Jump to content
Форум на ТочкУ

Іван Затуливітер

Пользователи
 • Content Count

  14
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

8

General Information

 • Пасека в
  Полтавская обл.

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. отак сидять дома і п....дь добродії, у яких пасіка - це хоббі. якби жили з пасіки -часу на теревені не було б((((
 2. листав ОЛХ на тему пакетів.... всі об,яви в топі, на 7й сторінці заморився)) ціни від 1000 до 1300, зрідка 800-900. цікаво, хтось продав хоть щось по такій ціні:? або купив?? може отпишетесь?
 3. Так де укрйонська а де мерикакнська? і че можна у Вас придбати пару вощин пластикових якісних мериканських чисто для експерименту???
 4. саждав фацелію у позаминулому році на 0,3 га перед хатою ручною сівалкою(кажись вінниця), 40 см між рядами, бурьяни все літо заі....ався виривати. треба сіяти ширше, щоб полінкою з колесом можна було проходит, бо як фацелія почне лягати на міжряддя, там вже тільки вручну можна рвати бурьяни. а садити ГОЛОВНЕ У ВОЛОГУ ЗЕМЛЮ !!!! бо якщо у суху - даремно витратите час и сили. я пробував десь у червні саджати, дощів небуло, стояла спека, сходила днів через 40 -50 і була заввишки см 20-30, а та що у березні - там конєшно джунглі. я їх потім задіскував у серпні, так на другий рік такий ковер зійшов, що як посіяли ячмень, то без гербіцидів на ділянці зійшла аж одна бурьянина і зерна взяли дуже гарно. головне саджати у вологу!!!!!! пс. саджав фацелію, яку купляв на місцевому ринку, вона мене й врятувала, бо спочатку посіяв ту що купив на Бджолопромі (Боярка) також там купив синяк і еспарцет - з їх сімян не зійшло ніх.......я (вибачаюсь за французьку) писав їм і дзвонив - реакціі ноль. виручили свої сімена якими і пересіяв (((
 5. це скрізь такі вимоги??? проводити обробку вуликів перед кочівлею? хто це все робив хочаб частково??? шо там за нах.. в новомосковську? ... московську....де б....ть декомунізація???
 6. на булатовсто доклад очколаза в трёх сериях, то он сказал шо в зиму ушел с 4000 семей, при том что было 8000, но решили объеденить и вышло 4000 с расчётом восстановиться весной снова до 8000.... блин, где они возьмут 4000 маток????
 7. а як що без вуликів, то яка ціна? і скількі рамок бджоли зараз є?
 8. а якщо уксусне дерево? там и плоды продаються як приправа...
 9. Граждане садоводы, подскажите - что можно посадить на огороде (бывшем) где сеяли пшеницу сою и т.д. в смыле какие деревья быстрорастущие (возможно липа, акация и т.д.) кроме павловнии (стрёмно гибрид сажать, быстро растёт не с проста) чтобы затенить в будущем пасеку? и какой травой засадить участок, чтобы как бы это сказать.... когда почва мокарая, что бы не проваливалась???
 10. ну не прям в затінку старих, а десь за 5-6 метрів один від одного... площа дозволяе.. навіть на оранці бувшій перед садком є дерева, і поливаю їх в спеку, але може то проблема в жорстві під грунтом?
 11. тема стара, але може хтось побачить. у мене в садку(спадок від діда й баби, дід купляв саджанці в питомніку 50 років тому) ростуть яблуні, сливи, груші, більшість правда вже не родить, але дерева ісполинські.... зараз купив саджанці, посадив на тій же территорії.(((( грусть. за сім років майже не виросли.. в чому справа???? може матеріал? а може що річка більше не розливаеться (село біла р. Псел) ?? коротше крім уксусного дерева ніфіга не росте на нашій теперішній почві((( і де взять ті породи , щоб виросли я ті дерева, за 3 -4 метри висоти... зараз якісь карлики тільки(((
×
×
 • Create New...