Jump to content
Форум на ТочкУ

Академик

Пользователи
 • Content Count

  96
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

182

Profile Information

 • Location
  Харьковская область

General Information

 • Пасека в
  на огороде
 • Стаж
  свыше 25 лет
 • Kоличество семей
  71-100
 • Ульи
  дадан, лежак +145
 • Порода пчел
  местная

Recent Profile Visitors

 1. Може десь і не було, але у нас проблем з ними не було (до цієї пори кг 10 валяються). Але хрєн їм радий - закрутити плоскою відкруткою та ще й з мілким вирізом шурупа, це просто сидяча хвороба(геморой). Цвяхи = сила.
 2. А нам дають по якомусь "вонючому" доляру за кг - а тут чуть не ціла 1000 Україна в цьому році експортувала 30 тонн меду 01.07.2020 11:00 | ПроАгро Груп З січня по травень 2020 року Україна вдало реалізувала на міжнародному ринку близько 30 тонн меду. Про це повідомляє "ПроАгро Груп" з посиланням на agropolit.com. З січня по травень 2020 року основними країнами-імпортерами українського меду стали Німеччина, Польща і Бельгія. Країни купили продукт на суму в $9,5 млн (20,75%), $8,95 млн (19,56%) і $6,87 млн (15%) відповідно.
 3. На верхівках акації на пасіці появилися суцвіття, хоча в цьому році не цвіла зовсім. Липа
 4. У нас " появилися" конкуренти. НА ХЕРСОНЩИНІ ПОБУДУЮТЬ ЦЕХ ПО ВИРОБНИЦТВУ КАВУНОВОГО МЕДУ Під Херсоном будують механізований цех для виробництва бекмесу – кавунового меду. Він може стати додатковим заробітком для фермера та мати успіх в Європі, переконаний Олександр Долинко, керівник проекту “Зелені хутори Таврії”, який будує майбутнє виробництво. Previous Next “Бекмес відомий мені з дитинства. Він заміняв цукор, який коштував дорого. Робили такий мед з нетоварних кавунів. 70-100 років тому сік кавуна в великих жаровнях ставили на вогнище: волога випаровувалася протягом 10-12 годин — і з нього утворювалося таке собі повидло”, — говорить він. Уперше зварили бекмес у “Зелених хуторах Таврії” 4 роки тому, згадує Долинко. За його словами, цьогоріч за сезон тут планують виготовити 1 т продукції. “Хочемо вдесятеро збільшити виробництво. Восени-взимку пофасувати — і реалізовувати. Будемо демонструвати його на виставках, поширювати серед туристів та через інтернет”, — говорить він. Долинко вірить, що в Україні спростять дозвільну систему і це дозволить безпроблемно продавати кавуновий мед. “Хоч ціну поки не встановлювали, але переконані, що ця ідея спроможна приносити додаткові гроші. Хоча лише виготовлення бекмесу, і нічого більше, не може бути основним джерелом доходів для виробника. Це — не настільки великі надходження”, — прогнозує виробник. На його переконання, такий продукт може зацікавити й Європу. Проте, вважає він, щоб вийти на іноземні ринки, потрібно об’єднуватися. “Одному це зробити буде задорого. Треба багато зусиль та фінансів, щоб отримати сертифікат на органічний продукт”, — переконаний він. Долинко додав, що бекмесом вже зацікавилися місцеві ресторани. “Вони навіть готові включити його до меню (робити соуси та випічку), але якщо я гарантуватиму партію. Поки не можу цього зробити”, — зазначає він. Бекмес — не лише смачний, а й корисний, говорить Долинко. За його словами, 100 г продукту містить 106 калорій. Його можуть вживати ті, хто хворіє на цукровий діабет, має захворювання печінки або хоче схуднути. Деталі: https://agrarii-razom.com.ua/news-agro/na-hersonshini-pobuduyut-ceh-po-virobnictvu-kavunovogo-medu © ІАС Аграрії разом
 5. Взагалі я . А колодами у нас старі пасічники називають вулики. Колода є 3-поверхова, липова, десь 60 см в діаметрі, але жалко над бджолами та собою експеременти ставити.
 6. Жінці дощечку не показуй - може "сподобатися" - шурупчики повідкручує
 7. Та ото як у 42-му контузило, так до сих пір і "тримається"
 8. 600 вуликів, і на тобі - стихійне лихо. У ХОРВАТІЇ ОДИН З РЕГІОНІВ ОГОЛОСИЛИ ЗОНОЮ СТИХІЙНОГО ЛИХА: ОТРУЇЛОСЯ 50 МІЛЬЙОНІВ БДЖІЛ Пасічників втратили близько 600 вуликів Влада хорватського регіону Меджимур'є, що на кордоні з Угорщиною, оголосила стихійне лихо після виявлення отруєння понад 50 мільйонів бджіл. Мор комах виявили 9 червня, пише видання Euractiv. Зазначається, що мільйони мертвих бджіл лежали на землі в районі між містами Подтурн та Гардіновац біля кордону з Угорщиною. Ветеринарні інспектори та вчені-криміналісти вивчають, що спричинило загибель бджіл. Пасічників втратили близько 600 вуликів. Бджолярям пообіцяли по 200 євро за кожен втрачений вулик. Як вважається, причиною цієї екологічної катастрофи є отруєння пестицидами, хоча офіційно це поки не підтверджено. "Це, ймовірно, отруєння інсектицидами. Після аналізу стане відомо, чи це результат обприскування картоплі чи ріпаку", - сказала бджолярка Ана Пепелко. Центр судових експертиз із Загреба зібрав зразки бджіл, меду та рослин з полів для встановлення точної причини загибелі за допомогою лабораторного аналізу. Більше читайте тут: https://tsn.ua/svit/u-horvatiyi-odin-z-regioniv-ogolosili-zonoyu-stihiynogo-liha-otruyilosya-50-milyoniv-bdzhil-1567540.html
 9. А чому дивуватися - якщо на нафту є "мінусова", то і у хекспортера може бути: базар, вибачте, ринок.
×
×
 • Create New...