Jump to content
Форум на ТочкУ

fantomso

Пользователи
 • Content Count

  14
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4

About fantomso

 • Birthday 04/02/1981

Contact Methods

 • Website URL
  http://
 • ICQ
  0

Profile Information

 • Location
  Млинів, Рівненська обл.

General Information

 • Пасека в
  Вапниця (хутір), Млинівський р-н.
 • Стаж
  16-25 лет
 • Kоличество семей
  71-100
 • Ульи
  Багатокорпуні змінив на 300 рамку...
 • Порода пчел
  Місцва помісь карпатки.

Recent Profile Visitors

549 profile views
 1. Ось Тут фото моєї примітивної воскотопки.
 2. Замовив у майстра по ремонту побутової техніки.
 3. Для своєї центрифуги вже зібрав: барабан від стіралки автомат, зовнішній бак від неї ж, кріплення також від тої ж стіралки і двигун. Придбав блок плавного регулювання обертів двируна і пас. Лишилоси найти майстра, що все це збире до купи і можна показувати людям. Можливо комусь стане в нагоді.
 4. Привіт. На рахунок витоплення воску у кожного своя "особлива" думка. І кожен вважає, що тільки у нього найкращий спосіб і обладнання. Ну майже кожен. Особисто я витопку воску провожу за допомогою парогенератора і "парової" воскотопки. Але останню хочу замінити на центрифугу. Оскільки в мерві залишається що достатньо воску. Для тих хто говоритеме про різні види пресів і парових воскотопок з достатьньо хорошим виходом воску - скажу лише те, що час затрачений на процес витопки (мій час), мене не влаштовує. На цей час найліпший варіант для мене такий: Заправив парогенератор водою 5л приблизно Розпалив топку, задидав дрова Загрузив бак від старої стіральної (радянської) машинки воскосировиною, приблизно пів мішка можна трішки більше Закрив кришку і кілька цеглин зверху для ваги Підставив відро з чашкою води для воску Все. Займаюсь своїми справами. Лишилось підкинути дров і помішати сировину в бачкові 1 раз.
 5. Да этот и был. ТЕХНИЧЕСКИЕ ХАРАКТЕРИСТИКИ комбинированного станка PKM-300 Напряжение....................................................230 вольт Входная мощность мотора...................................2100 Вт Просто получается, что таких двигателей как бы и не существует. Только асинхронные 380 и коллекторные 220. Если поинтересоваться серьезными импортными станками, то многие идут в двух вариантах исполнения: 3ф-380 и 1ф-220. Без ухудшения заявленных характеристик. А коллекторные "игрушки" - так всех при покупке предупреждают: машинка бытовая. Для профессионального использования не предназначена. Какой бы известный производитель ни был. Саме такий і у мене вже більше 4-х років, зробив не один десяток тис. рамок і не тільки рамки роблю ним. поміняв паси, придбав ще одну пилку до нього, прийшла пора замінити ножі , бо нему далі куди гострити
 6. Саме так, і віск з прополісом ролі не зіграють. Гаразд! Тоді надзвичайно просте питання: з тих пасічників хто купує рамки, хто купував би бокові рейки з шириною розділювача в 35мм??? просто хочу робити такі для себе та й на продажу якщо буде попит!
 7. Проще корпус на 380 сделать У меня лично так Дякую за відповідь але... Ні, цей варіант не підходить.
 8. За стандартом ширина розділювача на гніздову рамку повинна бути 37мм, не багато? При такій ширині розділювача, 10-ту рамку в корпус і так впритик приходиться вставляти. А в сезон?.... віск прополіс, як поналіплюють то і вийняти не так то просто! Останнім часом виготовляю розділювачі на ширину 36,5мм, поки хто не купував не жалівся. Є думка зменшити ширину взагалі до 35мм... тож хотілося б почути думки і коментарі з приводу останнього!
 9. спасибі та не впевнений що 30 по висоті підійдуть скоріш за все ні та й обрізати якось не хочесться, сам так точно не справлюсь. хоча завтра після роботи пораджусь с колегами по майстерні тай заміряю можливо вдасться запхати і вищі ножі
 10. За кілька років з моменту покупки зносились ножі на PKM-300, при спробі найти заміну, зіткнувся з проблемою: де купити? Можливо хтось стикався с подібною проблемою? В неті знайшов тільки інформацію (Строгальный нож Cr13% 210x19x3 для JET JKM-300 / PKM-300) от тільки там в рублях та й не в Україні. Буду вдячний за будь яку корисну інформацію з цього питання! PS: Якщо когось цікавить щось по роботі з PKM-300 буду радий допомогти.
 11. Хочу купити настольний рейсмус, в основному для виготовлення різної дрібноти, рамки підкришники і т. д., можливо у кого є то викладіть інформацію для порівняння.
 12. Дла напувалки я використовую звичайну пластикову бочку на 30л. Біда в тому що з часом у ній появились тріщини , пробовав замазати розігрітою смолою, всеодно пропскає воду. Як не в одном місці так в другому і тріщини не всі помітить вдається. Гадаю мусить бути спосіб її відремонтувати відмінний від того що що я вистелив з середини бочку плвкою (плівка мене не влаштовує!)!
 13. Еслиб еще КПД двигателя знать. Вот есть еще тема про этот станок http://www.mastercity.ru/showthread.php?t=31343&page=1 На других форумах существуют разные мнения про этот станок. Хотелось-бы услышать мнение того, кто имеет хороший опыт работы на этом станке. PKM-300 Хороший на мою думку станок! Я йоро рік тому придбав і повністю задоволений. Роблю на ньому практично все для пасіки, вулики (корпусні, мені тільки такі і треба), рамки і т.д. От тільки розпильювати липові доски не подобаеться (заліплює пилку), а з остальним видом деревини просто супер! За день в середньому сам роблю корпусного вулика з комплектом рамок (доски уже після рейсмуса). В загальному з 2 тижні бідбив вартість станка з+.
 14. Ну не знаю як і хто, а я постійно виготовляю рамки, як і самі вулики, лише із сосни! Справа в тому що у нашій місцевості поряд хороший ліс як і лісники в ньому
×
×
 • Create New...