Перейти к содержанию

ВАДОС

Активные Пoльзователи
 • Публикаций

  2 025
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

5 238

4 Подписчика

Информация о ВАДОС

 • Звание
  0982402919
 • День рождения 08.02.1984

Contact Methods

 • AIM
  +380982402919
 • Website URL
  http://
 • ICQ
  0

Profile Information

 • Ваш пол
  Male

Общая Инофрмация

 • Пасека в
  Кіровоградська обл. Устинівський р-н
 • Стаж
  8-15 лет
 • Kоличество семей
  71-100
 • Ульи
  Корпусні
 • Порода пчел
  Buckfast

Посетители профиля

3 811 просмотр профиля
 1. Що говорять про бакфаст в Youtube

  Що ми тут бачимо? Вулики і покрівля кришок нова, табурет-ящик новий, сімей не так і багато, роя не витримав, а зразу садить у вулик, ще й у той з якого вийшов він (я так розумію)... Як на мене, то це новоспечений пасічник, в якого досвід утримання бджіл мінімальний, але як і багато початківців вже "задравши носа" думає, що вже все знає про бджіл. Тому висновкам цього некомпетентного пасічника, в відео про злобливість Баків НЕ ВІРЮ!!! Там вплив якогсь зовнішнього фактору, про який він і сам можливо не знає, але наслухавшись гайдаровщинни все вже було вирішено, як в тому анегдоті "хто всрався, невістка" (вибачте за таку анологію).
 2. Порода пчёл Бакфаст (Buckfast Bee)

  Ну ось і я наважився на зимівлю на 230 корпусі. Звичайно порода Бакфаст, яке не повноцінні сім'ї, а липневі відводки під експерементом. Чуйка каже, що все буде гуд)
 3. На пасіці використовую інший тип нуклеусів. Ці ж використовував для ІО маток, перевіряв іх до печатки розплоду. Наразі вони мені вже не потрібні, тож хай людям служать.
 4. Продам нуклеси б/у на 145й рамці. Нуклеус 2х містнний, в кожному відділенні по дві рамочки, з вентиляцією і кормушкою, товщина стінки і дна 23мм. Цей нук прослужить ще не один десяток років. В наявності 9шт тобіш на 18 маткомісц, можна сказать на одну закладку маток. Ціна - 350грн Звертатися за тел:0982402919 або в приват.
 5. Бакфаст х Бакфаст = Бакфаст. Як таких ліній в Бакфасті не має. Лінії називають умовно. Якщо робить маток на мед, то краще щоб трут фон був різнорідний, тобіш від різних матерів родоначальниць. По ізоляції рекомендую таку книжку, в електронному варіанті тут на форумі повинна бути:
 6. Порода пчёл Карника (A.m.Сarnica)

  Та зима тільки починається, де їм ще збирається? Від кого від кого, але від Вас такого посту-здивування, я не думав почути.
 7. Італьянка Кордован (Cordovan Italian Bees) в Україні

  Саня, теж підмітив, що перші покоління бджіл, від матки, якою замінили "агресивну", теж проявляють роздратованісь, але на слідуючий рік все гуд. Думаю Гайдарівська гіпотеза про передачу якихось факторів через маточне молочка, має місце бути..
 8. Неперевірені краще брать з запасом. Рекомендую мін 2-3 матки одної лінії..
 9. Порода пчёл Бакфаст (Buckfast Bee)

  Після слова "тігрітікі")) я виключив, щоб не витрачать час впусту.
 10. Порода пчёл Бакфаст (Buckfast Bee)

  Давненько вже не заходив на форум. Бачу тут все по старому, коп'я ломляться, ну це нормально. Моя пасіка, працює чисто на Бакфасті і я нею задоволений. Кожен сезон, підкидає маленькі обставини, які показують мені, що я зробив правельний вибір. Наприклад: мій зять, який мяко кажучи побоюється бджіл, в цьому році вперше допомагав мені качать мед. Звичайно я йому розповів про Бакфаст, що мої бджоли не жалять і не злітають, навіть не мають наміру атакувать, але все-одно пересторога була. Відпрацювавши дві качки і ще "так" щось допомагав по пасіці, навіть виявив бажання стать моїм помічником (учеником)... Каже, що таких бджіл зроду не бачив і коли йому доводилось бути на пасіці, то обов'язково отримував де-кілька ужалень. Активний зезон добігає до свого завершення і можна вже підбивать підсумки. По меду в цьому році Бакфаст відпрацював добре. Сім'ї, що не рвались на відводки чи засипку нуків, пренесли від 70-80 кг меду, навіть де-які й по 100кг. Тому сезоном я задоволений, бджола не просіла і зараз багато сімей мають ну дуже велику силу. Вже зараз розумію, що можна було зробити ще серпневих відвотків, на плідну матку, але то таке)) Вчора фоткнув сімейку, де корпус тріщить від бджоли. Бджола, вже правда трохи сховалась
 11. Порода пчёл Бакфаст (Buckfast Bee)

  Вчора видалассь хороша погода, світило сонечко і було тихо, без вітрянно. Тож вирішив почистить днища у вуликах. Кількість підмору в сім'ях по мінімуму. Вже писав раніше, що мій Бакфаст зимує на вулиці і на меду з соняшника. Вже з десяток сімей переглянув, розплід на 2-4 рамках. По комам, розхід дуже економний виявився, хоча дивлячись на цю зиму я розраховував, що на багато більшим буде. П. С. Помічник в перчатках не тому, що Бакфаст кусючий, а тому що днища холодні і йому голіруч не комфортно))
 12. Порода пчёл Бакфаст (Buckfast Bee)

  Тиждень тому, ще до похолодання, бджоли вперше облетілись. Де-кілька сімей (різних ліній) передивився і вже є тохи розплоду, корма під'їли більше ніж в морозну зиму, але така не характерна катина у всі в нашому регіоні. Бджоли Бакфаст добре перезимували, незважаючи на неординарну зиму. Дві сім'ї відійшло, в одній пропала матка і практично всі бджоли розлетілиси по сусіднім вуликам, інша була чомусь ослабленна, не знаю чому не аналізував. В мене близько сотні сімей і такий відхід для мене ніщо, так що зимівля біль ніж прийнятна. Провів огляд всіх сімей, як то кажуть "поверх рамок" і результатом тримання калової нагрузки бджіл Бакфаст задоволений, не зважаючи на те, що зимівля проходила на соняшнику. Бджілки на вигляд бодрерькі і чекають весни. Я вкотре переконуюсь, що зробив правильний вибір, що обрав для своєї пасіки бджіл Бакфаст і ця зима поставила жирну крапку в цьому переконанні.
 13. Ну написать все можна, тим паче людині яка має зацікавленність в тому. Я вже неодноразово писав на цьому форумі, що вірю не гарно прикрашеним словам, написаним чи сказаним з ютуба, а довіряю власним очам і те що я бачу на своїй пасіці. Бакфаст реально набагато кращий за Карпатку і я описав вище всі недоліки її. Як бачимо, я пишу тільки за себе, хоча можу написать і відгуки інших пасічників, які тримають Бакфаст.
 14. Так звичайно на цукрі перезимовують всі бджоли, але мої бджоли Бакфаст добре зимують на соняшнику і не просідають на медозборі з нього і опісля можна ще зробить збірні відводки. Звичайно якщо бути зазомбованим страшилками з ютубу, що Бакфаст-спід, то тоді вде краще взять УС.
 15. Бакфаст дійсно достойні блжоли і показують кращі результати, а те що де-які заробітчани (з втратою рос ринку) поливають їх брудом, то це доказ, що аргументи скінчились і пора переходить на особистості.
×