Jump to content

doctor

Активные Пoльзователи
 • Content count

  189
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

26

About doctor

 • Birthday 04/26/1966

Contact Methods

 • Website URL
  http://
 • ICQ
  0

General Information

 • Пасека в
  Хмельницкая обл
 • Стаж
  свыше 25 лет
 • Kоличество семей
  11-20
 • Ульи
  паливоды
 • Порода пчел
  карпатка .бакфаст

Recent Profile Visitors

871 profile views
 1. Весна-Літо 2019

  маю запитання: коли акація в такому стані ,, то коли спрогнозувати цвітіння? фтоо вже яке вийшло.
 2. я їх бачив вдень , бо вночі так само їжаки підзбирують
 3. що може викликати нездатність бджіл до польоту та повзання по доріжнам між вуликами. між грудьми та черевцем у цих бджіл зявився жовтуватий поясок. явище не було масовим , але занепокоєння викликало.
 4. Вывод маток

  А на трутньовій вощині можуть бути перехідні чаркунки????
 5. Вывод маток

  Може не зовсім в тему, але про виведення маток. В мого сусіда бджоли перезимували не зовсім добре.Крім всього в одній з сімей пропала матка. Коли черговий раз я ішов до вуликів, то Василь Павлович ,мій сусід попросив у мене рамку з трутньовим розплодом,яка вже мала засів.Каже бджоли виведуть собі матку з трутньового розплоду. Декілька років тому в мене таке було . І зараз повинно вийти. Дав рамку з трутньовим засівом різного віку і через декілька днів питаю ,як справи. Сусід відповів ,що дуже добре , бо відтягнули на тому розплоді деуілька маточників.Потім матка таки вийшлі і навіь чачервила. Я попросив її сфотографувати. фото виставляю. Питання : поясніть з чого виведена матка, коли на рамці був дише трутневий розплід?
 6. цього року використовував роздільні решітки придбані в Польщі.Чомусь при орієнтації отворів вздовж рамок бджоли почали їх забудов. При орієнтації поперек такого чвища не спостерігалоь. інші решитки ( інших виробників) бджоли не забудовують.
 7. http://zak.depo.ua/ukr/prikarpate/vinahidlivi-gutsuli-prodayut-turistam-med-girskih-dikih-11102016190400 Може собі спробувати.
 8. лише у байварола бачив плечики для підвішування на рамках.деревяні пластинки з отворами взагалі не зустрічав. маемо те що купили.
 9. Поставив своїж бджілкам ваофарм. ,щоб не заморочуватись з тим як зробити отвори в пластинах використав скрепки канцелярські. дешево і швидко
 10. В тему отруєнь бджіл :http://agravery.com/uk/posts/show/mertvi-bdzoli-ne-gudut-abo-hto-vinen-u-poganij-akosti-medu Мертві бджоли не гудуть, або хто винен
 11. Весна-Літо 2016.

  Завтра думав добавити по корпусу сушника. Однак після перегляду Ваших повідомлень додам по 1-2 рамки вощини
 12. Весна-Літо 2016.

  А підкладав корпусом чи порамочно?
 13. Весна-Літо 2016.

  А шо це за тварюка така. ? дуже схоже на скорпіона.
 14. Всі прераховані програми є цікавими. Користуюсь " Учёт пасечных работ v.3.1.0. 6) " з 2011 оку , але хотів запитати чи немає в когось чогось подібного для андроїда.??
×