Перейти к содержанию

Немолодий

Активные Пoльзователи
 • Публикаций

  1 020
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

994

5 Подписчиков

Информация о Немолодий

 • Звание
  Бджоло-фото-відео-любитель
 • День рождения 03.04.1949

Contact Methods

 • Website URL
  http://
 • ICQ
  0

Profile Information

 • Ваш пол
  Male
 • Интересы
  .пасіка, фото, відео
 • Медогонка
  6 рамкова-автомат, електропривод з Г-108, нержавійка (БИСТАР)

Общая Инофрмация

 • Пасека в
  .селі на Полтавщині
 • Стаж
  свыше 25 лет
 • Kоличество семей
  41-50
 • Ульи
  . вулики на українську рамку в павільйоні
 • Порода пчел
  карпатка

Посетители профиля

3 283 просмотра профиля
 1. Або ж Ви свідомо помиляєтесь або ж не хочете визнати своєї помилки. Перечитайте ще раз розділ "Медогонки" на офіційному сайті АВВ 100. Від себе добавлю, що автоматичними медогонками називаються такі медогонки, де не лише ротор обертається з допомогою електродвигуна з блоком керування а такі в яких автоматично (без втручання пасічника) здійснюється переворот касет та зміна напрямку обертання. Вам би це потрібно знати. Це зовсім не флуд. Це елементарний лікбез для малознаючих пасічників. Я теж.
 2. Ви вважаєте таку медогонку автоматичною? Дивно. А як Ви тоді називаєте таку http://avv-100.com.ua/index.php?route=product/product&path=61&product_id=250
 3. Зайшов. І дійсно цю просту медогонку всунули в розділ автоматичних. Дивуватись тут нічому, на сайтах інтернет-магазинів я і не таке читав. Це суті справи зовсім не міняє і не дає підстав називати просту електрифіковану медогонку автоматичною. Горобця можна сто раз назвати соловейком, але від цього він ніколи не затьохкає як соловей.
 4. Дайте посилання. Хочу прочитати своїми очима.
 5. Із офіційного сайту АВВ 100 http://avv-100.com.ua/medogonki/ "Медогонки Медогонки призначені для вилучення бджолиного меду з розпечатаних гніздових і магазинних стільників під дією відцентрової сили. Медогонки бувають неповоротні а також з поворотом касет (2,3,4 - рамкові), автоматичні з повним поворотом касет (4,6,8 "Рут" рамкові) і неповним поворотом касет - напівповоротні (8,16,20,14 "Рут", 16 "Рут", 28 "Рут" - рамкові). Прості неповоротні і поворотні медогонки можуть бути обладнані електроприводом, який встановлюється зверху. ... (це ваша медогонка. Прим. автора). Автоматичні медогонки приводяться в дію з допомогою стаціонарного електроприводу, встановленого знизу медогонки. Електропривід 4-рамкової автоматичної медогонки представляє собою електродвигун з пасовою передачею (див. опис цієї медогонки). Електропривід всіх інших автоматичних - черв'ячний мотор-редуктор. Процес відкачування меду в таких медогонках повністю автоматизований. ... Особливістю автоматичних напівповоротних медогонок є те, що ротор має роздільні пластини. Касети при обертанні ротора прилягають не до його ободу, як в інших, а до роздільних пластин, які в свою чергу спираються на попередні касети..." Як бачимо терміну "автоматизована медогонка" зовсім немає. Не вводьте в оману покупців своєю термінологією, відредагуйте назву своєї теми.
 6. Називайте речі своіми іменами. Автоматизована медогонка це дещо інше. У Вас звичайна 4 рамкова з поворотними касетами з електроприводом. Успішного продажу!
 7. Электромедогонка

  Це якщо відкачувати лише одну сторону рамки, бо за 3 хв. відкачати обидві сторони неможливо.
 8. Электромедогонка

  Вперше чую. Звідки інфа? Я ж написав як здешевити апарат.
 9. Электромедогонка

  Звичайно. В мене відпрацювала сезон на "УРА!" Привод штатний редуктор. В мене під заказ ремінний. Є відео в ютубі. Забийте в пошук "медогонка BeeStar"
 10. Электромедогонка

  Користуюсь 6-ти рамковим автоматом від Бістар. Чиста хорда. Але в них є і комбінована (300 та 145). Можна замовити в них з своім електроприводом (Г-108 та блок Коваленка С.). Матимете чудовий апарат. Будуть питання-дзвоніть. Успіхів!
 11. Электромедогонка

  Вельмиповажний Андрію. На 1:37 Вами мимоволі допущена неточність. HAnd-це ручний режим налаштувань, Hord-це хордіальний, Auto-автоматичний (для медогонок Грановського). Помилка зрозуміла, адже Ви використовуєте напевно лише радіальний режим відкачування. Успіхів. Блок хороший! Відпрацював у мене не один сезон. Додатковими поясненнями налаштувань для радіального режиму роботи може слугувати і таке відео (див з 3:55)
 12. Є подібної схеми, але в іншому виконанні. Деталі питайте в особистому повідомленні. http://tochok.info/topic/1096-самодельная-медогонка/?do=findComment&comment=591640 https://s001.radikal.ru/i193/1704/e9/aef29cddb532.jpg https://d.radikal.ru/d43/1801/18/b79c74edcfd0.jpg
 13. Самодельная медогонка

  Там ніяк не буде 900 мм.
 14. Самодельная медогонка

  Ніяк ні, максимум 4 рамкової з поворотними касетами 650 мм (Кіровоград) або 680 мм (МЕЛІСА). Думаю медогонки радянського періоду були такі ж. Для якісної радіальної відкачки рутовських рамок потрібенен бак дещо більшого діаметра.
×