Перейти к содержанию

ВАДОС

Активные Пoльзователи
 • Публикаций

  2 021
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

5 222

4 Подписчика

Информация о ВАДОС

 • Звание
  0982402919
 • День рождения 08.02.1984

Contact Methods

 • AIM
  +380982402919
 • Website URL
  http://
 • ICQ
  0

Profile Information

 • Ваш пол
  Male

Общая Инофрмация

 • Пасека в
  Кіровоградська обл. Устинівський р-н
 • Стаж
  8-15 лет
 • Kоличество семей
  71-100
 • Ульи
  Корпусні
 • Порода пчел
  Buckfast

Посетители профиля

3 702 просмотра профиля
 1. Бакфаст х Бакфаст = Бакфаст. Як таких ліній в Бакфасті не має. Лінії називають умовно. Якщо робить маток на мед, то краще щоб трут фон був різнорідний, тобіш від різних матерів родоначальниць. По ізоляції рекомендую таку книжку, в електронному варіанті тут на форумі повинна бути:
 2. Порода пчёл Карника (A.m.Сarnica)

  Та зима тільки починається, де їм ще збирається? Від кого від кого, але від Вас такого посту-здивування, я не думав почути.
 3. Італьянка Кордован (Cordovan Italian Bees) в Україні

  Саня, теж підмітив, що перші покоління бджіл, від матки, якою замінили "агресивну", теж проявляють роздратованісь, але на слідуючий рік все гуд. Думаю Гайдарівська гіпотеза про передачу якихось факторів через маточне молочка, має місце бути..
 4. Неперевірені краще брать з запасом. Рекомендую мін 2-3 матки одної лінії..
 5. Порода пчёл Бакфаст (Buckfast Bee)

  Після слова "тігрітікі")) я виключив, щоб не витрачать час впусту.
 6. Порода пчёл Бакфаст (Buckfast Bee)

  Давненько вже не заходив на форум. Бачу тут все по старому, коп'я ломляться, ну це нормально. Моя пасіка, працює чисто на Бакфасті і я нею задоволений. Кожен сезон, підкидає маленькі обставини, які показують мені, що я зробив правельний вибір. Наприклад: мій зять, який мяко кажучи побоюється бджіл, в цьому році вперше допомагав мені качать мед. Звичайно я йому розповів про Бакфаст, що мої бджоли не жалять і не злітають, навіть не мають наміру атакувать, але все-одно пересторога була. Відпрацювавши дві качки і ще "так" щось допомагав по пасіці, навіть виявив бажання стать моїм помічником (учеником)... Каже, що таких бджіл зроду не бачив і коли йому доводилось бути на пасіці, то обов'язково отримував де-кілька ужалень. Активний зезон добігає до свого завершення і можна вже підбивать підсумки. По меду в цьому році Бакфаст відпрацював добре. Сім'ї, що не рвались на відводки чи засипку нуків, пренесли від 70-80 кг меду, навіть де-які й по 100кг. Тому сезоном я задоволений, бджола не просіла і зараз багато сімей мають ну дуже велику силу. Вже зараз розумію, що можна було зробити ще серпневих відвотків, на плідну матку, але то таке)) Вчора фоткнув сімейку, де корпус тріщить від бджоли. Бджола, вже правда трохи сховалась
 7. Порода пчёл Бакфаст (Buckfast Bee)

  Вчора видалассь хороша погода, світило сонечко і було тихо, без вітрянно. Тож вирішив почистить днища у вуликах. Кількість підмору в сім'ях по мінімуму. Вже писав раніше, що мій Бакфаст зимує на вулиці і на меду з соняшника. Вже з десяток сімей переглянув, розплід на 2-4 рамках. По комам, розхід дуже економний виявився, хоча дивлячись на цю зиму я розраховував, що на багато більшим буде. П. С. Помічник в перчатках не тому, що Бакфаст кусючий, а тому що днища холодні і йому голіруч не комфортно))
 8. Порода пчёл Бакфаст (Buckfast Bee)

  Тиждень тому, ще до похолодання, бджоли вперше облетілись. Де-кілька сімей (різних ліній) передивився і вже є тохи розплоду, корма під'їли більше ніж в морозну зиму, але така не характерна катина у всі в нашому регіоні. Бджоли Бакфаст добре перезимували, незважаючи на неординарну зиму. Дві сім'ї відійшло, в одній пропала матка і практично всі бджоли розлетілиси по сусіднім вуликам, інша була чомусь ослабленна, не знаю чому не аналізував. В мене близько сотні сімей і такий відхід для мене ніщо, так що зимівля біль ніж прийнятна. Провів огляд всіх сімей, як то кажуть "поверх рамок" і результатом тримання калової нагрузки бджіл Бакфаст задоволений, не зважаючи на те, що зимівля проходила на соняшнику. Бджілки на вигляд бодрерькі і чекають весни. Я вкотре переконуюсь, що зробив правильний вибір, що обрав для своєї пасіки бджіл Бакфаст і ця зима поставила жирну крапку в цьому переконанні.
 9. Ну написать все можна, тим паче людині яка має зацікавленність в тому. Я вже неодноразово писав на цьому форумі, що вірю не гарно прикрашеним словам, написаним чи сказаним з ютуба, а довіряю власним очам і те що я бачу на своїй пасіці. Бакфаст реально набагато кращий за Карпатку і я описав вище всі недоліки її. Як бачимо, я пишу тільки за себе, хоча можу написать і відгуки інших пасічників, які тримають Бакфаст.
 10. Так звичайно на цукрі перезимовують всі бджоли, але мої бджоли Бакфаст добре зимують на соняшнику і не просідають на медозборі з нього і опісля можна ще зробить збірні відводки. Звичайно якщо бути зазомбованим страшилками з ютубу, що Бакфаст-спід, то тоді вде краще взять УС.
 11. Бакфаст дійсно достойні блжоли і показують кращі результати, а те що де-які заробітчани (з втратою рос ринку) поливають їх брудом, то це доказ, що аргументи скінчились і пора переходить на особистості.
 12. Заливається Капатка і не тільки в лежаках, а й в вертекальних вуликах, так що після соняха по2-3 сім'ї приходиться зсипать. Це все провірено на власній пасіці, та й по відгукам місцевих досвідченних пасічників, які пакетних бжіл називають "одноразові", бо зимівля їх теж жахлива, із за того що пакетчики восновном зимують на сах.сиропі, а тут треба на соняху.
 13. Що саме обідно, те що на Маркені виставляються ВСХ лінії(вароатолеранс) П. Юнгельса і в Україну комбінацію на них ми не отримаєм, тобіш втрачаємо шанс отримати більш стійки бджіл до кліща, як наслідок прогрес в селекції призупиняється, а хто його тормозе? Наші поборники за "чистоту Раси"? Скиньте і мені в лічку, щоб знать ворогів прогресу.
 14. Українська степова порода

  Є і тут на форумі в ел. бібліотеці є книжки по плем.справі і селекції, в них все написано хто кому брат, сестра, мати і батько. Рекомендую Малкова "Племенная работа на пасике" в ній мало сторінок, але дуже змістовно написано.
 15. Сравнение пород в Украине. Практический опыт

  Та нічого не буде, Італійка нормально зимує і я б на рахунок того, що там де-кілька бджіл вилетіло, не дуже й то хвилювався, там оригінальна Італійська сім'я в два рази більша, ніж в Карпатки..
×