Перейти к содержанию

Пахомич

Аполитичные пользователи
 • Публикаций

  2 399
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Весь контент Пахомич

 1. Першоджерела Карпатки

  Короче ! Щоб не робити з голови каструлю ви шо пропонуєте?
 2. То не я здивувався , а здивувався SASHA . OК коли отримав перемічену матку. Відео я не бачив
 3. Порода пчёл Карника (A.m. Carnica)

  Ви робите перші кроки в Євпропейські системі .Взавтра сталініст Рудь напише скаргу , що сволочні укранці , продажні продають , використовують ....
 4. Порода пчёл Карника (A.m. Carnica)

  Система бібрід хіба не колективна робота? На форумі велась розмова , що матки від коронованої матки 1,2, 3 генерації є короновані. Тож що виходить, робота спільна, а результатом може скористатись хто шустріший?
 5. Ви праві!Москалі всюди, як бактерії і на астероїдах можуть бути .
 6. Порода пчёл Карника (A.m. Carnica)

  В системі бібрід матка з кйорунгом кому належить? Чи мають право продавати короновану матку всі підряд ?
 7. Пролітає боком, мальфари з Карпат перенаправили на краснокаменную
 8. З талієюю і дупою, як в дівчинки з косою
 9. Хочите сказати , що у вас на шкірі вискочить гусячка?
 10. Павловнія

  Одну зиму програвся і закинув.
 11. Порода пчёл Бакфаст (Buckfast Bee)

  А висока відкладка матою бакфаста яєць , цеж один з основних признаків породи. Тоді це вже не бакфаст.
 12. Порода пчёл Бакфаст (Buckfast Bee)

  На рахунок одержати кавказянку з помісі цілц не було, а була ціль виводити карпатянку з примісю кавказянки. Виводив до появи посівів для пізніх взятків,
 13. Порода пчёл Бакфаст (Buckfast Bee)

  Не секрет, Підтвердженням бакфаста є один кретерій це КГО . Це поведінка ,медопродуктивність, максиальна можливість нарощувати силу ,стійкістьдо захворювань. І ця збірна з різними характерами працюють, як одне ціле.Візьмемо поведінку , як поєднати лісову+італьянка + монтикула +краінка + ше щось , щоб вона не виїдала очі , не збігала і не ганяла по рамках і не звертала на вас уваги.Ви ввели македоніку, то яка була ціль - вплинути на поведінку, повисити медопродуктивність, вивести маток з більшим відкладанням яєць?
 14. Порода пчёл Бакфаст (Buckfast Bee)

  Взагалі ваше повідомлення провокативне і вступати з вами в порожню дискусію не маю бажання
 15. Порода пчёл Бакфаст (Buckfast Bee)

  Якщо займаєтесь селекцією , то не має значення для кого і скільки, принцип один . Ви ввели в свій бакфаст нову породу,то і розясніть з якою цілю це робилось, якщо є бажання. Інтересно, як ведучи розмову в цій темі, можна заважати людям? Таку категоричність я обяснити можу одним - немає ІО, немає знань і технології (рецепту) , немає селекції, а є те що вийшло, з причепленою лейбою бакфаст. Народ схаває все
 16. Порода пчёл Бакфаст (Buckfast Bee)

  Взагалі ця розмова повина бути з prizZ, так як він , Паланочка і Кузьмич зареестровані в Європйскому родоводі бакфасту і є власниками своїх ліній .
 17. Порода пчёл Бакфаст (Buckfast Bee)

  Така думка є , що материнська форма створюється в лабораторії , дошліфовується на ізольованих облітниках і розходиться по пасіках. Шо така думка не має права на існувння?
 18. Порода пчёл Бакфаст (Buckfast Bee)

  Я не займаюсь бакфастом і не створюю карпатки, вона вже є . Важаю, що методи селекції використані в створені бакфаста мужуть бути використані в селекції карпатки , краінки , італійки.
 19. Порода пчёл Бакфаст (Buckfast Bee)

  Якщо надоїло не читайте , наприклад я також читаю ваші повідомлення тільки перше слово і в кінці. Виж селекцією бакфаста зааймаєтесь також, робите І.О. , водите в існуючий зразок нову породу. Можите і ви розяснити для чого ви це робите і як це може вплинути на ГКО .
 20. Порода пчёл Бакфаст (Buckfast Bee)

  По перше не потрібно хамити. По друге за ваше хамство чекаю від вас вибачення . Люба тема на форумі відкрита для всіх і не вам судити кому що говорити.
 21. Порода пчёл Бакфаст (Buckfast Bee)

  Ви навели на інтересну думку, можливо маеринські екземпляри (каркас) складають в лабораторії за рецептом кожний рік. Все поставлено на конвеєр і на каркас монтуються вузли в зборі, а чому і ні
 22. Інтересно булоб знати , скільки Німеччина виробляє маток краінки і бакфаст за сизон. 1) Скільки маток ІО . 2) Скільки острівних . 3) Скільки маток ІО на раз може зробити пасічник в інституті Кірхайн. 4) Скільки маток на раз пасічник можна виставити на облітнику. 5) скільки разів один і той самий пасічник може скористатись одним і тим самим облітником 6) Потреба маток з Німеччини ЄСом.
 23. Порода пчёл Бакфаст (Buckfast Bee)

  Якщо бути дотошним , то людиною створена і признана одна порода це бакфаст . Була спроба створити приокську, но на тому все і закіньчилось. Все інше це раси (популяції) . Для того тут ми і товчемся ,щоб хочаб в зошиті створити щось подібне. На даний момент є ручка , зошит і жодного слова крім вигуків " а ви пробували бакфаст?" і тут напрошується запитання " а ви бачили бакфаст з пробірки і який він має бути". Навіть в зошиті ми не не знаємо з чого почати. Фадєєв десь зник.
 24. Порода пчёл Бакфаст (Buckfast Bee)

  Якщо краінка на краінку буде краінка. Бакфаст, то складна суміш і щоб втримати її в рамках потрібно підбирати пари. Щоб підібрати пари потрібно мати доступ в систему БЛЮР. Вливання другої породи також потрібно знати яку, скільки ,для чого і знов потрібно мати доступ в систему. Все під замком
 25. Порода пчёл Бакфаст (Buckfast Bee)

  Якщо маєте і знаєте чим, і знаєте для чого , то порода збережеться. Якщо бакфаст на бакфаст щось невідоме буде , а якщо ще 2 рази на бакфаст буде дворянка (невідомого походження ). Потрібно мати видержку і вчасно лайкати.
×