Jump to content
Форум на ТочкУ

staminik

Пользователи
 • Content Count

  19
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

8

About staminik

 • Birthday 05/05/1996

Profile Information

 • Location
  смт. Олександрівка

General Information

 • Пасека в
  с. Красносілля
 • Стаж
  меньше года
 • Kоличество семей
  2-5
 • Ульи
  Дадан 12 рамковий
 • Порода пчел
  УС

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Та я так в загальному написав... Не сприймайте серйозно... Вина влади є в цьому, вони керують ринком. Як так сталося що найбільші оператори ринку коренем з Росії? А іноземці не про люд турбуються, а лише про прибутки... Не дуже хотілося б засмічувати форум не про бджільництво. Можливо модератори трошки підчистять переписку. Якщо образив - вибачайте!;)
 2. Ображайтесь не ображайтесь. Але питання зв'язку дуже болюче питання!!! Коли в одних населених пунктах установили 3G потім ось 4G, а на деякі взагалі забули. Так воно все не раціорально і не логічно.... Ось де логіка щоб поставити три вишки зв'язку поруч одна з одною, а на сусідні місця забити? Є багато хороших каналів на ютубі і багато професіоналів які діляться знаннями і коли немає можливості знайти потрібне тільки таке й лізе в голову про ...
 3. Ця версія має право на життя... Бо днища які на вуликах зараз стоять мають відстань між сіткою і нижнім краєм 3-4см. І коли клалася бумажка для контролю осипу вароатозу її піднімало вітром під самі рамки і доволі сильним потоком, хоча вітер не був сильним. Тому цю версію про турбулентість буду перевіряти... Це дуже легко зробити....
 4. Ооо треба змінити розташування... Зараз займаюсь бджільництвом в сусідньому селі біля Чорного лісу. Розташування вигідніше, але зв'язку водафон немає зовсім, лайф теж. Тільки київстар на дуже низькому рівні. Перше дно для тесту готове. Загальна висота 12 см. Під сіткою бордюри в 2 см як направляючі рами на котру набита сітка. Вийшли гарні ручки по колу. Товщина стінок 2 см.
 5. Понятненько, це все чим ви можете допомогти з виробництва дна? Критикувати легше чим допомогти....
 6. Судити легше чим допомогти. А я не маю жодного готового рішення високого дна і толкових відгуків. І живу я не в європейській країні, а в сраній Україні, що немаю навіть доступу до інтернету швидшого за 10 кб/сек в 21ст щоб знайти ці рішення.
 7. Дно планується дерев' яним. Нахил планується не від дощу, а від того щоб бджоли воровки не могли з розгону влетіти у вулик. Цікавить думка в цьому напряку і як це працює
 8. Якщо гірше то так робити не буду. Це не принципово. Мене цікавить лише ідеальна і технологічна конструкція дна на 8 рамковий вулик. 10 см підрамочний простір який мені потрібний для певних маніпуляцій. Сітка теж має бути видвижною. Мінімальна висота дна під сіткою яку я можу зробити це 2см по колу. 2 питання це льоток. Розміри льотку 20*1.5см, як його краще робити, під прямим кутом чи нахилом? ( зараз на днищах гібрид спочатку 2см прямо йде, а потім йде нахил вниз)
 9. Можна прибрати задню стінку дна, яка буде знаходитись нище сітки і в бокових зробити виємки під захвати "кошками". Лишиться 3 см. А от передню стінкуменше 5 см не має в планах робити. Бджоли часто лізуть під вулик і намагаються в нього потрапити через дно, особливо відразу після заселення, поки не прилітаються. Гинуть сотні бджіл. Висота над сіткою 10 см.
 10. 10 см над сіткою і 5 під нею. Сітка видвижна. Це буде гарна конструкція на весь сезон, чи висота треба тільки взимку?
 11. А о каком подрамочном простраствии речь? Высокое дно?
 12. Думаю мені рано до такого рівня. Коли вулик теплий не так страшно розширять гніздо;)
 13. Зараз саме старт. Без фольги ніяк, ппс не саммер, гризтимуть. Для мене головне щоб вулик не втратив функціональності своєї, і максимально здешевити. Вулики які вже є прослужать довго, захист з усіх сторін, але дорогувато. Вринципі я зрозумів що нападки щілини не викликають. 20 ппс на стінку точно вистачить. Фальць не обов'язковий. Досягти зверху термосу і в зиму буде добре.
 14. Дякую за відповідь. 4 вулика вже заселені. Вартість одного вийшла 700грн. Тепер ось роздумую над помилками і як здешевити ціну вулика до 300грн хоча б. Та й перша партія має ряд недоліків. Вулики які я зробив, це дадан на 12 рамок, одна стінка 40 інша з двох 20 складається. Поверху пластикові кутики, через ці кути є щілина в 1-2 мм. З середини обклеєні фольгою, а ззовні армуюча сітка + клей. В деяких є фальц зовні, а в деяких немає. Робити його не хочу, от треба точно знати чи обов'язковий він якщо щілина в 1, 2 мм може бути. Дах зараз з 30 теж, з ппс екоборд, він сам має виїмки для фіксації клею і короче мурахи знайшли хід у верхові кормушки. Тобто щілини є. Новий варіант який дешевший для мене буде, це внутрішня частина з ппс 20мм, а зовні дошка 20(для захисту і міцності, для тепла вона точно не буде адже будуть щілини). І дах так само з дошки а в середину ппс обмотаний фольгоізолом.
 15. Шановні колеги! Маю декілька питань по вуликах з ппс. 1) Чи вистачить товщини стінки в 20мм для нормального життя бджіл? 2) Якщо корпуси мають нерівності, то врятує фольгоізол з внутрішньої сторони даху від щілин? 3) Чи потрібен фальць у вигляді додаткої планки по низу корпусу як засіб проти крадіжок? 4) Якої товщини брати ппс на дах?
×
×
 • Create New...