Перейти к содержанию

ВАДОС

Активные Пoльзователи
 • Публикаций

  1 984
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

4 973

4 Подписчика

Информация о ВАДОС

 • Звание
  0982402919
 • День рождения 08.02.1984

Contact Methods

 • AIM
  +380982402919
 • Website URL
  http://
 • ICQ
  0

Profile Information

 • Ваш пол
  Male

Общая Инофрмация

 • Пасека в
  Кіровоградська обл. Устинівський р-н
 • Стаж
  8-15 лет
 • Kоличество семей
  71-100
 • Ульи
  Корпусні
 • Порода пчел
  Buckfast

Посетители профиля

3 061 просмотр профиля
 1. Методи визначення породи бджіл

  Бакфаст може бути, як з темними бджолами, так і з світлими і не треба робить таких висновків, що "темне" то не Бакфаст. Де-кілька років тому, я і сам думав про однотипність (однокольоровість) бджіл Бакфаст і шукав якісь маркери. Наразі, хоч і в перекладі, але почитую форум іноземних Бакфасчиків + публікації на Педігрі і з впевненістю можу сказать, що ніхто не веде селецію Бакфаста по кольру, а тим паче по КІ крила.
 2. Італьянка Кордован (Cordovan Italian Bees) в Україні

  Та по сезону не має часу бавиться з рамками.
 3. Порода пчёл Бакфаст (Buckfast Bee)

  Та ніхто не визначиться з стандартом, бо їх бути не може в селекції Бакфаст, як по кольору так і за крилами.
 4. Італьянка Кордован (Cordovan Italian Bees) в Україні

  В минулому сезоні, сім'ї з матками Ф1 Кордована з Італії, весняний старт мали дуже вражаючий (взривний), я весною їх так і називав "генератори розплоду", але як виявилось довгоживучість бджіл, масово вирощенних весною, дуже мала і як наслідок по рапсу спряцювали на багато гірше ніж Бакфаст, який хоч і стартував пізніше.
 5. Любе заключення маток це стрес, для неї і для бджіл, не кажучи вже про перевозку, переміщення з поштовхами, звуковими ефектами і тп. Ті волоски могли і бджоли "побрить"... П.С. про фольгу мозг вобще винесло.
 6. Порода пчёл Бакфаст (Buckfast Bee)

  Щоб робить повноцінний відбір, по дочкам та й самих маток Бакфаст контрольованого осіменіння, мною було прийняте рішення з цього року зимувати тільки на вулиці і в дереві (стінка 22мм). Для визначення ліній (кросів, комбінацій) Бакфаста, які будуть більш пристосовані до нашого регіону і переносити ті перепади температур зимою, які останнім часом в нас не рідкість. Треба все-таки признать, що в зимівник, хоч і холодний, але він зглажує ті коливання температур. Вчора, як і вбільшості пасічників України і в нас був непоганий облід. Політали всі сім'ї, як сім'ї УС так і Бакфаст й сім'ї з кросами УС х Бакфаст без виключення. В гнізда звичайно ніхто не заглядав, але по льоту виглядали не погано.
 7. Так Вальчук теж не писав заяви і не подавав ніяких документів, а в списку членів ОУМ його пів України бачило. Звичайно, вже весь Точок зрозумів, що це було зробленно для надання значемості організації, але чомусь не має сміливості це визнати і вибачитись перед людиною.
 8. Та ну, без бізнесу і грошей не буде ніякої селекції. Давайте будимо чесними перед сам собою, людина освоїла бджільництво, щоб зароблять гроші і покращує бджіл для збільшення виходу кінцевого продукту. Покажіть мені хоть одного, хто не заробляє на бджолах? Ну і молодец., йде шляхом наших вже іменнитих інсемінаторів, які свого часу теж наважились брати замовлення, не маючи практики. Тип паче вона продаватиме тільки перевірених по печатці маток.
 9. Тим паче Прихотько вже почала освоювати ІО і матки вже пішли в зиму. На перспективу можна було брать інсемінатора.
 10. Та вже звонили. Доскоч каже була усна згода, а Вальчук каже, що свою згоду не давав. Ну і пів форума вірить Вальчуку, друга половина Доскочу і шо?
 11. Дааа, прочитав все прочитане, "не все так гладко в корілівстві дадтськом". Те що в ОУМ приймають без попередньо поданними докуменетами, то звичайно не правильно і треба від совковой практики "заднім числом" відмовляться. Подав доки, розглянули, ухвалили і отримуй номер та ім'я в списку, щоб не було потім пред'явок, а усна була чи не була це просто гяняння повітря.
 12. С днём рождения!

  Боярка, з Днюхой
 13. Мало хто може визнать свої хиби, хтось через надмірну гордісь чи егоїзм. Дякуючи мудрим людям, можу розглядать одну сетуацію під різним кутами. Тому ще раз прошу у Вас вибачення за свою неуважність.
 14. Отож, мав намір вступить в ОУМ, але коли подивився відео виступу Дениса і ті нападки на нього наших шанованних бджолярів, то почав сумніватись, чи чекають нас (любителів Бакфаст) в ОУМ. Підримую думку про об'єднання і те що треба домовлятись. В Німетчинні теж свого часу була така сетуація, але вони якось домовились.
 15. Так дійсно, не уважно прочитав, прошу вибачення у Міро
×