Jump to content

Пахомич

Аполитичные пользователи
 • Content count

  2,582
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1,399

1 Follower

About Пахомич

 • Rank
  +380688464713
 • Birthday 02/11/1948

Contact Methods

 • MSN
  380688464713
 • Website URL
  http://
 • ICQ
  0
 • Yahoo
  380688464713

General Information

 • Пасека в
  Тернопіль
 • Стаж
  свыше 25 лет
 • Kоличество семей
  41-50
 • Ульи
  Багатокорпусні
 • Порода пчел
  Країнка-Карпатянка

Recent Profile Visitors

2,356 profile views
 1. Вывод маток

  Ти далеко від Крутенького і Шепілово?
 2. Порода пчёл Карника (A.m. Carnica)

  Якщо є принцип , то навіщо смикаєте?
 3. Порода пчёл Карника (A.m. Carnica)

  Звичайно ! Набриск на 2 ,то не мед , то просто голодуха. Ви досить скупий! Молода бджола виходить жерти хоче , а в нукові немає навіть кормушки Запаси маютьбути запечатані.
 4. Хоч не хоч , але це реальність.
 5. Порода пчёл Карника (A.m. Carnica)

  Пахомич бачить голод в нуклеусі , а ви?
 6. Гриб (Ascjsphera apis) є сапрофіт (гриб розвивається на мертвому середовищі). Якщо бджоли відкривають і чистять ,то він не встигає викинути спори і сімя оздоровлюється. Масово вапняний пішов з появою кліща і з зміною навколишнього середовища. Короче пішло блокування поступлення міді в організми , масове захворювання рослин на різні грибки , а з цвілями поступає надмірна доза стимуляторів росту. Внаслідок іде стимуляція яйцекладки , вирощуються недогудовані бджоли і скорочується вік бджіл. Отож не чикайте , коли півень клюне в одне місце, а сьогодні ідіте в ліс відшукайте квітку папороті і наваріт труйки для тої напасті
 7. Порода пчёл Карника (A.m. Carnica)

  Непотрібно мені навішувати на вуха. Шо ви можете протестувати? Без тестування зроуміло скільки виробите маток стільки буде ідивідумів . Ви дуже видете агресивну саморекламу і яка чесно, надоїдає
 8. Порода пчёл Карника (A.m. Carnica)

  Ви впевнені що вам продадуть племіну хочаб 4 репродукції .
 9. Читати потрібно уважно , ще написано підставити розплід (на виході) від сімї з високою ггієнічністю. Вийдуть бджоли , які будуть розпечатувати і чистити , буде перерва в яйцекладці і все. Потрібно менше працювати на лайки , а більше над проблемою.
 10. Написав незрозуміло? Відкрутив матці голову, підставив розплід з нормальної сімї , нову матку і все.
 11. Вапняний согубо звязаний з генетикою. За розпечатування і чищення чарунок відповідають два рецесивних гени чистити і розпечатувати. Якщо в бджоли вони співпадають вапняного не буде , бджоли розпечатають чарунку з мертвою і почистять. Якщо розпечатати беде рецесивний , а чистити домінантний, то чарунку розкриють і не викинуть. Потрібно перевіряти сімї на гігієнітність - вбити частину печатного і подивитись , як почистять. В сімях з відхиленням потрібно міняти маток, а щоб сімя скоріше впоралась , потрібно підставити критий від сімей з високою гігієною. Вапняному сприяє кліщ , екологія , фермери.
 12. Порода пчёл Карника (A.m. Carnica)

  Даремно ви так про І.І. ! Він правий , що нуклеуси страдають від ноземи , що важко купити породисту матку-скоріше неможливо ( в породи є власник і ці матки не доступні пересічному пасічникові). Звичайно, що профілактика ноземи антибіотиком не вихід так , як після антибіотиків вилазить вапняний. Також після взятку сімї люблять бомбити нуклеуси і є шанси забруднення меду. Спори ноземи присутні в сімях завжди і це як поличка коха чикає моменту для розмноження.
 13. Взагалі розібрався - відпрацював літо з єлектрикою . Висновк такий - контроер заряду на мою панель ( в мене 10А) і включену нагрузку заслабенький а це ніж, привід медогонки. АКБ гелева 65А.год, інвектор 500вт. простий . Для мене на полі контроле потрібний не менше 20 А.
 14. Проморгав, що це радіус. Старію
 15. Дуже складне рівняння з одним невыдомим. Шо це за капіляр з внутрішним 0,5. Зовнішний який діаметр?
×