Перейти к содержанию

Любомир

Активные Пoльзователи
 • Публикаций

  4 603
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Весь контент Любомир

 1. Рапс (ріпак)

  При сельсовете создать комиссию, (побольше туда пчеловодов) для контроля препаратов и ситуации по обработках рапса и др с/х культур.
 2. С днём рождения!

  21-го родилась Елизавета II, 22 -го В.И.Ленин, а вот 23 сразу трое: @Любомир @pr1zZ @аматор Всім спасибі за вітання. Всім бажаю - здоров'я, миру, процвітання.
 3. С днём рождения!

  Seos - Вам респект і уважуха. Вже прочитав та продививмся "кіно" і взаємно вітаю в цей день роджених ровесників і достойних Тельців та впертих хлопців Приза і Аматора. Всім добра, здоровя, миру, удачі. Хай щастить.
 4. голитись треба пане ДобровоЛ, голитись і ще раз го - ли - тись...
 5. Весна/Літо 2018

  Що? не вистачає води з нектару для розплоду, тому інтенсивно воду носять? А є така думка, що розплоду ну, дуже рясно тому води потреба відповідно велика. Майбуть і те і друге. Плотик з фольгоізолу на якому агроволокно чорне + чорне відро + акваріумний підігрівач + вранці додаю теплу воду 5-6 л.
 6. Весна/Літо 2018

  В такому аспекті не маю відомостей. А зимового розплоду не було. Трутні осінні.Дякую за пояснення.
 7. Да,у нас сьогодні, проти вчорашнього тепла - дюдя.
 8. Весна/Літо 2018

  При пересадці перебирав і оглядав ще раз рамки і на тій контрольці, що я поставив із 1-но добовим розплодом - виявив маточник, ледве помітний, якби там не личинка то й не догадався би. Маточник потягли - значить матки немає. Бджіл мало - на три рамки, поки матка облетиться це - місяць стане ця сімейка нуклексом. Маточник знищив і обєднати мав ще з маленькою, але виявилась, що вона така сама - без матки тому обидві безматкові приєднав до сильної. Горбатого розплоду не було, але скриті трутовки вже могли би бути то для страховки матку сімї-реціпієнта під ковпачок і через добу випустив під наглядом. При обєднанні капнув у пляшку з водою пару крапель валеряни і з росинки почмихав на зведенюків. Бійок не було, але на дні появилось пару десятків трупишних - може то забили трутівок. Все добре. Далі планую її на стартер тому і саме її підсилив. І вже пора стартувать та через тиждень починати засівати на маточники.
 9. Весна/Літо 2018

  а сам-то на табуретці стоїть, і помолодів замітно за зиму...
 10. Весна/Літо 2018

  а як приспічило... та ж таки має право.
 11. Весна/Літо 2018

  та чекайте-но! ну, що Ви вже, ото їй Богу, справді меду вже бочок не вистача.
 12. Весна/Літо 2018

  то ж і Ви не праві....бо трутову пора вже засівати (як для неї - сім'ї). 40 днів до роїння - порахуйте, там де вона її знайшла там і посіяла.
 13. Весна/Літо 2018

  почав об'єднувати з малосімейкою, аж тут виявив маточник на контрольці невеличкий малозамітний але вже з личинкою. Знищив бо бджіл жменька. Оглядаючи сімейку подругу (треба ж матку закрити під ковпачок), а матки то нема і розплоду теж нема. От тобі і маєш горбатого до горбатого. Прийшлося розквартирувать по сусідах до я ких і приєднав. Прямо рамки у вулик, цвиркнув валер'янки і най знають як маток втрачати.
 14. Весна/Літо 2018

  Дав рамку з розплодом - маточника не потягли, значить матка є. А може трутівка. Та треба її приєднатти до слабшої - тільки матку захистити на днів 3-4 ковпачком.
 15. Весна/Літо 2018

  а я ж говорив... чи не говорив? що багато перезимувалих трутнів... а ні матки ні розплоду .... от де нонсенс. Міркую так: матку міняли осінню, облетітись не встигла, тому трутнів зберегли.
 16. Весна/Літо 2018

  а в одній сімї замітно багато трутнів, а мтки не видать і розпладу ніхт... шототаке є?
 17. Весна/Літо 2018

  трішки можна, вуличку 9-10 мм, цебто бокові планки рамок на 34 мм.
 18. Весна/Літо 2018

  вечірній промінь спину гріє... video-7a462e7f3c3bdc7f92e535a3c4276091-V[1].mp4
 19. Весна/Літо 2018

  а при нормальних умовах (природних, як в доброму дуплі) за зиму можуть і 5 кг не з'їсти - для них головне спокій, при якому вони "під кайфом" в СО2. А мед то для дітви на весну.
 20. Куплю корпуси б/в Дадан 12 рамочні в Київській області.Ціна договірна. Чекаю фото тут або вайбер 0676653544.
 21. Дякую за підказку. Я не в курсі. Як далі діяти? Розмістити тему в розділі "Ринок?" Як? Відкрити нову?
 22. Самогон из мёда

  то бий не посивів... а так совсем белій
 23. Самогон из мёда

  Может я чего не так гоню, правды хоцца, мож кто поправит, хотя и голова не болит и трезвею за 2-3 часа - сколько ни выпей и утром без бодуна - ну чем не эликсир.
 24. Самогон из мёда

  Это оччччень заметно на колоне: первую температуру (электротены + термореле) ставлю на 80*С - сначала снимаю голову и потом - спиртовое тело 60*С пока не перестанет капать, потом добавлю температуру на 90*С продолжаю до хвоста т.е. до 40*С в единой посуде. Т.е. после спиртового тела поставил на 90*С и в одну посуду гоню пока в ней спиртометр покажет 40-38*С - остальное до последнего градуса хвост. Таким образом в посудину идёт и то, что выше 40 и то, что ниже 40 пока спиртометр покажет 40. Р,Ы, В голове яды, сивушные масла в хвосте.
 25. Самогон из мёда

  та, вроді би як перевіряли неодноразово і до безконечності .
×