Любомир

Активные Пoльзователи
 • Публикации

  4 518
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Все публикации пользователя Любомир

 1. а червоний перець мелений? натурпродукт... я кидаю в сироп і даю, ефекту на відслідковую, але ядрён-компот мене переконав, що він діє на кліща.
 2. каселёк, каселёк... какой каселёк ... хе-хе-хе ... на обісчи... а там вся получка...
 3. Ну, як там у вас, пронесло чи нычого небуло?
 4. Сьогодні день останньої спекоти. Вночі таки збільшив обєм сонячної воскотопки. Влазило 5 рам - тепер 25. Думаю що сьогодні закінчу топить бо На захід України йдуть грози, град і шквали ... Бережіться люди і бджоли.
 5. - Прихожу додому, врубаю світло, а на люстрі котяра бл... от такий... - Та к тож у тебе бєлочка - Та ну тебе, ти що думаш я кота від білки на отлічу...
 6. а не залишаться без меду до слідуючої осені?
 7. @Petrovych61, @mukola-s, @MIvan Всім міцного здоровя та многая літа. Вітаю.
 8. так і це ж і меню таке є... докормить Ставлю суш по 4 рамки за пергові на край гнізда і валю сироп, як запечатають заберу в запасник і буду підгодовувати на нарощування. На зиму дам із запасу.
 9. качать и хоть половину корма дать сахарн сироп.
 10. а чого ж ви пане Іване так тут стараєтесь? ІГНОР!
 11. Любий Ви наш Їван Їваніч, та дають і за наш мед 3 долари як і за білоруський тільки оптовикам-експортерам, а ви ай-яй-яй...
 12. Ви можете пояснити чому в Білорусі мед купують по 3 долари?
 13. Иван Сусанин. Так підкиньте їм ідею - щоб поговорити... обговорити... головне говорити, не мовчіть, кажіть, ставте питання... в колетивах, на зібраннях, в комітетах, підкомітетах... Не туда... тпрррру... Ідіть до сусіда - колеги-пасічника який Вам рівня і починайте розмову про кооперацію не якоїсь там Всеукраїнської, а Ви і Він удвох, що треба зробити, щоб ваше поїхало туди-то за горбок. Потім, якщо вирішите, покличете третього, а потім, що вирішите то і буде чи закликати село, містечко або район або без закликів шукати партнерів в інших нас.пунктах. Як на фуру зберете тоннаж - буде в самий раз, а не зберете то будете кооперуватись з уже бувалими - наприклад Овдієнко Ю. Порахуєте потенційну вигоду і тоді всім стане зрозуміло, що треба включатись в роботу - є стимул, а стимул навіть при совюзі не відміняли.
 14. хто заводить бджоляний бізнес той націлюється на цивілізовану ринкову, а не дику клептократичну чи кланово-олігархічну економіку.
 15. Як то ви протирічно висловлюєтесь: "нет никакого сговора ..." и "они сговорились..." Так, вони зговорились, мені не відомо яким чином і як це співвідноситься із законністю але це дуже схоже, а скоріш, це і є картельна змова. В цивілізованій країна антимонопольний комітет вжив би заходи. Дві людини - це вже об'єднання... але не ті адмінресурсні про які ви уявляєте (можу помилятись, що уявляєте...)
 16. нині бігають по заготовачам і експортерам, а що, є альтернатива? Хтось навчив як треба зорганізуватись? Ні цього не має. А є змова експортерів тому ВИБІР відсутній. Експортери обєднались - змовились. То ж і пасічникам пора.
 17. люди всё понимают или получили?
 18. Судячи по змісту то так може писати радянський функціонер якоїсь контори "ноги-роги" яка виконує рознарядки центру. А ми про обєднання громадян де вертикаль відсутня. І не в області і районі це вирішується, а в транспортній компанії, лабораторії та митниці. Все рішається скопом і всім все наперед відомо, що хто буде робити, а що не відомо - будуть питання - знайдуться і відповіді, договоримось і ніяких лозунгів в залах адміністрації по "розводу лохов", і кожен відчуває відповідальність як за своє і боїться його не виконати - бо довір'я людей - то кошти і люди запитають.
 19. В мене вже є потенційий член обєднання. І ми можемо виконувати експорт в режимі онлайн навіть не зустрічаючись. Такі тепер інформаційні технології, ресурси - а відтак і можливості.
 20. ну, в черговий раз заперечити нема чому, слова правильніше правильних, тільки сенс закостеніло гнітючий. Всім причинам, які Ви тут описуєте ліки одні - ціна. Ми ведемо розмову з вами про ринкові фактори, які впливають на її підвищення. А керівник або там, як ви говорите, людина зі зв'язками - за великим рахунком не грає - для виробника меду грає тільки кількість грошей отриману за свою продукцію. То про яку благодійність ми говоримо? Кому вона потрібна? Ніхто на неї і не розраховує. Договірна основа, прогнозованість та прозорість процедур, їх доказовість, доступність інформації та підконтрольність процесу торгівлі чи збуту виробнику - оце потрібно бджолярам, а не благотворітельность. А якщо говорити про те, що пасічники не продадуть мед то це теорія кулі і броні. На певний час це зпрацює і "зуб даю" приведе до обєднання виробників для реалізації меду по експорту, тому, що гіпотетично існуючі експортери при відсутності закупок збанкротують... підкреслюю - гіпотетично.
 21. Знову бджоли у багатьох зимуватимуть виключно на медові... але кажуть, що і зими не буде.
 22. уклон повести понятен... ну, а я скажу, что в сторону снижения это у того кто нахимичит или недосмотрит, а остальных чистоплотных всё буде хокей, и даже больше скажу, что в разной таре разная цена и персонализация продукции, чего нет при крупно-оптовой гомогенизации. а если ничего не менять то конечно, некоторые иванычи проплатят все неудачи лишь бы подавить конкурента, это допустимо, но невозможно конкуренцию уничтожить. Ну, Иван Иваныч Вы меня так и провоцируете на создание объединения по экспорту продукции. Люблю настраивать экономические модули, которые работают без меня. Вот возьму и, даже не как Ю.Овдиенко, а сам сделаю всё и ни у кого помощи просить не буду... только одно условие: выходите на связь или в личку или в открытую, заключим пари и вперёд. Посмотрите, что из этого получится.
 23. Вот такой разговор под видео Овдиенко: Иван Царевич19 годин тому Юрий Овдиенко дурная затея... вот посмотрите. результат будет нулевой... наши пасечники жлобы... моя хата скраю- нiчого не знаю.. Любомир1 секунду тому Ну, браток, шо ж ти так усіх під один гребінець... не спорю, є і такі, але то люди зневірені в якихось позитивних змінах. Овдієнко Юрій уже створив спільноту, яка витягне сама себе за чуба із багнюки і ти брате з цим не поспориш теж. А тепер уяви що в Україні появиться 10 чи 100 таких спільнот - ну і як Ти думаєш... це вплине на ціну меду?