Вадим Василюк

Активные Пoльзователи
 • Публикации

  1 633
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

3 670

3 подписчика

О Вадим Василюк

 • Звание
  0982402919
 • День рождения 08.02.1984

Contact Methods

 • AIM
  +380982402919
 • Website URL
  http://
 • ICQ
  0

Profile Information

 • Ваш пол
  Male

Previous Fields

 • Пасека в
  Кропивницька обл. Устинівський р-н
 • Стаж
  8-15 лет
 • Kоличество семей
  71-100
 • Ульи
  L/R-230+145, D/B-2Х12.
 • Порода пчел
  Buckfast, Ligustica

Посетители профиля

1 797 просмотров профиля
 1. Тут рекламна тема, про продаж маток! Навіщо, сюди вкидать обговорення рамки-планки? Невже не можна знайти підходящю тему? Чи це щоб Кузмічу насолить?
 2. У нас сьогодні дощ і холодрига, по плану повинна буть прививка, та й ізоляція маточників, але перенесу на завтра, все одно мій Бакфаст на 16день виходить, так що на 11 день ізолювать можна (даже нужно). Навіть погода просить, щоб я трохи тормознувся і зробив вихідний, а хоча ще треба 10-15 кг канді замішать, бо такої помічниці, як в Міко, не маю.
 3. Цієї весни, великий відсоток недозрівання маточників. Думаю перепади температури і аномальні похолодання тому причина.
 4. Звичайно повертайте відкритий розплід, на ньому зосереджується найбільше кормлячих, молодих бджіл. Для якісного вигодовування маточних лечинок, обов'язково біля прив.рамки повинен бути відкритий розплід.
 5. Вже полетіли рідненькі. Вчора вже відкрив сезон, по збиранню роїв, зняв невеличкого на 5-6 вуличок.
 6. Жранку +9 і сонячно, на завтра обіцяють дощ.
 7. Антон, з Днем народження
 8. Сім'ї Італійки і Бакфаста, ще тиждень були пережаті. Де-кілька днів тому приїхали вони на Ріпак і перед розширенням провірив гнізда, то і натяку на роїння не було. Цвичайно ще буду дивиться, але початок подобається. Як одна так і інша порода, дуже підприємливі. Через час, після перевезення і відкривання льотків, бджоли вже активно несли пилок, хоча ще й толком не облетілись. По свіжим кормам: в Італійки "сухо", а Бакфасти трохи запасають.
 9. В нас Ріпак, реально тільки декілька днів тому, почав видавать нектар, хоча і добре зацвів вже з днів 10. Незнаю, можливо погода "підморозила", а можливо добавляли репеленти (пр обробці).
 10. Саніч, батько ти наш, з Днюхой тебе, бажаю щастя, здоров'я усих благ тобі і твоїй сім'ї. Вдалого сезону і приємного пасічникування.
 11. Ви праві земляче, але я думаю, якщо лінія стабільна (стійка), то в першому поколінні (ф1) вона повинна добре передавать (тримать) свої ГКО, незалежно від трутового фону. При тому що дреге, третє...покоління, облітанні на невідомому трут фоні, до уваги не берем, бо там вже полюбому ГКО будуть розсипаться.
 12. Денис Вікторович, я надіюсь вони йдуть з сіткою і доробки не потребують? Побачив вперше ці нуки, на фото в соц.сітях і в голові вже вималювалась технологія роботи з ними. На цей рік, фінансовой можливості закупить нормальну партію таких нуків не маю (3-5шт нема чого возиться) , але на наступний сезон планую замовити. Біль детально поспілкуємось при зустрічі. П.С. Від мене великий респект тобі і твоєму виробу.
 13. Я в тому році по 50 грн старух продавав, то бажаючих було більше ніж тих маток)))
 14. Збираюсь вивозитьть своїх дівчат на ріпак і поки що не розширяю (для ручності в переїзді), то деякі сім'ї Бакфаста і особливо Італійки вже бідненькі аж "тріщать". Вчора передивився самих найсильніших, то і натяку на роїння не має і це не може не радувать. За Баків я не переживав, а от за Італійку побоювався, але все в нормі будим дивиться далі.
 15. Значить в "топку" матку і про Анжело Тори забути й пробувать інший матеріал або брать вже перевірений.