Перейти к содержанию

Пахомич

Аполитичные пользователи
 • Публикаций

  1 839
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Весь контент Пахомич

 1. Методи визначення породи бджіл

  Обидві почали червити через 10 днів?
 2. Методи визначення породи бджіл

  Я спробую чуть вгадати- При підсадці проблем не було , матки через пару днів зачервили і сила сімей на зиму в нормі.
 3. Методи визначення породи бджіл

  Дякую ! Навіть при цих промірах вимальовується картина. Проміри від маток краінки І.О. не перевірених на червління покаже повну картину по І.О. в Україні. Поєднати навчання і корисну справу для всіх піде на користь .
 4. Методи визначення породи бджіл

  Булоб не погано показати більше промірів від не перевірених і не тільки від Ліпатова . Криву Пернер Х Пернер зможите показати?
 5. Методи визначення породи бджіл

  Мдаа! Я в важких роздумах. Ця матка бралась з перевіркою на червління , чи без?
 6. Методи визначення породи бджіл

  Інтересний матеріал і відкого він , якщо не секрет?
 7. Подсолнух

  Я ходив на ті консультації. Вони хочуть на карту нанести медоносні культури, а точніше соняшник зданими сорту,сроків посіву, сроки хімзахисту. Посівний матеріал заграничний і в паспорті є все , крім нектаровиділення. Є така думка , чим вища потенційна врожайність тим нижча медопродуктивність. Бджоли на поле не ідуть, запилення немає І в результаті по паспорту сорт мав дати 40ц. , а дав 15 - 16ц. Такі сорти вимагають спеціальної технології опилення і пасічнику в Аргентині оплачують по ціні 60кг. меду за сімю.
 8. Порода пчёл Бакфаст (Buckfast Bee)

  Вам ясно говорилось , що це штучна. Щоб цю породу підтримувати потрібно володіти технологією по створенню , мати матеріал чистопородний, спеціалістів , науковців. Технологія ,то велика штука, от ви наперед набираєте закази, підходять сроки , а ви не маєте шо відсилати. Тут допомогає технологія журналіста, напустити туману ( щурка , холодна весна , вітер і тд. і тп. замшеві матки ) все просто і зрозуміло.
 9. Методи визначення породи бджіл

  Така діаграма в мене виходить при ІО трут від Пехакера х краінку кірхайн з двома близькими піками.
 10. https://www.popmech.ru/technologies/news-393732-chelovekopodobnyy-robot-poluchil-grazhdanstvo-saudovskoy-aravii/
 11. Якщо не помиляюсь , вже є перший робот з паспортом громадянина, отож користується всіма правами наданими Конституцією. Якщо ваша помічниця візьме шлюб з Робопчолом і відправлять Мико на галери крутити генератор і заражати аккумулятори для Робопчола
 12. Породы пчёл: общее обсуждение

  От от не потрібно бути на підтанцовках.
 13. Підкінець я вас зрозумів. Общественные пчолыр разделяются на 3 общие гуппы:безжалоносные пчелы, шмели и медоносные пчелы (Apis ). Основной род Apis включает в себя Apis dorsata, Apis indca, Apis mellifera (пчела медоносная ). Вид Apis mellifera можно разделить на 2 основных группы - на черных , или коричневых пчел, или желтых пчел Энциклопедия Рут. Ви змішали мухи і котлети і почали розробляти свою систему. Все іде , як в селекції УС, як не піп то брат Адам, а кожний продавець заграничних маток , провідній матковод і селекціонер Питання по УХм задайте . Рано чи пізно шило з мішка вилізе і чим скорішет им краще.
 14. Породы пчёл: общее обсуждение

  На хитру завжди знайдеться свідерок. В Україні змінені екстерєрні показники карпатки ,дискоїдальне + 95-100% КІ 2,3- 3 (43- 33% ) УП №9 2004р.
 15. От і задайте запитання Череватову запитання по інтерєрному показникові - взаємозалежність між ферментативною активністю підглоткових залоз бджіл і медовою продуктивністю сімей . В основу створення заводської марки " УХм" взято роботу В.Поліщук , І. Головецький праця " Інвертаза і медозбір " УП №3 2004р..
 16. Розмовляйте про свое , я не маю нічого проти.
 17. Породы пчёл: общее обсуждение

  Вона там так є в чистому , як в нас наші. Якщо були вчені , то куди ділись породи? В ветеренарії ще були , а в твариництві селекція була така, як в Україні по бджолах на сьогодні
 18. У вас працює правило - алюміній не вірно ,а вірно люміній. Ви почали тему внутрішньовидова систиматика - складну і не підсильну простим смертним. Ящо припустити , що ми опануємо цією наукою, а що воно нам дасть? Ви дайте поверхнево відповідь на мої запитання
 19. Породы пчёл: общее обсуждение

  Нічого вони не зберегли ! Свою рідну СР профітяли .Все побудоване на брехні рано чи пізно рухне. Там не має справжніх вчених в бджільництві , по бактерологічні зброї є.
 20. Граніт! Ви краще розберіться , що таке гібридизація - міжвидова, міжрородна ,міжлінійна. Що таке Гетерозіс , гетерозиготність і що таке гібрид. По систиматиці рід Apis представлений трома породами і 7 видами.
 21. С днём рождения!

  Всім імениникам і сімям здоровля,миру, благополуччя. Щоб всі негаразди обходили стороною.
 22. Расы» медоносной пчелы[править | править код] Описано около 30 подвидов медоносной пчелы Apis mellifera, которые пчеловоды иногда называют расами (географическими) или породами. «Расовую принадлежность» той или иной пчелиной семьи определяют [морфометрически], так как каждая раса имеет характерные только для неё морфометрические показатели.[3]. Расы различаются также поведением и морфологией. Вроді термін є, а вроді і немає.
 23. Расы в ботанике[править | править код] В ботанике также существуют различные толкования термина. Термин был введён в первой половине XIX века. Альбрехт Рот и Огюстен Декандоль понимали его как альтернативу рангу подвида, примерно соответствующему современному пониманию разновидности[4]. В селекции растений сорта также иногда называют расами. Сейчас термин «раса» не является строгим инфравидовым таксономическим рангом.
 24. Терміну такого як раса не має, є визначення популяція . В ециклопедії замість звичного слова до бджіл порода, Рут використовує раса.
×