Перейти к содержанию

ВАДОС

Активные Пoльзователи
 • Публикаций

  2 015
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

5 190

4 Подписчика

Информация о ВАДОС

 • Звание
  0982402919
 • День рождения 08.02.1984

Contact Methods

 • AIM
  +380982402919
 • Website URL
  http://
 • ICQ
  0

Profile Information

 • Ваш пол
  Male

Общая Инофрмация

 • Пасека в
  Кіровоградська обл. Устинівський р-н
 • Стаж
  8-15 лет
 • Kоличество семей
  71-100
 • Ульи
  Корпусні
 • Порода пчел
  Buckfast

Посетители профиля

3 474 просмотра профиля
 1. Порода пчёл Бакфаст (Buckfast Bee)

  Вчора видалассь хороша погода, світило сонечко і було тихо, без вітрянно. Тож вирішив почистить днища у вуликах. Кількість підмору в сім'ях по мінімуму. Вже писав раніше, що мій Бакфаст зимує на вулиці і на меду з соняшника. Вже з десяток сімей переглянув, розплід на 2-4 рамках. По комам, розхід дуже економний виявився, хоча дивлячись на цю зиму я розраховував, що на багато більшим буде. П. С. Помічник в перчатках не тому, що Бакфаст кусючий, а тому що днища холодні і йому голіруч не комфортно))
 2. Порода пчёл Бакфаст (Buckfast Bee)

  Тиждень тому, ще до похолодання, бджоли вперше облетілись. Де-кілька сімей (різних ліній) передивився і вже є тохи розплоду, корма під'їли більше ніж в морозну зиму, але така не характерна катина у всі в нашому регіоні. Бджоли Бакфаст добре перезимували, незважаючи на неординарну зиму. Дві сім'ї відійшло, в одній пропала матка і практично всі бджоли розлетілиси по сусіднім вуликам, інша була чомусь ослабленна, не знаю чому не аналізував. В мене близько сотні сімей і такий відхід для мене ніщо, так що зимівля біль ніж прийнятна. Провів огляд всіх сімей, як то кажуть "поверх рамок" і результатом тримання калової нагрузки бджіл Бакфаст задоволений, не зважаючи на те, що зимівля проходила на соняшнику. Бджілки на вигляд бодрерькі і чекають весни. Я вкотре переконуюсь, що зробив правильний вибір, що обрав для своєї пасіки бджіл Бакфаст і ця зима поставила жирну крапку в цьому переконанні.
 3. Ну написать все можна, тим паче людині яка має зацікавленність в тому. Я вже неодноразово писав на цьому форумі, що вірю не гарно прикрашеним словам, написаним чи сказаним з ютуба, а довіряю власним очам і те що я бачу на своїй пасіці. Бакфаст реально набагато кращий за Карпатку і я описав вище всі недоліки її. Як бачимо, я пишу тільки за себе, хоча можу написать і відгуки інших пасічників, які тримають Бакфаст.
 4. Так звичайно на цукрі перезимовують всі бджоли, але мої бджоли Бакфаст добре зимують на соняшнику і не просідають на медозборі з нього і опісля можна ще зробить збірні відводки. Звичайно якщо бути зазомбованим страшилками з ютубу, що Бакфаст-спід, то тоді вде краще взять УС.
 5. Бакфаст дійсно достойні блжоли і показують кращі результати, а те що де-які заробітчани (з втратою рос ринку) поливають їх брудом, то це доказ, що аргументи скінчились і пора переходить на особистості.
 6. Заливається Капатка і не тільки в лежаках, а й в вертекальних вуликах, так що після соняха по2-3 сім'ї приходиться зсипать. Це все провірено на власній пасіці, та й по відгукам місцевих досвідченних пасічників, які пакетних бжіл називають "одноразові", бо зимівля їх теж жахлива, із за того що пакетчики восновном зимують на сах.сиропі, а тут треба на соняху.
 7. Що саме обідно, те що на Маркені виставляються ВСХ лінії(вароатолеранс) П. Юнгельса і в Україну комбінацію на них ми не отримаєм, тобіш втрачаємо шанс отримати більш стійки бджіл до кліща, як наслідок прогрес в селекції призупиняється, а хто його тормозе? Наші поборники за "чистоту Раси"? Скиньте і мені в лічку, щоб знать ворогів прогресу.
 8. Українська степова порода

  Є і тут на форумі в ел. бібліотеці є книжки по плем.справі і селекції, в них все написано хто кому брат, сестра, мати і батько. Рекомендую Малкова "Племенная работа на пасике" в ній мало сторінок, але дуже змістовно написано.
 9. Сравнение пород в Украине. Практический опыт

  Та нічого не буде, Італійка нормально зимує і я б на рахунок того, що там де-кілька бджіл вилетіло, не дуже й то хвилювався, там оригінальна Італійська сім'я в два рази більша, ніж в Карпатки..
 10. Українська степова порода

  Як би я міг, то за такі дописи забанив би Вас на пару місяців, щоб не писали всяких дурниць.
 11. Українська степова порода

  Андрей, спасибо за разеснение. От Майер я так и не получил ответа(( Чтоб не потерять тему диспута продолжим. Имбредние комбинации такие как "брат х сестра", "тётя х племяннтк" и др. делаются для закрепления (консолидации) полезних признаков (хпп) в породе, линии, типе. Это делается з целью лучшего сохранение, нужны нам ХПП, в последующих поколениях. Тоесть мы консолидируем признаки(хпп), а не семьи.
 12. Українська степова порода

  Не ухотите от ответа и обьясните мне (нам) что означает фраза "консолидация семей идет медленно"? П. С. Время есть, можите заглянуть в книгу и зделать скриншот или дать ссилку...
 13. Українська степова порода

  Це схематичні назви близькорідного схрещування і що це ви написали" консолидация семей идет медлено" бо ця фраза мені мозги винесла.
 14. Українська степова порода

  Хто поміряє? Можу відправить туди весною проби, тоді можна зробить якийсь аналіз.
 15. Українська степова порода

  Приблизно 20-25% бджоли з жовтизною...
×