Перейти к содержанию

Пахомич

Аполитичные пользователи
 • Публикаций

  2 074
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

758

Информация о Пахомич

 • Звание
  +380688464713
 • День рождения 11.02.1948

Contact Methods

 • MSN
  380688464713
 • Website URL
  http://
 • ICQ
  0
 • Yahoo
  380688464713

Общая Инофрмация

 • Пасека в
  Тернопіль
 • Стаж
  свыше 25 лет
 • Kоличество семей
  41-50
 • Ульи
  Багатокорпусні
 • Порода пчел
  Країнка-Карпатянка

Посетители профиля

1 843 просмотра профиля
 1. З якими зовнішніми і внутрішніми діаметрами планувалось використовувати трубки?
 2. Недолив в числах або в процентах який?
 3. Сетчатое дно: за и против

  Пок тепла погода витрусіт на сонячному місці в траву , вулики забрати. В суседніх вуликах скоротити льотки до 1- 2 см. Перед тим як струшевати дайте диму , щоб набрали меду.
 4. Сетчатое дно: за и против

  І для чого вони стоять в такому стані?
 5. Так було завжди і при совпедії також . Ви давайте пропозиції і не морочте людям голову , а то вокруг да около і нічого конкретного. Не хочите бігати закривати льотки , будете бігати з щіткою і совочком. Пестициди є малотоксичні, середньотоксичні, токсичні , сильнотоксичні . Фермер повідомить за 3 дні і обробить Б-58 і на протязі місяця гине все живе. Наша задача , щоб держава "іменем закону " заборонити такі препарати. Заборонити використування і продаж пестицидів середньотоксичних і токсичних без репілентів,обробку полів пестицидами проводити тільки в ночі .
 6. Якщо так , то всі тут розмови коту під хвіст Проектантів і департамент потрібно туди саме.
 7. Розжуйте своє висловлювання.
 8. Повний штиль! Ніхто не хоче включати мозги , щоб щось змінити. Добре що в проекті є зміна , що фермер попереджає місцеві органи ( пасіки реєструються не в фермерів а в органах місцевої влади). Чи допоможе попередження за три дні ? Так і ні . Якщо 3 клас ,то так , якщо високотоксичні ні. Наприклад той самий горох не медонос, але буряни на ньому медоноси і ніхто нічого фермеру не докаже ,що він порушив правила обробітку . Якби всі високотоксичні яди подавались разом з репілентами в усіх фасовках ( навіть на о,25га ) картина булаб інакша. Якими ядами втравили бджіл - дорогими чи дешевими картини не міняє. Завезення агресивних засобів проблема не тільки пасічників , а і кожного громадянина
 9. Мітинг під кабміном

  Від клопа - черепашки кроплять завжди і давно . Цілком згідний, що дрібний фермер, пару гектарів ріпаку , гороху , саду ,малини шкоду може зробити велику Проконтролювати дрібноту на 0, 25га. малини не можливо, коли і чим обробляв і щей по квітках , то наслідки плачевні. Один можливий вихід , всі ядохімікати нище 2-гого класу продавати в комплексі з репілентами , абсолютно всі. Нам не легше якими ядами відбулась потрава, дешевими чи дорогими. Хімічні засоби захисту заборонити не можливо! Безвредних препаратів немає , при обробітку соняшника від гнилі гинув розплід, хоча обробка була в ночі і в день був дощ.
 10. Все це порожні слова! Нас розпирає гортість , що Україна медова і нагодує світ. Поки Україна буде сировиним придатком розвинутих країн , доти рясні дащі з отрути будуть поливати землі . Навіщо Європі короварники, свинарники , пташники , мільйоні посіви монокультур ? Всі ці виробництва переносяться в Україну. Європі залишається прислати ветеринарів для контролю і забрати по бросових цінах чисту сільськогосподарську сировину, а нам залишаєтьяся порушена екологія, смороди, знищені землі, отреєна вода. Ми радіємо , що лазячи по деревах , наслідуючи папуасів створимо в Україні райське життя. радуємось , що так багато молоді пішло в бджільництво замість того , щоб опановувати перспективні професії. Народжений повзати літати не може - народжений красти виробляти не буде. Зараз правлять балом ті , хто не літає і не виробляє.
 11. Залікували бджіл

  Скіф, Харків випускають нормальні препарати. На рахунок держави то границі відкриті, торбина в руки і
 12. Прибутковість пасіки

  Якщо підсаджена неплодка 5 серпня + 13 днів і погана якість маток, то по трутьню у вас, як у нас говрять, діло пахне керосіном. Ящоби була зроблена закладка 5.08 тоді можливо говорити
 13. Все вимовлене вами балабольство!
 14. Прибутковість пасіки

  Явище звичне. Якщо маток в кінці не потрібно , то і даром не потрібно . Я продаю від початку і до кінця 200 гривень. Завжди залишається N кількість непроданих маток.
 15. Якщо багато кинути , то можна і залікувати.Бідна бджола! І як вона все це витримує?
×