Перейти к содержанию

ruslan_markiv

Пользователи
 • Публикаций

  42
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

0

Общая Инофрмация

 • Стаж
  меньше года
 • Kоличество семей
  1-2
 • Ульи
  моя саморобна
 • Порода пчел
  місцева
 1. Розмножуємо дерева та кущі

  а можна зробити цей прийом на гілці яка знаходиться на висоті і її не мож прикопати? можна на гілку надіти целофановий пакет і насипати туда глини? чим відрізняється цей спосіб від способу описаного нижче "на гілці зрізується кора. Вирізається кільце шириною 1см. На гілку нижче зрізаного кільця вбираємо кульок, целофановий і засипаємо його глиною."
 2. Названия растений

  Своего фото травы нет?Как применяется?
 3. Названия растений

  Добрий вечір! маю одну рослинку але незнаю як вона називається людина яка мені її дала називає її есенціале але я глянув у інтернеті такої рослини неіснує може хто знає як називається ця рослина? так виглядає її насіння! рослина однорічна висота 50-70см
 4. Розмножуємо дерева та кущі

  дякую за пояснення! в мене є один знайомий у якого е сортові грецькі горіхи(діаметром приблизно 5см) але щепки він не дає бо дуже переживає за свій горіх щоб він часом не всох! от я й поцікавився чи можна отримати сортове дерево із насіння! а які б ви порадили придбати сорти грецького горіха?
 5. Розмножуємо дерева та кущі

  підкажіть будь-ласка! горіх(дерево) вирощений з плоду сортового горіха успадковує сортовитість чи це можливо тільки через щеплення?
 6. Розмножуємо дерева та кущі

  Зараз коріння може бути ще слабке і дуже крихке - обламається при пересаді. Я б почекав до осені. добре дякую!
 7. Розмножуємо дерева та кущі

  Найкраще тоді, коли низ молодого пагона начинає дерев'яніти, а верхівка ще зелена - тоді укорінення відбувається найінтенсивніше. Це якщо робите на цьогорічній гілці. А на багаторічних можна відводок робити вже з весни, але не всі культури добре дають корені на багаторічних пагонах майже за 3 місяці мй пагін дав приріст у 70 см можна його зрізати і пересадити у грунт зараз чи треба ще чекати? якщо треба чекати то скільки?
 8. Література по бджільництву

  Есть такая книга. но за то что Вы шлёте спам в личку, общаться с Вами буду. Доброго дня! а мені можете вислати цю книгу?
 9. Розмножуємо дерева та кущі

  дякую! буду пробувати!
 10. Розмножуємо дерева та кущі

  і ще запитання. на якій гілці (однорічний пагін чи багаторічній гілці) краще робити цю процедуру?
 11. Розмножуємо дерева та кущі

  Я ж описував десь спосіб яким користуюсь, він підходить для всіх дерев. Вибираємо гілку довжиною 30-50 см, бажано вертикальну. На ній робимо круговий надріз шириною 2см і повністю знімаємо кору. На гілку надіваємо кульок і скотчем зав‘язуєм його 5-10 см нижче лінії відрізу кори. В кульок засипаємо глину і так залишаємо до осені, глину потрібно тримати в вологому стані. За літо на гілці вище надрізу виростуть корінці. Осінню можна цю гілку відрізати нижче кулька і посадити в землю. З неї виросте нове дерево. а коли (в якому місяці) найкраще робити цей прийом?
 12. Література по бджільництву

  може все ж таки у когось є книжки Снежневського? відгукніться будь-ласка!
 13. Література по бджільництву

  жаль тільки що Снежневского там нема!
 14. Література по бджільництву

  допоможіть знайти книги Снежневского П. Л.
 15. проблема навіть не в цьому, у темі можна сортувати але потрібно трохи поміняти правила : наприклад корисна інформація у темі повинна виділятись одним кольором або шрифтом просто розмови приколки один над другим вітання поздоровлення з чимось... - іншим кольором або шрифтом корисна інформація яка повторюється ще іншим і т.д... корисна інформація але не по темі повинна виділятись окремо. а то деколи відкриваєш тему а там того "венігрету" 50 сторінок і з них по темі 6 то тут треба попотіти щоб знайти необхідну інформацію якщо по дорозі не заблудишся я не маю нічого проти інформації не по темі або просто розмов але треба зробити так щоб людина яка зайшла у певну тему могла по деяких відмінностях швидко знайти те що її треба! щось похоже є у цій темі але не зовсім! http://www.tochok.info/forum/index.php?sho...=365&st=100 найбільша проблема у тому що деколи в одній темі є дуже корисна інформація на іншу тему але її немає в тій темі до якої вона належить ! в цьому випадку потрібно якусь переадресацію зробити чи ще якісь інші методи примінити щоб та корисна інформація попала і у ту тему до якої вона відноситься!
×