Jump to content

Пахомич

Аполитичные пользователи
 • Content count

  2,509
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1,322

About Пахомич

 • Rank
  +380688464713
 • Birthday 02/11/1948

Contact Methods

 • MSN
  380688464713
 • Website URL
  http://
 • ICQ
  0
 • Yahoo
  380688464713

General Information

 • Пасека в
  Тернопіль
 • Стаж
  свыше 25 лет
 • Kоличество семей
  41-50
 • Ульи
  Багатокорпусні
 • Порода пчел
  Країнка-Карпатянка

Recent Profile Visitors

2,233 profile views
 1. Крило давним давно розложене по поличках і наглошується , що основними в крилі є К.І і дискоїдальне зміщення. Навіть Рутнер говорить, що гантельний індекс не відіграє важливу роль. Проміри робите з різних помісей , встановлюєте в процентах вміст других порід в помісі хоча ви знаєте, що помісь породи з відємним дискоїдальним на плюсове дає перехідні форми також і К.І.Яка може бути програма коли ви маєте індекси тільки краінки, лісової і італьянки. Єдиний плюс це спрощення в обрахунках і точніше визначення кутового зміщення. Длі визначення складу помісі у вас не має напряцьованих даних , а без них програма мертва. Розлложіте просту помісь по комбінаціях лісова Х краінку і (лісова Х краінка) х краіну.
 2. То шо в цій темі твориться , то напйорсточники нехай сховаються
 3. Як то так , лівим кінцем 77 залізла в кавказянку і УС , а правим в краінку і італійку. Скоріш за все Губін працював для партії і народу за принципом " пісцяні не пісцяні" . Так само ви щось підтасовуєте і підтасовуєте . Для чого в тему підкинули індекси Кузьміча, Броніславича, Майєра? Складається таке враження , що ви майстер по аплікації - один кусок вирізали , другий вставили.
 4. Як хто? Покупець ваших маток і маю право знати - коняка ваша вгодована і має свої зуби , чи надута і з зубними протезами.
 5. Що говорять про бакфаст в Youtube

  Чому ви вирішили ,що це не по моїх знаннях і можливостях. В народі є вислів , який підходить для бджільництва " який батько такий син". Трутень має перевагу при передачі такої ознаки, як поведінка - при спаруванні спокійної матки з агресивним трутнем бджоли одержать повишену агресію. Якщо підібрати матку з рецесивним геном по злобливості і трутня , то бджоли будуть спокійні. Для перевірки гомозіготності використовують реципрокне схрещування .
 6. Що говорять про бакфаст в Youtube

  Вам не до вподоби термін репродукція? На рахунок генетики , то тут всі асси, а на сторінці по підбору пар для спарювання повний штиль , а тема інтересна. Якщо ви вважаєте , що Гайдара роботи не наукові ,то вступіте з ним в дискусію на старінках наукових журналів і докажіте , що це не наука, а вода . Я особисто проводив дискусію в журнолі "УП" з професором і доцентом . Особисто я поставиби памятник тим хто завозить все підряд ,але догори ногами.
 7. Що говорять про бакфаст в Youtube

  Дивитись і слухати одне , а оцінювати то шо слухаємо друге.Хто з тих хто має бакфаст з Німеччини впенений на 100%що він відповідає стандарту ( рецесивний ген злобливості), а не " бакфаст самопал". На рахунок фальшивки є приклад В361, скільки такого добра завезено невідомо. Трутень від чистого бакфасту має рецесивні гени по злобливості і в 1-2 репродукції на злобливість місцевих бджіл впливати буде моло , але в слідуючих буде обовязково. Бакфаст з лісного точка взагалі диверсія, перегляньте відео з пасіки Рудя , це колекція різних порід ( а там облітуються матки для України і РФ)
 8. Італьянка Кордован (Cordovan Italian Bees) в Україні

  Мутація гена в соматичні клітині одне , а загнаний мутант в зіготу друге. За вашими словами всі жовті бджоли передають мутанта по садковості і італійка - кордован не являється винятком.?
 9. Італьянка Кордован (Cordovan Italian Bees) в Україні

  До чого тут трутень ? Кордован , це мутація гена забарвлення тіла в італьянки виявлена Макензеном в 1951р. Кордован матка х кордован трутень = кордован і за який склад ви ведете мову
 10. Італьянка Кордован (Cordovan Italian Bees) в Україні

  Заявка сильна.Потрібно відрізняти мухи від котлет.
 11. Яку революцію може зробити програма по промірах крил наших бджіл
 12. Вывод маток

  Спостерігав за такою сімєю три роки . наганяла силу в 14-15 рамок і закладала маточникв в перші половині червня. На експарцеті майже не працювала в результаті недобір меду. Маток тихої заміни взагалі не хочу, можливо таке передається по спадковості
 13. Зато бабушка не накачана силіконом, а натуральна. Натуральне завжди має смак
 14. Вирахуйте тарзальний індекс , то буде видно ,чи є кавказька.
 15. Вітання

  Україно ! З Днем українського доброволльця! Ви зупинили ту дику ораву! Слава Україні! Слава і уклін добровольцям!
×