Jump to content

Любомир

Активные Пoльзователи
 • Content count

  4,895
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Любомир

 1. рецепт

  Сок, который спасает людей от смерти Сок, убивающий раковые клетки, помогающий от диабета, гастрита 1 К МЕД - 1кг БУРЯК СТОЛОВ (ЧЕРВОНИЙ) 1 кг МОРКВА - 0,5 кг АПЕЛЬСИН - 3 шт ЯБЛУКА - 3 шт ЛИМОН - 1 шт. 1 відео див. тут: https://www.youtube.com/watch?v=p_K_hJtP8Bg
 2. прошу добавити пару градусів + оС, щоб гнізда можна оглянути... та й пилку ж принесуть... не жалійте добавте, от як гісметео +3 +16 з ночі на день перекинули...
 3. Поэтическая

  Так це вірші Миколи Біденка... земляк.. відбідував та й відмучився з надзвичайною інвалідністю ... Царствіє Небесне йому та пам'ять вічна. Кому він відомий? стараємось.. ось і Біденко -фест в першу суботу квітня кожного року запровадили та організовуємо в селі Розкіша біля смт.Ставище Київської області в цьому році надіємось на статус міжнародного. Коло поціновувачів розширюється разом із осмисленням його слова... http://litgazeta.com.ua/poetry/mykola-bidenko-i-molodi-avangardysty/
 4. керамзиту в такий ставочок з мішок можна кинути, він плаватиме і нагрівається від сонця - якраз те що треба бджолам. а якщо воду у вулик дати, то все одно полетять?
 5. завтра піду шукати хазяя - не треба мені з чужої біди прибутку...
 6. кимарив під вітер, аж щось бебехнуло десь ніби на даху - вийшов бачу якась чужа дошка під дверима біля автопричіпу лежить метрів 3 буде і цвяхи рівні в ній, що замітив... кому віддати? оглянув дах- все ціле...
 7. аж до нас дістають пориви західного вітру - жуть
 8. вчора був хороший подарунок бджолам, навіть жінкам так добре не було, а сьогодні небо плаче... сусіди вчора кричали мені, що ще зарано... але, надивившись на мою працю біля бджіл сьогодні зранку винесли своїх, а тепер він ходить бурчить - сварить дружину, що та його спонукала до такого дійства.
 9. нахергуглнада.. если есть Измайлов...
 10. Вчора день був теплим. Обліт, чистка ден, збір підмору, звільнення маток огляд рамок і так весь день - не було часу про погоду писати - тільки увечері пару постів в темі про самогон..., що не зробиш з радощів... А сьогодні зранку тільки +5 цельсіїв і вдень 7-8... Малавата аднака будєть...
 11. прийшлось ще раз перечитати - тепер дійшло, дякую зауваження. скоро подкуюсь по полной и буду совсем как Брониславович... Дивуюсь його ерудиції.
 12. Єканоміка далжна бить еканомнай... Яка вартість якості? Якщо взяти самогон звичайний 10 л міцністю 50о розрідити до 20о і перегнати та відібрати голови і хвости. Скільки вийде очищеного самогону (тіла)?
 13. о вкусах не спорят... горілка буває хороша і дуже хороша, а от чи корисна? то краще як Гіпократ не скажеш :" Лечи, но не вреди" тобто аби менше шкоди від її вживання зазнати, а розуміння користі від алкоголю у кожного своє. (детей люблю не очень, но сам процессс...) egorik вказав на це перше самовільне підвищення температури... чому воно відбувається? а тому що припиняється випаровування флегми (альдегіди, ацетон, метанол і ін.), яка вже випарувалась, а випаровуючись вона знижувала температуру, забираючи теплову енергію, а коли вона припинила випаровуватись то вже тепло нікуди не дівається, а накопичується в кубі і підвищуючи температуру до рівня випаровування спирту (тут є питання метанолу кипіння 64,7 °С) спирт етанол (етиловий) кипить при 78,3 °С це на 14-15 градусів вище... так само і друге підвищення температури говорить про низьку концентрацію етанолу в бразі, його не вистачає для випаровування такої кількості, щоб відбирати тепло (охолоджувати брагу в кубі) - це так само як і в першому температурному стрибку. З.І. Хто температуру не контролює той стрибків цих не бачить.
 14. як я помітив, хвости починають выдгонитись після другого стрибка температури. А після першого припиняється йти голова. Ось між цих стрибків - тіло.
 15. есть такой опыт : тело гнать до 500 в струе, остальное взять в хвост до "последнего" градуса... и не выливать же такой хвостище там порядочно получается градусов только использовать при повторной перегонке. Что это даёт? А дело в том, что сивушные масла начинают отходить "проганяться" вообще-то не при 400 как принято считать, а уже мало-мало при 500 в струе, по-этому вот так... и получаемый чистейший продукт крепостью тела 65, 00 используем для настоек калгана, орехов и др. ингредиентов, а потом приходится разводить до 400 водой. И вот эту водку я называю - как для себя. В ней вредных примесей = около нуля. Употребив - не то что голова не болит, а через 2 часа уже трезвый... уже не чувствуешь, что пил... по-этому ещё хочется вжить.
 16. меня в принципе интересовали не %% а температурные режимы снятия голов, тела и хвоста - синхро. А по процентам конечно, с вами согласен. По хвостам - сивушные масла как в первой так и во второй перегонке ни в какую реакцию не вступают не превращаются не нейтрализуются ... лови чертей-галюников и с бодуна тоже голова мож. болеть будет.
 17. всё таки не зря переспросил... спасибо. в принципе всё как здесь обозначено 1:1.
 18. Да, пояснение зачётно.Принято. Респект. И тем не менее вопрос для индиго: Значит ли: чтобы голову срубить нужна температура 85*С а потом её нужно понизить или оставить как есть?
 19. 96 градусов - такое двузначное число --- эт темперратура, надеюсь, или спиритуозность. а я думаю, что каждое вещество испаряется (возгоняется) при определённой температуре. Температура кипения ацетона , метанола, альдегидов - ниже 60°С: Этиловый спирт +79° С... поэтому сначала возгоняется т.наз.флегма, а потом спирт, т.е. хочу сказать, что если в воде имеется 40-45% спирта то он должен испариться при +80*С, а при 85 - конечно это должно произойти быстрее. У меня елкроподогрев с термореле. Для возгонки флегмы вначале ставлю на температуру 75*С - как перестанет капать ставлю на 85С - это отбор тела и когда опять перестанет капать ставлю на 95С - это уже как правило - хвосты. Может, что и не так как нужно, но пишу так как у меня получается.
 20. на чьё сердце-то? на сердце Анжелі Пітровні?
 21. ну, ще трішки... днів 10-15 і полетять ... невже це справдиться.
 22. я мислю наразі так:"Якщо перша вигонка суцільна отрутосивуха (з головами і хвостами) то другий перегон необхідний щоб відділити голови та хвости тоЄсть очистити тіло від ядів.
 23. Ну а якщо морози нижче -10 і тиждень-10 днів - я виймав рамки з розплодом
 24. ну і що? та ж не літали, бо це мало навіть на сонці
×