурі всередині фургона. Для безматочного рамкового пакета достатньо витримати добу перед відправкою у нормальних температурних умовах..
 2. Нам потрібні ножі, які гріють атмосферу. Атмосфера- означає оболонка. Тобто, нам потрібно гріти оболонку щільника. Це наша мета і для її досягнення ми вибираємо водяний ніж.Не може виробник рекомдувати нам яким ножем нам краще різати рамки. Зробіть два види ножів ,а ми самі визначимось.
 3. У вас на станках також електричний непотріб стоїть. Не ціну треба піднімати,а робити водяні.
 4. Коли мені показували роботу медогонку казали, що пищатиме постійно. крутили 4 хв і двигун пищав в підвалі голосно.Бачив в них медогонку на 75 рамок на високих ніжках яку треба завантажувати з табуретки і це все для того ,щоб мед зливався в бідон
 5. на скільки % глушить?
 6. Як ви терпите писк частотника? чим приглушаєте чи привикаете? На мене він сильно подіяв.
 7. Якщо і тут 440мм, то розробником є людина, яка в себе на пасіці качає мед хордою. Їй лінь думати як ви будете качати радіально. Сумно, що такі медогонки в радіальному варіанті купують і що розробники думають, що вони знають які нам . потрібні радіалки.
 8. Для чого їм було потрібно, щоб боковушка впиралася в розділювач рамок верхнього кільця? Це жах,бо рамку ставити в медогонку зручно тоді ,коли її тримаєш за кут верхньої і бокової планки і радіально ставиш в медогонку.В цій медогонці можна тримати рамку тільки за маленькі плечики,або за бокову планку. Треба було зробити висоту корзини 380мм-400мм, щоб бокова планка рамки була вище вернього кільця. Саме розмір корзини 440мм не дає можливості з допомогою " болгарки" виправити основний нелолік медогонки. Швидко працювати не вийде Така велика медогонка куплялась для швидкості,а не для привикання.
 9. У них на медогонці всі програми півцикла крутять в одну сторону і півцикла в другу. Вони не розуміють базовихоснов радіальних медогонок. Між опорним кільцем і верхнім кільцем ротора відстань 440мм.Коли ставиш рамку то треба попасти в зазор 5мм,шо дуже важко ,бо кожного разу коли ставиш рамку приходиться заглядати в медогонку ,щоб попасти в цей мікрозазор. Попробувати як стають рамки даютьсвої нестандартні,які по ширині трохи менші. Колеги будьте пильні. А ще у них рамки стоять під невеликим кутом до корпуса медогонки.Це ніби для того, щоб рамки не випадали при загрузці в сторону вісі . Але при цьому не розуміють,що при цьому нижня частина верхньої плани не опирається до нижнього кільця ротора,що впливає на стабільність рамки в процесі відкачування. Рамка в такому положенні має тільки дві точки опори. Тому і не везуть,щоб не всі бачили недоліки. Метал і бак на 5+
 10. Станок будет работать как шнек
 11. Гарна новина, особливо подобається слово "автоматичний" Але якщо на ньому будуть електричні ножі ,то таку сенсацію можна перетепіти без наслідків для здоровя.
 12. Станок слишком известный чтобы его показывать. Купил за несколько дней до Апимондии за 1500у.е,
 13. Особливо стаж.
 14. Маю 4 кордовани так ось з двох вуликів тече струмочок невідомо чого. Може незапечатали сироп чи то конденсат. В інших карник та карпаток сухо. Весна покаже.
 15. Обэднатися а потім мед віддати оптовикам- шукайте дурнів в іншому місці. Ще вчора пасічникам потрібно було зрозуміти,що без обєднання в кооперативи їх мед майже нічого не вартий. Але це подолати майже неможливо, бо змінити стереотипи мислення дрібнного виробника дуже важко.