Jump to content

fantomso

Пользователи
 • Content count

  14
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4

About fantomso

 • Birthday 04/02/1981

Contact Methods

 • Website URL
  http://
 • ICQ
  0

Profile Information

 • Location
  Млинів, Рівненська обл.

General Information

 • Пасека в
  Вапниця (хутір), Млинівський р-н.
 • Стаж
  16-25 лет
 • Kоличество семей
  71-100
 • Ульи
  Багатокорпуні змінив на 300 рамку...
 • Порода пчел
  Місцва помісь карпатки.

Recent Profile Visitors

458 profile views
 1. Ось Тут фото моєї примітивної воскотопки.
 2. Замовив у майстра по ремонту побутової техніки.
 3. Для своєї центрифуги вже зібрав: барабан від стіралки автомат, зовнішній бак від неї ж, кріплення також від тої ж стіралки і двигун. Придбав блок плавного регулювання обертів двируна і пас. Лишилоси найти майстра, що все це збире до купи і можна показувати людям. Можливо комусь стане в нагоді.
 4. Привіт. На рахунок витоплення воску у кожного своя "особлива" думка. І кожен вважає, що тільки у нього найкращий спосіб і обладнання. Ну майже кожен. Особисто я витопку воску провожу за допомогою парогенератора і "парової" воскотопки. Але останню хочу замінити на центрифугу. Оскільки в мерві залишається що достатньо воску. Для тих хто говоритеме про різні види пресів і парових воскотопок з достатьньо хорошим виходом воску - скажу лише те, що час затрачений на процес витопки (мій час), мене не влаштовує. На цей час найліпший варіант для мене такий: Заправив парогенератор водою 5л приблизно Розпалив топку, задидав дрова Загрузив бак від старої стіральної (радянської) машинки воскосировиною, приблизно пів мішка можна трішки більше Закрив кришку і кілька цеглин зверху для ваги Підставив відро з чашкою води для воску Все. Займаюсь своїми справами. Лишилось підкинути дров і помішати сировину в бачкові 1 раз.
 5. Да этот и был. ТЕХНИЧЕСКИЕ ХАРАКТЕРИСТИКИ комбинированного станка PKM-300 Напряжение....................................................230 вольт Входная мощность мотора...................................2100 Вт Просто получается, что таких двигателей как бы и не существует. Только асинхронные 380 и коллекторные 220. Если поинтересоваться серьезными импортными станками, то многие идут в двух вариантах исполнения: 3ф-380 и 1ф-220. Без ухудшения заявленных характеристик. А коллекторные "игрушки" - так всех при покупке предупреждают: машинка бытовая. Для профессионального использования не предназначена. Какой бы известный производитель ни был. Саме такий і у мене вже більше 4-х років, зробив не один десяток тис. рамок і не тільки рамки роблю ним. поміняв паси, придбав ще одну пилку до нього, прийшла пора замінити ножі , бо нему далі куди гострити
 6. Конструкции рамок

  Саме так, і віск з прополісом ролі не зіграють. Гаразд! Тоді надзвичайно просте питання: з тих пасічників хто купує рамки, хто купував би бокові рейки з шириною розділювача в 35мм??? просто хочу робити такі для себе та й на продажу якщо буде попит!
 7. Конструкции рамок

  Проще корпус на 380 сделать У меня лично так Дякую за відповідь але... Ні, цей варіант не підходить.
 8. Конструкции рамок

  За стандартом ширина розділювача на гніздову рамку повинна бути 37мм, не багато? При такій ширині розділювача, 10-ту рамку в корпус і так впритик приходиться вставляти. А в сезон?.... віск прополіс, як поналіплюють то і вийняти не так то просто! Останнім часом виготовляю розділювачі на ширину 36,5мм, поки хто не купував не жалівся. Є думка зменшити ширину взагалі до 35мм... тож хотілося б почути думки і коментарі з приводу останнього!
 9. спасибі та не впевнений що 30 по висоті підійдуть скоріш за все ні та й обрізати якось не хочесться, сам так точно не справлюсь. хоча завтра після роботи пораджусь с колегами по майстерні тай заміряю можливо вдасться запхати і вищі ножі
 10. За кілька років з моменту покупки зносились ножі на PKM-300, при спробі найти заміну, зіткнувся з проблемою: де купити? Можливо хтось стикався с подібною проблемою? В неті знайшов тільки інформацію (Строгальный нож Cr13% 210x19x3 для JET JKM-300 / PKM-300) от тільки там в рублях та й не в Україні. Буду вдячний за будь яку корисну інформацію з цього питання! PS: Якщо когось цікавить щось по роботі з PKM-300 буду радий допомогти.
 11. Хочу купити настольний рейсмус, в основному для виготовлення різної дрібноти, рамки підкришники і т. д., можливо у кого є то викладіть інформацію для порівняння.
 12. Поилки

  Дла напувалки я використовую звичайну пластикову бочку на 30л. Біда в тому що з часом у ній появились тріщини , пробовав замазати розігрітою смолою, всеодно пропскає воду. Як не в одном місці так в другому і тріщини не всі помітить вдається. Гадаю мусить бути спосіб її відремонтувати відмінний від того що що я вистелив з середини бочку плвкою (плівка мене не влаштовує!)!
 13. Еслиб еще КПД двигателя знать. Вот есть еще тема про этот станок http://www.mastercity.ru/showthread.php?t=31343&page=1 На других форумах существуют разные мнения про этот станок. Хотелось-бы услышать мнение того, кто имеет хороший опыт работы на этом станке. PKM-300 Хороший на мою думку станок! Я йоро рік тому придбав і повністю задоволений. Роблю на ньому практично все для пасіки, вулики (корпусні, мені тільки такі і треба), рамки і т.д. От тільки розпильювати липові доски не подобаеться (заліплює пилку), а з остальним видом деревини просто супер! За день в середньому сам роблю корпусного вулика з комплектом рамок (доски уже після рейсмуса). В загальному з 2 тижні бідбив вартість станка з+.
 14. Ну не знаю як і хто, а я постійно виготовляю рамки, як і самі вулики, лише із сосни! Справа в тому що у нашій місцевості поряд хороший ліс як і лісники в ньому
×