Перейти к содержанию

Немолодий

Активные Пoльзователи
 • Публикаций

  945
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

815

5 Подписчиков

Информация о Немолодий

 • Звание
  Бджоло-фото-відео-любитель
 • День рождения 03.04.1949

Contact Methods

 • Website URL
  http://
 • ICQ
  0

Profile Information

 • Ваш пол
  Male
 • Интересы
  .пасіка, фото, відео
 • Медогонка
  4 рамкова, електропривод, нержавійка (МЕЛІСА93)

Общая Инофрмация

 • Пасека в
  .селі на Полтавщині
 • Стаж
  свыше 25 лет
 • Kоличество семей
  41-50
 • Ульи
  . вулики на українську рамку в павільйоні

Посетители профиля

2 774 просмотра профиля
 1. Самодельная медогонка

  Проект МЗС. Нарешті токарні роботи виконано. Працюєм. (далі буде)
 2. Медогонки "Bee Star"

  Дно там має конус. Опорний підшипник лише поза дном.
 3. Медогонки "Bee Star"

  Ви, шановний, як у воду дивився. Появилася у фірми Bee Star новинка. 9-ти касетна автоматична напівхордіальна медогонка з пластинами між касетами в тому самому бакові, що і 6-ти рамочна автоматична. Див. https://бистар.com.ua/p664099677-medogonka-hordialnaya-kassetnaya.html При великому бажанні та певній технічній підготовці доопрацювати 6-ти в 9-ти не так уже і складно. При умові звичайно, що фірма захоче продати окремо потрібні комплектуючі. Як на мене якраз тут, думаю, проблем не має бути. P.S. Щось у мене руки зачесалися і сон пропав.
 4. Самодельная медогонка

  Проект МЗС Зроблено упори для даданівських рамок в нижньому обручі та підвіси для українських рамок в верхньому обручі. (далі буде)
 5. Самодельная медогонка

  Проект МЗС. Трапилась невелика затримка з виконанням токарних робіт. тому в цей час зроблено підставку для медогонки. що передбачає підтримку дна бака та використання 20 л відер як тари для зливу меду. (далі буде)
 6. Кран-балка в павільоні

  З роками все те, що робилося в молодості просто і легко обростає певними проблемами. Багато років тягав важкі бідони з медом та повномедні корпуси. Нині проблеми з поперековим відділом хребта змушують шукати варіанти полегшення важкої фізичної праці. Для полегшення переміщення важких 10 рамкових корпусів виготовив простий пристрій, що набагато полегшує зняття як гніздових корпусів (для чистки денець весною) так і верхніх повномедних при обслуговуванні бджолосімей та відкачуванні меду. Пропоную коротке відео.
 7. Самодельная медогонка

  Проект МЗС. Кран 304 нержа. (далі буде)
 8. Самодельная медогонка

  Верхній обід утворений з двох частин (полосове залізо шириною 20 мм). Одна частина охоплює бак зовні, друга закриває торець. Прихвачені зваркою по окружності. Гнув спец. на своєму обладнанні. Точність 1 мм.
 9. Самодельная медогонка

  проект МЗС (медогонку зроби сам) Працюєм. Готове кріплення Г-108. (далі буде)
 10. Самодельная медогонка

  Проект МЗС (медогонку зроби сам) Перевіряємо правильність розрахунків конструкції корзини. (далі буде)
 11. С днём рождения!

  Mihail-ves! Щиро вітаю з днем народження. Бажаю щастя, здоров"я, успіхів в усіх справах!
 12. Воскотопки и воскопрессы

  Виявляється, друзі, ми з Вами та й не тільки ми йдемо "не в ногу". Один Дід Василь крокує "в ногу" За свої 37 років пасічництва твердо засвоїв правило: все що стосується переробки воскосировини повинно бути або з дерева або з наржавійки чи алюмінію, ще згодиться емальована чи пластикова посуда. Користувався я раніше і латунною посудиною і решетом з оцинковки, яка за кілька сезонів почорніла і іншим причандаллям. Всього було, не було лише гарного воску. А от зробивши собі воскопрес з дерева (по типу С. Щаблінського) маю вдосталь воску хорошої якості. Колись Д.І. Менделєєв говорив стосовно використання нафти: "Топить можно и ассигнациями". Слідуючи тезі Діда Василя переробляти воскосировину можна і в твердій воді і в залізному казані і в мідному тазику. Можна?! Так, можна. І віск ми одержимо, і можливо його навіть приймуть в обмін на вощину. Справа лише в тому який він буде і скільки ми його матимемо. Тому при всій повазі до колеги не можу погодитися з таким його твердженням.
 13. ? " Купил я как-то старенькую алюминиевую медогонку, бывшую когда-то поворотной двухрамочной под дадановскую рамку, но до меня переделанную в четырёхрамочную рутовскую. Я, в свою очередь, переделал её в радиальную на 24 полурамки." (С. Объедков. Voblin)
 14. Как привлечь бродячий рой

  Рої при обережному переселенні ведуть себе досить спокійно. Свідченням цього є таке відео. Таке екіпірування бджоляра є демонстраційним і не повинно повторюватись іншими пасічниками. Все таки бджолиний яд-отрута. Будьте обережні!
 15. Как привлечь бродячий рой

  Подібні ловушки і в мене, але на 6 українських рамок. Заправляв по різному, потрібно лише, щоб були рамки із старою сушшю, навіть побитою міллю. Така сушина завдяки своєму запаху добре приманює бджіл-розвідниць. За останні сім років спіймано близько 170 роїв. Але рої були різної сили. Деякі доводилось об"єднувати по два. Інші ішли на виправлення безматочних сімей чи підсилення слабаків. Були випадки, що спіймані рої самі себе забезпечували зимовими медовими запасами і успішно зимували. Були і такі випадки як на фото. Та чого тільки не було за ці роки.
×