Jump to content
Форум на ТочкУ

doctor

Активные Пoльзователи
 • Content Count

  194
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

29

About doctor

 • Birthday 04/26/1966

Contact Methods

 • Website URL
  http://
 • ICQ
  0

General Information

 • Пасека в
  Хмельницкая обл
 • Стаж
  свыше 25 лет
 • Kоличество семей
  11-20
 • Ульи
  паливоды
 • Порода пчел
  карпатка .бакфаст

Recent Profile Visitors

961 profile views
 1. Це явище не носить масового характеру. якби поля то було б багато більше.
 2. Щорічно в цей період спостерігаю повзаючих бджіл.( їх видно на відео).Їх не багато.10-12.Але не знаю причини і боюсь спалаху епідемії VID_20200608_103201[1] - converted with Clipchamp.mp4
 3. Описання технології кремування по технології канадців. Решта то все взбиті меди. різниця на око не видна. Але вона є.Читайте уважно те ,що виклав Борода. А Дайтон дійсно класний мужик. І бджоли від Адама сила. Якщо серйозно ,то кожен з нас має свою технологію, якої дотримується.Не звертаючи уваги на те ,що пишуть інші. Нас розсудить покупець. На початку теми було поставлено питання що до кремування меду і прохання поділитись технологіями ,а не мірятись ........,як діти в дитсадку. технологія кремування відома давно.Вона запатентоваена . все решта то імпровізаціїї на тему меду .Як кремованого так і збитого.
 4. В моїй кремовалці стоїть двигун 180 вт. кількість обертів 2800. на виході з редуктора 20 обертів. Фабричні кремовалки АВВ та Лисонь видають приблизно 30 обертів. При більшій кількості обертів мед насичується пухирцями повітря .Особливо при збиванні міксером вставленим в дриль. Відповідно до технології описаної Дайсом кремування полягає в повільному перемішуванні рідкого меду і меду мікнкокристалічного (Я використовую акацію 1:10, або крем мед, з попередньої партіїЇ) з повільною кристалізацією, без зміни обєму. Якщо це робити швидко то виходить просто збитий мед насичний киснем.
 5. А в чому полягає реклама виробника сумівного обладнання? мова йшла лише про те,як виготовити крем мед і збільшити рентабельність пасіки. а на рахунок продажів:https://www.facebook.com/Пасіка-Артура-Савицького-100102144869305/?modal=admin_todo_tour
 6. маю запитання: коли акація в такому стані ,, то коли спрогнозувати цвітіння? фтоо вже яке вийшло.
 7. я їх бачив вдень , бо вночі так само їжаки підзбирують
 8. що може викликати нездатність бджіл до польоту та повзання по доріжнам між вуликами. між грудьми та черевцем у цих бджіл зявився жовтуватий поясок. явище не було масовим , але занепокоєння викликало.
 9. А на трутньовій вощині можуть бути перехідні чаркунки????
 10. Може не зовсім в тему, але про виведення маток. В мого сусіда бджоли перезимували не зовсім добре.Крім всього в одній з сімей пропала матка. Коли черговий раз я ішов до вуликів, то Василь Павлович ,мій сусід попросив у мене рамку з трутньовим розплодом,яка вже мала засів.Каже бджоли виведуть собі матку з трутньового розплоду. Декілька років тому в мене таке було . І зараз повинно вийти. Дав рамку з трутньовим засівом різного віку і через декілька днів питаю ,як справи. Сусід відповів ,що дуже добре , бо відтягнули на тому розплоді деуілька маточників.Потім матка таки вийшлі і навіь чачервила. Я попросив її сфотографувати. фото виставляю. Питання : поясніть з чого виведена матка, коли на рамці був дише трутневий розплід?
 11. цього року використовував роздільні решітки придбані в Польщі.Чомусь при орієнтації отворів вздовж рамок бджоли почали їх забудов. При орієнтації поперек такого чвища не спостерігалоь. інші решитки ( інших виробників) бджоли не забудовують.
 12. лише у байварола бачив плечики для підвішування на рамках.деревяні пластинки з отворами взагалі не зустрічав. маемо те що купили.
 13. Поставив своїж бджілкам ваофарм. ,щоб не заморочуватись з тим як зробити отвори в пластинах використав скрепки канцелярські. дешево і швидко
 14. В тему отруєнь бджіл :http://agravery.com/uk/posts/show/mertvi-bdzoli-ne-gudut-abo-hto-vinen-u-poganij-akosti-medu Мертві бджоли не гудуть, або хто винен
×
×
 • Create New...