Перейти к содержанию

Любомир

Активные Пoльзователи
 • Публикаций

  4 656
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Весь контент Любомир

 1. Чем на жизнь зарабатываем

  Ну вот.... прям форум печников... а єта на мою похожа, тольку над поддувкой у меня топка, а над ней хлебопечка и справа лежанка, а слева котёл встроенный регистр, а за печкой термоакумулятор через ладомат............. но ещё не крашена, хотя пробную отзимовал. САМ ДЕЛАЛ... с подсказками бывалых. За найменшими підерахунками піч обійшлася в сто тищ грн з урахуванням моєї праці - (пічника) за ціною 1 цеглина = 1 бакс. Клав на червону глину з гранітним піском фракція 1 мм. А ваааапше-то я больше фермер чем торгаш или пчеловод.
 2. Конструкции ульев

  повітря найкращий теплоізолятор - Так, в повітрі є вуглекислий газ і саме він є найкращим теплоізолятором в бджоляному клубі. І він є важчим від кисню і азоту. Газ кисень - О2 молек.маса =16+16 = 32, а у вуглекисл газі СО2 є ще вуглець тобто 12 + 32 = 44. Тому з клубу вуглекислий газ падає вниз і тому потрібний підрамковий простір або сітка, щоби його випустити, адже той газ що впав вже не "гріє", а тільки конденсатить... корисний СО2 в клубі, а цей - на вулицю разом з вологою.
 3. Біда-біда... соняшник зацвітає, а в мене льоту немає... потрава - раудап по сої, де була свіріпа (горупка). Тепер ні бджіл ні меду і ще довго оклигувать. Сусідка фермерка меблева бізнес-вудка, потравила... і не тільки моїх. Обприскувала вдень.
 4. Мине геї... а як кричали... : - Будьмо! - Гей! - Будьмо! - Гей! - Будьмо! - Гей! Гей! Гей! Ну, а якщо серйозно, то "громадяни, здаваймо внески... " саме з цього треба починати.
 5. Как привлечь бродячий рой

  +1 на попі...
 6. Нова петиція...

  Будь-який громадянин України може підписати будь-яку нашу петицію і його голос є чинним.
 7. так, з іншими звязок є, проводиться пошук, все відкривається, закачується, вносяться зміни.
 8. Ви грамотний, а я програміст.
 9. Шановні, ми вираховуємо скільки бджолярів в Україні для даної петиції ... а чи це не блуд, адже підписати петицію вправі будь-який громадянин України.
 10. В.Висоцький співає"... нету буйных - вот и нету вожаков... " слова правильні, але потрібні дії перед Верховною зРадою.
 11. Как привлечь бродячий рой

  Вчора підняв полурамку з центру 300-го гнізда - це типу будівельна, а там фартух забудовано не трутовими, а бджолиними чарунками - ройова пора закінчилась.
 12. Жодне посилання даної теми не відкривається, може хто знає що треба робити, прошу.
 13. 40 тис в Україні?.. і всі з інтернетом?
 14. Вчора сидимо біля ставка... підїжджає свояк... лице в білих плямах, слина з рота, каже: "Біля льотків по відрі бджіл..." яка блядь травила? - Кримінська, кажу, (в неї 50 га сої, а на ній свіріпа (горупка). Їдемо на поле дивимось так і є. - Ну, родичка, каже, я тобі зроблю... - Ні, кажу, і ди зараз до неї і пред'яви суму до відшкодування... по-свойськи. От так воно і відбувається.
 15. Как привлечь бродячий рой

  А пастки перевірять всеодно ж приходиться по узліссях та чагарниках, а кліщі чатують...
 16. Как привлечь бродячий рой

  Думка, що взяток з липи на часі змінив ситуацію в сімях: робота є - роїння немає. Ось попечатають липу та й тоді вже... якщо який газда відпустить у вирій, але вже і гречка цвіте і соняшник зацвітає - то роботи вистачає... Пасток більше 30 поставив, а тільки 3 рої невеличкі, і все так само на тих же місцях - у нашій місцині не ройовий рік. Дощу довго не було майже півтора місяця - це теж не сприяло роїнню - ні взятку для нарощування, ні опару (чи духоти) в гніздах.
 17. і брандмаухер відключив і проксі - ні хрена не відкрив петицію, а без мене не вийде.... вайбер щось відкрив але не петицію а про петиції ... що робити? З,І, Хтось її блоканув, майбуть, щоби не набрала підписів.
 18. Вони шукають юридичні докази потрави бджіл, а потрібна профілактика, потрібно не допускати такі ситуації - це недоліки мінсільгоспу - ОСОБИСТО міністра - на нари ... от якби всі бджолярі та вийшли на пікет чи протестну акцію та перекинули цього міністра в машинці мерс догори дригом то таки б щось вилупилось із його яєць... а то бовтуни одні метає в сторону Стретовича, а той хаває і смиренні балачки розводить.
 19. як на неї вийти в фейсбук чи відкрити в інших ресурсах, бо невідкрив ще.
 20. Как привлечь бродячий рой

  група крови на рукаве... пожелай мне удачи...
 21. Как привлечь бродячий рой

  в природі - то кишить, але цього що ви знайшов, якщо він вкліщився в тіло то в лабораторію на дослідження на предмет енцефалітоносійства та й своїм тілом в ретельне поле зору медицини увійти.
 22. жодна не відкрилася
 23. Как привлечь бродячий рой

  Кожного разу коли приїжджаю з полювання за роями відразу всю одежу знімаю - в прання та вишукую кліщів - сьогодні виніс вирок і виконав його двом - луснули між нігтями. В минулі роки не споглядав такого нашестя.
 24. Как привлечь бродячий рой

  вивільніть і буде вільним час... Gardener, чи не так? А ну скажіть, будь ласка, прошу. Ви мене бачите, я ВАС - так! иі-ии...
 25. Как привлечь бродячий рой

  Цікавинка: в одній пастці була суш побита восковою міллю тож бджоли всі перетрубили на дні купа сміття і почали будувати все на томість.
×