Jump to content

Cfif

Активные Пoльзователи
 • Content count

  2,420
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4,022

7 Followers

Contact Methods

 • Website URL
  http://
 • ICQ
  0

General Information

 • Пасека в
  Хутор, Сумская обл. Роменский раен.
 • Стаж
  8-15 лет
 • Kоличество семей
  51-70
 • Ульи
  Украинка, дадан.
 • Порода пчел
  украинская степная

Recent Profile Visitors

6,908 profile views
 1. Весна-Літо 2019

  )) звісно були, але це краплина в морі. Один фермер акий настроює свого плкга на лісовій галявині. чи палій (особливо ненавижу цих недолугих дибілів) - зло в 1 000 разів більше и робіть для золотарника в 1 000 разів краще. Просто корін зла не там.
 2. Весна-Літо 2019

  Частково згоден. Але: ніхто його не культивує, він вже сам розмножується будь здоров. Його колись при СРСР культивували як квіти. Золотарник це не хвороба, це симтом хворого біогеоценозу. треба карати за бездумне знищення природного травостою. Та і біда в природі вже нароблена така. що золотарник це вже як ще одна цигарка для смертельно хворого на цейроз печінки.
 3. Весна-Літо 2019

  Не треба їх сушити безпосередньо на пасіці і носитись як з писаною торбою не знадобиться.Ну і звичайно кількість контролювати.)
 4. Весна-Літо 2019

  Можна тоді фото золотарника? Фас, профіль, 3/4? І бажано крупним планом. У меня по поводу золотарника есть два наблюдения. 1. Золотарник не выделяет в первые годы жизни нектар или почти не выделяет. выделение начинается с 3го года. И 2 - есть два вида золотарника похожих как два брата близнеца и так просто неразличимых. Золотарник канадский и высочайший. Высочайший под 2 метра. а канадский редко когда в 1,5 вымахает. так вот высочайший выделяет гораздо лучше.
 5. Весна-Літо 2019

  А у нас это осенний медонос))) Который начинает выделять с 3го года жизни. И если золотарник достаточного возраста -ему всё равно жара или дожди. а я раньше считал его плохим медоносм в жаркую и сухую погоду.)) Там даже деньги выделяют на борьбу с ним..)) Как вы думаете есть у нас смысл выделять под это деньги??)))
 6. Вони нічого не чікають. Вони просто гребуть поки кребеться. Ось вівці які жеруть траву на пасовищі. нічого не чекають. щоб трава закінчилась, утворились олешківські піски і вівці зкінчились...)) Так і вони, все простіше.
 7. Весна-Літо 2019

  Може навпаки??
 8. Весна-Літо 2019

  а у меня главный взяток с мяты идёт)))
 9. Весна-Літо 2019

  Якщо є болото поряд - мята виділяє. був сьогодні на болоті. до колод хотів дістатись, так мята добре виділяє!! Буде мед мятний)).
 10. Що воно таке?

  Да, это она и есть. ну то что она любит... мало ли кто что любит)))) У меня нет Вайбера.)) Семена надо.
 11. В продаже : липа мелколистная клён полевой, клён татарский, ива бредина, сумах. акация розовая, жёлтая, гледичия. Есть разные виды ореха:грецкий, черный, серый.Аморфа, спирея белая, розовая.Кампсис, горец дальневосточный. Корни ваточника и золотарника. И пр, прочее.
 12. Що воно таке?

  Дуже погані фото +інформаціі ніякої.!!! Схоже. якщо пофантазувать на чорний горіх.
 13. А я хотів би побачити те чудо, яке вам таку маячню розповіло?? Яка Червона книга??
×