Jump to content
Форум на ТочкУ

Cfif

Активные Пoльзователи
 • Content Count

  3,417
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

7,013

Contact Methods

 • Website URL
  http://
 • ICQ
  0

Profile Information

 • Location
  Ромны

General Information

 • Пасека в
  Хутор, Сумская обл. Роменский раен.
 • Стаж
  16-25 лет
 • Kоличество семей
  51-70
 • Ульи
  Украинка, дадан.
 • Порода пчел
  украинская степная

Recent Profile Visitors

8,213 profile views
 1. Ну почернел он сейчас, остальные почернеют через 10 дней - ничего страшного. павловния всегда так заканчивает, хоть то в декабре, хоть в сентябре. Так как у клёна у неё небывает.
 2. Зачем?? не трогайте растение. Всё будет с ним хорошо.
 3. Вот и мы схлопотали небольшой заморозок местами В городе мороза не было и близко.
 4. Вона у вас майже місяць цвіте а якщо взяти до уваги що зацвіта зразу після окації. то більше місяця.. деб собі такої аморфі взяти??
 5. Есть семена белого подсолнечника 50 грн. - 0,5л. клёна татарского 50грн. - стакан бархата амурского 2 грн. - ягода. в ягоде обычно 5 семян.
 6. тут вже маніпуляція. вівця романівська, або безпородна так і важить +- 30 кг. и три зайця 30 кг. так що вони їдять як вівці і не більше. А от шо зернових їм потрібно обмаль про це не кажуть...)) Найбільший їх мінуц це териорія утримання. та полохливість + мясо.. ну так скажим на любителя.. Для мисливських господарств - гарний вид, а не для пасік.. Якби до території привчити бабаків - ото був би звір...
 7. Це зовсім не так Ось саме ця скадна задача не має прямолінійного рішення.... Або щоб тримати групу тварин в своєму природньому середовіщи на пасіці. яб завів би мишей..)) Хочя я Вас переконувати не буду. написав свою думку. а заводити все ж таки Вам.
 8. Я немного собрал. может кому будет полезен способ как посеять бархат с результатом.
 9. Малі річки вже попересихали давно. Сердні почали всихати. Такі як Сула вже стали і перетворились в заболочні озера.
 10. Кролям))) Ви порівнюєте непорівнюване. того і пишите дурниці. Та ще і незнаєте біології одного з двух порівнюваних звірів від слова взагалі. Я незнаю що Вам відповісти ні на перетинки на пальцях ні на ніздрі.... Та і нутрія зовсім не болотна а полуводна. Ви забули про щоки. які сходяться поза передніми зубами для цього)
 11. Вода потрібна всім! А те що кролі використовують росу. це не означає що вода їм не потрібна. Якщо вже так і визначати. то нутріям вода потрібна наймеш из усіх тварин. Вони в природі можуть жити у мангрових лісах і використовувати лише воду в їжі. А от кролі такого не можуть довго робити. для кролів це знущання, а для нутрії природньо. Хочь вона, звісно, і не відмовится від дуже великої кількості води... ось такий парадоксік з нутріями.
 12. А кому вода непотрібна?? І точно чи мабудь??))
 13. А Ви не думали чого їх не роводять?? Адже красотень, парканом обгородив, сіна накидав і вуаля -сотні зайців за огорожею бігають...)) Не боліють... не копають... Можуть зробити. осболиво де грязюка. Але це повільний процес і далеко не завжди. Вони не землекопи як кролі, ті шо земснаряд фугують землю.. нутрія набагато спокійніше до цього ставиться. але може рийнути якшо шо..:)
 14. На випасі краще нутрій. Вони невибагливі до корму, можуть захиститися від собак та котів, та і звір більший, не боліють..
×
×
 • Create New...